zdradliwy gad - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-29, 10:59   #31
Leece
Raczkowanie
 
Avatar Leece
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 190
Dot.: zdradliwy gad

Ale jak autorka ma znaleźć tę dziewczynę?
__________________
Pain makes you stronger.
Tears make you braver.
Heartache makes you wiser.
And vodka makes you not remember any of that crap.
Leece jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 11:03   #32
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Talking Dot.: zdradliwy gad

Cytat:
Napisane przez Leece Pokaż wiadomość
Ale jak autorka ma znaleźć tę dziewczynę?
nie wiem fb, nk. teraz prawie każdego można wytropić
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 12:18   #33
wildcrazychild
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 68
Dot.: zdradliwy gad

Jeszcze raz dziękuję za wszystkie odpowiedzi
Jednak porozmawiam z tą dziewczyną bo gdybym była na jej miejscu to chciałabym wiedzieć. Nawet jeśli nie uwierzy to przynajmniej ja uspokoję sumienie. Mam tylko nadzieję, że załatwimy to jak cywilizowani ludzie.
wildcrazychild jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 14:25   #34
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: zdradliwy gad

Cytat:
Napisane przez wildcrazychild Pokaż wiadomość
Jeszcze raz dziękuję za wszystkie odpowiedzi
Jednak porozmawiam z tą dziewczyną bo gdybym była na jej miejscu to chciałabym wiedzieć. Nawet jeśli nie uwierzy to przynajmniej ja uspokoję sumienie. Mam tylko nadzieję, że załatwimy to jak cywilizowani ludzie.
Tylko kiedy to zrobisz? Powinnaś jak najszybciej, jeżeli to ma wyglądać wiarygodnie i coś jej dać. I bez łagodzenia przekazu - będzie chciała wszystkich SMS-ów, to dajesz wszystkie SMS-y. Tylko nastaw się na to, że pan z miłego, może się nagle zmienić w pana chamskiego dla Ciebie. I nastaw się na to, że dziewczyna może zareagować na 100 możliwych sposobów, łącznie z obrzuceniem się błotem.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 14:42   #35
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: zdradliwy gad

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 14:57   #36
Addicted to love
Rozeznanie
 
Avatar Addicted to love
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 708
Dot.: zdradliwy gad

Cytat:
Napisane przez wildcrazychild Pokaż wiadomość
Koleś oczywiście nadal pisze...Że to nie tak jak wygląda i że mi wszystko wytłumaczy.Żałosny dupek
Czyli mu powiedzialas ze wiesz ze ma dziewczyne?
__________________
staram się być miłą dziewczyną
nie obgryzam paznokci

systematycznie pracuje nad angielskim
najwyższy czas nauczyć się gotować
5/50


Edytowane przez Addicted to love
Czas edycji: 2017-01-04 o 14:17
Addicted to love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 15:19   #37
wildcrazychild
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 68
Dot.: zdradliwy gad

Addicted to love - nie mówiłam, ale zauważył mnie na ulicy jak był z tą dziewczyną. Wiem ,że mogłam wtedy podejść ale totalnie mnie zamurowało

Wyśledziłam tą laskę na fb z konta przyjaciółki (sama nie posiadam kont na portalach społecznościowych) i okazało się, że ona i moja przyjaciółka mają wspólną znajomą. No i pytanie co teraz? Poprosić przyjaciółkę żeby zaaranżowała nasze spotkanie przez tą wspólną koleżankę? Jedynym wyjściem jakie widzę jest spotkanie w większym gronie, bo przecież może wydać jej się dziwne, że jakaś obca laska chce się z nią spotkać. Może zdobędę jej numer i spróbuję się umówić na spotkanie (nie wiem tylko czy się zgodzi). Chciałabym to załatwić jak najszybciej
wildcrazychild jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-29, 15:41   #38
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: zdradliwy gad

Cytat:
Napisane przez Addicted to love Pokaż wiadomość
Czyli mu powiedzialas ze wiesz ze ma dziewczyne? Moim zdaniem troche malo rozsadnie bo mial czas zeby przygotowac sobie grunt i chociazby powiedziec swojej dziewczynie np, ze "ugania sie za nim jakas napalona wariatka i wypisuje smsy, a on dla swietego spokoju odpisal na pare".
Moze troszke przesadzam, ale ja na Twoim miejscu wolalabym go zdemaskowac z zaskoczenia
yhm i dla swietego spokoju napisal jej ze jest najseksowniejsza dziewczyna jaka zna przeciez jak ona pokaze jej takie smsy, to chyba bedzie miała jasne, ze jej chlopak kłamał
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 15:48   #39
ladyinblack90
Raczkowanie
 
Avatar ladyinblack90
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 226
Dot.: zdradliwy gad

Ja jakbym dostała smsy to bym uwierzyła. Bez dowodów nie wiem ale też pewnie byłoby ziarnko niepewnosci i chciałabym sprawdzić Ja bym tam powiedziała takiej dziewczynie, ma prawo wiedzieć Autorka i tak nie ma nic do stracenia a przez takie niewtrącanie sie to potem coraz wiecej takich zdradliwych gadó
ladyinblack90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 15:48   #40
granatowa13
Raczkowanie
 
Avatar granatowa13
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 70
Dot.: zdradliwy gad

Ten chłopak to jakiś wynalazek z kosmosu Powinien dostać za swoje 'żigolak' od 7 boleści. Zaaranżować spotkanie, przedstawić sytuację, pokazać sms'y.
granatowa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 20:28   #41
TheKey
Wtajemniczenie
 
Avatar TheKey
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 073
Dot.: zdradliwy gad

Cytat:
Napisane przez ladyinblack90 Pokaż wiadomość
Ja jakbym dostała smsy to bym uwierzyła.
Ja też.
__________________
The best way to a man’s heart is straight through his chest with a sharp knife.

There is never any point in telling people they are wrong or how it is. When people are ready to learn they will learn in their own way.
TheKey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-29, 20:57   #42
Gumisiowa8391
Raczkowanie
 
Avatar Gumisiowa8391
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 443
Dot.: zdradliwy gad

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ma dowody, więc raczej chłopakowi nie uwierzy. Ja gdybym zobaczyła esy do innej laski, który pisał mój facet, to sorry, ale skoro są wysyłane z jego numeru no to wiadomo, że jego mama ich nie wysyłała dla jaj do niej, tylko on sam.
__________________
Wszyscy jesteśmy wariatami, tylko nie wszyscy jesteśmy zdiagnozowani

Gumisiowa8391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 21:05   #43
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: zdradliwy gad

Cytat:
Napisane przez wildcrazychild Pokaż wiadomość
No właśnie boję się, że może nie uwierzyć. Jeszcze mi się dostanie za wybryki jej lubego.
Tylko, kurczę ja zawsze myślę, ze kobietki powinny trzymać się razem. Zwyczajnie szkoda mi dziewczyny.
nie zdziwilabym się ,gdyby ci nie uwierzyła,albo obwiniała cie ,że próbowałaś sobie go przygruchać,a odrzucona przez misia pragniesz zemsty.

odpuść

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez wildcrazychild Pokaż wiadomość
Jeszcze raz dziękuję za wszystkie odpowiedzi
Jednak porozmawiam z tą dziewczyną bo gdybym była na jej miejscu to chciałabym wiedzieć. Nawet jeśli nie uwierzy to przynajmniej ja uspokoję sumienie. Mam tylko nadzieję, że załatwimy to jak cywilizowani ludzie.
tylko stań dalej,aby cię nie dosięgła
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 23:47   #44
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: zdradliwy gad

Cytat:
Napisane przez Gumisiowa8391 Pokaż wiadomość
Ma dowody, więc raczej chłopakowi nie uwierzy. Ja gdybym zobaczyła esy do innej laski, który pisał mój facet, to sorry, ale skoro są wysyłane z jego numeru no to wiadomo, że jego mama ich nie wysyłała dla jaj do niej, tylko on sam.
Jasne, że może jej nie uwierzyć, bo wytłumaczeń na te SMS-y facet może podać sporo - począwszy od tego, że kolega pożyczył od niego telefon lub zrobił mu głupi kawał, a skończywszy na tym, że ktoś shackował jego kartkę (co wcale sci-fi w dzisiejszych czasach nie jest). Niejedna ma czasami mocniejsze dowody, a nadal wierzy facetowi. Więc branie jakiejkowiek wersji na "na pewno" to nieporozumienie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 01:36   #45
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: zdradliwy gad

ja bym nie spotykała się na żywo, tylko wysłała wiadomość na którymś z tych portali.i Ty będziesz mogła na spokojnie przemyśleć w jaki sposób jej to oznajmisz, i ona będzie miała czas żeby to przetrawić i pomyśleć co dalej.
napisz, że nazywasz się tak i tak, poznałaś jej misia etc.że możecie się spotkać jeśli chce.
nie pisz w mailu jakimi dowodami dysponujesz.
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 01:45   #46
potwor_z_jeziora
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z pod byka
Wiadomości: 945
Dot.: zdradliwy gad

Dobry temat. Fajnie ukazuje różnicę między facetami a kobietami

Miałem bardzo podobną sytuację z pewną panną w tym roku, olałem i tyle.
Ostatnio wyszła z tego niezła beka przy piwie, bo okazało się, że mój kumpel miał dokładnie to samo (tzn. jeszcze się nie zorientował, że panna po słowie) z tą samą dziewczyną
Oj biedny ten jej narzeczony
Rogi ma pewno potężne.
potwor_z_jeziora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 02:01   #47
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: zdradliwy gad

A tak w ogóle to jednak wychodzi przy okazji takich wątków, że wiele osób inaczej traktuje zdradzające kobiety, a inaczej zdradzających facetów - tutaj jest "tak, poinformuj, absolutnie", a na wielu wątkach panienek zdradzających "nie, nie mów, bo obciążysz tą wiedzą partnera". Obcej babie leć i mów, ale własnemu facetowi to nie, bo po co.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 02:13   #48
potwor_z_jeziora
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z pod byka
Wiadomości: 945
Dot.: zdradliwy gad

hehehe, kłody w swoim oku się nie widzi, igłę w cudzym tak
potwor_z_jeziora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 07:49   #49
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: zdradliwy gad

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to jednak wychodzi przy okazji takich wątków, że wiele osób inaczej traktuje zdradzające kobiety, a inaczej zdradzających facetów - tutaj jest "tak, poinformuj, absolutnie", a na wielu wątkach panienek zdradzających "nie, nie mów, bo obciążysz tą wiedzą partnera". Obcej babie leć i mów, ale własnemu facetowi to nie, bo po co.
w każdym wątku jestem przeciw mówieniu o zdradzie,a szczególnie obcej kobiecie
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 08:32   #50
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: zdradliwy gad

ja bym powiedziala. niech skurczybyk nie mysli ze jest bezkarny, a jego panna i tak zrobi co zechce.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 08:59   #51
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: zdradliwy gad

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
w każdym wątku jestem przeciw mówieniu o zdradzie,a szczególnie obcej kobiecie
Nie miałam na myśli nikogo konkretnego, tylko tak ogólnie mi się nasunęło.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 10:14   #52
ladyinblack90
Raczkowanie
 
Avatar ladyinblack90
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 226
Dot.: zdradliwy gad

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to jednak wychodzi przy okazji takich wątków, że wiele osób inaczej traktuje zdradzające kobiety, a inaczej zdradzających facetów - tutaj jest "tak, poinformuj, absolutnie", a na wielu wątkach panienek zdradzających "nie, nie mów, bo obciążysz tą wiedzą partnera". Obcej babie leć i mów, ale własnemu facetowi to nie, bo po co.
No ale ta dziewczyna chyba w jakims tam stopniu zna styl pisania swojego faceta, a akurat wersja z hackerami jest bardzo malo prawdopodobna. W dodatku jak ma rozne smsy z roznymi datami to jak to wytlumaczy, ze ciagle dawał telefon koledze kilka razy pod rząd? To bez sensu, ja jakbym dostała taki dowod to bym uwierzyła. Bo te wszystkie wytlumaczenia są dla mnie mega naciagane i troche nieprawdopodobne. Facet ot tak oddał telefon koledze i pozwolił sie nim bawić kilka minut i tak kilka dni pod rząd. Serio niewiarygodnie brzmi. Laska bedzie naiwna jak w to uwierzy ale teoretycznie nikt jej wierzyc nie broni to już jej sprawa co zrobi, najwyzej sie kiedyś przejedzie.
ladyinblack90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 10:37   #53
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: zdradliwy gad

Cytat:
Napisane przez ladyinblack90 Pokaż wiadomość
No ale ta dziewczyna chyba w jakims tam stopniu zna styl pisania swojego faceta, a akurat wersja z hackerami jest bardzo malo prawdopodobna. W dodatku jak ma rozne smsy z roznymi datami to jak to wytlumaczy, ze ciagle dawał telefon koledze kilka razy pod rząd? To bez sensu, ja jakbym dostała taki dowod to bym uwierzyła. Bo te wszystkie wytlumaczenia są dla mnie mega naciagane i troche nieprawdopodobne. Facet ot tak oddał telefon koledze i pozwolił sie nim bawić kilka minut i tak kilka dni pod rząd. Serio niewiarygodnie brzmi. Laska bedzie naiwna jak w to uwierzy ale teoretycznie nikt jej wierzyc nie broni to już jej sprawa co zrobi, najwyzej sie kiedyś przejedzie.
Są takie, że złapią faceta z fujarą w ręce i klęczącą przed nim sąsiadką "z pod dwójki", a i tak uwierzą, że sąsiadka mu właśnie kleszcza wyciągała. Chodzi mi o to, że dla nas coś jest nieprawdopodobne, naciągane, nie znaczy, że dla innej będzie, więc dziwi mnie branie za pewnik tego, że tamta dziewczyna na bank w to wszystko uwierzy. Styl pisania - e tam, milion osób może pisać w podobny sposób, to tylko SMS-y, a nie listy miłosne odręcznym pismem. Dlatego warto się zastanowić po co się chce informować i jak daleko ma to zajść - jedna rozmowa, ciągły kontakt w celu udzielania dalszych informacji? Łatwo puścić hasło "tak, informuj", tylko może warto przemyśleć jak ma to wyglądać w praktyce i nastawić się również na wersję pt. "weź spier... nie wierzę ci i zaraz ci nakopię".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 10:45   #54
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: zdradliwy gad

ale po co ta rozkmina co ona zrobi. co zrobi- to juz od niej zalezy. mysle ze warto powiedziec po prostu.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 10:49   #55
ladyinblack90
Raczkowanie
 
Avatar ladyinblack90
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 226
Dot.: zdradliwy gad

Tak, masz racje Doris, że jak laska będzie naiwna to moze uwierzyć we wszystko, albo nawet uwierzyc dziewczynie ale wybaczyc facetowi, ale to już jest jej sprawa. Ogólnie autorka nie ma nic wlasciwie do stracenia, bo co ta laska może jej zrobić? Wątpię żeby rzuciła sie na nią z piesciami raczej bedzie w szoku a jak powie "spier.." to bedzie swiadczyło tylko o jej naiwnosci a autorce to w zaden sposob nie zaszkodzi ani nic. Po prostu sadzę, ze warto sprobować. jak dziewczyna nie uwierzy to juz jest jej sprawa, ale przynajmniej moze bardziej będzie kontrolowac faceta wiec w konsekwencji jakos to sie na nim odbije
ladyinblack90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 11:06   #56
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: zdradliwy gad

Cytat:
Napisane przez ladyinblack90 Pokaż wiadomość
Tak, masz racje Doris, że jak laska będzie naiwna to moze uwierzyć we wszystko, albo nawet uwierzyc dziewczynie ale wybaczyc facetowi, ale to już jest jej sprawa. Ogólnie autorka nie ma nic wlasciwie do stracenia, bo co ta laska może jej zrobić? Wątpię żeby rzuciła sie na nią z piesciami raczej bedzie w szoku a jak powie "spier.." to bedzie swiadczyło tylko o jej naiwnosci a autorce to w zaden sposob nie zaszkodzi ani nic. Po prostu sadzę, ze warto sprobować. jak dziewczyna nie uwierzy to juz jest jej sprawa, ale przynajmniej moze bardziej będzie kontrolowac faceta wiec w konsekwencji jakos to sie na nim odbije
a wiesz jakim facetem okaże się ten gad?a może to psychol,który bedzie chciał zniszczyć autorkę,a może to debil,który bedzie chciał zemsty...
czy warto narażać się dla innych -obcych dla idei ,czy tym zmieni świat?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 11:11   #57
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 581
Dot.: zdradliwy gad

Cytat:
Napisane przez wildcrazychild Pokaż wiadomość
Jeszcze raz dziękuję za wszystkie odpowiedzi
Jednak porozmawiam z tą dziewczyną bo gdybym była na jej miejscu to chciałabym wiedzieć. Nawet jeśli nie uwierzy to przynajmniej ja uspokoję sumienie. Mam tylko nadzieję, że załatwimy to jak cywilizowani ludzie.
Zrób to, co uważasz za stosowne, aby żyć w zgodzie z samą sobą. Jeśli czujesz się w obowiązku poinformować tamtą dziewczynę, to umów się z nią na spotkanie i przedstaw dowody w postaci tych smsów. Ale weź pod uwagę, że dziewczyna może Ci nie uwierzyć, zareagować histerycznie albo wyładować całą swoją złość na Tobie. Dlatego zalecam spotkanie na neutralnym gruncie w miejscu publicznym, dużo spokoju oraz dystansu do sprawy. Po wypełnionej misji niezależnie od tego, czy zakończy się ona powodzeniem czy też fiaskiem, musisz po prostu zdystansować się do całej sprawy, powiedzieć sobie, że zrobiłaś, co uważałaś za właściwe, ale jak się to dalej potoczy, to już nie Twoje zmartwienie. Nie da się uszczęśliwić innych na siłę. Niektórzy po prostu wolą żyć w błogiej nieświadomości albo uparcie nie przyjmują do wiadomości oczywistych faktów, winią osoby trzecie itp.

Uważam, że tamta dziewczyna ma prawo wiedzieć o wyskokach swojego faceta, ale sama chyba nie zadałabym sobie tyle trudu, aby wytropić i informować obcą i w gruncie rzeczy obojętną mi osobę. Gdybym miała jednoznaczne dowody flirtów czy zdrady faceta jakiejś bliskiej koleżanki czy przyjaciółki, wtedy oczywiście powiedziałabym jej, biorąc na siebie całe ryzyko związane z niewdzięczną rolą posła złej nowiny. W każdym razie życzę Ci powodzenia w tym przedsięwzięciu
__________________
Życie jest za krótkie, żeby pić marne wino. Życie jest za krótkie, by miłości dać zginąć. Życie jest za krótkie, żeby się nie spieszyć. Życie, jest za krótkie, by się nim nie cieszyć.
tacyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 11:24   #58
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: zdradliwy gad

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
a wiesz jakim facetem okaże się ten gad?a może to psychol,który bedzie chciał zniszczyć autorkę,a może to debil,który bedzie chciał zemsty...
czy warto narażać się dla innych -obcych dla idei ,czy tym zmieni świat?
Koleżanka mojej siostry tak miała, tylko że ona z tego, co pamiętam, poinformowała dziewczynę faceta niechcący - przypadkiem tak wyszło. Miała potem niemiłe telefony od jakichś facetów, zapewne kolegów pana, że ją z..., że ma przej..., a tamta dziewczyna okazała się nie lepsza - wyzwiska od dziwek, zdzir. Patologia, ale wcześniej pan był milutki, grzeczniutki i taki zakochany.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 12:05   #59
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: zdradliwy gad

Ja bym powiedziała, niezależnie od konsekwencji. Dowody są, dziewczyna musiałaby być kompletną kretynką żeby uwierzyć w jakieś bzdury o hakerach więc o to jej nie podejrzewam. Ale nawet jeśli nie uwierzy, to autorka będzie miała chociaż poczucie "spełnionego obowiązku". Niewiedza jest gorsza od najgorszej prawdy jeśli chodzi o coś tak poważnego, jak związek. Czasem lepiej skłamać żeby kogoś nie skrzywdzić, ale według mnie w tej sytuacji tej dziewczynie po prostu należy się prawda i koniec. Na jej miejscu byłabym wdzięczna autorce, że mnie w porę uwolniła z tego chorego żigolo. A gdybym była w takiej sytuacji nie zasnęłabym spokojnie zanim nie powiedziałabym tej dziewczynie prawdy.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 21:13   #60
ladyinblack90
Raczkowanie
 
Avatar ladyinblack90
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 226
Dot.: zdradliwy gad

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
a wiesz jakim facetem okaże się ten gad?a może to psychol,który bedzie chciał zniszczyć autorkę,a może to debil,który bedzie chciał zemsty...
czy warto narażać się dla innych -obcych dla idei ,czy tym zmieni świat?
Myslisz, że będzie narazal siebie na konflikty z prawem? Same wyzwiska z groźbami są karalne a to jedyne co moim zdaniem moze ten delikwent jej zrobic. Watpie zeby planowal i knuł jakies zemsty, spiski, zajmowal sie sledzeniem itp. Myśle ze zrobic cos gorszego sam by sie bał. A ona dla bezpieczenstwa moze chodzic z obstawą. Tak to będzie tylko załowała, ze nie powiedziała. Czasem trzeba zrobic cos dla idei. Nie zmieni swiata ale moze przynajmniej uratuje jakas dziewczyne przed sukinsynem, a na nim ta sytuacja moze przynajmniej w jaims stopniu się odbije. Tak to będzie bezkarny i będzie się dalej tak bezkarnie zachowywał.
ladyinblack90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.