Lokale weselne: Lublin i okolice - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-02, 20:32   #391
robaczek39
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Wszystko na pewno się uda Trzeba być tylko dobrej myśli Jeszcze tak mi się przypomniało, że znajoma mojego tż była tam na weselu i ogólnie wrażenie było oki jedna uwaga była do kelnerów, że troszkę ich tam za mało było. No i wzięli dj z polecenia....i to już była porażka totalna a jedzonko oki było
robaczek39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 21:39   #392
Magda_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 795
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez robaczek39 Pokaż wiadomość
Wszystko na pewno się uda Trzeba być tylko dobrej myśli Jeszcze tak mi się przypomniało, że znajoma mojego tż była tam na weselu i ogólnie wrażenie było oki jedna uwaga była do kelnerów, że troszkę ich tam za mało było. No i wzięli dj z polecenia....i to już była porażka totalna a jedzonko oki było
a jaki Dj ?
Magda_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 06:41   #393
Zubalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Tylko, że włascicielka mowila, ze w grudniu sala bedzie bo sylwester na 200 osob jest organizowany.
No ale faktycznie pewnie macie racje, ja juz troche czarne mysli mam, ale pewnie bedzie tak jak piszecie
Zubalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 16:25   #394
annamisiarz2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

jestem nowa na forum ale od jakiegoś czasu czytam wszystko z wielkim zaciekawieniem bo na sierpień 2011 planuje ślub i weselich....tylko problem właśnie gdzie???czy ktoś orientuje się jak z cenami jest w lokalu pod kasztanami???podaba mi się tam i wesele na ok 150 osób ma być więc myśle ze miejsce odpowiednie nawet??a może ktoś wynajmował salę w świdniku Dom Urocczystości Rodzinnych JUBILATKA???błagam pomóżcie......
annamisiarz2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 17:29   #395
robaczek39
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez Magda_84 Pokaż wiadomość
a jaki Dj ?
Ten polecany na ich stronie...w ogóle gośćmi się nie interesował wychodził na papieroska i jednym słowem miał wszystko w nosie... a zachętą żeby go wziąć jest cena bo akurat bierze taniej tam...i nie płaci się za niego(jedzenie), ale z tego co mówili o nim to już wolałabym nie oszczędzać...A tak wogóle to też mieliśmy przyjemność go poznać...i już przy nas palił na salitakże bez komentarza już to zostawię...
robaczek39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 09:33   #396
agusik82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 19
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Witam szwystki
Jezeli macie problem ze znalezieniem lokalu to podaje do informacji ze jest nowo otwarty dom weselny w Turce - Zajazd Borek , przy glownej trasie. Z racji ze dopiero otworzyli pewnie maja jeszcze wolne terminy. Bardzo ladny. Moje wesele juz w maju br. a sale mam w Lubartowie wynajeta i sama zajmuje sie organizacji i catweringiem. Polecam , ma sie pewnosc ze wszystko bedzie dobre i duzo, no i satysfakcja jaka Sala jest weselna , z klimatyzacja , nie jakas remiza.chetnie podam kontakt w razie zainteresowania.
Mam natomiast problem z fryzjerką i kosmetyczką moze kogos macie godnego zaufania?
agusik82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 10:32   #397
Magda_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 795
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez annamisiarz2 Pokaż wiadomość
jestem nowa na forum ale od jakiegoś czasu czytam wszystko z wielkim zaciekawieniem bo na sierpień 2011 planuje ślub i weselich....tylko problem właśnie gdzie???czy ktoś orientuje się jak z cenami jest w lokalu pod kasztanami???podaba mi się tam i wesele na ok 150 osób ma być więc myśle ze miejsce odpowiednie nawet??a może ktoś wynajmował salę w świdniku Dom Urocczystości Rodzinnych JUBILATKA???błagam pomóżcie......
z tego co się orientuję to chyba pod kasztanami 180 zl, ale pewna nie jestem. W każdym razie sala jest piękna. Najlepiej zadzwoń i zapytaj sama

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez agusik82 Pokaż wiadomość
Witam szwystki
Jezeli macie problem ze znalezieniem lokalu to podaje do informacji ze jest nowo otwarty dom weselny w Turce - Zajazd Borek , przy glownej trasie. Z racji ze dopiero otworzyli pewnie maja jeszcze wolne terminy. Bardzo ladny. Moje wesele juz w maju br. a sale mam w Lubartowie wynajeta i sama zajmuje sie organizacji i catweringiem. Polecam , ma sie pewnosc ze wszystko bedzie dobre i duzo, no i satysfakcja jaka Sala jest weselna , z klimatyzacja , nie jakas remiza.chetnie podam kontakt w razie zainteresowania.
Mam natomiast problem z fryzjerką i kosmetyczką moze kogos macie godnego zaufania?
też myślałam o Turce, swoją drogą atrakcyjne ceny mają, ale jestem z lublina i to zawsze te parę km dojechać trzeba więc jednak zdecydowałam się robić w lbn
Magda_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-04, 10:45   #398
Ewa121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 49
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez Magda_84 Pokaż wiadomość
też myślałam o Turce, swoją drogą atrakcyjne ceny mają, ale jestem z lublina i to zawsze te parę km dojechać trzeba więc jednak zdecydowałam się robić w lbn
A ja mam rzut beretem do turki, ale mimo to nie zdecydowałam się tam robić wesela. Cena może i atrakcyjna, ale lokalizacja Przy samej ulicy (która prowadzi nad jeziora i w wakacje jest niesamowity ruch) i brak ogrodzenia (znaczy ja mówię o Sasie w Turce, nie wiem dokładnie jak jest w tym nowym Zajeździe Borek).
Ewa121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 12:36   #399
annamisiarz2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

dziękuje za informacje o tą cene pod kasztanami właśnie lada dzień sie wybieram i wszystko sama dopytam ale niech się skończy już ta cholerna sesja!!!mam zapisanych kilka lokali któr najbardziej mi odpowiadają ale niektóre odpadają bo cena z kosmosu chyba!!w niektórych miejscach naprawde drogo jest jak za jeden dzień wesela i najczęściej jest to cena bez alkoholu i czasem też bez owoców i ciasta!!wiem że to jedyny dzien w moim życiu i nie powinno się oszczędzać ale bez przesady nie za wszelką cene tak myśle......jakby ktoś wiedział coś o tej sali w świdniku to napiszcie prosze czy jest tam zaplecze gastronomiczne czy możne swoją kucharke tam wynająć??widziałam ze dwie strony wcześniej ktoraś pisała ze tam robi w tym roku....pozdrawiam i życzę wszystkim owocnych poszukiwań
annamisiarz2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 20:22   #400
Magda_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 795
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez Ewa121 Pokaż wiadomość
A ja mam rzut beretem do turki, ale mimo to nie zdecydowałam się tam robić wesela. Cena może i atrakcyjna, ale lokalizacja Przy samej ulicy (która prowadzi nad jeziora i w wakacje jest niesamowity ruch) i brak ogrodzenia (znaczy ja mówię o Sasie w Turce, nie wiem dokładnie jak jest w tym nowym Zajeździe Borek).
ja też mówię o Sasie w sumie ta lokalizacja też mnie zniechęciła, a że często jeżdżę tamtą trasą właśnie nad jeziora to wiem jaki potrafi tam być ruch w lecie, a w wakacje to szczególnie

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez annamisiarz2 Pokaż wiadomość
dziękuje za informacje o tą cene pod kasztanami właśnie lada dzień sie wybieram i wszystko sama dopytam ale niech się skończy już ta cholerna sesja!!!mam zapisanych kilka lokali któr najbardziej mi odpowiadają ale niektóre odpadają bo cena z kosmosu chyba!!w niektórych miejscach naprawde drogo jest jak za jeden dzień wesela i najczęściej jest to cena bez alkoholu i czasem też bez owoców i ciasta!!wiem że to jedyny dzien w moim życiu i nie powinno się oszczędzać ale bez przesady nie za wszelką cene tak myśle......jakby ktoś wiedział coś o tej sali w świdniku to napiszcie prosze czy jest tam zaplecze gastronomiczne czy możne swoją kucharke tam wynająć??widziałam ze dwie strony wcześniej ktoraś pisała ze tam robi w tym roku....pozdrawiam i życzę wszystkim owocnych poszukiwań
o Jubilatce coś się przewijało w tym wątku jak pamiętam, więc najlepiej jak się przekopiesz przez wszystkie posty i poczytasz, chociaż to może być trochę męczące
a jeśli chodzi o lokale to w większości cena jest bez alkoholu, ciasta, tortu i owoców (czasem nawet napoje trzeba załatwiać we własnym zakresie) i jak się to wszystko zsumuje to dużo więcej wychodzi. No i sala to nie wszystko, już nie mówie o zdjęciach, kamerze, zespole, sukni z dodatkami, kwiatami, fryzjerem, makijazem, samochodem, księdzem i masą innych rzeczy tak więc nawet nie brałam pod uwagę lokalu typu pod kasztanami, chociaż sala przepiękna, no ale nie ma co zaczynać "nowego życia" od kredytu
Magda_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 21:26   #401
annamisiarz2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

kamab22 pisałaś coś o jubilatce w świdniku że robisz w tym roku może jakieś bliższe informacje możesz udzielić bo jestem zainteresowana tym lokalem a chciałabym coś więcej wiedzieć zanim tam pojade
annamisiarz2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 23:01   #402
natala007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 27
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Witam,
Ja dopiero zaczynam swoja przygodę z planowaniem slubu i wesela, które chcemy wyprawic w maju 2011. na razie robimy liste sal gdyz chcemy zaprosic 180osób no i oczywiście zrobić to jak najlepiej sie da i za rozsądną cenę. Tutaj jest ogrom informacji.Ale jeśli ktos orientuje sie z cennikiem sal na 2011 to proszę o pomoc, bo jak na razie ejstem wystraszona tym wszystkim....

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:44 ----------

Jeszcze jedno pytanko. Czy ktos robił wesele w Sekretach Telimeny w Niedzrwicy Kościelnej??jakies opinie?
__________________
Ślub w maju 2011
natala007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 13:11   #403
micca24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 68
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Hej dziewczyny!
Czy macie może jakieś informacje o sali weselnej w Piotrowicach koło Nałęczowa. Ni wiem dokładnie jak nazywa sie dom weselny, ale tam zdaje się jest chyba jakiś skład budowlany??
Szukałam w necie ale niestety nic to nie dało...
Pozdrawiam , będe wdzięczna za każdą informację
micca24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 13:22   #404
Magda_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 795
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez natala007 Pokaż wiadomość
Witam,
Ja dopiero zaczynam swoja przygodę z planowaniem slubu i wesela, które chcemy wyprawic w maju 2011. na razie robimy liste sal gdyz chcemy zaprosic 180osób no i oczywiście zrobić to jak najlepiej sie da i za rozsądną cenę. Tutaj jest ogrom informacji.Ale jeśli ktos orientuje sie z cennikiem sal na 2011 to proszę o pomoc, bo jak na razie ejstem wystraszona tym wszystkim....

ja na początku poszperałam w necie, wyszukałam sale które mi się podobały i dzwoniłam, żeby się wstępnie zorientować w cenie. Myślę że to dobra metoda na początek te sale na które nas nie stać można odrzucić, a inne pojechać obejrzeć. Też na początku nie wiedziałam jak się za to zabrać, myślałam że znalezienie sali zajmie wieki, ale poszło gładko i w tempie ekspresowym
Magda_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 16:03   #405
robaczek39
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez Magda_84 Pokaż wiadomość
ja na początku poszperałam w necie, wyszukałam sale które mi się podobały i dzwoniłam, żeby się wstępnie zorientować w cenie. Myślę że to dobra metoda na początek te sale na które nas nie stać można odrzucić, a inne pojechać obejrzeć. Też na początku nie wiedziałam jak się za to zabrać, myślałam że znalezienie sali zajmie wieki, ale poszło gładko i w tempie ekspresowym
Heh to tak jak ja najpierw troszkę czasu poświęciłam na necie porozsyłałam maile i w miarę na bieżąco wszyscy mi odpisywali i wybraliśmy te bardziej interesujące potem zobaczyliśmy co i jak na żywo wygląda i wybraliśmy Myślę,że każdy znajdzie to co mu najbardziej odpowiada
robaczek39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 09:37   #406
so_elcia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 59
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

ja jakiś czas temu też byłam zainteresowana Jubilatką- pomyślałam pewnie podobnie jak ty, że mozna trochę zaoszczędzić wynajmując kucharki itd. z tego co telefonicznie się dowiadywałam to wynajmujesz salę i naczynia- nie chcę skłąmać ale wcale tanio nie było. kuchnia owszem jest- ale nie taka żeby w niej gotować... tzn mała, nie ma dużej lodówy, także w grę wchodzi catering. poza tym salę wynajmujesz od piątku więc w jeden dzień nikt by nic nie zdążył ugotować choć sala ogólnie ładna nie wiem może coś się zmieniło bo ja tam już dzwoniłam jakiś czas temu więc przedzwoń najlepiej- nr telefonu jest na stronce. pozdrawiam i powodzenia w szukaniu sali- my wybraliśmy Impuls- cena w miarę przystępna a i jedzenie smaczne
so_elcia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 11:17   #407
mag89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 81
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez ewiszcze Pokaż wiadomość
mag89 dziękuję serdecznie za informacje. Prawdę mówiąc nie pomyślałam nawet o możliwości nachalnego ataku owadów... to nie jest ani przyjemne ani estetyczne jak coś lata i łazi po jedzeniu, okropieństwo.
I wysoka temperatura... cóż możemy tylko liczyć na to, że nie będzie upału i nikt nie zemdleje z powodu temperatury.
Czy możesz mi jeszcze napisać jak wyglądała sprawa obsługi? Kelnerzy i ogólnie, czy trzeba było długo czekać na to żeby np wymienili brudny talerzyk?
A jak dawno byłaś na weselu w Pestce? Może od tego czasu coś się zmieniło na plus. Mam taką nadzieję...

PS. sad wiśniowy na pewno ściągnie większość młodych ludzi
na weselu bylam w lipcu 2009...
-co do obslugi nie mam zastrzezen dobrze zorganizowani szybko dostalismy jedzenie poniewaz uzywaja do rozwozenia takich pietrowych wozkow jak np na tort wiec sprawnie im to idzie
-niestety nie pamietam jak to bylo z wymienianiem talerzykow
-zwroc uwage na to zeby sprzatali w lazienkach itp poniewaz owszem dokladaja papier toaletowy i reczniki ale gorujace kosze im nieprzeszkadzaja pamietam ze smieci walaly sie po calej lazience
-to samo bylo jak mlodzi tanczyli w tym holu(tam gdzie kawa i herbata stoi) pierwszy taniec i wysypaly sie na nich malutkie baloniki ktore tanczac po nich poprzebijali i te resztki balonow lezaly tam do konca nikt tego nie pozamiatal a w lazienkach bylo male blotko tez mogli to przetrzec mopem bo wiadomo ze gdzies woda sie rozchlapie a kazdy chodzi w butach
zwracalam na to wszystko uwage bo bylam na etapie szukania sali dla siebie i dlatego tak mnie to razilo wszystkoale mysle ze to kwestia dogadania uszy do gorypozdrawiam
mag89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 21:21   #408
mag89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 81
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez Magda_84 Pokaż wiadomość
hej,
jestem "nowa" na forum

mam pytanko odnośnie Gospody Wiejskiej na Nałęczowskiej. Dziś tam byłam i podoba mi się, ale zawsze lepiej zaczerpnąć szczegółowych informacji. Może ktoś miał okazję robić tam wesele albo był na weselu? Przejrzałam wcześniejsze wypowiedzi ale nie znalazłam wiele informacji na jej temat.
dziękuję z góry za informacje (możecie pisać na priv)

ps. a ktoś może wie coś jeszcze na temat Zajazdu Kasztelańskiego w Płouszowicach?
ja bylam w maju 2009 na weselu w kasztelanskim i powiem ze pozytywne wrazenie wywarl na mnie lokal
1-podobalo mi sie ze mloda pare kelnerzy witali w bramie przebrani za kasztelanow czy cos w tym stylu
2-droga przy lokalu naprawde nie stanowi problemu poniewaz z tego co pamietam to maly ruch byl
3-jedzonko dobre w wystarczajacych ilosciach
4-maly incydent byl ze 5czy 6 gosci nie dostalo2 dania(wiem o tym bo siedzieli na przeciwko mnie)i dopiero po 2 interwencji gospodarzy kelner im ten obiad przyniosl ale troche to trwalo my juz zapomnielismy ze jedlismy,moim zdaniem to chcieli przyciac te dania dla obslugi(ale to tylko moj wniosek)
5-i pewnym minusem jest maly parking ale to problem wielu lokali
mag89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 22:10   #409
edytka27101982
Rozeznanie
 
Avatar edytka27101982
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 804
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez micca24 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Czy macie może jakieś informacje o sali weselnej w Piotrowicach koło Nałęczowa. Ni wiem dokładnie jak nazywa sie dom weselny, ale tam zdaje się jest chyba jakiś skład budowlany??
Szukałam w necie ale niestety nic to nie dało...
Pozdrawiam , będe wdzięczna za każdą informację
właścicielem jest pan Zadura (?) i mówi się ze wesele u Zadury,
byłam raz w 2007 roku było pysznie, dużo, jedzenia,

troszkę gorzej z wyglądem i były ławki a nie krzesła, sala nie ma okien
dziwnie z akustyką,
i podobno w ostatnim roku mocno podniósł ceny,
osobiście nie zdecydowaliśmy się na wesele tam,
(a mamy z mężem "rzut beretem") ale organizowaliśmy na tyle wcześnie ze mogliśmy przebierać
pozdrawiam!
__________________


edytka27101982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 23:13   #410
moniczkar_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 330
Dot.: Zajazd Gościnny czy Dworek Graffa?

hej dziewczynki
ja mam takie pytanie .... znacie jakies sale bez cateringu mniej wiecej na 200 osob w okolicach Lublina i w samym Lublinie?Moze byc w promieniu 20-25km
moniczkar_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 07:45   #411
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Wraz z moim tz wybralismy nowy lokal w Trojaczkowicach - Gosciniec Horyzont. Sala na 350 osob, a wesele organizuja od 180. Cena na ten rok bardzo przystepna 160 zl/os. Sala ladna, klimatyzowana. Ale wiecej bede mogla powiedziec po 12 czerwca juz nie moge sie doczekac!
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 09:15   #412
natala007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 27
Sekrety telimeny

Ja juz teoretycznie się zdecydowałam na salę... Na Sekrety Telimeny w Niedrzwicy Kościelnej koło Lublina. Czy ktoś ma jakąś opinie na temat tego lokaku??
__________________
Ślub w maju 2011
natala007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 09:22   #413
moniczkar_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 330
Dot.: Blaganie o pomoc-sala okolice Lublina

hej
dawno mnie tu nie bylo ... słuchajcie znacie jakies sale w Lublinie lub okolicach bez cateringu??Ja znalazlam taka http://www.smswidnik.pl/index.php?s=text&v=48 ale ona jest tylko do 150 osob a ja szukam na ok200
moniczkar_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 10:48   #414
potterowna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 28
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Potrzebuje opinii nt Hotelu - Restauracji Lwów w Lublinie. Wybieramy sie tak na rozmowę, planujemy przyjęcie małe do 30 os. Może ktoś już z Was był tam na weselu/balu?
potterowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 13:19   #415
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez potterowna Pokaż wiadomość
Potrzebuje opinii nt Hotelu - Restauracji Lwów w Lublinie. Wybieramy sie tak na rozmowę, planujemy przyjęcie małe do 30 os. Może ktoś już z Was był tam na weselu/balu?
zapytaj Lublinianek w ich wątku
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=402620
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 11:02   #416
Tenaya24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 605
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Dziewczynki mam do Was pytanie odnośnie lokali weselnych, restauracji w Lublinie, które robią wesela na małą liczbę gości. Tak od 30 do 50 osób. Wyczytałam już coś na temat Magii. Ale chciałabym poznac jeszcze inne lokale. Znacie jakieś godne polecenia??
Mam również pytanie do Wizażanek, które organizowały takie własnie malutkie wesele dla najbliższych, a mianowicie czy to było na zasadzie obiadu czy trwało do rana i były również tance? Nie wiem jak to jest w takich mniejszych restauracjach czy da się to uzgodnic, czy jest miejsce na pląsy itd.
__________________
28.05.2011Szczęśliwa Żonka
13.10.2011 Szczęśliwa Mama


Tenaya24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 13:21   #417
micca24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 68
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez edytka27101982 Pokaż wiadomość
właścicielem jest pan Zadura (?) i mówi się ze wesele u Zadury,
byłam raz w 2007 roku było pysznie, dużo, jedzenia,

troszkę gorzej z wyglądem i były ławki a nie krzesła, sala nie ma okien
dziwnie z akustyką,
i podobno w ostatnim roku mocno podniósł ceny,
osobiście nie zdecydowaliśmy się na wesele tam,
(a mamy z mężem "rzut beretem") ale organizowaliśmy na tyle wcześnie ze mogliśmy przebierać
pozdrawiam!
Dziękuję edytko za odpowiedź......tak właśnie słyszałam,ze z wystrojem nieciekawie, a Ty to tylko potwierdziłaś....pozdrawi am serdecznie
micca24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 13:31   #418
edytka27101982
Rozeznanie
 
Avatar edytka27101982
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 804
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez Tenaya24 Pokaż wiadomość
Dziewczynki mam do Was pytanie odnośnie lokali weselnych, restauracji w Lublinie, które robią wesela na małą liczbę gości. Tak od 30 do 50 osób. Wyczytałam już coś na temat Magii. Ale chciałabym poznac jeszcze inne lokale. Znacie jakieś godne polecenia??
Mam również pytanie do Wizażanek, które organizowały takie własnie malutkie wesele dla najbliższych, a mianowicie czy to było na zasadzie obiadu czy trwało do rana i były również tance? Nie wiem jak to jest w takich mniejszych restauracjach czy da się to uzgodnic, czy jest miejsce na pląsy itd.
Tenaya zasadniczo możesz zadzwonić do każdego z lokali jakie znajdziesz w Lublinie w wyszukiwarce i zapytać o to czy robią małe przyjęcia i na jakich warunkach.
Kiedyś pracowałam w rest. i widziałam bardzo różne przyjęcia na bardzo różna ilość osób:
np. całonocna impreza imieninowa dla 6 osób tylko - rezerwacja stolika, dania gorące, przystawki i ustalony był plan co po kolei, tort itp. to wszystko zależny od Ciebie,
są również obiady po ślubie, obiad, deser/tort i do domu, i to tylko i wyłącznie zależy od Ciebie i narzeczonego jaką sale zamówisz i co uzgodnisz z menadżerem, i czy poprosisz o muzykę żeby leciała, czy zamówisz DJa.
bardzo miłą i z klasą rest. (ostatnio odkryłam byliśmy na wigilii firmowej) jest lokomotywa, o magii słyszałam, nie byłam.
ale większe lokale też mają mniejsze sale i na pewno wynajmują na mniejsze imprezy. Sporo zalezy od ceny jakiej oczekujesz.
napisz coś więcej to prędzej znajdziemy coś razem.

Cytat:
Napisane przez micca24 Pokaż wiadomość
Dziękuję edytko za odpowiedź......tak właśnie słyszałam,ze z wystrojem nieciekawie, a Ty to tylko potwierdziłaś....pozdrawi am serdecznie
proszę bardzo
pamiętaj wystrój to nie wszystko
__________________



Edytowane przez edytka27101982
Czas edycji: 2010-02-16 o 13:33
edytka27101982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 13:35   #419
agusik82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 19
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez Tenaya24 Pokaż wiadomość
Dziewczynki mam do Was pytanie odnośnie lokali weselnych, restauracji w Lublinie, które robią wesela na małą liczbę gości. Tak od 30 do 50 osób. Wyczytałam już coś na temat Magii. Ale chciałabym poznac jeszcze inne lokale. Znacie jakieś godne polecenia??
Mam również pytanie do Wizażanek, które organizowały takie własnie malutkie wesele dla najbliższych, a mianowicie czy to było na zasadzie obiadu czy trwało do rana i były również tance? Nie wiem jak to jest w takich mniejszych restauracjach czy da się to uzgodnic, czy jest miejsce na pląsy itd.
Witam
Vanilla cafe na krakowskim orgnizuje takie wesela , i jest tam bardzo ładnie , restauracja przy bramie ,chyba ulice miasta sie nazywa również organizują i jest miejsce do tańczenia. Jeżeli chodzi o zespół sugerowałabym wziąść w końcu to wesele a nie stypa, niech się ludzie pobawią. Ale np wiem ze w Vanilli można tylko grać do 1 w nocy. Byłam tam na weselu i tak właśnie się skończyły tańce, troche nieładnie ze strony właścicieli , że nie poinformowali o tym młodych wcześniej.
agusik82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 14:35   #420
Tenaya24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 605
Dot.: Lokale weselne: Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez edytka27101982 Pokaż wiadomość
Tenaya zasadniczo możesz zadzwonić do każdego z lokali jakie znajdziesz w Lublinie w wyszukiwarce i zapytać o to czy robią małe przyjęcia i na jakich warunkach.
Kiedyś pracowałam w rest. i widziałam bardzo różne przyjęcia na bardzo różna ilość osób:
np. całonocna impreza imieninowa dla 6 osób tylko - rezerwacja stolika, dania gorące, przystawki i ustalony był plan co po kolei, tort itp. to wszystko zależny od Ciebie,
są również obiady po ślubie, obiad, deser/tort i do domu, i to tylko i wyłącznie zależy od Ciebie i narzeczonego jaką sale zamówisz i co uzgodnisz z menadżerem, i czy poprosisz o muzykę żeby leciała, czy zamówisz DJa.
bardzo miłą i z klasą rest. (ostatnio odkryłam byliśmy na wigilii firmowej) jest lokomotywa, o magii słyszałam, nie byłam.
ale większe lokale też mają mniejsze sale i na pewno wynajmują na mniejsze imprezy. Sporo zalezy od ceny jakiej oczekujesz.
napisz coś więcej to prędzej znajdziemy coś razem.
Cytat:
Napisane przez agusik82 Pokaż wiadomość
Witam
Vanilla cafe na krakowskim orgnizuje takie wesela , i jest tam bardzo ładnie , restauracja przy bramie ,chyba ulice miasta sie nazywa również organizują i jest miejsce do tańczenia. Jeżeli chodzi o zespół sugerowałabym wziąść w końcu to wesele a nie stypa, niech się ludzie pobawią. Ale np wiem ze w Vanilli można tylko grać do 1 w nocy. Byłam tam na weselu i tak właśnie się skończyły tańce, troche nieładnie ze strony właścicieli , że nie poinformowali o tym młodych wcześniej.
Dziękuję dziewczyny za odpowiedź Powiem Wam tak: ja już nic nie wiem Do tej pory planowaliśmy wesele na 80-90 osób. Teraz im bliżej rezerwacji sali zastanawiamy się nad zorganizowaniem małego wesela. Pomysł pojawił się spontanicznie, ale poważnie się nad tym zastanawiamy. I teraz albo obiad i do domu albo przyjecie na zasadzie tradycyjnego wesela. W związku z tym, że chodzi nam o kwestię finansową chcielibyśmy się zmieścic w 150 zł/os. Mój TŻ wolałby chyba nawet obiad w restauracji, ja natomiast coś pośredniego. Zalezy mi na tym, żeby goście mogli potańczyc, żeby zabawa mogła potrwac do rana. Lokale, które są na stronach internetowych zazwyczaj mają jakieś minimum gości, zazwyczaj 80 lub więcej. A u nas, gdybyśmy zdecydowali się okroi listę gości, max. byłoby 50... Więc chyba musimy poszukac wśród mniejszych restauracji. Jesteśmy ciekawi czy to rzeczywiście się opłaci i wyjdzie taniej i wesele będzie mogło trwac do rana na zasadzie "tradycyjnego" wesela. Po rozpatrzeniu wszystkich ewentualności zdecydujemy się na coś. Tak szczerze to już się tak zamotałam, że już sama nie wiem czego chcę Jedno wiem na pewno - chcę byc wreszcie z TŻ Zdaje się że Zajazd Pod Kasztanami ma też małą salę ale tam pewnie cena jest dla nas zbyt wysoka. No nic trzeba będzie poszukac, popytac i wkońcu się zdecydowac. Jak Wam coś przyjdzie ciekawego do głowy, usłyszycie o czymś ciekawym to dajcie znac
__________________
28.05.2011Szczęśliwa Żonka
13.10.2011 Szczęśliwa Mama


Tenaya24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-07 20:28:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:25.