makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 170 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-17, 22:42   #5071
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ja mam szczerze mówiąc wątpliwości czy to zniknie bo mam wyryte głęboko krew mi leciała podczas robienia. Włosy w tych miejscach nie rosną

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

[QUOTE=lukrecja890;5382727 5]Witajcie ! Też zostałam oszpecona przez Magdę Hoffman ,praktycznie taka sama sytuacja jak u AllureSensuelle brwi wypadły ,kolor ciemny grafit wpadający w niebieski (dosłownie jak więzienny tatuaż ) wmawianie że kolor idealnie pasuje itp. Dno totalne ...Na moje sugestie że choć prosiłam o kolor jasny (jasna oprawa oczu,ciepła szatynka) wyszedł bardzo ciemny ,zimny kolor Pani Magda stwierdziła że nie ma jasnych kolorów a wcześniej obiecała że kolor będzie pasował do brwi...Wyglądam tragi

Domyślam się że nie jestem jedynym przypadkiem. Ja miałam to samo, czarny wpadający w granat taki jak więźniowie robią. Teraz mam czarny grafit ten niebieski minimalnie zbladł ale ja też się już do nich przyzwyczaiłam, ogólnie widać na zdjęciu sprzed kilku dni jak wyglądam teraz. Pokazywałam świeże zdjęcia w makijażu i bez makijażu kolorowego. Zaczęłam to malować bo mam dość. Współczuję
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 15:37   #5072
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez JoannaP81 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki, aby Ci się udało. A nic nie podpisywałaś? Bo z tego co wiem to jest taka praktyka, że podpisuje się zgodę na wykonanie makijażu, a potem po rysunku akceptację kształtu i wyglądu brwi. Ja tak podpisywałam. wypełniałam też taką ankietę o chorobach, uczuleniach, itp.
Nie podpisywałam, a nawet jeśli to widać gołym okiem, że makeup jest spartolony Takie pisemka też można podwazyć
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 18:57   #5073
lazada
Zadomowienie
 
Avatar lazada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Miasto Krasnali :)
Wiadomości: 1 147
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość

Wstawię zaraz zdjęcie tej mojej palety do brwi którą używam
Możesz napisać jakiej palety używasz? Pisałaś, że wstawisz zdjęcie, nie wiem czy nie wstawiłaś czy po prostu mi się coś nie wyświetla.

Ja myślę, że Ci zniknie ten makijaż, tylko nie po roku, raczej po 2-3. Dobrze, że teraz jest już jaśniejszy na tyle, że możesz go kamuflować.
__________________
"Kiedy nie dostajesz tego, co chcesz, dostajesz coś lepszego - doświadczenie"
lazada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 20:44   #5074
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziewczyny, ja jestem 2 tyg po, strupki odpadly i brwi wygladaja tak jak beda wygladac przez nastepny rok.
Jestem zakochana

Sa cudne. Ksztalt jest przepiekny, nie sa chamskie mimo tego ze czarne. Sa piekne wloski a nie krechy, wyglada to mega naturalnie. Ide na uzupelnienie po Sylwestrze, chce poprawke w doslownie 3 miejscach, potrwa to chyba z 3 min bo chce zeby dorysowala 3 czy 4 wloski.

Jak ktoras chce kontakt do pani ktora mi brwi robila, to podam na pw bo nie wiem czy moge tu
shiava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 20:51   #5075
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
Jak ktoras chce kontakt do pani ktora mi brwi robila, to podam na pw bo nie wiem czy moge tu
Nawet powinnaś A wstawisz zdjęcie?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 22:27   #5076
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Nawet powinnaś A wstawisz zdjęcie?
Tak, ale jutro, bo dzis w tym swietle bedzie ciemno.
Pokaze przed i po, tak bedzie najlepiej widac.

Aaaah, kocham teraz sie w lustrze
shiava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 16:32   #5077
nietoperek22
Rozeznanie
 
Avatar nietoperek22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 737
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

A kiedy nowy wątek?
nietoperek22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-31, 12:47   #5078
Marcela_83
Raczkowanie
 
Avatar Marcela_83
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 52
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

w takim razie chyba lepiej z jakimś brązem połączyć kolor zżeby nie było tego efektu fioletu później przy blaknięciu...
Marcela_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 14:46   #5079
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dzisiaj wstawię moje kosmetyki do brwi

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Długo mnie nie było ale mam świetną wiadomość ! Prawie pozbyłam się mojego makijażu SAMA bez pomocy lasera. Napisze Wam później jakim sposobem i wstawię zdjęcia. Mam jeszcze prześwity ale bardzo małe i naprawdę jest prawie jak kiedyś, makijaż po miesiącu stosowania pewnego specyfiku zszedł prawie cały.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 13:05   #5080
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Nie zdecydowałam się na laserowe usuwanie makijażu, chciałam poczekać i spróbować usunąć to kosmetykami i to mi się udało. Przeglądając moją szufladę z kosmetykami znalazłam witaminę C w proszku którą już dawno kupiłam w eco spa. Przyszło mi do głowy, że przecież witamina c ma działanie rozjaśniające i dodałam tą witaminę do kremu do twarzy. Dodałam go w ilości znacznie większej niż jest zalecana. Stosowałam ten krem na całą twarz zawsze na noc i smarowałam brwi. Twarz troszkę szczypie kiedy się używa kosmetyku z tą witaminą ale ja jestem pod wrażeniem tego specyfiku. Po pierwsze zniknęły moje przebarwienia na twarzy i to po kilku dniach. Po półtora miesiąca stosowania mój makijaż permanentny prawie zszedł, został po prostu wyżarty przez tą witaminę. Naprawdę polecam wszystkim tym, którzy nie chcą mieć makijażu permanentnego. Przesyłam zdjęcia. Pierwsze zdjęcie zrobione dwa miesiące temu jeszcze przed zastosowaniem witaminy. Drugie zdjęcie zrobione wczoraj. Makijażu prawie nie ma są tylko prześwity. Czerń zniknęła wyblakła prawie do zera. I czym jestem zaskoczona to brwi od tej witaminy w końcu zaczęły mi rosnąć. Oba zdjęcia zupełnie bez makijażu. Jestem w końcu zadowolona że się tego pozbywam. Makijaż miał się trzymać do 3 lat, natomiast ja mam makijaż od wakacji a to zaledwie parę miesięcy i już udało mi się tego prawie pozbyć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png brqi bez.png (560,5 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screen Shot 2016-01-04 at 12.58.38.jpg (72,9 KB, 155 załadowań)
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 13:08   #5081
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Jeszcze jedno zdjęcie zrobione teraz. Wiadomo że nie zeszło zupełnie, ale biorąc pod uwagę to co było to jest naprawdę różnica bardzo duża.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Screen Shot 2016-01-04 at 13.01.02.png (568,1 KB, 124 załadowań)
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-05, 13:09   #5082
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Szczególnie widać jak mi odrosły brwi. W ciągu niecałych dwóch miesięcy. Kiedy indziej wstawię zdjęcie jak jestem umalowana, pokaże jak wyglądają te brwi umalowane.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 13:40   #5083
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość
Szczególnie widać jak mi odrosły brwi. W ciągu niecałych dwóch miesięcy. Kiedy indziej wstawię zdjęcie jak jestem umalowana, pokaże jak wyglądają te brwi umalowane.
Masz bardzo ładny kształt brwi, lubię takie wyraźne łuki

ja niestety chyba swoją poprawkę u blanki będę musiała odwołać, bo mi chyba wypadnie wtedy wizyta u lekarza..
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 19:26   #5084
eyercia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 44
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Hej dziewczyny, dzisiaj zrobiłam sobie brwi permanentne i kreski górne. Jestem zadowolona, wstawię zdjęcia jak juz wszystko się wygoi za ok tydzień, za 3 tyg mam poprawki. Czytałam na temat pielęgnacji po MP i polecacie na wątku przez 3 dni Tribiotic a potem przez ok 5 dni Solcoseryl, i tu mam pytanie. Nałożyłam tribiotic, ale on się wogóle u mnie nie wchłania, nakładać warstę na warstwe czy zmywać ta 1 i nalożyć kolejna? Ostatnie pytanie, kiedy nakładam patyczkiem maść na brwi to pozostaje na niej brązowy kolor jakby z brwi, to normalne? Czy już mi kolor schodzi Dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam

Edytowane przez eyercia
Czas edycji: 2016-01-05 o 20:34
eyercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 20:07   #5085
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Już Ci pokazuje

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez jutkauk Pokaż wiadomość
AllureSensuelle no wlasnie Ja nie umiem sie malowac a jakich firm kosmetyki do brwi polecasz?
Już Ci pokazuje

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Tą paletę używam najczęściej. Kupiłam ją ale nie polecam jeśli ktoś się mało maluje, samej ciężko mi będzie ją wykorzystać ale kupiłam ją zdając sobie z tego sprawę. Paleta jest bardzo fajna i co w niej jest niezwykłego to to, że każdy w zasadzie kolor mi się podoba i mogę używać każdego nawet dla blondu czy czarnych włosów. Wszystkie kolory są bardzo naturalne, tylko minus tej palety jest taki, że wosk jest za twardy i trudno go używać. Cena bardzo wysoka chyba nie ma drożej palety do brwi niż ta ale mogę się mylić.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 20:08   #5086
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Anastasia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg anastasia.jpg (61,8 KB, 23 załadowań)
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 20:11   #5087
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Bardziej popularna i dużo tańsza to ta paletka benefitu. Ma bardzo fajny wosk i ogólnie ją bardzo lubię. Polecam Ci kupić sobie właśnie ją, będziesz zadowolona. Do kupienia w Sephorze. Czasem w Sephorze są rabaty nawet do 25 procent załóż sobie kartę, kiedy sklep organizuje rabaty to wysyła sms z taką informacją. Ja prawie zawsze kupuje ze zniżką, rzadko za całą cenę.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 20:14   #5088
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Benefit MEDIUM
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg benefit1.jpg (69,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg benefit 2.jpg (78,7 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg benefit 3.jpg (76,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg benefit 4.jpg (77,5 KB, 9 załadowań)
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 20:19   #5089
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Mam jeszcze kosmetyk do brwi Bobbi Brown, to jest bardzo dziwna paleta i nie każdemu przypadnie do gustu. Są to zwykłe cienie bez wosku jednak są bardzo fajne mięciutkie i ładnie wyglądają. Na pewno polecam bardziej te poprzednie z Benefitu.Te Bobbi są fajne jak masz dużo swoich brwi i grube, czyli jest to paleta dla osób z ładnymi brwiami aby tylko musnąć włoski. Można tą paletą tylko wyprofilować swoje brwi - włoski, na skórę się nie nadają. Benefitem można pomalować skórę i stworzyć efekt domalowania brwi, Bobbim tego się nie da zrobić.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-05, 20:27   #5090
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Bobbi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8127.jpg (62,2 KB, 11 załadowań)
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 20:58   #5091
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez eyercia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, dzisiaj zrobiłam sobie brwi permanentne i kreski górne. Jestem zadowolona, wstawię zdjęcia jak juz wszystko się wygoi za ok tydzień, za 3 tyg mam poprawki. Czytałam na temat pielęgnacji po MP i polecacie na wątku przez 3 dni Tribiotic a potem przez ok 5 dni Solcoseryl, i tu mam pytanie. Nałożyłam tribiotic, ale on się wogóle u mnie nie wchłania, nakładać warstę na warstwe czy zmywać ta 1 i nalożyć kolejna? Ostatnie pytanie, kiedy nakładam patyczkiem maść na brwi to pozostaje na niej brązowy kolor jakby z brwi, to normalne? Czy już mi kolor schodzi Dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam
tak mi tez schodzil brązowy kolor nie martw sie tak ma byc, a potem odchodzą całe płaty
ja w czw mam 2 korekte , ale juz 1 pierwszej jestem bardzo zodowolona
i każdy znajomy mówi , że super
__________________



justyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 21:55   #5092
eyercia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 44
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

justyss Dziękuje bardzo za odpowiedź! Uspokoilas mnie troszke, a powiedz czy nakladac warstwe na warstwe tego Tribioticu czy przed nalozeniem kolejnej warstwy zmyc poprzednia?
eyercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 00:40   #5093
JoannaP81
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP81
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 78
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość
Szczególnie widać jak mi odrosły brwi. W ciągu niecałych dwóch miesięcy. Kiedy indziej wstawię zdjęcie jak jestem umalowana, pokaże jak wyglądają te brwi umalowane.
Rzeczywiście już nie widać tych paskudnych grubych krech, ale i tak jeszcze jest makijaż, chociaż w tej postaci nie jest tak źle.

Cytat:
Napisane przez eyercia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, dzisiaj zrobiłam sobie brwi permanentne i kreski górne. Jestem zadowolona, wstawię zdjęcia jak juz wszystko się wygoi za ok tydzień, za 3 tyg mam poprawki. Czytałam na temat pielęgnacji po MP i polecacie na wątku przez 3 dni Tribiotic a potem przez ok 5 dni Solcoseryl, i tu mam pytanie. Nałożyłam tribiotic, ale on się wogóle u mnie nie wchłania, nakładać warstę na warstwe czy zmywać ta 1 i nalożyć kolejna? Ostatnie pytanie, kiedy nakładam patyczkiem maść na brwi to pozostaje na niej brązowy kolor jakby z brwi, to normalne? Czy już mi kolor schodzi Dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam
Tak kolor schodzi, utlenia się. Potem będą strupki, ja miałam malutkie i może dwa większe, gdzie widzę, że pigment nie jest tak silny, ale 13ego mam korektę.
Ja smarowałam dwa razy dziennie, a wieczorem przemywałam delikatnie wacikiem z ciepłą wodą i potem znowu nakładałam cienką warstwę.

A to moje brwi po całkowitym wygojeniu - mina tylko głupia na zdjęciu, ale widać chociaż kształtbrwi nowe.jpg brwi.
JoannaP81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 00:44   #5094
JoannaP81
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP81
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 78
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

W poprzednim poście nie weszło mi zdjęcie.
Wklejam jeszcze raz zdjęcie "starych" brwi i nowych.
Widać jak mam je sporo podniesione.
brwi stare 1.jpg
brwi nowe.jpg
JoannaP81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 12:58   #5095
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez eyercia Pokaż wiadomość
justyss Dziękuje bardzo za odpowiedź! Uspokoilas mnie troszke, a powiedz czy nakladac warstwe na warstwe tego Tribioticu czy przed nalozeniem kolejnej warstwy zmyc poprzednia?
mi na kazala nakładać trybiotyku, dla mi swój krem w małej tubce, ewentualnie bepanten
ten krem sam mi sie wchłonął więc nakładałam patyczkiem kolejna warstwę jeśli czułam , ze są suche
do 3 razy dzienne
chociaz przed korektą nakładałam z 5 razy

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez JoannaP81 Pokaż wiadomość
W poprzednim poście nie weszło mi zdjęcie.
Wklejam jeszcze raz zdjęcie "starych" brwi i nowych.
Widać jak mam je sporo podniesione.
Załącznik 6115917
Załącznik 6115916
bardzo ladne sa
__________________



justyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 13:13   #5096
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

a to moje
1. moje
2. zaraz po zrobieniu
3. po korekcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 001.jpg (69,7 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9FEBDEF8.jpg (39,9 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 002.jpg (32,1 KB, 201 załadowań)
__________________



justyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 22:20   #5097
JoannaP81
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP81
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 78
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez justyss Pokaż wiadomość
a to moje
1. moje
2. zaraz po zrobieniu
3. po korekcie
No powiem Ci, że niebo, a ziemia z tym jakie były i teraz są. Miałas totalny bałagan, a teraz ładne równiutkie. Po korekcie lepiej.


Cytat:
Napisane przez eyercia Pokaż wiadomość
justyss Dziękuje bardzo za odpowiedź! Uspokoilas mnie troszke, a powiedz czy nakladac warstwe na warstwe tego Tribioticu czy przed nalozeniem kolejnej warstwy zmyc poprzednia?
Nie napisałam, że ja używałam bepanten. Teraz jak widzę, że są suche to też czasami nim posmaruję.
JoannaP81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 14:03   #5098
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Do dziewczyn, które miały makijaż permanentny ust: jak sobie radzicie/radziłyście z jedzeniem w pierwszych dniach? Ja ogólnie mam bardzo duże usta, zachciało mi się je podkreślić i teraz mam pewnie większe usta niż Snoop Dogg. Miałam zabieg wczoraj o 18 i od tego czasu jem jedynie winogrona, pokrojone owoce i owsiankę (no i oczywiście napoje tylko przez słomkę). Ciężko jest mi nawet dokładnie umyć zęby z przodu, bo nie mogę buzi swobodnie otworzyć...
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 17:08   #5099
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez JoannaP81 Pokaż wiadomość
No powiem Ci, że niebo, a ziemia z tym jakie były i teraz są. Miałas totalny bałagan, a teraz ładne równiutkie. Po korekcie lepiej.



Nie napisałam, że ja używałam bepanten. Teraz jak widzę, że są suche to też czasami nim posmaruję.

to zdjęcia przed to akurat tez , jak zapuszczalam, zeby miała z czego zrobic kształt
tak to henna i regulacja aż takie jak na focie to nie byly
ale maga zmiana, dzis mial 2 korekte ostatnia poprawila po całosci
i jestem mega zadowolona
__________________



justyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-11, 18:26   #5100
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Darkchocolate666
Za dwa dni bedzie juz dobrze.Opuchlizna zejdzie i strupki do tygodnia odpadna.
JA usta smarowałam olbrzymimi ilościami wazeliny.
A zęby lekko odpoczęły od szczoteczki w tym czasie
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.