Wszystko O Zębach !!!! - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-27, 15:14   #271
ad0904e34051b8ebb268662fb89c77d1211a28e0_5ebf1f1548ae1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 70
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Treść usunięta
ad0904e34051b8ebb268662fb89c77d1211a28e0_5ebf1f1548ae1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 22:35   #272
cigi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 748
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

A ja mam pytanie co do tego, jak wyglada w gabinecie oczyszczanie zebow z kamienia?
To raz, drugie pytanie, co to za substancje wybielajace moga byc w pastach do zebow? Przeczytalam tu, ze nie wolno uzywac past ze srodkami scierajacymi, a wybielajacymi substancjami, wtedy mozna taka paste uzywac codziennie; A co to za substancje, czego mam szukac w skladzie? Czy ktos sie orientuje?
cigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 00:25   #273
Lana27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Mam problem
Kiedyś w wakacje grałam na trzepaku w siatkę. Koleżanka skierowała mi ręka głowę wprost na rurkę . Straciłam pół jedynki Najgorsze jest to ,ze górne zęby miałam mam/miałam śliczne - proste i duże .
Teraz jestem już po dorobieniu ząbka , minęło już sporo czasu.
Tuż przy linii łączenia się zęba żywego z sztucznym zebrało mi się tak jakby trochę brudu ( jakby dostało się trochę pod ten dorabiany). Czy można coś z tym zrobić ? eh Na razie jest o tyle dobrze ,ze cały jeszcze nie ściemniał ,ale tą łącznie ciemne mnie denerwuje. Jeszcze jedno pytanie : czy mogę stosować pasty wybielające,takie profesjonalne ? Czy nie będzie czasami tak ,ze zęby mi się wybiela ,a ta doróbka zostanie ciemna?
Lana27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 17:51   #274
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

dentysta powinien ci na nowo go zrobić

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2011-08-13 o 15:08
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 09:53   #275
karola991
Zakorzenienie
 
Avatar karola991
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Westland NL
Wiadomości: 6 844
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

mam problem! z zębami oczywiśćie!
OD paru dni rośnie mi ósemka... poprzednie 2 urosły bezboleśnie i bezproblemowo a ten... boooolii bardzo aż dostaje czasami gorączki... promieniuje na inne zęby czuje każdy ubytek w zębie... boli mnie tez głowa gardło i zatoki.. nie byłąm przeziębiona a dziwne ze równo z zębem przyszło przeziębienie.. które mija momentalnie jak wezmę tab na bol zęba... jednak taka tab działa tylko godzinke może dwie i dalej boli w nocy na boku spac nie mogę...hmm macie jakies sposoby na ujażmienie bólu bez odwiedzin dentysty? (nie ma szefowej w pracy a nie mam podbitej ksiązeczki ubez ;/;/) sam ból bym zniosła te pare dni.. raz boli mniej raz bardziej ale martwią mnie te objawy wszytskie inne. co o tym sadzice mial ktos taki przypadek?
__________________
Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre.
karola991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 10:01   #276
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Cytat:
Napisane przez karola991 Pokaż wiadomość
mam problem! z zębami oczywiśćie!
OD paru dni rośnie mi ósemka... poprzednie 2 urosły bezboleśnie i bezproblemowo a ten... boooolii bardzo aż dostaje czasami gorączki... promieniuje na inne zęby czuje każdy ubytek w zębie... boli mnie tez głowa gardło i zatoki.. nie byłąm przeziębiona a dziwne ze równo z zębem przyszło przeziębienie.. które mija momentalnie jak wezmę tab na bol zęba... jednak taka tab działa tylko godzinke może dwie i dalej boli w nocy na boku spac nie mogę...hmm macie jakies sposoby na ujażmienie bólu bez odwiedzin dentysty? (nie ma szefowej w pracy a nie mam podbitej ksiązeczki ubez ;/;/) sam ból bym zniosła te pare dni.. raz boli mniej raz bardziej ale martwią mnie te objawy wszytskie inne. co o tym sadzice mial ktos taki przypadek?
Nie jestem specjalistką, ale lepiej udaj się do dentysty, po co się męćzyć, z ósemkami często jest problem, ogólnie to nie są zbyt przydatne zęby...
Nawet prywatnie idź jeśli ból bardzo doskwiera.
Dla mnie ból zęba to cos okropnego brr
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 10:18   #277
karola991
Zakorzenienie
 
Avatar karola991
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Westland NL
Wiadomości: 6 844
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

chyba bede musiała...chyba ze da sie zagadać zebym doniosła ubezpieczenie hmm... bede musiala podzwonić po poradniach lekarskich może sie uda...
a jakies sposoby na chwilowe poskromienie bólu? prócz lodów(pomagają baaardzo) ale mam już dość^^
__________________
Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre.
karola991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 10:23   #278
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Cytat:
Napisane przez karola991 Pokaż wiadomość
chyba bede musiała...chyba ze da sie zagadać zebym doniosła ubezpieczenie hmm... bede musiala podzwonić po poradniach lekarskich może sie uda...
a jakies sposoby na chwilowe poskromienie bólu? prócz lodów(pomagają baaardzo) ale mam już dość^^
Ja niestety nie znam żadnych sposobów, a wątek ten jest już chyba zapomniany, że nikt go nie odwiedza, kto mógłby pomóc
Na mnie jedynie jako tako działały proszki przeciwbólowe.
Ale nie za wiele dawały, jak sobie przypomnę ból zęba.. brr

Wiesz, to dziwne z tymi ósemkami, może one już sie zaczęły psuć, zanim wyrosły? Tak czasem bywa. Słyszałam też, że ogólnie ósemki nie są potrzebne a czasem więcej szkody narobią
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 10:32   #279
karola991
Zakorzenienie
 
Avatar karola991
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Westland NL
Wiadomości: 6 844
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

ja też nie wiem do czego mi one tylko przygryzam sobie policzek od środka ale moja mam kiedyś była asystentką dentysty chirurga i mówi mi że niby w porządku i ze napewno panikuje^^ jak to mama mówiłam jej ze to bylo dawno (a ona już nie praktykuje) i dużo się zmienia teraz...no ale cóż poczekam jeszcze dzień dwa jak nie przestanie boleć i się ząb nie wybije to pójde koniecznie bo może on się przebić nie może i sie zrobił jakiś stan zapalny...

Dzieki za wsparcie
__________________
Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre.
karola991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 10:37   #280
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Cytat:
Napisane przez karola991 Pokaż wiadomość
ja też nie wiem do czego mi one tylko przygryzam sobie policzek od środka ale moja mam kiedyś była asystentką dentysty chirurga i mówi mi że niby w porządku i ze napewno panikuje^^ jak to mama mówiłam jej ze to bylo dawno (a ona już nie praktykuje) i dużo się zmienia teraz...no ale cóż poczekam jeszcze dzień dwa jak nie przestanie boleć i się ząb nie wybije to pójde koniecznie bo może on się przebić nie może i sie zrobił jakiś stan zapalny...

Dzieki za wsparcie
Możliwe. Trzymam kciuki żeby udało się to w miarę bezboleśnie załatwić

Napisz potem jak było, co poradził dentysta, może ktoś o podobnym problemie będzie mógł tu przeczytać dzięki Tobie. Bo wątek troche taki niemrawy jest, nic sie tu nie dzieje, a temat jak dla mnie bardzo istotny
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 11:14   #281
karola991
Zakorzenienie
 
Avatar karola991
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Westland NL
Wiadomości: 6 844
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

ok ok napewno się odezwe

NIEZNOŚNE ÓSEMKI <grrrrrrrrrr>
__________________
Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre.
karola991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 13:20   #282
karola991
Zakorzenienie
 
Avatar karola991
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Westland NL
Wiadomości: 6 844
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Więc jak obiecałam PISZĘ!:
pani doktor powiedziała że bez antybiotyku przy ósemkach sie nie obejdzie dlatego też przyjmowałam 2 razy dziennie do tego przy mocniejszym bólu zalecała płukać szałwią jamę ustną
No i powoli pomaga! żeby się wybijają już bezboleśnie!
__________________
Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre.
karola991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 13:30   #283
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Cytat:
Napisane przez karola991 Pokaż wiadomość
Więc jak obiecałam PISZĘ!:
pani doktor powiedziała że bez antybiotyku przy ósemkach sie nie obejdzie dlatego też przyjmowałam 2 razy dziennie do tego przy mocniejszym bólu zalecała płukać szałwią jamę ustną
No i powoli pomaga! żeby się wybijają już bezboleśnie!
O to super, mam nadzieję że już nie boli?
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 07:44   #284
karola991
Zakorzenienie
 
Avatar karola991
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Westland NL
Wiadomości: 6 844
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
O to super, mam nadzieję że już nie boli?
nie boli nawet wizyta u dentysty odbyla sie bezbolesnie tylko szybkie spojrzenie p doktor i od razu recepta 3 minuty i po sprawie
antybiotyk 5 zł szałwie parzyla moja babcia..;D więc tanim kosztem bezbolesnym pokonałam nieznośne ósemki ale nie zyczę nikomu tego..;/

pozdrawiam
i mam nadzieję, ze wątek odzyje bo napewno jest przydatny;-)
__________________
Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre.
karola991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 17:05   #285
Susie Q
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2
GG do Susie Q
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Witam
Jedna z Wizażanek na poprzedniej stronie poruszyła temat "czarnych kresek" na zębach. We wtorek byłam u dentysty, wyleczył mi wszystkie ząbki. Wracam do domu, oglądam i... w siódemce siedzi sobie ładna plomba, a obok niej wije się taka cienka, ciemnoszara "rzeczka". Szorowałam, dłubałam wykałaczką i nic. Zastanawiam się co to takiego może być. Dodam, że dentysta jest bombowy! Wątpię, aby popełnił błąd. Spotkałam się z określeniami "próchnica uśpiona", "pęknięte szkliwo, a w nim przebarwienie" etc. Ach, dentysta przy przeglądzie stwierdził, że kilka miejsc jest do obserwacji, jeszcze długo nie do leczenia (z tym, że bardzo nie podoba mi się "to coś", co siedzi w moim zębie i go szpeci... na moje laickie oko trzeba coś z tym zrobić, nie wiem, czy "to" też ma być przedmiotem obserwacji, moją uwagę przyciągnęło bardzo skutecznie). Czy ktoś poza mną miał podobne doświadczenie?
Tak czy inaczej przejdę się do innego dentysty (mój stały jest w innej miejscowości), zapytam o co tu chodzi (muszę zaznaczyć, że mam dentofobię i właśnie ostatnie zabiegi w mojej szczęce były wykonywane pod narkozą... ).
Podzielcie się uwagami
Pozdrawiam!
Susie Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 17:16   #286
Susie Q
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2
GG do Susie Q
Question Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Witam
Jedna z Wizażanek na poprzedniej stronie poruszyła temat "czarnych kresek" na zębach (pomijam oczywistą próchnicę, którą dentysta wychwytuje i leczy, ale co, gdy po wizycie wracasz i widzisz ciemną "nitkę" na zębie...?). Kilka dni temu byłam u dentysty, wyleczył mi wszystkie ząbki. Wracam do domu, oglądam i... w siódemce siedzi sobie ładna plomba, a obok niej wije się taka cienka, ciemnoszara "rzeczka" Szorowałam, dłubałam wykałaczką i nic. Zastanawiam się co to takiego może być. Dodam, że dentysta jest bombowy! Wątpię, aby popełnił błąd. Podczas przeglądu powiedział, że kilka miejsc jest jedynie do obserwacji, jeszcze długo nie do leczenia (z tym, że "to coś", co siedzi w moim zębie i go szpeci bardzo mi się nie podoba, przyciągnęło moją uwagę skutecznie! ). Spotkałam się z określeniami "próchnica uśpiona", "pęknięte szkliwo, a w nim przebarwienie" etc. Czy ktoś poza mną miał podobne doświadczenie?

Tak czy inaczej przejdę się do innego dentysty (mój stały jest w innej miejscowości), zapytam o co tu chodzi (muszę zaznaczyć, że mam dentofobię i właśnie ostatnie zabiegi w mojej szczęce były wykonywane pod narkozą... "Dorosła baba, a się boi"... o lękach, wszelakich, nie dyskutujmy. Kto się nie boi - nie zrozumie).
Podzielcie się uwagami.
Pozdrawiam!
Susie Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 14:44   #287
GuitarHero
Przyczajenie
 
Avatar GuitarHero
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Cytat:
Napisane przez Susie Q Pokaż wiadomość
Witam
Jedna z Wizażanek na poprzedniej stronie poruszyła temat "czarnych kresek" na zębach (pomijam oczywistą próchnicę, którą dentysta wychwytuje i leczy, ale co, gdy po wizycie wracasz i widzisz ciemną "nitkę" na zębie...?). Kilka dni temu byłam u dentysty, wyleczył mi wszystkie ząbki. Wracam do domu, oglądam i... w siódemce siedzi sobie ładna plomba, a obok niej wije się taka cienka, ciemnoszara "rzeczka" Szorowałam, dłubałam wykałaczką i nic. Zastanawiam się co to takiego może być. Dodam, że dentysta jest bombowy! Wątpię, aby popełnił błąd. Podczas przeglądu powiedział, że kilka miejsc jest jedynie do obserwacji, jeszcze długo nie do leczenia (z tym, że "to coś", co siedzi w moim zębie i go szpeci bardzo mi się nie podoba, przyciągnęło moją uwagę skutecznie! ). Spotkałam się z określeniami "próchnica uśpiona", "pęknięte szkliwo, a w nim przebarwienie" etc. Czy ktoś poza mną miał podobne doświadczenie?

Tak czy inaczej przejdę się do innego dentysty (mój stały jest w innej miejscowości), zapytam o co tu chodzi (muszę zaznaczyć, że mam dentofobię i właśnie ostatnie zabiegi w mojej szczęce były wykonywane pod narkozą... "Dorosła baba, a się boi"... o lękach, wszelakich, nie dyskutujmy. Kto się nie boi - nie zrozumie).
Podzielcie się uwagami.
Pozdrawiam!
Hej. Mam dokładnie taki sam problem co Ty.... tzn. Susie Q. takie dziwne jak to ujełaś "szare rzeczki" czy coś, mam aż na 6 zębach. Na wszystkich czwórkach i piątkach. Jestem załamana. Do leczenia będę miała z trzy zęby, ale to nie problem bo dentysty się nie boję i miałam już leczone kilka razy. Ale chodzi o to że martwią mnie te ciemne "bruzdy". Po za tym, dziewczyny... powiedzcie czy miałyście może takie dziwne małe jakby kreski od wewnętrznej strony górnych dwójek? Ja mam coś takiego i nie wiem czy to próchnica czy osad. Trzeba dodać że dentystka zapisała mnie aż na 1-ego września na kolejną wizytę. Nie wiem czy tak długo wytrzymam, bo boję się że to wszystko co mam w buzi, się powiększy...
GuitarHero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 13:33   #288
reddy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

mam pytanie czy może ktoś słyszał gdzie można kupić specjalną pastę do zębów dla cukrzyków?
reddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 14:23   #289
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

może spróbuj poszukać przez Internet
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-02, 21:14   #290
shadowfiend
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 14
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Siemka! moje zeby sa dosyc biale ale nie zaszkodzi jezeli beda bielsze kupilem szczoteczke brauna oral b 5000 triumph i do tego paste supersmile, bede tez plukal plynem listerine adevanced white.. czy to wystarczy zeby moje zeby byly jeszcze bielsze? nie pale, pije czesem kawke
shadowfiend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 14:36   #291
DianaXY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 62
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Przeczytałam ostatnio, że pasty do zębów z fluorem są bardzo niezdrowe. Zobaczyłam w drogerii pasty ziołowe bez fluoru i pomyślałam,że wypróbuję. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Czuję jakby moje zęby stały bielsze i mocniejsze. Nie kupię więcej żadnej pasty z fluorem
DianaXY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 15:55   #292
matkaWariatka2
BAN stały
 
Avatar matkaWariatka2
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 96
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Cytat:
Napisane przez reddy Pokaż wiadomość
mam pytanie czy może ktoś słyszał gdzie można kupić specjalną pastę do zębów dla cukrzyków?
Wystarczy patrzec na skład, podejrzewam, ze te bez cukru beda dobre, aczkolwiek moja mama choruje na cukrzyce i uzywa normalnej pasty
matkaWariatka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 07:33   #293
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Po prostu racjonarlne myślenie. Owszem, dobra pasta poprawi barwę, ale trzeba przede wszystkim myśleć o zdrowej diecie, eliminowaniu używek i ogólnej poprawie sytuacji. Jeśli tak właśnie będzie, to docelowo sobie zdecydowanie zęby odmienicie. Zatem - działajcie.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-13 07:33:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:55.