stare panny 35+, są tu takie ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-08, 15:02   #31
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: stare panny 35+, są tu takie ?

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Czytaj dokładniej
W akapicie, który przytaczasz napisałam, że szukam dla siebie fajnego forum, grupy kobiet. Pisałam o kobiecych forach, nie o tym wątku.
Hmm
Jest taka niepisana zasada, że odnosimy się do tego, co pogrubione vel wyboldowane. I tak się odniosłam.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 15:10   #32
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: stare panny 35+, są tu takie ?

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Hmm
Jest taka niepisana zasada, że odnosimy się do tego, co pogrubione vel wyboldowane. I tak się odniosłam.
Nie rozumiem: (

Ja napisałam:
Strasznie mi przykro z tego powodu, bo też szukam jakiejś fajnej grupy kobiet w podobnym do mnie wieku, ale jak widzę wrogość do siebie, wieczne pouczanie to mi się odechciewa.
Wieczne wyśmiewanie czyjegoś stylu, wyglądu, makijażu. Ludzie, co komu do tego? Dajcie żyć innym, mówić, myśleć i wyglądać jak im się żywnie podoba. W każdym wieku.


A Ty wyboldowałaś fragment i napisałaś, że przekręcam. A skąd Ty wiesz, co ja czytam na innych forach
Przecież odniosłam się do poszukiwaniu fajnego forum a nigdzie nie napisałam, że w tym wątku ktoś wyśmiewa makijaż.
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 15:16   #33
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: stare panny 35+, są tu takie ?

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Nie rozumiem: (

Ja napisałam:
Strasznie mi przykro z tego powodu, bo też szukam jakiejś fajnej grupy kobiet w podobnym do mnie wieku, ale jak widzę wrogość do siebie, wieczne pouczanie to mi się odechciewa.
Wieczne wyśmiewanie czyjegoś stylu, wyglądu, makijażu. Ludzie, co komu do tego? Dajcie żyć innym, mówić, myśleć i wyglądać jak im się żywnie podoba. W każdym wieku.


A Ty wyboldowałaś fragment i napisałaś, że przekręcam. A skąd Ty wiesz, co ja czytam na innych forach
Przecież odniosłam się do poszukiwaniu fajnego forum a nigdzie nie napisałam, że w tym wątku ktoś wyśmiewa makijaż.
No tak, ale jeśli wyczytałaś na innych watkach tego forum(innych forach w internecie?), to po co ta końcowa odezwa do "ludzi" pisana tutaj, gdzie jak sama stwierdziłaś nikt nie wyśmiewa przez Ciebie wymienionego wyglądu, ubioru, czy makijażu?
Ja się odnoszę wyłącznie do tego, co widzę tutaj we wpisach.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2019-05-08 o 15:17
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 15:21   #34
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: stare panny 35+, są tu takie ?

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
No tak, ale jeśli wyczytałaś na innych watkach tego forum(innych forach w internecie?), to po co ta końcowa odezwa do "ludzi" pisana tutaj, gdzie jak sama stwierdziłaś nikt nie wyśmiewa przez Ciebie wymienionego wyglądu, ubioru, czy makijażu?
Może nie odezwa ale prośba.
Dużo osób czyta ten wątek, kilka pisze, może choć jedna osoba się nad tym zastanowi, fajnie by było.
Ja też nie zdawałam sobie z tego sprawy, dopóki ktoś mi na to nie zwrócił uwagi. Nie ma w tym nic złego
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 20:00   #35
anuska198301
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 8
Dot.: stare panny 35+, są tu takie ?

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Ale każdy ma chyba prawdo nazywać siebie jak chce? Żartować z siebie, mieć dystans do wieku, stanu cywilnego.
I czuć jak się chce?

Widzę w autorce wątku więcej dystansu i radości niż we wszystkich osobach, które ją skrytykowały. I to Wy raczej ją poniżacie niż ona siebie.
Założyła wątek szukając osób podobnych do siebie a dostała rady jak ma myśleć i jak się wypowiadać o sobie.

Strasznie mi przykro z tego powodu, bo też szukam jakiejś fajnej grupy kobiet w podobnym do mnie wieku, ale jak widzę wrogość do siebie, wieczne pouczanie to mi się odechciewa.
Wieczne wyśmiewanie czyjegoś stylu, wyglądu, makijażu. Ludzie, co komu do tego? Dajcie żyć innym, mówić, myśleć i wyglądać jak im się żywnie podoba. W każdym wieku.

Poza tym ten wątek chyba powinien być już zamknięty, bo i tak nie jest na temat

Proponuje zignorowac "koleżanki" ktore wiedza wszystko lepiej niz my same i skupic sie na temacie wątku
Nie bedziemy komentowac bredni to sobie pójdą
anuska198301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 11:29   #36
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: stare panny 35+, są tu takie ?

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Ale każdy ma chyba prawdo nazywać siebie jak chce? Żartować z siebie, mieć dystans do wieku, stanu cywilnego.
I czuć jak się chce?

Widzę w autorce wątku więcej dystansu i radości niż we wszystkich osobach, które ją skrytykowały. I to Wy raczej ją poniżacie niż ona siebie.
Założyła wątek szukając osób podobnych do siebie a dostała rady jak ma myśleć i jak się wypowiadać o sobie.


Dajcie żyć innym, mówić, myśleć i wyglądać jak im się żywnie podoba. W każdym wieku.
Pełna zgoda.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 06:06   #37
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: stare panny 35+, są tu takie ?

Cytat:
Napisane przez anuska198301 Pokaż wiadomość
Witajcie
Tu 36 letnia stara panna
No to mamy problem.
Jak dotąd nie odezwała się żadna stara panna po 35 r. z. a więc chyba na tym podforum nie ma żadnej kobiety w tym wieku, która uważa się za starą pannę lub tak siebie postrzega.

Obawiam się więc, Autorko, że nie bardzo masz z kim gadać.

Cytat:
Ale każdy ma chyba prawdo nazywać siebie jak chce? Żartować z siebie, mieć dystans do wieku, stanu cywilnego.
I czuć jak się chce?

Widzę w autorce wątku więcej dystansu i radości niż we wszystkich osobach, które ją skrytykowały. I to Wy raczej ją poniżacie niż ona siebie.
Założyła wątek szukając osób podobnych do siebie a dostała rady jak ma myśleć i jak się wypowiadać o sobie.

Strasznie mi przykro z tego powodu, bo też szukam jakiejś fajnej grupy kobiet w podobnym do mnie wieku, ale jak widzę wrogość do siebie, wieczne pouczanie to mi się odechciewa.
Wieczne wyśmiewanie czyjegoś stylu, wyglądu, makijażu. Ludzie, co komu do tego? Dajcie żyć innym, mówić, myśleć i wyglądać jak im się żywnie podoba. W każdym wieku.
Wyboldowane:

1. Jasne, że każdy ma prawo postrzegać siebie tak, jak chce. Pełna zgoda. Tyle tylko, że ten akurat kij ma dwa końce, bo skoro już tak nadinterpretujemy to każda 36 letnia singielka na tym forum miała także prawo poczuć się urażona kategoryzowaniem jej jako "starej panny".

2. Nigdy nikogo nie poniżam i nie widzę tutaj poniżania kogokolwiek (gdyby tak było już dawno użyłabym przycisku ZP, więcej- miałabym obowiązek zareagować ). Po prostu, rozwinęła się dyskusja. Z pewnością na tym podforum jest sporo singielek (i nie tylko) w wieku 30+ (jak sugeruje nazwa tego podforum) i akurat głos zabrały te, których próba metkowania "staropanieństwa" ze względu na wiek razi/boli/drażni. Tak więc, być może, Autorka nie znajdzie tu "podobnych sobie".

3. Chyba za dalekie wnioski wysunęłaś bo nie zauważyłam w wątku ani jednego wpisu, który krytykuje czyjś wygląd, styl, makijaż itp. A już, nie daj Boże, wyśmiewa.


Reasumując:
ludzie są singlami w róznym wieku i z różnych powodów. Z konieczności, ze strachu, z wyboru, ze sposobu, w jaki potoczyło się ich życie. Co człowiek to osobna historia. Jednak gros ludzi, którzy idą przez życie w pojedynkę razi i drażni, gdy ktoś im to przypomina w kontekście wieku i przykleja łatkę "stara panna", bo dla kobiety czasem iść samej przez życie to ogromny problem (zwłaszcza dla tych, dla których bycie solo nie jest wyborem, bo bardzo chciałyby z kimś być i dzielić życie z drugą osobą). I za każdym razem, gdy czytają określenie "stara panna" to jakby ktoś im w łeb przyłożył. Niezależnie, czy ktoś mówi tak o sobie, czy w szerszym kontekście. Proste skojarzenie: ilość lat solo=staropanieństwo. Ja nie jestem singlem, nie mam 36 lat a jednak zawsze mnie ta "stara panna" raziła jakoś. Mam jednak przyjaciółkę, która zbliża się do tego wieku, życie jej potoczyło się, jak się potoczyło i wiem, że cierpi z tego powodu, że jest sama (a jest to bardzo wrażliwa i dobra osoba). Niby nie raz zażartuje, że jest "starą panną" ale dystansu do samej siebie tyle ma w tym określeniu, że w jej oczach widać, że ją to boli.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-13, 09:27   #38
anuska198301
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 8
Dot.: stare panny 35+, są tu takie ?

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;86804430]Pełna zgoda. [/QUOTE]


anuska198301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 09:30   #39
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: stare panny 35+, są tu takie ?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
No to mamy problem.
Jak dotąd nie odezwała się żadna stara panna po 35 r. z. a więc chyba na tym podforum nie ma żadnej kobiety w tym wieku, która uważa się za starą pannę lub tak siebie postrzega.

Obawiam się więc, Autorko, że nie bardzo masz z kim gadać.



Wyboldowane:

1. Jasne, że każdy ma prawo postrzegać siebie tak, jak chce. Pełna zgoda. Tyle tylko, że ten akurat kij ma dwa końce, bo skoro już tak nadinterpretujemy to każda 36 letnia singielka na tym forum miała także prawo poczuć się urażona kategoryzowaniem jej jako "starej panny".

2. Nigdy nikogo nie poniżam i nie widzę tutaj poniżania kogokolwiek (gdyby tak było już dawno użyłabym przycisku ZP, więcej- miałabym obowiązek zareagować ). Po prostu, rozwinęła się dyskusja. Z pewnością na tym podforum jest sporo singielek (i nie tylko) w wieku 30+ (jak sugeruje nazwa tego podforum) i akurat głos zabrały te, których próba metkowania "staropanieństwa" ze względu na wiek razi/boli/drażni. Tak więc, być może, Autorka nie znajdzie tu "podobnych sobie".

3. Chyba za dalekie wnioski wysunęłaś bo nie zauważyłam w wątku ani jednego wpisu, który krytykuje czyjś wygląd, styl, makijaż itp. A już, nie daj Boże, wyśmiewa.


Reasumując:
ludzie są singlami w róznym wieku i z różnych powodów. Z konieczności, ze strachu, z wyboru, ze sposobu, w jaki potoczyło się ich życie. Co człowiek to osobna historia. Jednak gros ludzi, którzy idą przez życie w pojedynkę razi i drażni, gdy ktoś im to przypomina w kontekście wieku i przykleja łatkę "stara panna", bo dla kobiety czasem iść samej przez życie to ogromny problem (zwłaszcza dla tych, dla których bycie solo nie jest wyborem, bo bardzo chciałyby z kimś być i dzielić życie z drugą osobą). I za każdym razem, gdy czytają określenie "stara panna" to jakby ktoś im w łeb przyłożył. Niezależnie, czy ktoś mówi tak o sobie, czy w szerszym kontekście. Proste skojarzenie: ilość lat solo=staropanieństwo. Ja nie jestem singlem, nie mam 36 lat a jednak zawsze mnie ta "stara panna" raziła jakoś. Mam jednak przyjaciółkę, która zbliża się do tego wieku, życie jej potoczyło się, jak się potoczyło i wiem, że cierpi z tego powodu, że jest sama (a jest to bardzo wrażliwa i dobra osoba). Niby nie raz zażartuje, że jest "starą panną" ale dystansu do samej siebie tyle ma w tym określeniu, że w jej oczach widać, że ją to boli.
Pięknie to ujęłaś.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 11:05   #40
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: stare panny 35+, są tu takie ?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
No to mamy problem.
Jak dotąd nie odezwała się żadna stara panna po 35 r. z. a więc chyba na tym podforum nie ma żadnej kobiety w tym wieku, która uważa się za starą pannę lub tak siebie postrzega.

Obawiam się więc, Autorko, że nie bardzo masz z kim gadać.



Wyboldowane:

1. Jasne, że każdy ma prawo postrzegać siebie tak, jak chce. Pełna zgoda. Tyle tylko, że ten akurat kij ma dwa końce, bo skoro już tak nadinterpretujemy to każda 36 letnia singielka na tym forum miała także prawo poczuć się urażona kategoryzowaniem jej jako "starej panny".

2. Nigdy nikogo nie poniżam i nie widzę tutaj poniżania kogokolwiek (gdyby tak było już dawno użyłabym przycisku ZP, więcej- miałabym obowiązek zareagować ). Po prostu, rozwinęła się dyskusja. Z pewnością na tym podforum jest sporo singielek (i nie tylko) w wieku 30+ (jak sugeruje nazwa tego podforum) i akurat głos zabrały te, których próba metkowania "staropanieństwa" ze względu na wiek razi/boli/drażni. Tak więc, być może, Autorka nie znajdzie tu "podobnych sobie".

3. Chyba za dalekie wnioski wysunęłaś bo nie zauważyłam w wątku ani jednego wpisu, który krytykuje czyjś wygląd, styl, makijaż itp. A już, nie daj Boże, wyśmiewa.


Reasumując:
ludzie są singlami w róznym wieku i z różnych powodów. Z konieczności, ze strachu, z wyboru, ze sposobu, w jaki potoczyło się ich życie. Co człowiek to osobna historia. Jednak gros ludzi, którzy idą przez życie w pojedynkę razi i drażni, gdy ktoś im to przypomina w kontekście wieku i przykleja łatkę "stara panna", bo dla kobiety czasem iść samej przez życie to ogromny problem (zwłaszcza dla tych, dla których bycie solo nie jest wyborem, bo bardzo chciałyby z kimś być i dzielić życie z drugą osobą). I za każdym razem, gdy czytają określenie "stara panna" to jakby ktoś im w łeb przyłożył. Niezależnie, czy ktoś mówi tak o sobie, czy w szerszym kontekście. Proste skojarzenie: ilość lat solo=staropanieństwo. Ja nie jestem singlem, nie mam 36 lat a jednak zawsze mnie ta "stara panna" raziła jakoś. Mam jednak przyjaciółkę, która zbliża się do tego wieku, życie jej potoczyło się, jak się potoczyło i wiem, że cierpi z tego powodu, że jest sama (a jest to bardzo wrażliwa i dobra osoba). Niby nie raz zażartuje, że jest "starą panną" ale dystansu do samej siebie tyle ma w tym określeniu, że w jej oczach widać, że ją to boli.
Tłumaczyłam już wcześniej - nigdzie nie napisałam, że na tym wątku. KLIK

Dziewczyna została skrytykowana, że sama siebie tak nazywa, a nie, że kogoś, więc raczej nie rozumiem, dlaczego ktoś miał się czuć urażony.

Mam wrażenie, że problem tkwi w tym, jak same o sobie myślimy. Jest duża grupa ludzi jak ja czy autorka, które nie widzą problemu w nazywaniu siebie starą panną. Ja jestem od ponad 20 lat w związku, ale nie mam ślubu i dla różnego rodzaju ciotek z rodziny jestem starą panąą. I mam to kompletnie w nosie i nie mam problemu z nazywaniem siebie starą panną. Jest to mój wybór i coraz więcej osób podejmuje decyzje o byciu samotną., bez ślubu itd.
I jest duża grupa ludzi, która jest sama i bycie starą panna jest dla nich wstydem, problemem itd. I mam wrażenie, że właśnie za taką osobę została uznana autorka wątku.

Nie dziw się, że nikt się nie chce udzielać w tym wątku po takim początku
Dlatego zaapelowałam o zamknięcie go, bo tak będziemy pisać i pisać, a każda z nas ma inne doświadczenia życiowe, inne spojrzenie na świat i co innego nas razi.

Dziewczyna napisała:
"Witajcie
Tu 36 letnia stara panna :hej:"

A dostała odpowiedź:
"Co wolisz, Autorko: być sama, cieszyć się swoją wolnością i wynikającymi z tego korzyściami, czy wyjść za mąż za przypadkowego Mietka (bo akurat się nawinął) by zadowolić otoczenie? Bo też jakoś nie rozumiem, jak można mierzyć swoją wartość kategoriami matrymonialnymi. Za kilka miesięcy biorę ślub, tez nie jestem już młodziutką panną młodą, ale za to świadomą kobietą, podejmująca kolejną świadomą decyzję, która uszczęśliwi MNIE a nie otoczenie.

Nigdy, przenigdy nie działaj wbrew sobie, Autorko. I nie oceniaj swojej wartości obrączką na palcu. Naprawdę- nie tędy droga."

Została pouczona co ma myśleć, jak się zachowywać. WTF?


Dlatego zareagowałam, ale naprawdę, nie chce mi się już ciągnąć tego tłumaczenia, bo i tak się nie zrozumiemy.
Pozdrawiam!

Edytowane przez -mimbla-
Czas edycji: 2019-05-13 o 11:24
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 18:39   #41
Ilfirin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 104
Dot.: stare panny 35+, są tu takie ?

A ja tam jestem jeszcze młodą panną bo mam 34 😂🤣 ale wątpię by coś się zmieniło w tej kwestii w ciągu kolejnych lat
Ilfirin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-25, 22:48   #42
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: stare panny 35+, są tu takie ?

Cytat:
Napisane przez Ilfirin Pokaż wiadomość
A ja tam jestem jeszcze młodą panną bo mam 34 😂🤣 ale wątpię by coś się zmieniło w tej kwestii w ciągu kolejnych lat
To jak u mnie, tylko wiek bardziej zaawansowany
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-30, 14:03   #43
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: stare panny 35+, są tu takie ?

38 lat. PESEL nie kłamie. Chciałabym mieć już dziecko, w tym wieku najwyższa pora. Chcę wspaniałego męża. Do tej pory to nie spotkałam.

Wysłane z mojego SM-J600FN przy użyciu Tapatalka
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-13, 11:53   #44
4c52e7ce1ca4272c52a705c4e9bc120bd7e61c0d_656fba3e75b75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 79
Dot.: stare panny 35+, są tu takie ?

Ja 36 lat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
4c52e7ce1ca4272c52a705c4e9bc120bd7e61c0d_656fba3e75b75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 19:29   #45
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: stare panny 35+, są tu takie ?

Melduję się.

Ja ostatnio złapałam się na tym, że okłamałam kilkoro członków dalszej rodziny, kilka bliższych koleżanek i kilka bogu ducha winnych sąsiadek, że jestem już w związku. Najgorsze jest to, że tak naprawdę nie chciałam okłamać ich, ale chyba samą siebie

Przestałam już w każdym razie czekać i wierzyć w tę całą upragnioną miłość. Poddaję się #starapannaforever
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-23, 12:56   #46
Zbyszko 81
Przyczajenie
 
Avatar Zbyszko 81
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 14
Dot.: stare panny 35+, są tu takie ?

Stary kawaler tu jest 😁

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Szukam przyjaciółki do dalszej znajomości. Może być samotna matka z dziećmi. Pozdrawiam zbyluzbylu81@wp.pl
Zbyszko 81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-23, 14:38   #47
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: stare panny 35+, są tu takie ?

Cytat:
Napisane przez Zbyszko 81 Pokaż wiadomość
Stary kawaler tu jest ��

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

W czerwcu jeszcze pisałeś, że masz żonę

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-07-25 o 12:35
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-23, 18:15   #48
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: stare panny 35+, są tu takie ?

[1=61a08125505a341f1365cc6 27294330b05bf0ff7_5eb5e47 234ae2;87020553]W czerwcu jeszcze pisałeś, że masz żonę [/QUOTE]
I po ślubie od 12 lat, ale ktoby zwracał uwagę na taki szczegół
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-24, 06:18   #49
Zbyszko 81
Przyczajenie
 
Avatar Zbyszko 81
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 14
Dot.: stare panny 35+, są tu takie ?

Jaka czujna!

Tak jakoś wyszło. Kawaler czy rozwodnik to prawie to samo!
Zbyszko 81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-25, 01:40   #50
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: stare panny 35+, są tu takie ?

Cytat:
Napisane przez Zbyszko 81 Pokaż wiadomość
Jaka czujna!

Tak jakoś wyszło. Kawaler czy rozwodnik to prawie to samo!
Prawie robi wielką różnicę
I nieładnie tak ściemniać-nie ma takiej opcji żeby w jeden miesiąc stać się rozwodnikiem w naszym kraju.
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-25, 11:58   #51
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: stare panny 35+, są tu takie ?

Chłopak przedsiębiorczy. Na Tinderze musiałoby go sparować (czyli musiałby się wydać kobiecie atrakcyjny), na portalach randkowych trzeba płacić abonament i nie można na dzień dobry wysłać zdjęcia penisa, a tak... zawsze jakaś desperatka się trafi, jak się poogłasza na forach Poza tym jest łaskawy - może być dzieciata!
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-26, 07:54   #52
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: stare panny 35+, są tu takie ?

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Chłopak przedsiębiorczy. Na Tinderze musiałoby go sparować (czyli musiałby się wydać kobiecie atrakcyjny), na portalach randkowych trzeba płacić abonament i nie można na dzień dobry wysłać zdjęcia penisa, a tak... zawsze jakaś desperatka się trafi, jak się poogłasza na forach Poza tym jest łaskawy - może być dzieciata!
Dobry pan
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-26, 08:04   #53
Zbyszko 81
Przyczajenie
 
Avatar Zbyszko 81
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 14
Dot.: stare panny 35+, są tu takie ?

Cza dmuchać na zimne. Rozwód to tylko formalność. Ja już sobie szykuje "gniazdko"nowe.
Zbyszko 81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 10:16   #54
StaryPiernik
Raczkowanie
 
Avatar StaryPiernik
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 72
Dot.: stare panny 35+, są tu takie ?

Bardzo dobrze napisane. ja mam 40 lat i jestem "starą panną", tak się po prostu ułożyło w życiu no i niestety tego zmienić nie mogłam a i nie chciałam. Teraz myślę, moze jest czas na to by faktycznie z pełną świadomością wejść w związek. Bardziej dojrzale i z pełną świadomością.
StaryPiernik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-03, 12:08   #55
pechowianka
Zadomowienie
 
Avatar pechowianka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 836
Dot.: stare panny 35+, są tu takie ?

Hej

Witam serdecznie autorke i inne osoby które maja do siebie dystans i w dupie maja "łatki "


Mam 36 lat jestem panna, stara panna, singielka , samotna , jak kto woli.



Na mojej drodze tylko niezdecydowani, albo ja robie cos co nie pozwala im sie moja osoba zainteresowac albo mam pecha
pechowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-06, 15:15   #56
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: stare panny 35+, są tu takie ?

Witam i ja
rocznik 79

bez męża, dzieci i tak mi dobrze

zreszta czuje sie coraz lepiej, ćwiczę, rozwijam pasje, podrozuje
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 14:16   #57
pechowianka
Zadomowienie
 
Avatar pechowianka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 836
Dot.: stare panny 35+, są tu takie ?

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;87228429]Witam i ja
rocznik 79

bez męża, dzieci i tak mi dobrze

zreszta czuje sie coraz lepiej, ćwiczę, rozwijam pasje, podrozuje[/QUOTE]


No ja tez na swoje zycie nie narzekam za bardzo ale nie ukrywam ze czasem brakuje tej 2 osoby ,

Takie mysli mam najczesciej po jakims nieudanym krotkim romansie
pechowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-09, 12:30   #58
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: stare panny 35+, są tu takie ?

Cytat:
Napisane przez pechowianka Pokaż wiadomość
No ja tez na swoje zycie nie narzekam za bardzo ale nie ukrywam ze czasem brakuje tej 2 osoby ,

Takie mysli mam najczesciej po jakims nieudanym krotkim romansie
no gebe pasuje do kogos otworzyc

ja aktualnie w sanatorium, to mam 2 gadatliwe baby, mam dosc
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-09, 13:19   #59
pechowianka
Zadomowienie
 
Avatar pechowianka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 836
Dot.: stare panny 35+, są tu takie ?

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;87236020]no gebe pasuje do kogos otworzyc

ja aktualnie w sanatorium, to mam 2 gadatliwe baby, mam dosc[/QUOTE]




Haha , to raczej spokoju nie masz
pechowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-11, 18:46   #60
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: stare panny 35+, są tu takie ?

39 lat i stara panna
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-25 07:42:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:53.