Depilacja metodą EPILFREE???!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-15, 12:27   #31
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja metodą EPILFREE???!!!

Agneska0000 dzięki za opinię.... stosowałaś w gabinecie czy samodzielnie w domu? a czy w trakcie stosowania faktycznie opóźnia się porost włosów? kosmetyk kosztuje w zależności od partii ciała, na którą jest przeznaczony, od 250 do 1000 zł... więc sama nie wiem czy jest sens wydawać pieniądze...

Edytowane przez zuzaankaaa
Czas edycji: 2016-03-15 o 12:29
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 14:40   #32
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja metodą EPILFREE???!!!

odświeżam ))
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 15:20   #33
czarnaJago
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja metodą EPILFREE???!!!

Metoda epilfree jest popularna u osób, które maja jasne włoski i depilacja laserowa w ich przypadku nie działa albo mają przeciwwskazania zdrowotne. Sama korzystam z tego zabiegu już od jakiegoś czasu i zauważyłam, że włoski odrastają słabsze i jest ich mniej. Nie robię go w domu tylko w salonie kosmetycznym.
czarnaJago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 21:59   #34
Darkana
Raczkowanie
 
Avatar Darkana
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 156
Dot.: Depilacja metodą EPILFREE???!!!

Ja już byłam kilkanaście razy na tych zabiegach wiec śmiało mogę polecić. Sam zabieg trwa kilka minut i jest bezbolesny. Włoski zdecydowanie wolniej odrastają. Chyba już miałam z wszystkich części ciała usunięte włoski gdzie tylko możliwe Teraz tylko poluje na ten epilclear do użytku domowego do twarzy i będę zadowolona
Darkana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 23:38   #35
sylwiaw23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 32
Dot.: Depilacja metodą EPILFREE???!!!

A w jakiej cenie jest taki zabieg? I jeśli można wiedzieć co ile trzeba go powtarzać?
sylwiaw23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 02:18   #36
Tashia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 36
Dot.: Depilacja metodą EPILFREE???!!!

A ja się zdecydowałam na epilfree, jeśli chodzi o stałe efekty, to zobaczymy jak z tym będzie, póki co jestem zadowolona.
A odpowiadając na pytanie wyżej, wszystko zapewne zależy od tego, jaki masz rodzaj włosów, moje są dość jasne i zawsze były "marnawe", ale jednak męczące, wiadomo, że każda kobieta chce mieć gładkie nogi
Tashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 14:47   #37
Darkana
Raczkowanie
 
Avatar Darkana
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 156
Dot.: Depilacja metodą EPILFREE???!!!

To zależy na jaką częśc ciała chcesz się umówic bo np. pachy maja inną ceną a nogi też inną cenę. A zabiegi to też u każdego inaczej ja np. na nogi miałam z 3- 4 zabiegi a teraz chodzę tylko tak przypominająco, bo już nie mam takiej potrzeby aby tak często chodzić.
Darkana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-28, 23:48   #38
Tashia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 36
Dot.: Depilacja metodą EPILFREE???!!!

I jak często chodzisz teraz na takie zabiegi?

Podobno można też zrobić sobie w domu samodzielnie taki zabieg epilclear, np. na wąsik. robiłyście?
Tashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 16:54   #39
MyaMK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 344
Dot.: Depilacja metodą EPILFREE???!!!

Nie słyszałam wcześniej o tej metodzie, ale na youtube jest fajny filmik jak to działa konkretnie. Ja mam ciemne włoski, więc nie miałabym problemu, ale zdjęcia na stronie sprzed użycia i po robią nawet niezłe wrażenie.

MyaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 15:34   #40
karinkaka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja metodą EPILFREE???!!!

a chcialam wyprobowac
karinkaka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 14:26   #41
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja metodą EPILFREE???!!!

Szkoda ze tak malo jest opinii Pań, które stosowały epilfree...do końca nie wiadomo czy dziala
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-04, 09:52   #42
Kittygold
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja metodą EPILFREE???!!!

Ja korzystałam z zabiegów przez ponad rok - wąsik + broda. Efekt taki, że teraz na brodzie mam ciemniejsze i mocniejsze włoski, natomiast sam wąsik nie zmniejszył się ani trochę.
Wina nie leży po stronie kosmetyczki, bo ta na rzęsach stawała, żeby mi pomóc. Czy po stronie kosmetyku też trudno powiedzieć. Co do jednego mam pewność - nie działa na wszystkich, a u niektórych efekty są wręcz przeciwne. Na wstępie przed stosowaniem takiej kuracji powinno się zlecać badanie na poziom testosteronu...
Kittygold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 17:18   #43
Irysiik
Raczkowanie
 
Avatar Irysiik
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 53
Dot.: Depilacja metodą EPILFREE???!!!

Chciałabym zrobić zabieg Epilfree na bikini, mam włoski jasne, ale dosyć gęste. Laser odpada z wielu powodów. Czy któraś z was mogłaby mi powiedzieć z własnego doświadczenia jak wygląda sprawa z zabiegami uzupełniającymi? Jak często i ile? To pewnie sprawa indywidualna, ale chciałabym mieć rozeznanie jak to wyjdzie cenowo i czasowo
Irysiik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 21:25   #44
MyaMK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 344
Dot.: Depilacja metodą EPILFREE???!!!

Cytat:
Napisane przez Kittygold Pokaż wiadomość
Ja korzystałam z zabiegów przez ponad rok - wąsik + broda. Efekt taki, że teraz na brodzie mam ciemniejsze i mocniejsze włoski, natomiast sam wąsik nie zmniejszył się ani trochę.
Wina nie leży po stronie kosmetyczki, bo ta na rzęsach stawała, żeby mi pomóc. Czy po stronie kosmetyku też trudno powiedzieć. Co do jednego mam pewność - nie działa na wszystkich, a u niektórych efekty są wręcz przeciwne. Na wstępie przed stosowaniem takiej kuracji powinno się zlecać badanie na poziom testosteronu...
Nie sądzę żeby można było mówic o przeciwnym efekcie. Żadna metoda nie daje opcji pozbycia się owłosienia na stałe i wszystkie zabiegi trzeba powtarzać prędzej czy później, ale jednak włosy są wtedy słabsze i mniej odrastają. Wydaje mi się, że może w tym przypadku to kwestia zmiany hormonalnej w organiźmie. Wtedy jaka by to metoda nie była to sytuacja tak wyglądała. Nie znam innej osoby która po użyciu Epilfree nie byłaby zadowolona. Sama jestem umówiona na zabieg na przyszły tydzień, bo lecimy na urlop i chciałabym mieć spokój z depilacją
MyaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-13, 11:56   #45
sylvana0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 73
Dot.: Depilacja metodą EPILFREE???!!!

skoro tak ucichło to nie ma ochów i achów nad tą metoda? Nieskuteczna i szkoda kasa tak? Jak tu sie pozbyc nienadających się wlosków na laser/
sylvana0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-13 12:56:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:17.