Proszę Panie o ocenę wizualną mojej osoby i ew. rady - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-12, 22:47   #31
Olgii
Raczkowanie
 
Avatar Olgii
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 126
Dot.: Proszę Panie o ocenę wizualną mojej osoby i ew. rady

Lepiej bez włosów. I świetna broda
Olgii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 22:50   #32
Goshia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 946
Dot.: Proszę Panie o ocenę wizualną mojej osoby i ew. rady

Pasują i włosy, i bródka! Słuchaj się mnie! :P
Goshia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 22:59   #33
magd00sinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 501
Dot.: Proszę Panie o ocenę wizualną mojej osoby i ew. rady

Najlepiej z brodka i wlosami!
Kolor oczu masz piekny.
A ogolnie jestes fajnym, normalnym facetem (w sensie, na takiego wygladasz ;>) takze niczym sie nie przejmuj
__________________
mój wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1167361
magd00sinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 23:05   #34
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Proszę Panie o ocenę wizualną mojej osoby i ew. rady

Na drugim zdjęciu podobasz mi się najbardziej. A jeśli juz tak poddajesz sie ocenie, to .... poprosilabym o więcej usmiechu Nic tak nie przyciąga do drugiego człowieka jak usmiech właśnie. Pozdrawiam
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 23:06   #35
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Proszę Panie o ocenę wizualną mojej osoby i ew. rady

Cytat:
Napisane przez ManY? Pokaż wiadomość
Nie wiem czy w dobrym dziale, w razie czego proszę o przeniesienie.
Ostatnimi czasy mam problemy w sferze życia że tak się wyrażę prywatnego, przez ostatnie lata zmieniłem się trochę bo człowiek się starzeje i być może brzydnie Większość znajomych kobiet twierdzi że nie wyglądam źle a wręcz przeciwnie, ale tak sobie myślę że być może mówią tak z grzeczności.Tak więc proszę o szczerą ocenę , wolę wiedzieć, że zdaniem większości Kobiet nie jestem przystojnym facetem i muszę bardziej nadrabiać innymi cechami coby się w jakiś sposób podobać, a może jakieś drobne rady co można by było zmienić w moim wizerunku ?

Na co zwracacie uwagę gdy patrzycie na faceta ?? Dodam iż jestem lekko
przy kości (co nie znaczy że gruby) i jestem niski bo mam tylko 173cm , ale ostatnio schudłem trochę i opaliłem się coby nie wyglądać blado
Jedna fotka jest z fryzurą na 3mm a inne w dłuższych trochę która opcja lepsza ?? Czy przeszkadzają wam lekkie zakola u mężczyzn ?

a tu fotki :

zbliżenie w kolorze :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...e699ebd11.html

całokształt w sepii (tu ważyłem więcej niż teraz)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...edfa656d8.html

a tutaj zupełnie bez włosów

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...aa59b2fa0.html

Pozdrawiam
Alllllle kokietujesz
Daj spokój,dobrze wyglądasz.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 23:18   #36
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Proszę Panie o ocenę wizualną mojej osoby i ew. rady

Ostatnie najlepsiejsze
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 23:24   #37
foremka001
Rozeznanie
 
Avatar foremka001
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 783
Dot.: Proszę Panie o ocenę wizualną mojej osoby i ew. rady

Lepiej bez wlosow i bez brodki...chociaz takiej foty nie ma, ale mysle, ze byloby najlepiej
__________________
foremka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-12, 23:32   #38
Stromanthe
Zadomowienie
 
Avatar Stromanthe
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 476
GG do Stromanthe
Dot.: Proszę Panie o ocenę wizualną mojej osoby i ew. rady

Bez włosów, za to z bródką, uśmiechem i wiarą w siebie Poza tym masz świetny kolor oczu
Stromanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 23:49   #39
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Proszę Panie o ocenę wizualną mojej osoby i ew. rady

Fajny z Ciebie facet, tylko szkoda, że nie ma na twarzy uśmiechu.
A jeżeli chodzi o szczegóły, to bardziej mi się podoba wersja "włochata" - czyli włosy dłuższe i bródka. Myślę, że w dłuższej bródce będzie Tobie naprawdę fajnie.

Pozdrawiam serdecznie.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 00:05   #40
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Proszę Panie o ocenę wizualną mojej osoby i ew. rady

Lepiej z włosami. Zakola nie przeszkadzają póki masz włosy ma takie, jak na zdjęciu z dłuższymi, bo jak facet chce nosić dłuższe (takie, powiedzmy na 10 cm) włosy i nimi ukrywać zakola, to wygląda dość żałośnie. Bródka Ci pasuje i nadaje charakteru, nie pozbywaj się jej! Trochę ją uformuj i nie zapuszczaj dłuższej, taka długość fajnie wygląda. Mimo, że generalnie nie lubię brodatych facetów, to jednak u Ciebie robię wyjątek, bo pasuje

Kolor oczu masz genialny Zastanowiłabym się nad lekkim wyregulowaniem brwi bo wydaje mi się, że strasznie dominują na twarzy i dają taki trochę niechlujny obraz, jakieś są potargane i asymetryczne, a asymetria zawsze robi na twarzy bałagan.

No i tyle. Ogólnie sprawiasz fajne wrażenie, do tego wyglądasz sympatycznie, nie powinieneś mieć kompleksów. Nawet piszesz z sensem, sprawiasz wrażenie fajnego faceta. Uśmiechaj się więcej!

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2009-08-13 o 00:06
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 00:31   #41
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Proszę Panie o ocenę wizualną mojej osoby i ew. rady

Obejrzałam tylko pierwsze zdjęcie bo jestem z natury leniwa. Dla mnie zupełnie do przyjęcia. Sympatycznie jest. A to "przy kości" po dwóch - trzech miesiącach siłowni powinno zmienić się w coś bardziej interesującego

Aha - i z tym zarostem to tak, że trzydniowy z reguły wygląda bosko, ale drapie jak cholera. Także albo na gładko (ale to raczej nigdy nie jest gładko - gładko ) albo właśnie taka bródka.

Ale jest git
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-13, 05:59   #42
illuvies
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 798
Dot.: Proszę Panie o ocenę wizualną mojej osoby i ew. rady

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
Moim zdaniem bródka Ci pasuje i nadaje charakteru
O to to
illuvies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 10:27   #43
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Proszę Panie o ocenę wizualną mojej osoby i ew. rady

Wg mnie najlepiej wyszedłes na 2 zdjęciu.
Jak dla mnie - zarost jest nie do przyjęcia, ale jak kto lubi

Oczy obłedne
I więcej uśmiechu ;]
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 10:57   #44
RealGirl89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Śląsk <3
Wiadomości: 1 227
Dot.: Proszę Panie o ocenę wizualną mojej osoby i ew. rady

jak mam byc szczera,a nie miła to nie jesteś w moim typie co do wagi to facet powinien mieć troszkę ciała a nie same kości,więc w sam a raz ...co do włosów to moim zdaniem najlepiej ci we włosach bez bródki...za bardzo Cię ona postarza,poza tym nie lubię nie ogolonych facetów (wkurza mnie zarost przy całowaniu ). Oczy ładne, nie wiem jak reszta dziewczyn ale to jest pierwsze na co zwracam uwagę u facetów.

EDIT: zapomniałam o radzie...może dłuższe włoski na żel, większa opalenizna? kocham u facetów kolczyki w brwi ale co kto lubi ;]

pozdrawiam
__________________
Mówią:"Jesteś za wulgarna" a z nich towar na anioła też kure^wsko marny


dziołszki ze śląska co sie sam chcom pogodac po naszymu zapraszom

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=358606

Edytowane przez RealGirl89
Czas edycji: 2009-08-13 o 10:59
RealGirl89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 11:05   #45
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Proszę Panie o ocenę wizualną mojej osoby i ew. rady

Cudne oczy ! Wygląd jak najbardziej na TAK. Ale ta bródka... łap za maszynke i działaj!
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 11:14   #46
Osiak
Zadomowienie
 
Avatar Osiak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wszechświat
Wiadomości: 1 064
GG do Osiak
Dot.: Proszę Panie o ocenę wizualną mojej osoby i ew. rady

Cytat:
Napisane przez ManY? Pokaż wiadomość
Nie wiem czy w dobrym dziale, w razie czego proszę o przeniesienie.
Ostatnimi czasy mam problemy w sferze życia że tak się wyrażę prywatnego, przez ostatnie lata zmieniłem się trochę bo człowiek się starzeje i być może brzydnie Większość znajomych kobiet twierdzi że nie wyglądam źle a wręcz przeciwnie, ale tak sobie myślę że być może mówią tak z grzeczności.Tak więc proszę o szczerą ocenę , wolę wiedzieć, że zdaniem większości Kobiet nie jestem przystojnym facetem i muszę bardziej nadrabiać innymi cechami coby się w jakiś sposób podobać, a może jakieś drobne rady co można by było zmienić w moim wizerunku ?

Na co zwracacie uwagę gdy patrzycie na faceta ?? Dodam iż jestem lekko
przy kości (co nie znaczy że gruby) i jestem niski bo mam tylko 173cm , ale ostatnio schudłem trochę i opaliłem się coby nie wyglądać blado
Jedna fotka jest z fryzurą na 3mm a inne w dłuższych trochę która opcja lepsza ?? Czy przeszkadzają wam lekkie zakola u mężczyzn ?

a tu fotki :

zbliżenie w kolorze :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...e699ebd11.html

całokształt w sepii (tu ważyłem więcej niż teraz)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...edfa656d8.html

a tutaj zupełnie bez włosów

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...aa59b2fa0.html

Pozdrawiam
Mnie tam zakola nie przeszkadzają- chyba że facet za wszelką cenę stara się je ukryć.
Natomiast przeszkadza mi jak facet jest niepewny siebie i swojej atrakcyjności- nigdy nie daj poznać kobiecie że masz jakieś kompleksy

Co do samej Twojej osoby to jest w porządku
Zwłaszcza podoba mi się kolor oczu- widać że jesteś sympatyczny i na pewno masz fantastyczne poczucie humoru No i właśnie uśmiech- Ja się zawsze dam na Niego poderwać
__________________
[I][COLOR=Indigo]"Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest po prostu inne."

Edytowane przez Osiak
Czas edycji: 2009-08-13 o 11:17
Osiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 16:52   #47
ManY?
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 118
Dot.: Proszę Panie o ocenę wizualną mojej osoby i ew. rady

Jeszcze raz dzięki za miłe słowa.

Któraś pisała o większej opaleniźnie włosach na żel ,kolczyku w brwii itd jeszcze inna o wyregulowaniu brwi takie akcje są dla mnie nie do przyjęcia , powiem więcej jak widzę wypacykowanych metroseksualistów to mi się na wymioty zbiera, chyba prędzej bym sobie za przeproszeniem ptaka odrąbał niż regulował brwi wprawiał kolczyki w brew albo robił sobie wyżelowane fryzurki, to zdecydowanie nie mój styl.Miło mi jednak , że są jeszcze dziewczyny które wolą normalnych facetów nie zaś te wypacykowane laleczki z kolczykami w brwii i pseudo-irokezami na żel

Dzięki raz jeszcze

Ps.Bródka zostaje ale będzie skracana regularnie trymerem na 1-1,5cm .
ManY? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 16:54   #48
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Proszę Panie o ocenę wizualną mojej osoby i ew. rady

Cytat:
Napisane przez ManY? Pokaż wiadomość
Jeszcze raz dzięki za miłe słowa.

Któraś pisała o większej opaleniźnie włosach na żel ,kolczyku w brwii itd jeszcze inna o wyregulowaniu brwi takie akcje są dla mnie nie do przyjęcia , powiem więcej jak widzę wypacykowanych metroseksualistów to mi się na wymioty zbiera, chyba prędzej bym sobie za przeproszeniem ptaka odrąbał niż regulował brwi wprawiał kolczyki w brew albo robił sobie wyżelowane fryzurki, to zdecydowanie nie mój styl.Miło mi jednak , że są jeszcze dziewczyny które wolą normalnych facetów nie zaś te wypacykowane laleczki z kolczykami w brwii i pseudo-irokezami na żel

Dzięki raz jeszcze

Ps.Bródka zostaje ale będzie skracana regularnie trymerem na 1-1,5cm .
Swój chłop bądź sobą i nie daj się namówić na wyżelowaną fryzurkę
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 17:02   #49
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Proszę Panie o ocenę wizualną mojej osoby i ew. rady

Cytat:
Napisane przez ManY? Pokaż wiadomość
Jeszcze raz dzięki za miłe słowa.

Któraś pisała o większej opaleniźnie włosach na żel ,kolczyku w brwii itd jeszcze inna o wyregulowaniu brwi takie akcje są dla mnie nie do przyjęcia , powiem więcej jak widzę wypacykowanych metroseksualistów to mi się na wymioty zbiera, chyba prędzej bym sobie za przeproszeniem ptaka odrąbał niż regulował brwi wprawiał kolczyki w brew albo robił sobie wyżelowane fryzurki, to zdecydowanie nie mój styl.Miło mi jednak , że są jeszcze dziewczyny które wolą normalnych facetów nie zaś te wypacykowane laleczki z kolczykami w brwii i pseudo-irokezami na żel

Dzięki raz jeszcze

Ps.Bródka zostaje ale będzie skracana regularnie trymerem na 1-1,5cm .
Zgadzam się, swój chłop Tak trzymać
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-13, 17:35   #50
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Proszę Panie o ocenę wizualną mojej osoby i ew. rady

Cytat:
Napisane przez ManY? Pokaż wiadomość
Jeszcze raz dzięki za miłe słowa.

Któraś pisała o większej opaleniźnie włosach na żel ,kolczyku w brwii itd jeszcze inna o wyregulowaniu brwi takie akcje są dla mnie nie do przyjęcia , powiem więcej jak widzę wypacykowanych metroseksualistów to mi się na wymioty zbiera, chyba prędzej bym sobie za przeproszeniem ptaka odrąbał niż regulował brwi wprawiał kolczyki w brew albo robił sobie wyżelowane fryzurki, to zdecydowanie nie mój styl.Miło mi jednak , że są jeszcze dziewczyny które wolą normalnych facetów nie zaś te wypacykowane laleczki z kolczykami w brwii i pseudo-irokezami na żel

Dzięki raz jeszcze

Ps.Bródka zostaje ale będzie skra
cana regularnie trymerem na 1-1,5cm .
facet który nagłada wlosy na żel i opala sie jestt wg ciebie metroseksualistą? czy chodzi o wszystkie cechy na raz? Bo wprawdzie sama kolczyków u facetów nie popieram, to lekka opalenizna (nie solarka) nie zaszkodzi. I co jest zlego w regulacji brwi?


ale mi się zaraz oberwie
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 17:46   #51
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Proszę Panie o ocenę wizualną mojej osoby i ew. rady

włosy zdecydowanie dłuższe. Jak masz zgoloną głowę to twarz nabiera kształtu jajka, masz szerokie kości policzkowe, w sensie w tym miejscu twarz jest u Ciebie najszersza. Gdybyś miał idealny wąski owal, to może wtedy. Ja tam nie widzę żebyś miał duże zakola. Kolor oczu genialny Co do budowy, to jak widzisz, każdej osobie co innego się podoba.

wy dziewczyny piszecie, że facet musi mieć trochę ciałka, to co macie na myśli, trochę tłuszczyku na brzuchu i lekkie wałeczki?
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 17:56   #52
ManY?
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 118
Dot.: Proszę Panie o ocenę wizualną mojej osoby i ew. rady

Może trochę OT ale w końcu to luźny dział :

Jeśli zebrać do kupy tą "solariową" opaleniznę , nażelowane włosy itp. cechy to właśnie wychodzi taki "metroseksualista" ja mam bynajmniej takie skojarzenia. Regulowanie brwi zaś świadczy już o zupełnnym zniewieścieniu nigdy bym czegoś takiego nie zrobił a właściwie to nawet bym nigdy nie pomyślał o tym.Co innego jak niektórzy faceci mają zupełnie zrośnięte brwi jak jakiś wikołak albo takie wystające z nich długie kłaki - wtedy można takim małym sprytnym trymerkiem sobie usunąć ten nadmiar a wystające z brwi dłuższe włosy przyciąć nożyczkami. Facet oprócz golenia twarzy lub jej części to może sobie włosy z nosa wyciąć , mogę jeszcze zrozumieć zlikwidowanie lub przycięcie włosów pod pachami bo jak komuś wystają takie miotły spod pach to faktycznie nie wygląda to ładnie, zrozumieć mogę również przykrócenie futra w miejsach intymnych.Jednak facet który: reguluje sobie brwi, depiluje sobie nogi, klatę,ręce,brzuch to jest dla mnie zniewieściałym gogusiem i tyle.

cytuję "masz szerokie kości policzkowe" - wiem o tym , to charakterystyczna cecha wielu facetów o typowo słowiańskim typie urody

Edytowane przez ManY?
Czas edycji: 2009-08-13 o 17:58
ManY? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 18:01   #53
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Proszę Panie o ocenę wizualną mojej osoby i ew. rady

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
facet który nagłada wlosy na żel i opala sie jestt wg ciebie metroseksualistą? czy chodzi o wszystkie cechy na raz? Bo wprawdzie sama kolczyków u facetów nie popieram, to lekka opalenizna (nie solarka) nie zaszkodzi. I co jest zlego w regulacji brwi?


ale mi się zaraz oberwie
Regulacja brwi u kobiet - ok. Ale facet, jeśli ma normalne, niełączące się ze sobą - to po co? Ja tam jestem zdania, że jak nie ma krzaków, a brwi wyglądają zwyczajnie, to nie ma powodu by regulować, bo jeszcze efekt będzie groszy od zamierzonego.

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez ManY? Pokaż wiadomość
Jednak facet który: reguluje sobie brwi, depiluje sobie nogi, klatę,ręce,brzuch to jest dla mnie zniewieściałym gogusiem i tyle.
Popieram! Facet to ma być facet, a nie pi**a za przeproszeniem
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 18:12   #54
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Proszę Panie o ocenę wizualną mojej osoby i ew. rady

"Trochę ciałka" czyli nie sama skóra i kości...
A co do regulacji brwi-popieram i autora watku i shockwaves...to już by było przegięcie lekkie, gdybyś sobie je zaczął regulować
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.

Edytowane przez sweetish
Czas edycji: 2009-08-13 o 18:14
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 18:13   #55
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Proszę Panie o ocenę wizualną mojej osoby i ew. rady

Cytat:
Napisane przez stasiek Pokaż wiadomość
wy dziewczyny piszecie, że facet musi mieć trochę ciałka, to co macie na myśli, trochę tłuszczyku na brzuchu i lekkie wałeczki?
Chodzi raczej o budowę. Człowiek moze miec np. wiekszy obwod ud a niekoniecznie musza byc one tłuściutkie.

Niektorzy wygladaja po prostu jak sama skora i kości. Jak dla mnie jest to mega nieatrakcyjne i nie zwiazałabym sie z kims takim. Nie musi być jakos specjalnie umiesniony. Lubie szerokie ramiona, duze dłonie no taka męska budowa zupełnie inna niz kobieca.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 18:18   #56
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Proszę Panie o ocenę wizualną mojej osoby i ew. rady

wydaje mnie sie ze najlepiej wygladasz na 2 fotce


na co zwracam uwage u faceta- na oczy.. musza byc brazowe ale to takie moje male zboczenie
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 18:20   #57
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Proszę Panie o ocenę wizualną mojej osoby i ew. rady

Cytat:
Napisane przez ManY? Pokaż wiadomość

cytuję "masz szerokie kości policzkowe" - wiem o tym , to charakterystyczna cecha wielu facetów o typowo słowiańskim typie urody
chyba się źle wyraziłam Chodziło mi o to, że (gdy masz zgolone włosy) kształt nie przypomina owalu, tylko bardziej coś takiego:

chodzi więc wam o mięśnie czy tkankę tłuszczową, może zdjęcia obrazujące?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 218px-Hexagon.svg.jpg (6,3 KB, 6 załadowań)
__________________

Edytowane przez stasiek
Czas edycji: 2009-08-13 o 18:23
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 18:26   #58
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Proszę Panie o ocenę wizualną mojej osoby i ew. rady

[1=70026de27bfb6c51fbab4e7 dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772d f80eb9;13710086]z wlosami lepiej i oczywiscie bez bródki!! jest ok niczym sie nie przejmuj[/QUOTE]
oczywiscie z broda
ja bym zapuscila wlosy i ukladala z nich jakis finezyjny fryz (nie wyzelowany) i to samo z broda,gdzie jest jeszcze wieksze pole do popisu
regulacja brwi ?

szcegolow ubioru ,bizuterii itp nie bede podpowiadac bo to byloby moje wyobrazenie jakiegos tam "ideału" a nie Ty sam,musisz dojsc do tego jak najpiej wyrazic siebie

Edytowane przez bess
Czas edycji: 2009-08-13 o 18:35
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 18:29   #59
RealGirl89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Śląsk <3
Wiadomości: 1 227
Dot.: Proszę Panie o ocenę wizualną mojej osoby i ew. rady

widzę oburzenie co do solarki, włosów na żelu i kolczyka nie chodzi mi o typowego lalusia, choć wiem...dla niektórych taki obraz się tak kojarzy. Nie mówię tu o typkach z pomarańczowymi twarzami siedzącymi 2 godziny w łazience a co do "ciałka" to już tu się dziewczyny wypowiedziały...po prostu nie taki żeby się przytulać do kości
__________________
Mówią:"Jesteś za wulgarna" a z nich towar na anioła też kure^wsko marny


dziołszki ze śląska co sie sam chcom pogodac po naszymu zapraszom

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=358606
RealGirl89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 18:31   #60
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Proszę Panie o ocenę wizualną mojej osoby i ew. rady

bez wlosow i z jakas fajna brodka
co nie znaczy, ze ogolnie jest zle czy cos, tak tylko doradzam
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:55.