Olejek eteryczny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-23, 15:35   #1
Mikares
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 5

Olejek eteryczny


Witam

Kupiłam ostatnio przez internet "Olejek eteryczny" Mięta i olejek eteryczny Jagody Jałowca obydwa z Biomika. Boję się JE stosować.

To moje pierwsze spotkanie z olejkami eterycznymi i nie wiem jak JE stosować. Na stronach internetowych jest mało informacji na temat tych olejków z tej właśnie marki. Nie wiem czy są bezpieczne jak JE bezpiecznie stosować.

Czy mieliście olejki z tej firmy? Jakie macie na nie metody i jak JE używacie?

Z góry dziękuję 😊
Mikares jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-23, 17:18   #2
Baska777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 18
GG do Baska777 Wyślij wiadomość przez MSN do Baska777 Wyślij wiadomość przez Yahoo do Baska777
Dot.: Olejek eteryczny

Miałam okazje jednak zdecydowanie preferuje " zimną " walkę z celulitem, szczegolnie osobom która posiada pajączki. W moim przypadku doskonały jest produkt RESIBO wyszczuplenie i walka z celulitem

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Ja polecam też olejek rycynowy
Baska777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-23, 17:48   #3
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Olejek eteryczny

Cytat:
Napisane przez Mikares Pokaż wiadomość
Witam

Kupiłam ostatnio przez internet "Olejek eteryczny" Mięta i olejek eteryczny Jagody Jałowca obydwa z Biomika. Boję się JE stosować.

To moje pierwsze spotkanie z olejkami eterycznymi i nie wiem jak JE stosować. Na stronach internetowych jest mało informacji na temat tych olejków z tej właśnie marki. Nie wiem czy są bezpieczne jak JE bezpiecznie stosować.

Czy mieliście olejki z tej firmy? Jakie macie na nie metody i jak JE używacie?

Z góry dziękuję 😊
Generalnie tak jak większość olejków czyli jako dodatek do jakiejś bazy - kremu, serum, szamponu, oleju.
Olejek pieprzowy dość wyraźnie chłodzi i dzięki temu dobrze sprawdza się latem podczas upałów jako dodatek do porcji żelu pod prysznic czy szamponu. Na twarz ostrożnie, maksimum jedna kropla do porcji kosmetyku, najlepiej olejowego, takie formuły łagodzą drażniącą moc olejku. Dodany do serum wodnego nieźle potrafi mnie piec i wyburaczyć, ale efekt bardzo szybko mija, jednak osobie niezaznajomionej z olejkami eterycznymi zalecam większą ostrożność.
Olejek jałowcowy to podobnie jak miętowy dobra opcja dla skór tłustych. Stosowanie podobne.

Zapytam z ciekawości, czemu kupiłaś te akurat olejki i czego w ogóle oczekujesz?

Cytat:
Napisane przez Baska777 Pokaż wiadomość
Miałam okazje jednak zdecydowanie preferuje " zimną " walkę z celulitem, szczegolnie osobom która posiada pajączki.(...)
Ja polecam też olejek rycynowy
Podejrzewam spamera, ale odpiszę, bo takie posty to jest szerzenie niebezpiecznej ignorancji i niewiedzy. OLEJKI ETERYCZNE TO NIE SĄ OLEJE! NIE STOSUJE SIĘ ICH JAK OLEJÓW! NIE STOSUJE SIĘ W POSTACI NIEROZCIEŃCZONEJ!

Rycynowy jest olej a nie olejek.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-23 18:48:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:47.