Dobry fryzjer - Zamość - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-17, 09:24   #211
babka kiepska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

A jednak lepiej spróbuj niż sprubuj. Tam też jest kosmetyczka
babka kiepska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 09:30   #212
fitalasa
Raczkowanie
 
Avatar fitalasa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 144
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

aha ok no to na pewno się tam wybiorę dzięki za podpowiedź a jeszcze możesz podać adres tego salonu?

a jeszcze co do salonu, o który wcześniej pytałam czyli studio urody Margo, ktoś może coś powiedzieć na ten temat?
__________________
szczęśliwa żona

Edytowane przez fitalasa
Czas edycji: 2011-05-17 o 09:35
fitalasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 09:41   #213
babka kiepska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Świat Fryzur ul. Św. Piątka

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

I Akademia Urody
babka kiepska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 09:56   #214
ExeterUK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Hej... odnosząc sie do pytania jednej z dziewczyn pytających o salon na Żdanowskiej 9 (obok salon sukien slubnych Tissu)
Ja widziałam jak tam Pani fryzjerka czesze... bardzo mi sie podoba. Acz kolwiek wlosy kiedy zrobiła mi za jasne. Ale ogolnie OK- ładnie czesze-nie używa dużo lakieru i fryzyrka wyglada na naturalną a nie jak pancerz... Polecam
ExeterUK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 16:05   #215
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

tam na ul.Zdanowskiej jest fryzjer Manhattan, gdzie robia stale prostowanie wlosow kosmetykami alfaparf. wiecie moze cos na ten temat?
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 20:59   #216
placeenta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Ja natomiast odradzam salon Fashion Hair,widziałam jak zniszczyły tam fryzjerki włosy dziewczynie TRAGEDIA!!!!
placeenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 06:37   #217
dreamlady12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 42
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

a świat fryzur Pani Diany Kozyry drogo się ceni?
dreamlady12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-23, 12:11   #218
babka kiepska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Napewno nie jest to centralka, lecz wiadomo że za jakość trzeba płacić.. . Choć najdrożej napewno nie jest.
babka kiepska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 13:25   #219
Oldzinka
Raczkowanie
 
Avatar Oldzinka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 232
GG do Oldzinka
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Dziewczyny może orientujecie się gdzie w Zamościu można zakupić biżuterie do piercingu??
Oldzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 12:30   #220
merra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 133
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

czy ktoś ścinał się może u p.Bogdanowicz?; jest to nowo otwarty zakład na lwowskiej z boku Kudyka, jak się skręca w stronę poprzecznej
merra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 11:19   #221
sunewa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
GG do sunewa
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Hej

Szukam fryzjera dla faceta, który od ponad 10 lat nosił długie włosy, ale postanowił ściąć. Chodzi o klasyczną fryzurę bez nazwijmy to współczesnych ekstrawagancji, za stary jest na to;-) Będę wdzięczna za odpowiedzi.
sunewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-08, 16:34   #222
Konstancja_666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

u kudyka jest taki młody chłopak....on dobrze ścina, także smiało polecam mój mężczyzna jest bardzo zadowolony z niego, a tez nosił długie włosy i powiem ci ze to wlasnie on go namówił do sciecia za co bede mu wdzieczna do końca mych dni tylko troszke tam drogo 22 zł chyba o ile sie nie myle....
Konstancja_666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 16:28   #223
nadianike
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 16
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

witam ja chodzilam do salonu fryzjerskiego ktory miesci siena gorze w tomaszu i niby zle nie scinala ale wiecej juz nie pojde nie bylo widac znaczacej rozicy po scieciu i jak bylam ze 3 razy chyba to praktycznie tak samo mi scinala a teraz chce cos innego ... placilam za samo sciecie 35zl a z modelowaniem 40 , 45 zalezy kiedy co do malowania nie wiem bo nie malowalam tam wlosow

raz bylam rowniez u pana kudyka to bardzo mi sie podobalo poniewaz mam geste i krecone wlosy a on zmniejszyl ich objetosc malo sie puszyly oczywiscie prostuje wlosy ... nie pamietam ile zaplacilam za amo sciecie ale ie bylo to strasznie drogo do 50 zl ... przestalam tam chodzic bo kolezanka mi odradzila bo raz jej scia tak ze strasznie wygladala w ogole nie byla to fryzura dopasowana do ksztaltu twarzy. i co nie lubie scina tak jak on to widzi ale chyba pojde jeszzce raz bo chcialabym wrocic do fryzurki jaka kiedys mi zrobil
nadianike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 13:11   #224
skakuj22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

hej. wiecie gdzie w Zamościu dobrze i porządnie można przedłużyć włosy.?
skakuj22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 09:21   #225
Natalieee24
Raczkowanie
 
Avatar Natalieee24
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 35
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Dziewczyny. Szuma fryzjera, który zrobi mi fryzurę na wesele w niedzielę 14 sierpnia!!!
Jestemz Gdańska. Ciężko mi kogokolwiek wyszukać. 4 głowy mam do uczesania. Pomożcie, kto może pracować w niedzielę?
Natalieee24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 12:21   #226
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

ja polecam salon fashion hair na Orlej. za sciecie i wyprostowanie wlosow tylko 25zl
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 21:17   #227
littlebutterfly90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Cytat:
Napisane przez placeenta Pokaż wiadomość
Hej,jezeli chodzi o kosmetyczke to z czystym sumieniem polecam Ci salon Greta na partyzantów,moja koleżanka malowała sie tam na swój,makijaz boski,serdecznie polecam
Tak, salon sam w sobie godny jest polecenia, aczkolwiek nie oddawajcie się w ręce wysokiej, szczupłej blondyny, malowałam się tam 3 razy, 2 razy robiła mi ona i potrafiła tak źle to zrobić, że po powrocie do domu nadawało się to jedynie do poprawki!! Aaa i kiedyś jeszcze popadłam na nią przy paznokciach, wyobraźcie sobie, że próbowała nałożyć cekiny na natłuszczone paznokcie, nie potrafiła tego dokończyć i skończyło się na tym, że musiałam przyjść innego dnia, żeby mi to poprawiła.. A nie wspomnę już o hennie na brwi, nie zna kobieta umiaru, jak wyszłam, to wyglądałam jak upiór.. Pozostałe Panie wspaniale malują, polecam, ale ostrzegam przed tą jedną!!

Wybieram się w przyszłym tyg do fryzjera na ścięcie i malowanie, jaki salon polecanie, zastanawiam się nad Światem fryzur na św.piątka, ale czy to dobry pomysł?
littlebutterfly90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 15:20   #228
salamandra19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer Zamość

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
a jeśli chce któraś platyne na włosach to ja osobiscie polecam panią Anię, ma salon na peowiaków, koło statoilu
platyna jak platyna a nie zółc i do tego b.tanio
Ja tez moge polecic Pania Anie i Pania Agate! Super ceny i bardzo mila atmosfera, pogadaja, doradza i w razie czego poprawia
salamandra19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 01:05   #229
a_n_k_a_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

witam czy zna ktoś może dobrego fryzjera który przyjedzie do domu? chodzi o to że potrzebuję go na niedzielę i na ślub i to dla 4 osób proszę o podpowiedź
a_n_k_a_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 22:02   #230
a_n_k_a_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Unhappy Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

proszę pomóżcie czy znacie fryzjera który zgodzi się czesać w niedzielę :pro si:: prosi::pros i:
a_n_k_a_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 22:10   #231
nietypowynick
Zakorzenienie
 
Avatar nietypowynick
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 11 079
GG do nietypowynick
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Najprościej jest podzwonić po salonach i zapytać. Ale z tego co wiem, to fryzjerzy mają obłożenie weekendowe właśnie ze względu na wesela i ciężko tak na kilka dni wcześniej się zapisać.
__________________
04.07.2011
7 lat 6 miesięcy 28 dni


Chyba zjedzą mnie koty...
nietypowynick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 14:24   #232
nanomen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Słyszałem że w revia park ma być SPA może i fryzjer będzie
nanomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 14:42   #233
Betti_84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

jeżeli poszukujecie sklepu w którym są produkty do stylizacji paznokci polecam na ulicy Sadowej 19, jest tam wszystko do paznokci, nawet chyba zaopatrują salony, kupowałam tam żel i byłam w szoku że w Zamościu znajduje się taki sklep, pisało że od 1 września jest otwarty.
Czy ktoś wie jeszcze gdzie ewentualnie sa takie sklepy w Zamościu?
Pozdrawiam
Betti_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 09:10   #234
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Cytat:
Napisane przez retrochica Pokaż wiadomość
Ja natomiast nie omieszkam podzielić się moimi wrażeniami z salonu "Centrum Urody" pani Anety Łukasik, na Al. Wojska Polskiego.

Poszłam pierwszy raz, tylko tyle, co przeczytałam na kilku forach, że warto. Przekonałam się, że forumowiczki nie zmyliły mnie. Jestem zachwycona.

Okazało się, że salon z szyldem "Goldwell", wcale już nie pracuje na ich farbach. Panie "przerzuciły się" na Screen'a (http://alpam.pl/oferta.html - tutaj można poczytać, są to nowe farby, jak i profesjonalne kosmetyki fryzjerskie na rynku).

Kolorek mam śliczny, taki, jaki chciałam. Cieniowany, rudy Uzyskałam profesjonalną poradę, już gdy weszłam pani zapytała mnie o kawę, czy herbatę. Szefowa (pani Aneta) zaglądała co chwila i towarzyszyła w rozmowie, pytała, naprawdę dało się odczuć, że interesuje ją zadowolenie klientek jak i ich opinia. Atmosfera fantastyczna.
Co najlepsze, dostałam saunę na włosy z ozonem - GRATIS! Pani zapraszała mnie na następną koloryzację i na pewno z niej skorzystam.
Jedynym minusikiem jest cena, ale za taką pielęgnację na pewno warto. Za koloryzację z refleksami zapłaciłam 150 zł.

Mogę w 100% polecić ten salon. No i PANIĄ KASIĘ (taka sympatyczna czarnulka w okularkach), która zrobiła mi to cudo na głowie, profesjonalne podejście i miła rozmowa.
Dobrze, że piszesz o tym salonie, jutro się tam wybieram 1 raz. Do tej rudej pani, krótko ściętej Widziałam jak układały włosy gdy chodziłam się zapisać i powiem, że rewelacja.Tylko cena. Nie wiem w jaki sposób ona chce mi farbować włosy, bo powiedziała, że kosztować to będzie 160. Sama dostałam namiary na ten salon z polecenia. Kilka osób też chwaliło salon fryzjerski na Płoskim (w Płoskiem?) ale ta pani co tam pracuje przeniosła się do La Stelli- tereny starego szpitala.
Koleżanki mi odradzały stanowczo dwa salony na św. Piątka- czyli które?
Zastanawiałam się też nad fryzjerem w Artisie, ale cennik jaki zobaczyłam na stronie skutecznie mnie zniechęcił.
__________________
fight

Edytowane przez ToTyLkoJa2
Czas edycji: 2011-10-30 o 09:13
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 14:00   #235
retrochica
Raczkowanie
 
Avatar retrochica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Miasto Arkad
Wiadomości: 102
GG do retrochica
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
Dobrze, że piszesz o tym salonie, jutro się tam wybieram 1 raz. Do tej rudej pani, krótko ściętej Widziałam jak układały włosy gdy chodziłam się zapisać i powiem, że rewelacja.Tylko cena. Nie wiem w jaki sposób ona chce mi farbować włosy, bo powiedziała, że kosztować to będzie 160. Sama dostałam namiary na ten salon z polecenia. Kilka osób też chwaliło salon fryzjerski na Płoskim (w Płoskiem?) ale ta pani co tam pracuje przeniosła się do La Stelli- tereny starego szpitala.
Koleżanki mi odradzały stanowczo dwa salony na św. Piątka- czyli które?
Zastanawiałam się też nad fryzjerem w Artisie, ale cennik jaki zobaczyłam na stronie skutecznie mnie zniechęcił.

Tak, pani Kasia przefarbowała się z czarnego na rudy Ale nadal to niej chodzę i jest super, ceny faktycznie nie są najniższe, ale jakość farbowania super. Na św. Piątka? To pewnie chodzi o Salon Urody Małgorzaty Iwańczak,ale nie jestem pewna. Nigdy tam nie byłam, nie oceniam więc. Niemniej jednak uważam, że z usług Centrum Urody na WP będziesz zadowolona tak samo jak ja I koniecznie daj znać, jakie efekty, pozdrawiam
retrochica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 14:58   #236
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Cytat:
Napisane przez retrochica Pokaż wiadomość
Tak, pani Kasia przefarbowała się z czarnego na rudy Ale nadal to niej chodzę i jest super, ceny faktycznie nie są najniższe, ale jakość farbowania super. Na św. Piątka? To pewnie chodzi o Salon Urody Małgorzaty Iwańczak,ale nie jestem pewna. Nigdy tam nie byłam, nie oceniam więc. Niemniej jednak uważam, że z usług Centrum Urody na WP będziesz zadowolona tak samo jak ja I koniecznie daj znać, jakie efekty, pozdrawiam
No więc jestem po Obsługa, farbowanie i cała reszta super Mam taki kolor jaki chciałam, pani Kasia i pani Maja zajęły się moimi zniszczonymi włosami rewelacyjnie i z pewnością następna koloryzacja będzie również tam Ale jadąc Wojska Polskiego minęłam jeszcze jeden zakład fryzjerski. Dużo ich się narobiło
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 23:43   #237
retrochica
Raczkowanie
 
Avatar retrochica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Miasto Arkad
Wiadomości: 102
GG do retrochica
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
No więc jestem po Obsługa, farbowanie i cała reszta super Mam taki kolor jaki chciałam, pani Kasia i pani Maja zajęły się moimi zniszczonymi włosami rewelacyjnie i z pewnością następna koloryzacja będzie również tam Ale jadąc Wojska Polskiego minęłam jeszcze jeden zakład fryzjerski. Dużo ich się narobiło

Racja, dużo, dużo, ale jest też dużo przeciętnych :/

Jednak u pani Kasi to jest to - obsługa i efekt idealny, jak dla mnie też i cieszę się że Tobie też odpowiada Niedługo też tam idę na koloryzację. Polecam także szampony i odżywki z tamtego salonu - są świetne!
retrochica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 21:42   #238
Q92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

A więc i ja zapytam.... Mam w tym roku stódniówkę no i zapytam jaki dobry salon fryzjerski polecacie i najlepiej żeby przy okazji makijaż też tam wykonywali prosze o opinie ...

i jeszcze jakieś solarium mogłybyście polecić z góry dziękuję
Q92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 17:06   #239
Oldzinka
Raczkowanie
 
Avatar Oldzinka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 232
GG do Oldzinka
Fryzjer w Hotelu Artis

Wspomniałaś o salonie fryzjerskim w hotelu Artis, czy może ktoś ma jakieś opinie o tametjszych usługach, kim jest personel i na jakim poziomie świadczy usługi, z cennikiem się jeszcze nie zapoznałam, ale bardzo ciekawa jestem do tej pory śmigałam do Maoniki Masilonis na wyszyńskiego i tak myśle że trzeba troche odświeżyć fryzurkę... ja chyba nigdy włosów nie zapuszcze a może teraz grzywkę zetnę a'la kleopatra i króciutkiego klasycznego boba uformuje
... Jednak znalazłam opis ze strony Artisu wkleje:

Salon Wojewoda Studio to profesjonalne studio franchisingowe prowadzone przez znanych stylistów: Krystiana i Kamila Wojewodę.

To wyjątkowe miejsce, gdzie możecie Państwo oddać się w ręce najbardziej kreatywnych stylistów w Polsce. Oprócz nowej, zjawiskowej fryzury i ciekawej metamorfozy, mają Państwo szansę doświadczyć szczególnej pielęgnacji produktami KERASTASE i L'OREAL.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo dobrane do Waszych indywidualnych potrzeb Rytuały Kerastase, po których włosy staną się piękne i zdrowe, a fryzura jeszcze bardziej wyrazista. Dodatkowo Rytuał Kerastase to chwila relaksu i ukojenia zmysłów odprężającym masażem skóry głowy.

Oferujemy szeroką gamę stylizacji:


•koloryzacja,
•strzyżenie damskie i męskie,
•modelowanie,
•upięcia,
•prostowanie metodą Global Keratin.


*** Właśnie dzwoniłam damskie strzyżenie ponoć w granicach 40-70zł, podejrzewam że to już jest cena z modelowaniem.



Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
Dobrze, że piszesz o tym salonie, jutro się tam wybieram 1 raz. Do tej rudej pani, krótko ściętej Widziałam jak układały włosy gdy chodziłam się zapisać i powiem, że rewelacja.Tylko cena. Nie wiem w jaki sposób ona chce mi farbować włosy, bo powiedziała, że kosztować to będzie 160. Sama dostałam namiary na ten salon z polecenia. Kilka osób też chwaliło salon fryzjerski na Płoskim (w Płoskiem?) ale ta pani co tam pracuje przeniosła się do La Stelli- tereny starego szpitala.
Koleżanki mi odradzały stanowczo dwa salony na św. Piątka- czyli które?
Zastanawiałam się też nad fryzjerem w Artisie, ale cennik jaki zobaczyłam na stronie skutecznie mnie zniechęcił.

Edytowane przez Oldzinka
Czas edycji: 2011-11-23 o 17:29
Oldzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 05:43   #240
cf470f5d867ea6525ca0003eb28b8a0288209701_60ecc995c0413
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzjer w Hotelu Artis

W saloniw w Płoskiem pracowała dziewczyna z czarnymi długimi włosami i super ścinała czy ktoś wie gdzie ona pracuje?Od jakiegoś czasu tam jej nie ma .
cf470f5d867ea6525ca0003eb28b8a0288209701_60ecc995c0413 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-16 14:06:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:28.