Najlepszy zabieg na zmarszczki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-24, 09:40   #1
Kama007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 77

Najlepszy zabieg na zmarszczki


Zastanawiam się nad zrobieniem zabiegu na zmarszczki nie mimiczne tylko "grawitacyjne". Chodzi o podniesienie owalu twarzy, pozbycie się bruzd nosowo wargowych i lwiej zmarszczki. Rozważam 2 opcje: HIFU lub kwas hial+botoks na czoło. Co da lepszy efekt? Wiem, że na efekty po HIFU trzeba czekać kilka miesięcy a kosmetyczka powiedziala, że nie daje gwarancji, że będzie efekt w ogóle będzie. Koszt w promocji 2000 zł 1 zabieg i potem za 3 mieś kolejny 1000. Druga opcja wydaje się bardziej kusząca i mniej kosztowna i na efekt nie trzeba czekać...Jest tylko jeden minus, że podobno twarz się nieco zmienia i zaokrągla... jeśli miałyście któryś z tych zabiegów, to będę wdzięczna za wszystkie informacje.
Kama007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 17:10   #2
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Najlepszy zabieg na zmarszczki

Cytat:
Napisane przez Kama007 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad zrobieniem zabiegu na zmarszczki nie mimiczne tylko "grawitacyjne". Chodzi o podniesienie owalu twarzy, pozbycie się bruzd nosowo wargowych i lwiej zmarszczki. Rozważam 2 opcje: HIFU lub kwas hial+botoks na czoło. Co da lepszy efekt? Wiem, że na efekty po HIFU trzeba czekać kilka miesięcy a kosmetyczka powiedziala, że nie daje gwarancji, że będzie efekt w ogóle będzie. Koszt w promocji 2000 zł 1 zabieg i potem za 3 mieś kolejny 1000. Druga opcja wydaje się bardziej kusząca i mniej kosztowna i na efekt nie trzeba czekać...Jest tylko jeden minus, że podobno twarz się nieco zmienia i zaokrągla... jeśli miałyście któryś z tych zabiegów, to będę wdzięczna za wszystkie informacje.

Wg mnie najlepszą opcją byłby botoks + wolumetria lub botoks + profhilo
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 17:47   #3
ninabuzi2017
Raczkowanie
 
Avatar ninabuzi2017
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 227
Dot.: Najlepszy zabieg na zmarszczki

Ile kosztuje taki zestaw?
Cytat:
Napisane przez Agataa_S Pokaż wiadomość
Wg mnie najlepszą opcją byłby botoks + wolumetria lub botoks + profhilo
ninabuzi2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 21:22   #4
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Najlepszy zabieg na zmarszczki

Cytat:
Napisane przez ninabuzi2017 Pokaż wiadomość
Ile kosztuje taki zestaw?

Cena zależy od miasta, lekarza i ilosci zużytego preparatu Botoks wszedzie kosztuje chyba podobnie czyli kilka stów za okolice, profhilo miedzy 1200 a 1500 a wolumetrię ciężko oszacować bo nie wiadomo ile ml kwasu bedzie potrzebne. Niektorym wystarczy 1ml lub 2ml a niektorzy pewnie beda potrzebowali z 4ml (kazdy gabinet ma swój cennik kwasów). Miałam te zabiegi, dużo dają. Botoks super rozprostowuje zmarszczki na czole, lwią, kurze itd. a wolumetria czy profhilo dobrze sobie radzi z podniesiem owalu twarzy czy rozprostowaniem zmarszczek nosowo-wargowych. Kazda twarz jest inna wiec najlepiej jakby lekarz ostatecznie doradzil
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-25 22:22:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:45.