dobry balsam nawilżający...czyli JAKI?? :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-19, 14:06   #1
martecka
Raczkowanie
 
Avatar martecka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 67
GG do martecka
Unhappy

dobry balsam nawilżający...czyli JAKI?? :(


Kochane Wizazanki ! potrzebuje Waszej rady....chcialabym, zeby ktoras z Was polecila mi jakis dobry balsam nawilzajacy. Najlepiej do skory mega suchej taka jaka mam ja Nie mam pojecia co stosowac, nawet nie pomagaja zadne oliwki, olejki. Moja skora posmarowana balsamem po kilkunastu minutach robi sie sucha jak pieprz i szczypie. Nie wiem juz jakich kremow stosowac, zeby wreszcie bylo ok. Moze ktoras z was ma ten sam problem?. Przydaloby sie tez zeby cena byla w miare rozsadna
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=67905 moje ciuszki
martecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 15:00   #2
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: DOBRY BALSAM NAWILZAJACY...czyli JAKI?? :(

może coś z aptecznych serii do skóry suchej, atopowej: Lipikar, Balneum, Oilatum, wcześniej delikatny środek myjący, może być również z tych serii. ja lubię balsamy Dove, ale dla Ciebie mogą być za słabe, z mocniej nawilżających polecam balsam Wellbeing Avonu oraz krem do ciała z oliwą z oliwek Planet SPA Avonu, zostawiają na długo nawilżającą warstwę na skórze. jeśli stosujesz oliwkę do ciała, to od razu po kąpieli, na mokre ciało. nie siedź długo w wannie, lepszy prysznic. do tego nawilżaj skórę od wewnątrz: dużo wody, ryby w diecie lub kapsułki z omega-3.

i polecam wątek:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=70685
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 17:37   #3
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: DOBRY BALSAM NAWILZAJACY...czyli JAKI?? :(

wyczytałam gdzieś, że skóra może być sucha w wyniku albo małej ilości wody/wilgotności, albo lipidów... jeśli zwykłae nawilżacze Ci nie pomagają, to widocznie brakuje jej własnie lipidów Wypróbuj natłuszczaczy Bardzo fajne są balsamy Ziaji - natłuszczaja i wygładzają Naprawde Ci polecam, zwłaszcza ten z masłem kakaowym - mniam... kupiłam go ostatnio, bo tez mam sucha bardzo skórę zwłaszcza na łydkach, a przy okazji jest na te balamy prmocja - 5.99 w Rossmannie ... Mam tez ten z olejem bawełnianym - również dobrze nawilża i natłuszcza...

nie wiem, jaka firmy robi jeszcze natłuszczające balsamy
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 17:54   #4
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: DOBRY BALSAM NAWILZAJACY...czyli JAKI?? :(

Ja osobiście polecam Ci czerwony Garnier . Może od razu nie zadziała, ale po paru użyciach masz skóre jak kaczuszka !!!!
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 20:43   #5
AP_niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 224
Dot.: DOBRY BALSAM NAWILZAJACY...czyli JAKI?? :(

Cytat:
Napisane przez zapalka
Ja osobiście polecam Ci czerwony Garnier . Może od razu nie zadziała, ale po paru użyciach masz skóre jak kaczuszka !!!!

Ja też polecam czerwonego Garniera Cena nie jest wygórowana ok.15 zł
__________________
Ania
AP_niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 21:35   #6
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: DOBRY BALSAM NAWILZAJACY...czyli JAKI?? :(

Cytat:
Napisane przez zapalka
po paru użyciach masz skóre jak kaczuszka !!!!
taką opierzoną?
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 22:03   #7
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: DOBRY BALSAM NAWILZAJACY...czyli JAKI?? :(

Cytat:
Napisane przez martecka
Kochane Wizazanki ! potrzebuje Waszej rady....chcialabym, zeby ktoras z Was polecila mi jakis dobry balsam nawilzajacy. Najlepiej do skory mega suchej taka jaka mam ja Nie mam pojecia co stosowac, nawet nie pomagaja zadne oliwki, olejki. Moja skora posmarowana balsamem po kilkunastu minutach robi sie sucha jak pieprz i szczypie. Nie wiem juz jakich kremow stosowac, zeby wreszcie bylo ok. Moze ktoras z was ma ten sam problem?. Przydaloby sie tez zeby cena byla w miare rozsadna
Najlepiej taki, który ma glicerynę na poczatku składu. Ale jeśli masz takie problemy, to chyba tanim kosztem ich się nie pozbędziesz. Najlepiej spróbować jakiś emolient do skóry atopowej, polecam Trixera lub Cold Cream Emulsion Corporelle Avene albo Exomega Biodermy, ale pewnie jest ich dużo więcej.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-19, 23:02   #8
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: DOBRY BALSAM NAWILZAJACY...czyli JAKI?? :(

Ja polecam Ci Nivea(biala wersja),to jedyny i najlepszy specyfik ,dzieki ktoremu mam atlasową skórę.Stosuje bezwzględnie po kazdej kąpieli.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 23:08   #9
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: DOBRY BALSAM NAWILZAJACY...czyli JAKI?? :(

Martecka
Powiem tak: rowniez mam skore sucha jak wiór i wyprobowalam juz wieeeele balsamow. Jak dla mnie najlepszy byl Nivea (ten tak bardzo reklamowany z mleczkiem migdalowym w granatowym opakowaniu)tylko ze ma 1 minus:szybko sie zuzywa!!Jest bardzo gesty (hmm, to mleczko niby jest...) i trzeba go dosc duzo zurzyc. Juz probowalam: Z Avonu chyba wszystkie mozliwe (najgorszy byl ten duzy z owsem!!)zaden nie byl rewelacyjny, dobry jeszcze w miare Johnson and Johnson PH5.5 z mleczkiem migdalowym(chyba to mleczko migdalowe ma cos w sobie), mialam teraz Garnier "Balsam tonizujacy dla skory, ktorej brakuje jedrnosci" pisalo ze tez swietnie nawilza, oczywiscie nie moja skore... ten Garnier KOMFORT SUCHEJ SKORY rowniez lipa rano sie posmarowalam i wieczorem mialam juz luszczaca sie skore. Dodam, ze dbam o skore: robie peelingi, nawilzam i mimo to taka mam sucha jak masz taka skore jak ja (tzn. nic ci nie pomaga) to chyba ratuje cie terapia olejkiem do ciala najlepiej tym dla niemowlakow. Ja go stosowalam po kazdym prysznicu na wilgotna skore, skora byla pozniej ok (tylko ciuchy sie do mnie kleily, bo wiadomo olejek szybko nie wsiaknie a i calego nie wytre w recznik...). Robilam tak przez jakies 2tyg. a pozniej juz nie i na jakies 2mies. mialam spokoj, ale znow musze zaczac go uzywactzn. moglam wogole nie przestawac hmm.... Ok, to by chyba bylo na tyle pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 08:22   #10
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: DOBRY BALSAM NAWILZAJACY...czyli JAKI?? :(

Cytat:
Napisane przez Maripossa
Martecka
Powiem tak: rowniez mam skore sucha jak wiór i wyprobowalam juz wieeeele balsamow. Jak dla mnie najlepszy byl Nivea (ten tak bardzo reklamowany z mleczkiem migdalowym w granatowym opakowaniu)tylko ze ma 1 minus:szybko sie zuzywa!!Jest bardzo gesty (hmm, to mleczko niby jest...) i trzeba go dosc duzo zurzyc. Juz probowalam: Z Avonu chyba wszystkie mozliwe (najgorszy byl ten duzy z owsem!!)zaden nie byl rewelacyjny, dobry jeszcze w miare Johnson and Johnson PH5.5 z mleczkiem migdalowym(chyba to mleczko migdalowe ma cos w sobie), mialam teraz Garnier "Balsam tonizujacy dla skory, ktorej brakuje jedrnosci" pisalo ze tez swietnie nawilza, oczywiscie nie moja skore... ten Garnier KOMFORT SUCHEJ SKORY rowniez lipa rano sie posmarowalam i wieczorem mialam juz luszczaca sie skore. Dodam, ze dbam o skore: robie peelingi, nawilzam i mimo to taka mam sucha jak masz taka skore jak ja (tzn. nic ci nie pomaga) to chyba ratuje cie terapia olejkiem do ciala najlepiej tym dla niemowlakow. Ja go stosowalam po kazdym prysznicu na wilgotna skore, skora byla pozniej ok (tylko ciuchy sie do mnie kleily, bo wiadomo olejek szybko nie wsiaknie a i calego nie wytre w recznik...). Robilam tak przez jakies 2tyg. a pozniej juz nie i na jakies 2mies. mialam spokoj, ale znow musze zaczac go uzywactzn. moglam wogole nie przestawac hmm.... Ok, to by chyba bylo na tyle pozdrawiam
O właśnie! Jakbym czytała o sobie - sucha, łuszcząca się skóra (zwłaszcza na brzuchu i udach) - i tona balsamów, z których nie sprawdził się żaden, oprócz mleczka Nivea i oliwki dla dzieci J&J codziennie po prysznicu, na mokrą skórę (ale wszystkie ciuchy tłuste ). Zużyłam tak całe opakowanie oliwki, potem przeszłam na mleczko Nivea (codziennie, a czasem 2 x dziennie) i jest OK. - sucha łuska nie wraca (po innych balsamach - w tym kakaowym Ziai, białym Nivea i czerwonym Garniera - wraca). Nie wróciła jeszcze tylko po Exomega Biodermy, ale to droga zabawa.
Ja zwróciłabym Ci tylko uwagę również na żel pod prysznic - zmień na jakiś niewysuszający (podobno seria kakaowa AA Oceanic jest niezła, ale sama jeszcze nie próbowałam).
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 10:20   #11
foczildka
Raczkowanie
 
Avatar foczildka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: torun
Wiadomości: 64
GG do foczildka
Dot.: DOBRY BALSAM NAWILZAJACY...czyli JAKI?? :(

Ja ma rowniez duzy problem z sucha skora...prypomina rybia luske, szczegolnie od kolan w dol. wyprobowalam mase balsamow!!!!! podkreslam balsamow bo do tego typu suchej skory mleczka odpadaja bo sa zbyt slabe i rzadkie.
moj numer jeden to garnier ten czerwony do bardzo suchej skory...zadne specyfiki nawet z apteki mi nie pomagaly, a ten dziala rewelacyjnie. co prawda efektu spodziewaj sie po dopiero kilku uzyciach. warto tez czesto zrobic peeling, szczegolnie teraz gdy zaczniemy wlaczac ogrzewanie w naszych domach co mocno przesusza skore...


koniecznie sprobuj tego garniera!!!!
foczildka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-20, 12:31   #12
pyska69
Raczkowanie
 
Avatar pyska69
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 112
GG do pyska69
Dot.: DOBRY BALSAM NAWILZAJACY...czyli JAKI?? :(

Polecam BALSAM DO CIAŁA "Johnson's baby Softlotion" Idealny do suchej skóry. Pozostawia mięciutkie ciałko i ślicznie pachnie Nie martwicie sie - nie tak jak dziecieca oliwka Mimo to , ze jest to seria raczej dziecieca. Ale jest napisane "Njalepszy dla dziecka. Najlepszy dla Ciebie". Polecam Polecam Polecam! Bradzo wydajny Cena ok 13-15 zł
pyska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 17:05   #13
nulczyk
Rozeznanie
 
Avatar nulczyk
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 597
Dot.: DOBRY BALSAM NAWILZAJACY...czyli JAKI?? :(

Polecam Nivea - granatowy. Dla mnie to number one
nulczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 17:18   #14
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: DOBRY BALSAM NAWILZAJACY...czyli JAKI?? :(

Cytat:
Napisane przez Noor
O właśnie! Jakbym czytała o sobie - sucha, łuszcząca się skóra (zwłaszcza na brzuchu i udach) - i tona balsamów, z których nie sprawdził się żaden, oprócz mleczka Nivea i oliwki dla dzieci J&J codziennie po prysznicu, na mokrą skórę (ale wszystkie ciuchy tłuste ). Zużyłam tak całe opakowanie oliwki, potem przeszłam na mleczko Nivea (codziennie, a czasem 2 x dziennie) i jest OK. - sucha łuska nie wraca (po innych balsamach - w tym kakaowym Ziai, białym Nivea i czerwonym Garniera - wraca). Nie wróciła jeszcze tylko po Exomega Biodermy, ale to droga zabawa.
Ja zwróciłabym Ci tylko uwagę również na żel pod prysznic - zmień na jakiś niewysuszający (podobno seria kakaowa AA Oceanic jest niezła, ale sama jeszcze nie próbowałam).
Heh to widze i na Ciebie dzialaja tylko te 2 rzeczy: Nivea i J&J no coz...bede moze jeszcze probowac innych rzeczy, moze ten balsam dla dzieci z J&J? okaze sie wszystko w praniu pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 22:49   #15
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Dot.: DOBRY BALSAM NAWILZAJACY...czyli JAKI?? :(

Sprobuj stosowac oliwke na mokra skore zaraz po kąpieli i nie wycieraj sie recznikiem! Moja kolezanka tak robi i ma skore jak pupcia niemowlaka
Skora wtedy sama wchlanioa cala wode razem z oliwka
A jezeli to nie poskutkuje to polecam balsam z owsem (obojetnie jakiej firmy) ja mialam firmy AVON i bardzo mi sie podobal... ale nie wiem jak na was moze dzialac
oto krotki opisik z neta:
FORMUŁA OPRATA NA BOGATYM W SKŁADNIKI ODŻYWACZE EKSTRAKCIE OWSA,
PRZYNOSI NATYCHMIASTOWĄ ULGĘ BARDZO WYSUSZONEJ , ŚCIĄGNIĘTEJ SKÓRZE.
ŁAGODZI PODRAŻNIENIA, KOI I NAWILŻA SPRAGNIONĄ SKÓRĘ.
LIKWIDUJE NIEMIŁE UCZUCIE SWĘDZENIA I DYSKOMFORTU. HIPOALERGICZNY, ODPOWIEDNI RÓWNIEŻ DO SKÓRY WRAŻLIWEJ.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg avon.jpeg (19,4 KB, 7 załadowań)
xre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 23:05   #16
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: DOBRY BALSAM NAWILZAJACY...czyli JAKI?? :(

Cytat:
Napisane przez xre
Sprobuj stosowac oliwke na mokra skore zaraz po kąpieli i nie wycieraj sie recznikiem! Moja kolezanka tak robi i ma skore jak pupcia niemowlaka
Skora wtedy sama wchlanioa cala wode razem z oliwka
A jezeli to nie poskutkuje to polecam balsam z owsem (obojetnie jakiej firmy) ja mialam firmy AVON i bardzo mi sie podobal... ale nie wiem jak na was moze dzialac
oto krotki opisik z neta:
FORMUŁA OPRATA NA BOGATYM W SKŁADNIKI ODŻYWACZE EKSTRAKCIE OWSA,
PRZYNOSI NATYCHMIASTOWĄ ULGĘ BARDZO WYSUSZONEJ , ŚCIĄGNIĘTEJ SKÓRZE.
ŁAGODZI PODRAŻNIENIA, KOI I NAWILŻA SPRAGNIONĄ SKÓRĘ.
LIKWIDUJE NIEMIŁE UCZUCIE SWĘDZENIA I DYSKOMFORTU. HIPOALERGICZNY, ODPOWIEDNI RÓWNIEŻ DO SKÓRY WRAŻLIWEJ.
Chyba nie czytalas mojej wypowiedzi wczesniejszej ten balsam to bylo naprawde cos okropnego! mam go do tej pory i lezy....jest naprawde do niczego niestety....
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 23:07   #17
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: DOBRY BALSAM NAWILZAJACY...czyli JAKI?? :(

ja rowniez mam maxymalnie sucha skore, a wrecz przesuszona.Na lydkach rybia luska, chlodniejsze dni zaczyna mi sie nawet luszczyc.Wyprobowalam mnowstwo roznych balsamow, kremow, itd, i najlepszym, jedynym ,ktory tak naprawde mi pomogl, okazal sie apteczny balsam do ciala, firmy Avene .Tak nawilzonej i gladziutkiej skory nigdy wczesniej nie mialam!! Jednak jest to juz wiekszy wydatek, ja 2 lata temu placilam za niego 70 zl., ale uwazam ze jest wart swojej ceny
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 14:11   #18
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Dot.: DOBRY BALSAM NAWILZAJACY...czyli JAKI?? :(

Cytat:
Napisane przez Maripossa
Chyba nie czytalas mojej wypowiedzi wczesniejszej ten balsam to bylo naprawde cos okropnego! mam go do tej pory i lezy....jest naprawde do niczego niestety....
FAKT NIE CZYTALAM ja mialam po nim super aksamitna skore i bylam z niego bardzo zadowolona
xre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 14:23   #19
miinia
Raczkowanie
 
Avatar miinia
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 62
Dot.: DOBRY BALSAM NAWILZAJACY...czyli JAKI?? :(

mnie problem suchych lydek dopadal najczesciej zima (kaloryfery). uzywam emulsje neutrogeny do skory b. suchej i pomaga. dodatkowo warto zmienic zel pod prysznic, czesc z nich b. wysusza skore. ja uzywam johnsona i jest ok. jak wolisz kapac sie w wannie to zawsze wlej troche oliwki.
__________________
pzdr
miinia
miinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-23, 10:00   #20
Ashka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Ashka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
Smile Dot.: DOBRY BALSAM NAWILZAJACY...czyli JAKI?? :(

Witajcie Dziewczyny
Ja chyba mam ten sam problem... bez balsamu ani rusz zawsze coś się łuszczy ... tak jak wspomniała XRE - oliwka jest świetnym rozwiązaniem .. metodą prób i błędów.. przetestowałam chyba wiekszość na rynku ..i przyznam ,że najlepsza to Johnson's baby lightoil spray ... nie zostawia tłustych śladów , zapach ( w moim przypadku lawendowy) bardzo przyjemny ..no i skórka.. wyjątkowo gładka . Co do stosowania zastrzeżenie : na morką skórę , spryskać, wmasować i poczekać tak ok 5-10 min powodzenia..
Ashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 12:20   #21
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: DOBRY BALSAM NAWILZAJACY...czyli JAKI?? :(

Kup sobie kapsułki z olejkiem z wiesiołka i ogórecznika, witaminę A i E, łykaj je regularnie i pij dużo wody mineralnej. Bez odpowiedniej pielęgnacji/ kuracji 'od wewnatrz' żaden balsam nic Ci nie da. Ja mam skórę podobną do Twojej, do tego męczy mnie rogowacene mieszków włosowych Najlepsze balsamy w takich przypadkach, wg mnie to: Vichy Lipidose 1 lub 2 (ja miałam jedynkę i wystarczała) i Garnier czerwony. Przy łuszczącej sie skórze możesz wybróbować balsam SVR z mocznikiem albo Keranorm- wspomaga proces rogowacenia. Nie leż w ciepłej wodzie, unikaj gorących kąpieli i środków do mycia ciała z Sodium Laureth Sulfate (fajny jest olejek do mycia Nivea).
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 23:59   #22
justynka2010
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 10
Dot.: dobry balsam nawilżający...czyli JAKI?? :(

nie balsam a masło 100% naturalne składniki i do tego ratunek dla suchej skory... poczytaj, sprawdz, wypróbuj... działa xxx

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-09-01 o 07:59 Powód: Link
justynka2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-04, 16:51   #23
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: dobry balsam nawilżający...czyli JAKI?? :(

Zawsze zachecam do stosowania peelingow, zeby ten matwy naskorek zlikwidowac a potem dopiero dobrze nawilzyc. Dla mnie swietne sa peelingi belendy, z serii twoja pielegnacja, wczesniej uzywalam fioletowego, ktory tez nawilzal, a teraz na probe kupilam zielony z ekstraktem z bambusa i zielona herbata, ktory bardzo szybko pozbywa sie zbednej skorki i skutecznie wygladza cialo. A potem standardowo lekki balsam.
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 12:49   #24
karinkaka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 118
Dot.: dobry balsam nawilżający...czyli JAKI?? :(

Cytat:
Napisane przez Jaagodzianka Pokaż wiadomość
Zawsze zachecam do stosowania peelingow, zeby ten matwy naskorek zlikwidowac a potem dopiero dobrze nawilzyc. Dla mnie swietne sa peelingi belendy, z serii twoja pielegnacja, wczesniej uzywalam fioletowego, ktory tez nawilzal, a teraz na probe kupilam zielony z ekstraktem z bambusa i zielona herbata, ktory bardzo szybko pozbywa sie zbednej skorki i skutecznie wygladza cialo. A potem standardowo lekki balsam.
widziałam te nowości dzis w drogerii i także się skusiłam na peeling jednak wybrałam ten o zapachu pomarańczy, który w składzie ma tez miód
karinkaka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 21:05   #25
MamuskaBeti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13
Dot.: dobry balsam nawilżający...czyli JAKI?? :(

na pewno eloderm balsam z apteki . Tylko i wylacznie!
MamuskaBeti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 15:44   #26
gokiepepe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 8
Dot.: dobry balsam nawilżający...czyli JAKI?? :(

A czy któraś z Was stosowało już coś z serii Botanic Expert Eveline? Wygląda bardzo zachęcająco. Obietnice producenta też są ciekawe. Bardzo chętnie bym wypróbowała, bo kusi
Macie jakieś doświadczenia? Bo są to chyba nowe kosmetyki, nie? Ogólnie wydaje mi się że Eveline ma dobre produkty, zwłaszcza kolorowe. Ale ja też mam problemową skórę, zwłaszcza na ramionach, bo niektóre kosmetyki mi ją bardzo przesuszają. Więc zanim polecę do sklepu to chciałabym się od Was dowiedzieć czy warto.
gokiepepe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 22:36   #27
Kiokami
Przyczajenie
 
Avatar Kiokami
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 9
Dot.: dobry balsam nawilżający...czyli JAKI?? :(

Cytat:
Napisane przez gokiepepe Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was stosowało już coś z serii Botanic Expert Eveline? Wygląda bardzo zachęcająco. Obietnice producenta też są ciekawe. Bardzo chętnie bym wypróbowała, bo kusi
Macie jakieś doświadczenia? Bo są to chyba nowe kosmetyki, nie? Ogólnie wydaje mi się że Eveline ma dobre produkty, zwłaszcza kolorowe. Ale ja też mam problemową skórę, zwłaszcza na ramionach, bo niektóre kosmetyki mi ją bardzo przesuszają. Więc zanim polecę do sklepu to chciałabym się od Was dowiedzieć czy warto.
Z serii Botanic Expert mogę śmiało polecić ten złoty balsam, a w zasadzie to olejek w balsamie. Ogólnie lubię kosmetyki Eveline'a - mają świetny stosunek jakości do ceny. I tutaj tak samo - duża butla za niewielkie pieniądze, a efekt jak marzenie. Balsam / olejek (?) ma dość lekką konsystencję, dobrze się rozprowadza i szybko wchłania, do tego bardzo ładnie pachnie, a co najważniejsze moja skóra wysuszona po wakacjach słońcem i wodą, dzięki niemu w szybkim tempie odzyskała jędrność i nawilżenie
Kiokami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 00:48   #28
Evi921
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 10
Dot.: dobry balsam nawilżający...czyli JAKI?? :(

Ja od roku używam balsamu z firmy Yves Rocher . Mają sklepy w każdej galerii handlowej. Mleczko do ciała z pompką o pojemności 390 ml kosztuje 25 zł. Są różne zapachy ( mój ulubiony kokos) , super nawilżają i co najważniejsze nie zapychają porów na ciele przez co nie tworzą się żadne krostki . W dodatku w 97% są zrobione ze składników naturalnych ( przynajmniej tak zapewnia producent). Polecam !
Evi921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 15:13   #29
fluoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 24
Dot.: dobry balsam nawilżający...czyli JAKI?? :(

Cytat:
Napisane przez gokiepepe Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was stosowało już coś z serii Botanic Expert Eveline? Wygląda bardzo zachęcająco. Obietnice producenta też są ciekawe. Bardzo chętnie bym wypróbowała, bo kusi
Macie jakieś doświadczenia? Bo są to chyba nowe kosmetyki, nie? Ogólnie wydaje mi się że Eveline ma dobre produkty, zwłaszcza kolorowe. Ale ja też mam problemową skórę, zwłaszcza na ramionach, bo niektóre kosmetyki mi ją bardzo przesuszają. Więc zanim polecę do sklepu to chciałabym się od Was dowiedzieć czy warto.
Ja stosowałam z tej serii Botanic Expert balsam z olejkiem różanym. Jest to właściwie mleczko, więc fajnie się wchłania i nie zostawia tłustej warstwy jak niektóre balsamy. U mnie się dobrze sprawdził do nawilżenia skóry po wakacjach i wysuszeniu słońcem.
fluoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 19:09   #30
Maghda_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 9
Dot.: dobry balsam nawilżający...czyli JAKI?? :(

Właśnie zastanawiałam się nad zakupem tego różanego kremu nawilżająco - wygładzającego (tak, ten +30) właśnie z Eveline, mój dotychczasowy kompletnie się nie sprawdził i szukam czegoś, co naprawdę przywróci twarzy blask w ten jesienny czas i troszkę ją ujędrni. Skoro tyle osób go poleca, to w sumie teraz już nawet nie mam się co zastanawiać.
Maghda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-15 20:09:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.