Jak zajść w ciążę? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-03, 10:55   #151
agnieszka255
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka255
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 1 075
GG do agnieszka255
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Witam! byłam dziś na monitoringu moich dni płodnych i lekarz stwierdził, że moja jajeczko jest za małe, ma 18 mm a powinno być minimum 19 by było zdolne do zapłodnienia, ale powiedział że sznse są, średnie ale są, kazał leżeć nogami do góry po stosunku. czy któraś tak maiła, że jajeczko za małe było?

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez ankow Pokaż wiadomość
Właśnie skończyłam czytać forum.. wszystkie Wasze posty.. Ostatnią miesiączkę dostałam 16 maja czyli dwa miesiące temu. 29 czerwca miałam wizytęu pani ginekolog, która wykluczyła ciążę ponieważ komórka jajowa nie uwolniła się z pęcherzyka graffa. Dostałam luteinę i miałam czekać do 9 lipca na @. Ciągle nic... Dodam, że w międzyczasie "przytulaliśmy" się z mężem. Gubię się... Test ciążowy wszedł mi wczoraj negatywnie... ale testy często się mylą, zwłaszcza we wczesnej ciąży. Czy to możliwe, że jestem w ciąży?
Dziś mam kolejną wizytę i bardzo się denerwuję. Bardzo bym chciała, żebyśmy byli wreszcie w ciąży. Choć próbujemy od niedawna to i tak mam cichą nadzieję, że jestem szczęściarą, że nam się udało już teraz...
Boję się dzisiejszej wizyty...
nie bój się, będzie dobrze.. ale ja myśle, że jesteś, skoro po luteinie nie ma nadal ..@
agnieszka255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 20:16   #152
SerceiRozum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Jak zajść w ciążę?

A moze nie wiesz kiedy dokładnie masz dni płodne?? Ja tez nie wiedziałam i tak sie starałam przez pół roku i nic, moj gin polecił mi Aforodyte, zebym mogła szybko sprawdzic kiedy mam owulacje. I udało sie, juz mam duzego brzuchola
SerceiRozum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 10:59   #153
chelseaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 209
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Cytat:
Napisane przez SerceiRozum Pokaż wiadomość
A moze nie wiesz kiedy dokładnie masz dni płodne?? Ja tez nie wiedziałam i tak sie starałam przez pół roku i nic, moj gin polecił mi Aforodyte, zebym mogła szybko sprawdzic kiedy mam owulacje. I udało sie, juz mam duzego brzuchola
Też o niej słyszałam, podobno na prawdę jest skuteczna.
chelseaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 21:00   #154
betif81
Przyczajenie
 
Avatar betif81
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 8
GG do betif81
Talking Dot.: Jak zajść w ciążę?

Cytat:
Napisane przez chelseaa Pokaż wiadomość
Też o niej słyszałam, podobno na prawdę jest skuteczna.
Witam jestem tu nowa i chciałam się zapytać co to jest ta Afrodyta, juz od stycznia staram sie o dzidzie i narazie nic ale nie martwię się narazie.

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez betif81 Pokaż wiadomość
Witam jestem tu nowa i chciałam się zapytać co to jest ta Afrodyta, juz od stycznia staram sie o dzidzie i narazie nic ale nie martwię się narazie.
Sorry za pomyłkę w nazwie chodzi oczywiście o Aforodyte
__________________
Beti
betif81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 02:38   #155
nina2012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Jak zajść w ciążę?

hej dziewczyny ! dzis moj pierwszy miesiadz staran o dzidziusia przeczytalam juz wszystkie fora swiata przezornie zamowilam juz testy owulacyjne termometr i hurtowo testy ciazowe wiem wiem moze przesadzam ale ... ah i nowe zestawy seksownej bielizny zeby moj biedak nie padl hihih przy okazji uprawiam yoge po seksie podobno dzialajestem po pierwszej owulacji teraz tylko czekam na skutki mimo to nie nastawiam sie na to ze uda sie odrazu wiem ze to okres dlugiego oczykiwania no to powodzenia dziewuszki i do dziela
nina2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 18:53   #156
misia20l
Zadomowienie
 
Avatar misia20l
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 314
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Cytat:
Napisane przez nina2012 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny ! dzis moj pierwszy miesiadz staran o dzidziusia przeczytalam juz wszystkie fora swiata przezornie zamowilam juz testy owulacyjne termometr i hurtowo testy ciazowe wiem wiem moze przesadzam ale ... ah i nowe zestawy seksownej bielizny zeby moj biedak nie padl hihih przy okazji uprawiam yoge po seksie podobno dzialajestem po pierwszej owulacji teraz tylko czekam na skutki mimo to nie nastawiam sie na to ze uda sie odrazu wiem ze to okres dlugiego oczykiwania no to powodzenia dziewuszki i do dziela

nina2012 i jak udało sie Wam po pierwszym razie???
misia20l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 14:37   #157
magda2986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Jak zajść w ciążę?

witam.mam podobny problem.mam juz jedne dziecko o ktore sie staralam rok .chcemy z mezem miec drugie ale po 5 miesiacach starac dalej nic. lekarz twierdzi ze wszystko jest ok ale w to nie wierze,jak dla mnie to nie jest normalne.nigdy nie bralam tabletek antykop.jestem zdrowa i mam 26 lat.
magda2986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 15:33   #158
redzianka32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Cytat:
Napisane przez Ewa1603 Pokaż wiadomość
Ale sperma zawsze wypływa i to nie ma nic do rzeczy. Pozdrawiam
witam serdecznie
otóż mam wielki kłopot ja i mój ukochany od 4 miesiecy staramy sie o dzidzie ale nam to nie wychodzi bo co miesiac dostaje okres co mnie to bardzo wkurza bo im bardziej sie staramy o dzidzie to nam nie wychodzi dziewczyny poratujcie co mam robic ja mam 32 lata i bardzo pragne dziecka co robic

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

witaj a jaka stosowaliscie pozycje

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

bo ja z narzeczonym staramy sie od 4 miesiecy o dzidzie i nic nie wychodzi mam co miesiac okres ja i mój narzeczony jestesmy zdrowi i morzemy miec dzieci ale jakos to nam nie wychodzi
redzianka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 22:58   #159
yZa90210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 44
Dot.: Jak zajść w ciążę?

moim zdaniem wszystko leży w naszej psychice. Ja z mężem w marcu stwierdziliśmy, że fajnie byłoby mieć dziecko, jednak wielkiego pacia na "robienie dziecka" nie było. Po prostu przestaliśmy jakoś specjalnie uważać. Miesiąc później brak okresu i 2 czerwone kreseczki W związku z tym, iż wiem kiedy zaszłam w ciążę (mąż ma dużo nocek;/ ) powiem wam, że pozycja też niby nie zbyt sprzyjająca, bo "na jeźdźca" :P pamiętam jeszcze, że zażartowałam do męża "mam taki śluz, że żaden plemnik nie ucieknie" Nigdy nie miałam problemu z rozpoznaniem owulacji. także dziewczyny komfort psychiczny i do dzieła! Powodzenia!
yZa90210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 15:10   #160
redzianka32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3
Dot.: Jak zajść w ciążę?

a jak rozpoznac ten wlasciwy sluz
redzianka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 09:56   #161
yZa90210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 44
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Cytat:
Napisane przez redzianka32 Pokaż wiadomość
a jak rozpoznac ten wlasciwy sluz
śluz płodny jest przezroczysty, rozciągliwy, gładki, śliski, jasny - jest "jak białko kurze". Może towarzyszyć wrażenie wilgotności i śliskości w obrębie zewnętrznych narządów płciowych.
Jeśli będziesz obserwowała, to na pewno zauważysz
yZa90210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 12:38   #162
redzianka32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3
Dot.: Jak zajść w ciążę?

a jesli mam zwykłe upławy to jak ja to rozpoznam własciwe
redzianka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 20:00   #163
nieva85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Jak zajść w ciążę?

witam mam pytanie, od 3 miesiecy staramy sie z mezem o dziecko, zawsze do tej pory miala 29 dniowe cykle, nigdy nie brałam pisków, i gin powiedział mi ze wszystko jest ze mna ok. od 3 miesiecy kocham się z mezem w ciagu dni plodnych plus testy owulacyjne, i nic. W tym miesiacu mialam plamienie w 25 dniu cylku obolałe piersi, a @ przyszła dzis rano..... zdrowo sie odzywiam, nie palę nie wiem juz co myslec
nieva85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 15:41   #164
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Cytat:
Napisane przez nieva85 Pokaż wiadomość
witam mam pytanie, od 3 miesiecy staramy sie z mezem o dziecko, zawsze do tej pory miala 29 dniowe cykle, nigdy nie brałam pisków, i gin powiedział mi ze wszystko jest ze mna ok. od 3 miesiecy kocham się z mezem w ciagu dni plodnych plus testy owulacyjne, i nic. W tym miesiacu mialam plamienie w 25 dniu cylku obolałe piersi, a @ przyszła dzis rano..... zdrowo sie odzywiam, nie palę nie wiem juz co myslec
My się staramy 7 miesięcy i też nic :/ Nie wiem co Ci poradzić, chyba po prostu trzeba czekać...
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 23:44   #165
Siva5
Zadomowienie
 
Avatar Siva5
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 870
Dot.: Jak zajść w ciążę?

my ponad 1,5roku...
ale 3 msc to za malo zeby sie martwic,takze spokojnie i cierpliwosci
Siva5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 22:40   #166
kkasienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 293
Dot.: Jak zajść w ciążę?

My troszke staralismy sie o nasze upragnione malenstwo, ale sie udalo. ogromnym wpsarciem i pomocą bylo dla mnie ovufriend. dzieki temu wiedzialam, kiedy mam owulke, kiedy moge testowac itd. a wsparcie kobiet na forum dla starajacych się- nieocenione. Nikt nie zrozumie Cie, tak jak kobieta, ktora przechodzi przez to samooo
kkasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 12:19   #167
pola856
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 7
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Chciałabym odświeżyć temat. Czy suplementy i dieta pomagają?
pola856 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 22:51   #168
Natalia3107
Raczkowanie
 
Avatar Natalia3107
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 71
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Cytat:
Napisane przez pola856 Pokaż wiadomość
Chciałabym odświeżyć temat. Czy suplementy i dieta pomagają?
wszystko zależy od organizmu, każdy ma inny jednym pomogą drugim zaszkodzą
Natalia3107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-01, 12:35   #169
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Cytat:
Napisane przez pola856 Pokaż wiadomość
Chciałabym odświeżyć temat. Czy suplementy i dieta pomagają?
Dieta zdecydowanie nie zaszkodzi. Żadnych fastfoodów ani Ty ani partner, napojów gazowanych typu Cola, ograniczenie kawy.
Warto też się zapoznać ze składem produktów, które regularnie kupujecie np. herbatki owocowe zawierają często hibiskus, który może powodować poronienia i należy go przy staraniach unikać, niektóre zioła też nie są wskazane.
Dieta lekkostrawna i lepiej gotować samemu od podstaw niż kupować gotowce.
Co do suplementów to na pewno kwas foliowy trzeba brać przed zajściem. Do tego tran np. na wzmocnienie i zabezpieczenie przed przeziębieniem.
Dla faceta też są specjalne zestawy na poprawę parametrów, ale ja mojemu serwuję osobno cynk i selen, bo dawki są wyższe. Widać, że nie jest już taki ospały i ma więcej energii. Do tego niektórzy podają Maca, ale mój koktajli z tym pić nie chce.
Cytat:
Napisane przez Natalia3107 Pokaż wiadomość
wszystko zależy od organizmu, każdy ma inny jednym pomogą drugim zaszkodzą
A Ty co używałaś
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-07, 10:02   #170
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: Jak zajść w ciążę?

mamaginekolog na blogu ma o tym fajny post
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-20, 20:20   #171
Martyna12524
Rozeznanie
 
Avatar Martyna12524
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 634
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Hej! Nie mogę znaleźć tego artykułu, ktoś może mi podesłać link?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martyna12524 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-21, 00:34   #172
pola856
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 7
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Cytat:
Napisane przez Natalia3107 Pokaż wiadomość
wszystko zależy od organizmu, każdy ma inny jednym pomogą drugim zaszkodzą
Dziękuję

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Dieta zdecydowanie nie zaszkodzi. Żadnych fastfoodów ani Ty ani partner, napojów gazowanych typu Cola, ograniczenie kawy.
Warto też się zapoznać ze składem produktów, które regularnie kupujecie np. herbatki owocowe zawierają często hibiskus, który może powodować poronienia i należy go przy staraniach unikać, niektóre zioła też nie są wskazane.
Dieta lekkostrawna i lepiej gotować samemu od podstaw niż kupować gotowce.
Co do suplementów to na pewno kwas foliowy trzeba brać przed zajściem. Do tego tran np. na wzmocnienie i zabezpieczenie przed przeziębieniem.
Dla faceta też są specjalne zestawy na poprawę parametrów, ale ja mojemu serwuję osobno cynk i selen, bo dawki są wyższe. Widać, że nie jest już taki ospały i ma więcej energii. Do tego niektórzy podają Maca, ale mój koktajli z tym pić nie chce.

A Ty co używałaś
Dziękuję bardzo za szczegółowe informacje, na pewno spróbujemy wspólnie z partnerem coś zmienić!

---------- Dopisano o 00:34 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Jaagodzianka Pokaż wiadomość
mamaginekolog na blogu ma o tym fajny post
Jeśli mogę, to proszę o jakieś info, gdzie mogę ten post znaleźć
pola856 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-21, 07:09   #173
emiliakurkis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Hej, po roku powinien zlecić Ci jakąś diagnostykę. Nie wyobrażam sobie czekać 3 lata i dopiero zacząć się badać... Zmień lekarza.
emiliakurkis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-23, 08:37   #174
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Jak zajść w ciążę?

cześć! mój ginekolog powiedział mi, że normą jest 1,5 roku a później zaczynamy się zastanawiać, czemu kobieta nie może zajść. jeżeli czujesz, że ginekolog ignoruje Twoje obawy, to możesz go zmienić, np na takiego który specjalizuje się również w leczeniu niepłodności. Nie mówię, że od razu ma Cię leczyć, ale ma być w temacie część badań można zrobić sobie samemu.
Ja po pierwsze sprawdzałam czy mam owulacje poprzez mierzenie temperatury w pochwie i testy owulacyjne. Można też udać się- prywatnie bez skierowania- na taki pakiet badań do laboratorium, dla kobiet przygotowujących się do ciąży. Zbadają Ci krew, a poprzez to hormony i tarczycę. Kobieta starająca się o dziecko nie powinna mieć niedoborów kwasu foliowego i witamin, dlatego warto suplementować. Możesz brać witaminy dla kobiet w ciąży.
Druga strona medalu to badania płodności mężczyzny. Kolega z pracy starał się o dziecko i po 1,5 roku okazało się, że ma żylaki jąder- nie jest to widoczne gołym okiem we wczesnym stadium, a uszkadza 100% plemników. Obecnie jest po zabiegu Badanie nasienia można też wykonać na własną rękę, kosztuje to z 30zł. U mężczyzny sprawa jest prosta, jak sperma jest zdrowa, to pozostaje szukać przyczyny gdzie indziej.
Jak ja zaszłam... staraliśmy się pół roku. Ostatnie 2 mce starań, kiedy już umiałam określić kiedy jest owulacja- przed i w jej trakcie uprawialiśmy seks codziennie, zwykle ok 5 dni z rzędu. Pozycja była taka w jakiej było nam wygodnie, ale zaraz po współżyciu dawałam nogi do góry. Ale co było kluczem.. to, że trochę sobie odpuściłam. Uznałam, że będę miała dziecko jak będę miała i tyle. Bardzo mi zależało, ale po prostu przestałam o tym ciągle gadać i myśleć, a co najważniejsze odwróciłam swoją uwagę. Planowałam wakacje na następny rok, remont itp. Jestem wierząca i modliłam się, żeby dziecko przyszło do nas do końca roku i co... 21 grudnia dowiedziałam się, ze jestem w ciąży Obecnie jestem w 18 tygodniu. Bardzo kibicuję wszystkim parom, które chcą mieć dziecko. Powodzenia wszystkim
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 13:26   #175
monster_100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 2
Dot.: Jak zajść w ciążę?

mój gine. bardzo mi pomógł podczas starań, wytłumaczył co powinniśmy zrobić by wspomóc sam proces zapłodnienia. Oprócz czysto technicznych porad- współżycie co 2-4 dni, nie częściej i nie rzadziej to jeszcze przepisała żel dopochwowy xxx. Starania skończyły się po 7 cyklach.

Edytowane przez Adrianna_8
Czas edycji: 2019-08-28 o 22:15
monster_100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-09, 19:58   #176
Anaranjada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 4
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Hejka!

U nas sytuacja taka - jeden syn 6 latek - ciąża po 3 miesięcznych staraniach - teraz pragniemy mocno drugiego bobasa, ale niestety półtora roku i dalej nic. Problem leży zapewne po mojej stronie : Hashimoto, TSH, bardzo wysoka prolaktyna, zanikające miesiączki. Póki co jestem na duphastonie i bromergonie i staram się nie zniechęcać.

Ale nie ukrywam mam też gorsze dni.

Dużo siły dla nas wszystkich
Anaranjada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-03, 00:28   #177
spełniona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 76
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Cytat:
Napisane przez efelineczka Pokaż wiadomość
właśnie chyba najłatwiej na pieska
wogóle, mojej siorce ginekolog kazał robić świecę po każdym stosunku (w okolicy owulacji..) na jakieś 15min.. heh, to musiało nieźle wyglądać
jeśli mogę coś doradzić, to oprócz oczywistej sprawy, by współżyć w okresie płodnym i w 2 - 3 dniowych odstępach, czyli jakieś trzy stosunki w okresie płodnym, (by nasienie nie było rozrzedzone i miało dużo plemników), ważne by po wytrysku kobieta przeżyła orgazm. Oglądałam kiedyś film - kamera była umieszczona w pochwie i w trakcie orgazmu szyjka macicy pulsowała - to może pomóc wessać nasienie. Łechtaczka służy nie tylko do przyjemności . Poza tym po orgaźmie pochwa się zaciska (przynajmniej ja tak mam) - utrudniając wypływ nasienia. Życzę powodzenia.

Edytowane przez spełniona
Czas edycji: 2019-10-03 o 00:40
spełniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-20, 19:41   #178
marcelinakaya
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-03
Wiadomości: 3
Dot.: Jak zajść w ciążę?

czy któraś z Was próbowała swoich starań z żelem wspomagającym poczęcie perfert??
marcelinakaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-20 19:41:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:33.