Luteina - wątek zbiorczy! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-16, 12:04   #61
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: krwawienia po luteinie

wcześniejszy okres nie jest objawem ciąży. tym bardziej po luteinie.
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 08:26   #62
asikkk
Raczkowanie
 
Avatar asikkk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 298
Dot.: krwawienia po luteinie

nie, ja nie biore na wyregulowanie, a narazie na wywolanie....a moze faktycznie mi sie wyregulowalo i bede teraz miala 20 dniowe cykle- bajer- skalalabym z radosci, bo mam serdecznie dosc...no nic, dziekuje Wam za zainteresowanie. 4 wrzesnia ide do endokrynologa z kompletem hormonalnych badan- moze zacznie sie jakies konkretne leczenie przyczynowe, a nie skutkowe, bo luteiny mam serdecznie dosc.
asikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 09:04   #63
AMILAMIJA
Zadomowienie
 
Avatar AMILAMIJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
GG do AMILAMIJA Send a message via Skype™ to AMILAMIJA
Dot.: krwawienia po luteinie

Zdecydowanie masz rację. W Twoim przypadku najlepiej zacząć leczyć przyczynę. Wizyta u endokrynologa wiele wyjaśni. Powodzenia.

Przepraszam, że się podczepię pod Twój temat, ale mam pytanie.
Czy luteina (brana na wyregulowanie i skrócenie cyklu) może wpłynąć na obfitość @? Czy może spowodować, że zamiast normalnej @ będzie tylko plamienie? (w przewidzianym czasie i normalnj, 5-dniowej długości). I ogólnie - czy jej branie może mieć jakieś widoczne uboczne skutki, np ból podbrzusza po "@"?
Pozdrawiam
AMILAMIJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 09:07   #64
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: krwawienia po luteinie

Słuchajcie, to ja czegos nie rozumiem też dostałam luteine na wywołanie miesiączki, a jednocześnie od momentu jej pojawienia sie zaczelam brac tabletki. I jaki w tym momencie sens zazywania luteiny dalej? Swojego gina nie zapytam, bo wybył na urlop....
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 09:13   #65
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: krwawienia po luteinie

Cytat:
Napisane przez Margot45
Słuchajcie, to ja czegos nie rozumiem też dostałam luteine na wywołanie miesiączki, a jednocześnie od momentu jej pojawienia sie zaczelam brac tabletki. I jaki w tym momencie sens zazywania luteiny dalej? Swojego gina nie zapytam, bo wybył na urlop....
Masz brać luteinę cały czas?? Chyba tylko przez parę dni, a potem krwawienie i pigułki. Faktycznie byłoby bez sensu zażywac ją nadal
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 09:19   #66
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: krwawienia po luteinie

No własnie czytam forum (nie tylko tu zresztą, w ogóle w internecie) i czuję jak mi poziom inteligencji opada w dół w zastraszającym tempie...
Miesiączka wystąpiła drugiego dnia zażywania luteiny, po 3 tygodniach opóźnienia. I też mi się wydaje bez sensu brać ją nadal, skoro jednocześnie biorę pigułki.... A moze Pan Doktor by się wypowiedział, jak znajdzie chwilę...?
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 10:11   #67
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: krwawienia po luteinie

odstaw luteinę. Skoro masz krawienie to nie ma dalszego sensu obciążać organizmu.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-17, 10:15   #68
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: krwawienia po luteinie

Cytat:
Napisane przez spray
odstaw luteinę. Skoro masz krawienie to nie ma dalszego sensu obciążać organizmu.
Tak zrobiłam - tzn. dziś już nie wzięłam.
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 13:10   #69
izi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 42
Dot.: krwawienia po luteinie

Cytat:
Napisane przez AMILAMIJA

Przepraszam, że się podczepię pod Twój temat, ale mam pytanie.
Czy luteina (brana na wyregulowanie i skrócenie cyklu) może wpłynąć na obfitość @? Czy może spowodować, że zamiast normalnej @ będzie tylko plamienie? (w przewidzianym czasie i normalnj, 5-dniowej długości). I ogólnie - czy jej branie może mieć jakieś widoczne uboczne skutki, np ból podbrzusza po "@"?
mnie się wydaje ze tak, to znaczy się, ja jak ją biorę to mam mniej obfite krwawienia, a dodam że zawsze się ze mnie lało, więc myślę ze zmniejsza ilość krwawienia,ale czy aż do plamienia? nie wiem. a co do bóli w podbrzuszu to też nie wiem, ja ich nie mam
izi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 11:55   #70
martyn_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 84
Dot.: krwawienia po luteinie

Witam mam do Was pewne pytanie..
Otoż przez 3 miesiace bralam pigulki jeanine. Po nich przez pol roku ni epojawił się @, Lekarz w końcu przepisał mi luteine. Kazał brać przez 7 dni. Zaraz potem mam zażywać pigułki yeanine. Mialam badania hormonalne - mam nieco podwyzszony poziom TSH, wiec gin skierował mnie do odpowiedniego lekarza. Poza tym pdzy badaniu usg stwierdził, że wystepuje u mnie zanik błony macicy..:/ Zanim zaczelam brac pigulki jeanine - moj @ nie pojawial sie nigdy regularnie. choc oczywiscie nie bylo polrocznej przerwy. Tą luteine rozumiem.. ale pigulki zaraz po niej - mam pewne watpliwości..Przecież to krwawienie, ktore wystepuje po odtawieniu nie jest 'normalną' miesiaczka..do tego jeszcze te problemy z macicą..boje się po prostu, ze bede miala powazne problemy z zajsciem w ciaze, tym bardziej, ze w mojej rodzinie pare kobiet cierpi na bezplodność.
Zastanawiam sie czy nie iść na wizyte do jeszcze jednego ginekologa..
Czy sadzicie, ze powinnam? Czy faktycznie te pigulki znow po luteinie to cos calkiem 'normalnego'?
martyn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 14:13   #71
atalantaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3
Dot.: wywoływanie miesiaczki?!

mam pytanie. jest takie prawdopodobienstwo ze moge byc w ciazy. kochalam sie z moim chlopakiem ok 2 tyg temu. okres spoznia mi sie tydzien. czy te tabletki mi pomoga na wywolanie okresu??? lub czy jest jakas inna metoda na wywolanie okresu??? prosze o pomoc
atalantaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-25, 12:00   #72
gosila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3
Question Luteina 50 podjęzykowa

Mam pytanko
Czy Luteina działa na złagodzenie dolegliwości bólowych w czasie miesiączki. Pani doktor przepisała mi ją mam j ą brać przez 10 dni 2 razy dziennie. Brałam w zeszłym roku Logest przez 7 miesięcy i przytyłam po nim poza tym miałam bóle w łydkach. Boje się że Luteina może spowodować podobne dolegliwości. Logest został odstawiony ze wzgledu na nie.
gosila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 15:42   #73
nobiska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 5
Dot.: wywoływanie miesiaczki?!

Witam!
Mam małe pytanko: Brałam tabletki antykoncepcyjne lecz przerwałam stosowanie w kwietniu dostałam normaLNIE MIESIACZKI I BYŁO OK, ALE WYJECHAŁAM DO PRACY DO USA i tam terz dostałam miesiączki ale w drugim miesiącu pobytu tam jusz nie, i po powrocie 3 tyg. temu terz nie poszłam do ginekologa i dostała loteine stosowałam ją 10 dni 2 razy dziennie pod język ale jednej tabletki zapomniałam wziąś i dzisiaj mija 7 dzień po skończeniu dawkowania loteiny i nie mam oktesu! czy jest morzliwe rze jestem w ciąży gdyż w czasie pobytu w usa nie współrzyłami. Z mojich obiczeń wynika że musiałabym być w 3 miesiącu i vczy jest morzliwe ze w tym niesiącu podczas badania u ginekologa by nie zorjątowała sie pani ginekolog? i w mojiwj rodzinie nie ma przypadków by podczas ciąży występował oktes! Acha : i rok temu terz miała loeine i okresu dostałam terz kilka dni po zakończeniu stosowania jej. i zawsze ppodczas wsp[ółżycia mieliśmy zabezpieczenie!prosze o odpowiedż bo umieram z nerwów! czy moge być w ciąży ?
__________________
kotułka!!
nobiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 15:52   #74
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Luteina 50 podjęzykowa

hej ja bralam luteine przez ok 4 miesiace. nie przytylam ,czulam sie dobrze. ale bralam ja na cos innego
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 16:42   #75
nobiska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 5
Dot.: Luteina 50 podjęzykowa

Witam! czy ktoś miała podobny problem z loteiną?
Brałam tabletki antykoncepcyjne lecz przerwałam stosowanie w kwietniu dostałam normaLNIE MIESIACZKI I BYŁO OK, ALE WYJECHAŁAM DO PRACY DO USA i tam terz dostałam miesiączki ale w drugim miesiącu pobytu tam jusz nie, i po powrocie 3 tyg. temu terz nie poszłam do ginekologa i dostała loteine stosowałam ją 10 dni 2 razy dziennie pod język ale jednej tabletki zapomniałam wziąś i dzisiaj mija 7 dzień po skończeniu dawkowania loteiny i nie mam oktesu! czy jest morzliwe rze jestem w ciąży gdyż w czasie pobytu w usa nie współrzyłami. Z mojich obiczeń wynika że musiałabym być w 3 miesiącu i vczy jest morzliwe ze w tym niesiącu podczas badania u ginekologa by nie zorjątowała sie pani ginekolog? i w mojiwj rodzinie nie ma przypadków by podczas ciąży występował oktes! Acha : i rok temu terz miała loeine i okresu dostałam terz kilka dni po zakończeniu stosowania jej. prosze o odpowiedż zaczynam sie denerwować!
__________________
kotułka!!
nobiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 20:57   #76
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: wywoływanie miesiaczki?!

Cytat:
Napisane przez edytka2
mam do was pytanie,czy ktoras z was maila wywoływana miesiaczke luteiną?ma mija dzis 37 dzien od ostatniego okresu,bylam u lekarza i zalecil mi własnie luteine.Mam duze obawy-to czysty progesteron własciwie-czy ja wziac czy nie,a moze jeszcze poczekac???co o tym myslicie???
4 lata temu nie miałam okresu przez około 3 miesiace, poszłam do ginekologa pewna że jestem w ciązy, miałam powiększony brzuch, zle sie ogólnie czułam itp. Co sie okazało, to były mylne przypuszczenia, musiałam pewnie cos silnie przeżywać i stało sie jak siestało...lekarz przepisał mi Provera ale ta mniejsza dawke hormonów 5 mg (octan medroksyprogesteron) i okres pojawił sie w przeciągu 2-3 dni.

A u Ciebie jaka jest ilość?
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 11:27   #77
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: wywoływanie miesiaczki?!

Ja dostałam Luteine 2x1 przez 7 dni dopiero zaczynam brać. Zapisano mi ją bo ponad 2 tygodnie spóźniał mi sie okres ciążę wykluczono a z powodu braku okresu pojawił mi się mały pęcherzyk w jajniku. Narazie samopoczucie mam dobre po tej Luteinie zobaczymy jak będzie dalej.
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 09:26   #78
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: wywoływanie miesiaczki?!

Bratowa po ciąży nie dostawała okresu i ginekolog tez przepisał jej Luteinę i dostała dwa dni po tym jak przestała brac a miała brać 5 dni. Jeśli przepisał Ci to lekarz to nie masz z czym zwklekać.
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 20:49   #79
błahostka
Przyczajenie
 
Avatar błahostka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: wywoływanie miesiaczki?!

przyjmowalam luteine juz 2 razy w ciagu 2 lat;lekarz kazal brac po 3 tabletki przez 5 dni;miesiaczka w obu przypadkach sie pojawila , nie zauwazylam zadnych skutkow ubocznych
błahostka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-12, 10:26   #80
AMILAMIJA
Zadomowienie
 
Avatar AMILAMIJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
GG do AMILAMIJA Send a message via Skype™ to AMILAMIJA
Luteina a okres - pytanie do Pana dr

Mam pytanie.
Postanowiliśmy postarać się o potomka. Wizyta u lekarza, badania - wszystko w normie. Dostałam wskazówki i luteinę podjęzykowo 2 x dziennie (od 21 do 25 dc) w związku z długimi cyklami (około 40 dniowe). Luteina działa - cykle się skróciły i są jak w zegarku - w 28 dniu pojawia się @.
I tu moje wątpliwości. Zanim zaczęłam zażywać Luteinę mimo długich cykli miesiączka była "normalna" - 5 dni, normalne krwawienie, ból podbrzusza przed itd. Luteina spowodowała skrócenie cyklu, ale @ nie jest już typowa. Nie mam żadnych bóli podbrzusza przed i nie jest to normalne krwawienie, a plamienie.
Czy jest to wpływ luteiny? Dlaczego tak się dzieje?
Jak przy takie sytuacji może wyglądać owulacja i szanse na potomka?
Pozdrawiam
A.
AMILAMIJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 08:46   #81
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: wywoływanie miesiaczki?!

Brałam Luteine przez 7 dni i po zakończeniu brania po tygodniu pojawił się okres i narazie wszytsko jest dobrze czeka mnie jeszcze kontrolna wizyta, bo przez zanik miesiączki pojawił sie mały pęcherzyk.
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 15:35   #82
AMILAMIJA
Zadomowienie
 
Avatar AMILAMIJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
GG do AMILAMIJA Send a message via Skype™ to AMILAMIJA
Dot.: Luteina a okres - pytanie do Pana dr

up

proszę o odpowiedź, to dla mnie wazne
AMILAMIJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 22:27   #83
dr W.Kazimierak
Rozeznanie
 
Avatar dr W.Kazimierak
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 559
Dot.: Luteina a okres - pytanie do Pana dr

Według mojego rozumowania przy 40 dniowym cyklu owulacja występuje około 25 dnia. Podawana kilka dni wcześniej, bo od 21 d.c. Luteina, może tą owulację zaburzyć lub wręcz zahamować.
Niekoniecznie cykl 28 dniowy jest lepszy od 40 dniowego.
__________________
Dr Wojciech Kazimierak
www.twojginekolog.pl
tel. 0609 93 93 93 - sprawy pilne, umawianie wizyt
Leczenie nie może być bardziej uciążliwe od choroby
dr W.Kazimierak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 21:04   #84
AMILAMIJA
Zadomowienie
 
Avatar AMILAMIJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
GG do AMILAMIJA Send a message via Skype™ to AMILAMIJA
Dot.: Luteina a okres - pytanie do Pana dr

Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Planowanie jest w sumie na wyczucie, tak na poważnie od lipca. Cięzko mi stwierdzić, czy i w których dniach owulacja u mnie występuje. Miał być okres prób. Jeśli w najbliższym czasie nie będzie efektów i nadal @ będzie wyglądała tak jak teraz mam zamiar zrobć dodatkowe badania (progesteron, prolaktyna USG, może monitoring cyklu). Będę wiedziała na czym stoję i comamy dalej robić.
Mam jeszcze jedno pytanie:
Czy mimo objawów owulacji, np śluz czy ból podbrzusza owulacja może nie nastąpić?
Pozdrawiam
AMILAMIJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 11:07   #85
dr W.Kazimierak
Rozeznanie
 
Avatar dr W.Kazimierak
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 559
Dot.: Luteina a okres - pytanie do Pana dr

Cytat:
Napisane przez AMILAMIJA Pokaż wiadomość
Czy mimo objawów owulacji, np śluz czy ból podbrzusza owulacja może nie nastąpić?
Pozdrawiam
Sądzę, że może tak być.
__________________
Dr Wojciech Kazimierak
www.twojginekolog.pl
tel. 0609 93 93 93 - sprawy pilne, umawianie wizyt
Leczenie nie może być bardziej uciążliwe od choroby
dr W.Kazimierak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 13:15   #86
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Luteina

Dziewczyny mam takie pytanie.Mam potwornie nieregularny okres (wszystko sie nasililo po tym jak odstawilam evre), zrobily mi sie pryszcze tlustte wlosy i wasik.Bylam u ginekologa i zalecil mi badania hormonow zeby cos z tym zrobic.Wyszlo ze mam baaaardzo malo progesteronu i za duzo jakies androsteronu czy cos takiego. Mam zrobic jeszcze dwa, tylko CZEKAM NA OKRES.
Kiedys bralam luteine i mi pomogla, tzn dostalam po niej okres.No i teraz sie zastanawiam, sa takie tabletki centrum z luteina, myslicie ze gdybym to pobrala moglo by cos pomoc.Co wspolnego ma luteina- hormon z luteina ktora poprawia wzrok?
dzieki za pomoc
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 13:54   #87
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Luteina

Nie wiem do końca, ja raz w zyciu brałam luteine, strasznie się po niej czułam lepiej nie rón nic na swoja reke tylko idx do ginekologa. może zmieniłas tryb zycia, że CI sie okres spóźnia? Ja kieyds dostałam po dwoch miesiacach
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 18:01   #88
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: Luteina

nie, od zawsze mialam nieregularny-wlasnie srednio co dwa-trzy miesiące.A teraz po tej evrze cholernej nie mialam najpierw przez 4, potem 3... No i to centrum z luteina jest sprzedawane bez recepty,wiec pomyslalam ze spróbuje,no i na ulotce wyczytalam ze to na oczy.I zastanawiam sie teraz jak ma sie luteina na oczy do tej na okres...
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 18:30   #89
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Luteina

Nie znam sie Bo z miłą checia bym Ci pomogła. Zapytaj w aptece. Luteina na okres jest na recepte
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 13:28   #90
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: luteina juz kolejny raz...:(

To ja sie podlączę i poczekamy razem na fachowe porady
no wiec ja mam troche podobny problem, bralam evre i mi totalnie rozregulowalo sie wszystko,lacznie z cera owlosieniem i tyciem.
A Luteina z tego co wiem (moj lekarz mi powiedzal)dziala tylko objawowo a nie przyczynowo.Ja mam jakies hormony teraz calkiem nie takie (za malo progesterony i za duzo andro-costam) no i mam dostac wlasnie jakies leczenie hormonalne
pozdrowionka
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-12 21:36:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:43.