Mleczko do ciala, ktore nie zostawia na skórze tłustego filmu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-09, 00:29   #1
MrJohnyWoW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2

Mleczko do ciala, ktore nie zostawia na skórze tłustego filmu


Szukam nietlustego, szybkowchlanialnego mleczka do ciala. Ostatnio posmarowalem sie mleczkiem nivea i myslalem, ze oszaleje. Caly sie lepilem przez caly dzien. Nienawidze jak cos mi zostaje i czuje to ma skorze. A uzywalem malych ilosci mleczka. Wiec prosze o rady i nazwy produktow, ktore w pierwszej kolejnosci szybko sie wchlaniaja i nie zostawiaja tlustego filmu na skorze a w drugiej roli gra zapach, latwosc rozprowadzania i cena. Jesli zna ktos typowo meskie specyfiki fajnie ale nie ograniczam sie tylko do takich.
MrJohnyWoW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 12:06   #2
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Mleczko do ciala, ktore nie zostawia na skórze tłustego filmu

Też nienawidzę tego uczucia tłustości i lepkości. Do tej pory udało mi się znaleźć dwa specyfiki, które wchłaniają się "na matowo" - balsamy do ciała z Yope (minusem może być zapach chociaż mają w ofercie takie, które mogą uchodzić za męskie/unisex, ale z kolei utrzymuje się on długo i przechodzi na ubrania) i żel aloesowy (tylko delikatnie pachnie aloesem tuż po rozprowadzeniu, więc powinien być idealny)
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 19:55   #3
Natalia9002
Przyczajenie
 
Avatar Natalia9002
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: -
Wiadomości: 20
Dot.: Mleczko do ciala, ktore nie zostawia na skórze tłustego filmu

Od zawsze kupuję Czerwoną Butelkę Garnier i super jest nie pozostawia tłustego filmu którego tak bardzo nie chcesz, niestety zachciało mi się czegoś nowego i niestety AVON Care po nim trzeba nieco odczekać tak ze dwie minuty aby się wchłonęło.
Natalia9002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 21:47   #4
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mleczko do ciala, ktore nie zostawia na skórze tłustego filmu

Cytat:
Napisane przez Natalia9002 Pokaż wiadomość
Od zawsze kupuję Czerwoną Butelkę Garnier i super jest nie pozostawia tłustego filmu którego tak bardzo nie chcesz, niestety zachciało mi się czegoś nowego i niestety AVON Care po nim trzeba nieco odczekać tak ze dwie minuty aby się wchłonęło.
Masz na myśli balsam regenerujący w czerwonej butelce KLIK? Jeśli tak, to to jest straszne lepiszcze, podobnie zresztą jak krem do rąk z tej serii. To są produkty do skóry bardzo suchej, szczególnie polecane\reklamowane zimą, a tu mamy upalne lato i faceta, który bardzo prawdopodobne, że niczym za bardzo nie smaruje ciała (bo większość panów się nie balsamuje), a więc raczej nie jest przyzwyczajony do jakiejś warstwy na skórze, którą wiekszość kosmetyków pielęgnacyjnych w mniejszym albo większym stopniu zostawia.

Ja bym celowała w lekkie formuły typu pianki/spreje nawilżające typu Nivea lekki mus KLIK.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 23:53   #5
MrJohnyWoW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: Mleczko do ciala, ktore nie zostawia na skórze tłustego filmu

Akurat prawda, nie smaruje sie niczym, raz ze nie mialem takiej potrzeby, dwa szkoda czasu i trzy nie lubie miec czegos na skorze. Wyjatkowo smaruje sie, gdy zima mi skora peka albo latem jak sie troszke spale na sloncu. W te lato wyjatkowo czuje, ze mam sucha skore. A ten lekki mus bede musial wyprobowac. Dziekuje za info. Dzisiaj kupilem babydream lotion, nie jest zly, szybko sie wchlania i nie czuc go az tak na skorze.
MrJohnyWoW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-10, 10:28   #6
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Mleczko do ciala, ktore nie zostawia na skórze tłustego filmu

Balsamy Palmers z formula bez parafiny szybko sie u mnie wchlanialy, balsamy (nie masla) z The Body Shop tez, a teraz jestem zakochana w maslach Victoria's Secret, bogata konsystencja, ale wchlaniaja sie super.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-10 11:28:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.