Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2 - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-25, 21:28   #3241
saquaro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 50
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez druumla Pokaż wiadomość
Wodorowy Test oczywiscie robiłeś i badanie kału na candidę?
Na glukozie czy laktulozie w naszym przypadku <cuchnacy odde h>?
saquaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-25, 23:26   #3242
younghero
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 59
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez druumla Pokaż wiadomość
Wodorowy Test oczywiscie robiłeś i badanie kału na candidę?
Nie, ale brałem xifaxan, l-glutamine i vivomixx, po xifaxanie moj brzuch zrobił sie mega płaski a po vivomixxie (2 op) zapach się pogarszał.Nawet jeśli to będzie sibo, co jest przyczyną sibo ?, zatrucie organizmu przez Candida to ściema.Prawie wszyscy mają Candida spp., to prawidłowa flora jamy ustnej i przewodu pokarmowego. Tego się nie leczy.
younghero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-26, 08:48   #3243
druumla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 274
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Saquaro
Dla zdiagnozowania SIBO - z laktulozą.
Younghero
No to w tym kierunku chyba nie masz co isc. Zresztą - jak sam uwazasz.
druumla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-26, 14:32   #3244
bartus513
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 58
Unhappy Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Witam.

Czytam niektore komentarze i jest mi naprawde przykro że musimy tak cierpiec prawie każdego dnia. Obecnie mam 22 lata a cały koszmar zaczął sie na początku 3 klasy technikum chyba nie muszę opisywać jak mnie tam traktowano mimo że przez pierwsze 2 klasy technikum byłem naprawdę lubiany. Wszystko zaczęło się od bardzo silnego stresu związanego z nauką matematyki na dodatek jadłem ogromne ilości słodyczy, węglowodanów + piwo potem już było tylko gorzej... (depresja i nie znośna samotność aż do teraz). Mam parę pytań do was?
1.Jak zrobić badania na tmau i ile mniej wiecej to kosztuje?
2.Zastanawiam się czy jest ktoś w wieku 17-24 bo mam wrażenie że wiekszość osób jest po 30+.
Najgorsza jest samotność boje się że zostanę sam i umrę sam. Są takie dni kiedy idę chodnikiem i trzymam kciuki żeby mnie coś uderzyło z nad przeciwka. Mam dopiero 22 lata a jestem zmęczony tym życiem zwłaszcza kiedy widzę moich rówiesników którzy są w szczesliwych związkach poprostu korzystają z życia i to nie jest zazdrość poprostu czuje ból że nie mogę być szczęśliwym tak jak oni. Pozdro Bartek.
bartus513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-26, 14:40   #3245
younghero
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 59
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez bartus513 Pokaż wiadomość
Witam.

Czytam niektore komentarze i jest mi naprawde przykro że musimy tak cierpiec prawie każdego dnia. Obecnie mam 22 lata a cały koszmar zaczął sie na początku 3 klasy technikum chyba nie muszę opisywać jak mnie tam traktowano mimo że przez pierwsze 2 klasy technikum byłem naprawdę lubiany. Wszystko zaczęło się od bardzo silnego stresu związanego z nauką matematyki na dodatek jadłem ogromne ilości słodyczy, węglowodanów + piwo potem już było tylko gorzej... (depresja i nie znośna samotność aż do teraz). Mam parę pytań do was?
1.Jak zrobić badania na tmau i ile mniej wiecej to kosztuje?
2.Zastanawiam się czy jest ktoś w wieku 17-24 bo mam wrażenie że wiekszość osób jest po 30+.
Najgorsza jest samotność boje się że zostanę sam i umrę sam. Są takie dni kiedy idę chodnikiem i trzymam kciuki żeby mnie coś uderzyło z nad przeciwka. Mam dopiero 22 lata a jestem zmęczony tym życiem zwłaszcza kiedy widzę moich rówiesników którzy są w szczesliwych związkach poprostu korzystają z życia i to nie jest zazdrość poprostu czuje ból że nie mogę być szczęśliwym tak jak oni. Pozdro Bartek.
Witaj, najgorsza w tej chorobie jest samotność według mnie.Ja jestem jeszcze młodszy od ciebie (20Lat), mam to gówno od 5 lat.Tez miałem takie przemyślenia, nawet myśli samobójcze.Niedługo chyba popadnę w depresję.

Jest tu ktoś z okolic dolnego śląska kto chciałby się spotkać ?
younghero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-26, 14:50   #3246
adasko2asy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 48
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Witam,
nie było mnie tu około 3 lat. Stwierdzam tak że to siedzi w psychice, lub od stresu. Jak zaczołem mieć na to wszystko wy☠☠☠ane to mineło. Poznałem kobiete co ma bzika na punkcie ładnych zapachów. Nigdy nie powiedziała że śmierdze fekaliami, octem, śmierdzącymi skarpetami. Nieraz twierdzi że jak wróce po pracy to czuć mój pot ale to chyba normlne po 8 godzinach w pracy i ciągle w butach.
Pale papierosy, pije alkohol regularnie. Jem wszystko ( słodycze, chipsy, żelki, fastfoody). Nie robi to róznicy. Jedynie co odczuwam to że mój organizm się szybko przegrzewa i się poce.
Jedźcie na wakacje, uspokójcie się, glęboki odech. Wydaje mi się że to jest wina stresu jaki odziałuje na nas. Jeśli ktoś jest z Łodzi z chęcia się spotkam.
POZDRO
adasko2asy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-26, 14:57   #3247
bartus513
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 58
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Younghero

Jak się zaczeło u ciebie? U mnie sytuacja jest beznadziejna czasami mam wrażenie że wszystko jest bez sensu. Jeszcze 3-4 lata temu normalnie żyłem i nigdy w życiu bym nie przypuszczał że spotka mnie takie gówno. Kiedyś grałem w piłkę w klubie, co tydzień ognisko, 18-stki znajomych w szkole zawsze jakieś przypały, ciekawe akcje a teraz jedna wielka pustka i samotność.

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez adasko2asy Pokaż wiadomość
Witam,
nie było mnie tu około 3 lat. Stwierdzam tak że to siedzi w psychice, lub od stresu. Jak zaczołem mieć na to wszystko wy☠☠☠ane to mineło. Poznałem kobiete co ma bzika na punkcie ładnych zapachów. Nigdy nie powiedziała że śmierdze fekaliami, octem, śmierdzącymi skarpetami. Nieraz twierdzi że jak wróce po pracy to czuć mój pot ale to chyba normlne po 8 godzinach w pracy i ciągle w butach.
Pale papierosy, pije alkohol regularnie. Jem wszystko ( słodycze, chipsy, żelki, fastfoody). Nie robi to róznicy. Jedynie co odczuwam to że mój organizm się szybko przegrzewa i się poce.
Jedźcie na wakacje, uspokójcie się, glęboki odech. Wydaje mi się że to jest wina stresu jaki odziałuje na nas. Jeśli ktoś jest z Łodzi z chęcia się spotkam.
POZDRO
Po prostu masz kogoś z kim możesz dzielić życie i jest ci łatwiej. Samotność i bezradność to najgorsze co może spotkać cie w tym gów##.

Edytowane przez bartus513
Czas edycji: 2019-08-26 o 14:53
bartus513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-26, 17:03   #3248
younghero
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 59
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez bartus513 Pokaż wiadomość
Younghero

Jak się zaczeło u ciebie? U mnie sytuacja jest beznadziejna czasami mam wrażenie że wszystko jest bez sensu. Jeszcze 3-4 lata temu normalnie żyłem i nigdy w życiu bym nie przypuszczał że spotka mnie takie gówno. Kiedyś grałem w piłkę w klubie, co tydzień ognisko, 18-stki znajomych w szkole zawsze jakieś przypały, ciekawe akcje a teraz jedna wielka pustka i samotność.

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------


Po prostu masz kogoś z kim możesz dzielić życie i jest ci łatwiej. Samotność i bezradność to najgorsze co może spotkać cie w tym gów##.
Mam to samo, kiedys byłem uwazany za najwiekszego czysciocha w klasie (gimnazjum) pozniej była masakra.Co tak smierdzi itp, itd.Miałem kontakt z dziewczynami , uprawiałem sport teraz po 5 minutach nie mam siły oddychać.Teraz praca, dom, sen i tak w kółko, na weekend może jakis stary znajomy się odezwie.Aż się żyć odechciewa.A zaczęło się to u mnie wszystko w okresie dojrzewania (3 klasa gimnazjum)

adasko ty nie jestes z wrocka przypadkiem ? gdzie poznałeś swoją dziewczynę i czy czuła kiedykolwiek coś od ciebie ?

@PS bartus tez masz tak ze przetłuszczają ci się plecy i skóra na twarzy, schodzi ci może skóra? jesteś może blady albo masz zaczerwienienia na rękach rano się umyjesz a na następny dzien juz czujesz się brudny ?

Edytowane przez younghero
Czas edycji: 2019-08-26 o 18:14
younghero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-26, 22:23   #3249
bartus513
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 58
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Dokladnie tak jak piszesz . Ja mam bardzo bladą skorę i czerwone okrągłe plamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bartus513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-27, 07:37   #3250
bartus513
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 58
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez younghero Pokaż wiadomość
Mam to samo, kiedys byłem uwazany za najwiekszego czysciocha w klasie (gimnazjum) pozniej była masakra.Co tak smierdzi itp, itd.Miałem kontakt z dziewczynami , uprawiałem sport teraz po 5 minutach nie mam siły oddychać.Teraz praca, dom, sen i tak w kółko, na weekend może jakis stary znajomy się odezwie.Aż się żyć odechciewa.A zaczęło się to u mnie wszystko w okresie dojrzewania (3 klasa gimnazjum)

adasko ty nie jestes z wrocka przypadkiem ? gdzie poznałeś swoją dziewczynę i czy czuła kiedykolwiek coś od ciebie ?

@PS bartus tez masz tak ze przetłuszczają ci się plecy i skóra na twarzy, schodzi ci może skóra? jesteś może blady albo masz zaczerwienienia na rękach rano się umyjesz a na następny dzien juz czujesz się brudny ?
Ludzie na ciebie reagują czy poprostu masz sam ten zapach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bartus513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-27, 09:30   #3251
Gregggg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 64
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

https://www.youtube.com/watch?v=mTyo08TrH1k pytanie czy to brak higieny czy TMAU

podobnie z tym przypadkiem https://www.se.pl/styl-zycia/porady/...U6RM-YRmD.html
Gregggg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-28, 05:52   #3252
younghero
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 59
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez Gregggg Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=mTyo08TrH1k pytanie czy to brak higieny czy TMAU

podobnie z tym przypadkiem https://www.se.pl/styl-zycia/porady/...U6RM-YRmD.html
Pani z autobusu brak higieny na 100%, a koleś z samolotu raczej to samo co my

---------- Dopisano o 05:52 ---------- Poprzedni post napisano o 05:50 ----------

Cytat:
Napisane przez bartus513 Pokaż wiadomość
Ludzie na ciebie reagują czy poprostu masz sam ten zapach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiedyś wszyscy kaszleli, pociągali nosami ale od dwoch lat nie ma kichania ani nic z tych podobnych nie wiem dlaczego, sam smród pozostał chociaż sam go nie czuję pewnie tak jak ty
younghero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 07:58   #3253
bartus513
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 58
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez younghero Pokaż wiadomość
Pani z autobusu brak higieny na 100%, a koleś z samolotu raczej to samo co my

---------- Dopisano o 05:52 ---------- Poprzedni post napisano o 05:50 ----------



Kiedyś wszyscy kaszleli, pociągali nosami ale od dwoch lat nie ma kichania ani nic z tych podobnych nie wiem dlaczego, sam smród pozostał chociaż sam go nie czuję pewnie tak jak ty
Younghero.

Ja już sam nie wiem czasami mam wrażenie że oszalałem. Masz może jakąś diete i czy sie badałes na cokolwiek Tmau, Sibo itp?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bartus513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 11:02   #3254
younghero
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 59
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez bartus513 Pokaż wiadomość
Younghero.

Ja już sam nie wiem czasami mam wrażenie że oszalałem. Masz może jakąś diete i czy sie badałes na cokolwiek Tmau, Sibo itp?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mam diety, jem co chcę bo dieta na mnie nie działa.Pamiętaj aby nie myć się w gorącej wodzie bo smród będzie gorszy i najlepiej mydłem szarym.Na sibo nie robiłem badań ale brałem xifaxan, vivomixx, l glutaminę i smród był gorszy.
Też masz cuchnący oddech odrazu po przebudzeniu i zawiesine w ustach, dopiero po umyciu zębów jest lepiej?
younghero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 11:28   #3255
bartus513
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 58
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez younghero Pokaż wiadomość
Nie mam diety, jem co chcę bo dieta na mnie nie działa.Pamiętaj aby nie myć się w gorącej wodzie bo smród będzie gorszy i najlepiej mydłem szarym.Na sibo nie robiłem badań ale brałem xifaxan, vivomixx, l glutaminę i smród był gorszy.
Też masz cuchnący oddech odrazu po przebudzeniu i zawiesine w ustach, dopiero po umyciu zębów jest lepiej?
Cały czas mam w gardle jakąs gestą wydzieline. Z nosem jest podobnie bo większosc roku jest czesciowo zatkany i w srodku cały suchy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bartus513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 13:47   #3256
koks186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 42
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

A czy te plamy już były diagnozowane przez dermatologa? Ja byłem. Czasem pojawia się łupież , łuszczycę się plamy pod oczami obok nosa, na środku klatki piersiowej i z tylu na plecach. To łojotokowej zapalenie skory, nie wiadomo czym wywołane . Dermatolog mówi ze to stres, ja dodatkowo przypuszczam ze to tez nietolerancję. Czy ktoś robił testy na alergie pokarmowe igg?
koks186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 14:36   #3257
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez bartus513 Pokaż wiadomość
Cały czas mam w gardle jakąs gestą wydzieline. Z nosem jest podobnie bo większosc roku jest czesciowo zatkany i w srodku cały suchy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zrezygnuj z mleka , sera ( nabialu) na rzecz tego bez laktozy. Od razu bedzie poprawa.
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 15:26   #3258
bartus513
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 58
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez ola_30 Pokaż wiadomość
Zrezygnuj z mleka , sera ( nabialu) na rzecz tego bez laktozy. Od razu bedzie poprawa.
Mleka i sera już od 3 dni nie spożywam i jest w miare ok z gardłem i nosem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bartus513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 17:01   #3259
younghero
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 59
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Niedługo idę do endokrynologa się przebadać, na pytanie czy leczy osoby z nieprzyjemnym zapachem ciała odpowiedział że tak i Postępowanie diagnostyczno-terapeutyczne trochę się różni w zależności w zależności od płci pacjenta, ciekawe.
younghero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-28, 21:20   #3260
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 99
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

.

Edytowane przez f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Czas edycji: 2023-07-26 o 15:12
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 21:47   #3261
bartus513
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 58
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

[1=f3e2446af8c848a3b3bd5f5 cf2b0ba3ec728ec25_64f661b 96d7ba;87123530]Robił ktos badania pod katem zakwaszenia organizmu?
Ponoc zakwaszenie jest spowodowane nadmiarem bialka, weglowodanow slodyczy i stresu, czyli tych samych rzeczy ktore byly przyczyna pojawienia sie chorobska.[/QUOTE]Bylem na diecie zasadowej przez jakies 4 miesiące praktycznie same warzywa i nic mi to nie pomogło a nawet pgorszyło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bartus513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-29, 07:46   #3262
koks186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 42
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Jestem ciekaw co powie endokrynolog, daj znac po wizycie
koks186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-29, 10:08   #3263
younghero
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 59
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez koks186 Pokaż wiadomość
Jestem ciekaw co powie endokrynolog, daj znac po wizycie
dopireo w pazdzierniku ;/
younghero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-29, 17:47   #3264
malami1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 18
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Hej Koksi,

Ja robilam badania na alergie, wszystko za 50 jurkow i jestem bardzo zadowolona. Okazalo sie, ze wiele rzeczy ze zdrowej polki, ktore spozywalam uczulaja mnie a czlowiek nawet swiadomy tego nie byl. Do tego przez miesiac mialam wysylane przez nich plany posilkow gdzie te produkty sa zastapione. Super obsluga klienta takze jakbys chcial to moge wyslac namiary na nich.
malami1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-29, 19:59   #3265
Glizdusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 77
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Czy ten Pan udzielał się na forum?



https://www.dr-mamczur.pl/blog/2016/...ach-czlowieka/
Glizdusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-29, 20:21   #3266
druumla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 274
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Malami
Dlugo juz jestes na tej diecie antyalergicznej?
Jakies efekty?
Znam osobę, ktorej eliminacja produktow pod tym kątem przyniosla wyleczenie.
druumla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-29, 21:21   #3267
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 99
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

.

Edytowane przez f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba
Czas edycji: 2023-07-26 o 15:12
f3e2446af8c848a3b3bd5f5cf2b0ba3ec728ec25_64f661b96d7ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-30, 03:34   #3268
stayinpositive
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 145
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Czesc, u mnie bez zmian, znowu slysze komentarze I I ludzie zakrywaja nosy jak z nimi rozmawiam. Ostatnio mi wyszly kiepskie wyniki plytek krwi, mam za kilka tygodni powtorzyc... tak poczytalam, ze moze to byc anemia... anemie powoduje niedobor witaminy b12 a jednym z wielu objawow jest przykry oddech I zapach ciala. Posxukajcie w Google wit b12 a zapach ciala. Pisza ludzie z anemia zlosliwa, co przyjmuja wit w zastrzykach, ze jak zbliza sie czas zastrzyku to juz zaczynaja czuc zapach w swoim moczu. Ciekawe... wielu ludzi nie wie, ze ma niedobor bo to nie standardowe badanie
stayinpositive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-30, 03:36   #3269
stayinpositive
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 145
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Dodam jeszcze ze przy niedoczynnosci tarczycy, ktora mam niedobor wit b12 I d ida w parze... wszystko sie zgadza.
stayinpositive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-30, 06:24   #3270
younghero
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 59
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez stayinpositive Pokaż wiadomość
Dodam jeszcze ze przy niedoczynnosci tarczycy, ktora mam niedobor wit b12 I d ida w parze... wszystko sie zgadza.
Jestes moze blada?

Ja brałem żelazo w płynie, po kompleksie witamin B, glownie b12 od swansona czulem zapach tej kapuslki w moczu oraz mocz zmienił kolor na pomaranczowy co to moze oznaczac?

Edytowane przez younghero
Czas edycji: 2019-08-30 o 06:27
younghero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-28 10:44:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:13.