Kolejne kocie oko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-12, 16:43   #1
redroses
Zakorzenienie
 
Avatar redroses
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 540

Kolejne kocie oko


Polubiłam kocie oko Mam wrażenie ze znacznie powiększa moje oczy, w takim makijażu nie są już malutkie, wydają się być duże i dość wyraziste
Ty razem ciemne tak lubie, wiem do perfekcji jeszcze daleko...
Uzyłam:
podkład revlon colorstay
kulki brązujące avon
cienie do brwi revlon
oczy paletka sleek nude i bad girl
tusz sephora oraz maybelline

POST SPADA NA DALSZE STRONY

Edytowane przez redroses
Czas edycji: 2012-02-15 o 16:16
redroses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 16:56   #2
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Kolejne kocie oko

fakt, pasuje taki makijaż, jednak cienie mogłyby być ciut wyżej i staranniej nałożone, dolna powieka nie wygląda dobrze i bardziej roztarłabym cienie, musisz jeszcze nad tym kocim okiem popracować
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 18:49   #3
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kolejne kocie oko

Niestety dolne powieki wyglądają fatalnie... niechlujnie to wyszło i to koniecznie do poprawy Co do górnych nie za dużo można powiedzieć, bo nie ma zdjęcia na zamkniętych oczach, ale spokojnie mogłaś je wyżej pociągnąć. Aaa, mogłabyś ładniej granice wycieniować, bo tak to ani to makijaż graficzny ani wycieniowany. No i brwi... jak masz czarne włosy, to brwi rób pod kolor... a nie czerwonawym brązem

Powodzenia z dalszymi makijażami
__________________

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2012-01-12 o 18:50
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 19:02   #4
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kolejne kocie oko

Pomysł sam w sobie fajny, ale niestety wyłożyłaś się technicznie na nieładnie zrobionej dolnej powiece - niestarannie i brzydko połączyłaś ją z kreska z górnej powieki, która też pozostawia wiele do życzenia. Wygląda to ciężko i tak, jakby czarna kreska oblepiała Ci oko a nie upiększała je. Jednakże ćwiczenie czyni mistrza, za jakiś czas pewno się wprawisz, czego Ci życzę
Aha i koniecznie dopasuj kolor brwi do włosów, bo dysonans straszny
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-01-12 o 19:05
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 19:47   #5
redroses
Zakorzenienie
 
Avatar redroses
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 540
Dot.: Kolejne kocie oko

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Niestety dolne powieki wyglądają fatalnie... niechlujnie to wyszło i to koniecznie do poprawy Co do górnych nie za dużo można powiedzieć, bo nie ma zdjęcia na zamkniętych oczach, ale spokojnie mogłaś je wyżej pociągnąć. Aaa, mogłabyś ładniej granice wycieniować, bo tak to ani to makijaż graficzny ani wycieniowany. No i brwi... jak masz czarne włosy, to brwi rób pod kolor... a nie czerwonawym brązem

Powodzenia z dalszymi makijażami
Na zdjęciu wyszedł taki kolor, jest to ciemny brąz nie wpada w czerwień.
Nie pomaluje ich na czarno, bo mam jasną cerę, naturalnie mam włosy koloru ciemy blond.
A makijaż niesterarnny być moze dlatego że robiony naprawdę szybko. Zgadzam się ze nie roztarłam ich za dobrze, w zasadzie wcale

Edit: dodam że zwykle podciągam cienie wyzej, i robie to znacznie dokładniej dolna kreska jest ciensza - dziś eksperymantowałam troszkę i mimo braku czasu także stąd ten mizerny efekt.

Edytowane przez redroses
Czas edycji: 2012-01-12 o 19:52
redroses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 20:44   #6
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Kolejne kocie oko

brwi bezwzględnie do poprawy!!! mówisz, że nie pomalujesz ich na czarno bo masz jasną cerę - to dlaczego w takim razie masz czarne włosy? naprawdę o wiele lepiej wygląda wszystko czarne, choć niedopasowane do odcienia skóry, aniżeli wyraźnie brązowe brwi i kruczoczarne włosy. makijaż ma w maksymalnie naturalny sposób upiększać twarz, a tymi brewkami fundujesz sobie teksańską masakrę na buzi

w kwestii makijażu zgodzę się z pozostałymi - trochę przekombinowałaś. całość lepiej wyglądałaby "przeniesiona" trochę do góry, tzn. znacznie cieńsza dolna kreska i zdecydowanie wyżej wyciągnięte cienie. na górze fajnie by było je trochę rozetrzeć, żeby całość nie była taka ostra, bo mniej kojarzy się to z kotkiem a bardziej z Lady Gagą
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 07:24   #7
redroses
Zakorzenienie
 
Avatar redroses
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 540
Dot.: Kolejne kocie oko

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
brwi bezwzględnie do poprawy!!! mówisz, że nie pomalujesz ich na czarno bo masz jasną cerę - to dlaczego w takim razie masz czarne włosy? naprawdę o wiele lepiej wygląda wszystko czarne, choć niedopasowane do odcienia skóry, aniżeli wyraźnie brązowe brwi i kruczoczarne włosy. makijaż ma w maksymalnie naturalny sposób upiększać twarz, a tymi brewkami fundujesz sobie teksańską masakrę na buzi

w kwestii makijażu zgodzę się z pozostałymi - trochę przekombinowałaś. całość lepiej wyglądałaby "przeniesiona" trochę do góry, tzn. znacznie cieńsza dolna kreska i zdecydowanie wyżej wyciągnięte cienie. na górze fajnie by było je trochę rozetrzeć, żeby całość nie była taka ostra, bo mniej kojarzy się to z kotkiem a bardziej z Lady Gagą
Nie uwazam zebym miałą masakrę na buzi, a tym bardziej teksańską ... czarne brwi do mnie nie pasują. Kiedys miałam podkreślone na ciemniejszy kolor, to zostało to skomentowane ze są nienaturalne i sztuczne
Dla mnie lepiej wyglądam w brązie jeżeli chodzi o brwi, w rzeczywistości brwi wyglądają znacznie lepiej niż tu na zdjęciu, jakoś je rozjaśniło.
A tak pisałam wczoraj eksperymentowałam zazwyczaj kreska jest cieńsza i całość przeniesiona wyzej.
Dziś się poprawię, bo będę miała więcej czasu na makijaż
redroses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-13, 12:58   #8
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Kolejne kocie oko

Cytat:
Napisane przez redroses Pokaż wiadomość
Nie uwazam zebym miałą masakrę na buzi, a tym bardziej teksańską ... czarne brwi do mnie nie pasują. Kiedys miałam podkreślone na ciemniejszy kolor, to zostało to skomentowane ze są nienaturalne i sztuczne
Dla mnie lepiej wyglądam w brązie jeżeli chodzi o brwi, w rzeczywistości brwi wyglądają znacznie lepiej niż tu na zdjęciu, jakoś je rozjaśniło.
A tak pisałam wczoraj eksperymentowałam zazwyczaj kreska jest cieńsza i całość przeniesiona wyzej.
Dziś się poprawię, bo będę miała więcej czasu na makijaż
w żadnym razie nie traktuj tego jako przytyk!!! po prostu według mnie połączenie brązowych brwi z czarnymi włosami to właśnie taka masakra. wielokrotnie widziałam dziewczyny z jaśniejszymi od włosów brwiami i naprawdę wygląda to BARDZO źle. a ten bardzo zły efekt rzuca cień na cały makijaż. to wszystko
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 15:28   #9
redroses
Zakorzenienie
 
Avatar redroses
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 540
Dot.: Kolejne kocie oko

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
w żadnym razie nie traktuj tego jako przytyk!!! po prostu według mnie połączenie brązowych brwi z czarnymi włosami to właśnie taka masakra. wielokrotnie widziałam dziewczyny z jaśniejszymi od włosów brwiami i naprawdę wygląda to BARDZO źle. a ten bardzo zły efekt rzuca cień na cały makijaż. to wszystko
Dziś wypróbowałam raz jeszcze brwi z ciemną kredką, tzn cieniem
Dziwnie się czuje... może to kwestia przyzwyczajenia. Zobaczymy czy się przyzwyczaje
redroses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.