Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-21, 08:20   #2311
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
No ja tez prawie mdlałam jak czekałam na pake, a jak ja dorwałam to az rece m i się trzęsły

Dziewczyny zakochane w pearlglidach beda zachwycone. Kolejne piekne kolory. Na razie tylko je potestowałam. Zrobiłam foty, ale bardzo trudno oddac rzeczywisty kolor, te iskierki widoczne w słonku i sztucznym swietle.
Kolorów w kolekcji jest 6, Naprawde wszystkie urocze, ale w 4 jestem bezkresknie zakochana

mój ranking
1. undercurrent- love, love, love....
2. petrol blue
3. designer purple
4. black line
dalej almost noir- dla wielbicielek circa plum bedzie nr 1, industrial- metaliczny błękit, pod katem lekko szarzeje

ehhhh...wszystkie cudne, jakbym miała wybrac jedna to nie dałabym rady. Na szczęscie nie muszę wybierać.

Jutro testuje pisaczki do ust
Geonia, mój niedościgniony wzorze i idolko muszę pokazać fotkę bliskim, bo zawsze narzekają, że ja to bym mogła sklep z kosmetykami założyć, a jak ostatnio przyszła paczka od Marti, to moja mama, która akurat odbierała paczkę stwierdziła, że nie potrzebnie kupowałam cokolwiek, skoro nigdy nie zużyję tego co juz mam
kurcze- czułam, że powinnam mieć almost noir ( wkońcu jestem circoholiczką ). Jak tylko będziesz mogła to poproszę swatche. No i bardzo jestm ciekawa opini o pisaczkach do ust (zwłaszcza o tym takim różowawym-nazwy nie pamiętam)
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 08:34   #2312
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Geonia, mój niedościgniony wzorze i idolko muszę pokazać fotkę bliskim, bo zawsze narzekają, że ja to bym mogła sklep z kosmetykami założyć, a jak ostatnio przyszła paczka od Marti, to moja mama, która akurat odbierała paczkę stwierdziła, że nie potrzebnie kupowałam cokolwiek, skoro nigdy nie zużyję tego co juz mam
kurcze- czułam, że powinnam mieć almost noir ( wkońcu jestem circoholiczką ). Jak tylko będziesz mogła to poproszę swatche. No i bardzo jestm ciekawa opini o pisaczkach do ust (zwłaszcza o tym takim różowawym-nazwy nie pamiętam)
Przyznam szczerze, aczkolwiek niechętnie, że po obejrzeniu gruntownym swatchy bardzo chciałabym almost noir łamie się też w kierunku byCandelight oj słaba jestem słaba No ale kredek w PL nie ma, a co MSF troche czasu jest, może mi wywietrzeje No i nadal mnie interesują te kredki z kolekcji papierowej
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 08:56   #2313
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Geonia, mój niedościgniony wzorze i idolko kurcze- czułam, że powinnam mieć almost noir ( wkońcu jestem circoholiczką ). Jak tylko będziesz mogła to poproszę swatche. No i bardzo jestm ciekawa opini o pisaczkach do ust (zwłaszcza o tym takim różowawym-nazwy nie pamiętam)
Aleś mnie zawstydziła.... ...

Postaram się wstawic fotkę, ale niestety nie oddaje ona piekna kredek. Almost to juz w ogole nie udało mi się dobrze sfotografować, ale jak na nia spojrzałam to od razu circa mi się nasunęła.

Zaraz robie makijaz, to napiszę cos o pisaczkach. sama jestem ich bardzo ciekawa, bo nigdy nie miałam produktu tego typu.

kredki w świetle dziennym, ale naprawde fotka niezbyt udana, na zywo milion razy piekniejsze
__________________

wróciłam


Edytowane przez geonia
Czas edycji: 2010-04-21 o 09:03
geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 10:43   #2314
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Geoniu śliczności

Napisz koniecznie o markerach bo ja już zapasowy Givenchy kupuję i jestem ciekawa jak MACowi się ten produkt udał bo opinii na spektrze i temptalii nie ma zbyt rewelacyjnych.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 10:51   #2315
wantet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 376
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Macie doświadczenia z pędzlami MAC ze strony allcosmeticswholesale?? Są oryginalne? Gdzieś przeczytałam, że cienie (pigmenty?) z MAC nie są stąd moje obawy
wantet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 11:17   #2316
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Aleś mnie zawstydziła.... ...

Postaram się wstawic fotkę, ale niestety nie oddaje ona piekna kredek. Almost to juz w ogole nie udało mi się dobrze sfotografować, ale jak na nia spojrzałam to od razu circa mi się nasunęła.

Zaraz robie makijaz, to napiszę cos o pisaczkach. sama jestem ich bardzo ciekawa, bo nigdy nie miałam produktu tego typu.

kredki w świetle dziennym, ale naprawde fotka niezbyt udana, na zywo milion razy piekniejsze
mam nadzieję, że nie uraziłam Cię, stwierdzenie z czystej sympatii, bo po prostu zbiorek masz piękny, no a mnie pociesza, że nie tylko ja mam na punkcie kosmetyków i makijażu fioła
te kolorki są podobają mi sie nawet te, których raczej sporadycznie bym u siebie używała, czyli ten granacik

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Przyznam szczerze, aczkolwiek niechętnie, że po obejrzeniu gruntownym swatchy bardzo chciałabym almost noir łamie się też w kierunku byCandelight oj słaba jestem słaba No ale kredek w PL nie ma, a co MSF troche czasu jest, może mi wywietrzeje No i nadal mnie interesują te kredki z kolekcji papierowej
witaj w klubie że wywietrzeje to ja zbytnio nie liczę na to niestety a możesz przypomnieć, kiedy dokładnie MSF się pojawi?
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 11:25   #2317
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez wantet Pokaż wiadomość
Macie doświadczenia z pędzlami MAC ze strony allcosmeticswholesale?? Są oryginalne? Gdzieś przeczytałam, że cienie (pigmenty?) z MAC nie są stąd moje obawy
Zamawialam tam 2 pedzle i sa oryginalne (co do pigmentow, nie wypowiem sie, bo nie wiem).
Przesylka tez doszla w miare szybko

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość


mój ranking
1. undercurrent- love, love, love....
2. petrol blue
3. designer purple
4. black line
dalej almost noir- dla wielbicielek circa plum bedzie nr 1, industrial- metaliczny błękit, pod katem lekko szarzeje

ehhhh...wszystkie cudne, jakbym miała wybrac jedna to nie dałabym rady. Na szczęscie nie muszę wybierać.

Geonia slicznosci zakupilas


Kurcze, to ja nie kupilam almost noir? Jak to sie stalo? Ja, uzalezniona od Circi? Matko musze leciec do sklepu znowu!!!!
Jak na razie zamowilam sobie Industrial, bo nie mam zadnej niebieskiej kredeczki, ale cos kurier sie nie spieszy z moja paczka
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 11:29   #2318
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

nadi- nie uraziłas, cos Ty, ale chyba lepiej przykladu ze mnie nie brać. , już nie mam gdzie trzymać moich kosmetyków.

No wiec uzyłam dzis w makijazu greasepaint w kolorze dirty, super sie nakłada i rozciera i co najważniejsze w odcieniu sienną mi "zalatuje" , także jestem zadowolona i zostawiam w mojej kolekcji.

Co do markerów......po nałożeniu na usta solo uczucie takie dziwne, jakby woda wchłaniajaca się w naskórek, przyzwyczajona jestem do uczucia warstwy w postaci szminki czy błyszczyka, a tu jakby " łyse " usta . Uzyłam tomorrow"s coral i wydawał mi sie po nałożeniu zbyt intensywny ( dla Kasiaj bylby fajny, bo ona woli cos mocniejszego), ale po dodaniu warstwy bezbarwnego lipglassa łagodnieje i wyglada pieknie.
I tu refleksja mnie naszła..... JAK MOGŁAM ZYĆ BEZ TEGO GLOSSA? daje efekt szklanych ust, po prostu cudo, zawsze chciałam uzyskać taki efekt.
jak dla mnie marker tylko w połaczeniu z glossem lub innym bezbarwnym błyszczolem.

ale wiadomo co kto lubi , to tylko moja opinia.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 11:43   #2319
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Geoniu śliczności

Napisz koniecznie o markerach bo ja już zapasowy Givenchy kupuję i jestem ciekawa jak MACowi się ten produkt udał bo opinii na spektrze i temptalii nie ma zbyt rewelacyjnych.
no właśnie, podobno bardzo wysuszają usta (chociaż to nie dziwi, bo większość długotrwałych szminek/błyszczyków tak ma) i nieprzyjemnie je się nakłada. Ja bym chciała takie trwałe mazidło na specjalne okazje lub na wtedy gdy czeka mnie dużo mówienia a przy tym chce mieć ładnie umalowane usta. W zeszłym roku pracowałam jako nauczyciel i gdy miałam kilka godzin zajęc pod rząd, dużo mówiałam to wszystko z ust znikało dosłownie błyskawicznie. Tak samo teraz czeka mnie w lecie kilka dużych imprez, typu śluby, urodziny, komunie itp i marzy mi się raz pomalowac usta i nie musieć poprawiać po jedzeniu lub piciu. Byłabym Ci wiec Goniu wdzięczna (myślę, że nie tylko ja) gdybyś opisała nam kilka rzeczy:
1. Jak sie nakłada (czy faktycznie to nieprzyjemne)?
2. Efekt na ustach (kryjaćy, błyszczący, matowy itp.)?
3. Trwałość zwykła i trwałość po jedzeniu/piciu
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 13:16   #2320
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Kupiłam wszystko......

na razie macam, bo paczuche mam od godziny dopiero

Zrobie zdjecia, a co do markerów, to kolory piekne, ale nie powiem jak sie nosza. Potestuje poźniej na ustach.

-----------------------------------------

Na razie ogólna fota
Cudność a w jakie pigmenty się zaopatrzyłaś?

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
nadi- nie uraziłas, cos Ty, ale chyba lepiej przykladu ze mnie nie brać. , już nie mam gdzie trzymać moich kosmetyków.

No wiec uzyłam dzis w makijazu greasepaint w kolorze dirty, super sie nakłada i rozciera i co najważniejsze w odcieniu sienną mi "zalatuje" , także jestem zadowolona i zostawiam w mojej kolekcji.

Co do markerów......po nałożeniu na usta solo uczucie takie dziwne, jakby woda wchłaniajaca się w naskórek, przyzwyczajona jestem do uczucia warstwy w postaci szminki czy błyszczyka, a tu jakby " łyse " usta . Uzyłam tomorrow"s coral i wydawał mi sie po nałożeniu zbyt intensywny ( dla Kasiaj bylby fajny, bo ona woli cos mocniejszego), ale po dodaniu warstwy bezbarwnego lipglassa łagodnieje i wyglada pieknie.
I tu refleksja mnie naszła..... JAK MOGŁAM ZYĆ BEZ TEGO GLOSSA? daje efekt szklanych ust, po prostu cudo, zawsze chciałam uzyskać taki efekt.
jak dla mnie marker tylko w połaczeniu z glossem lub innym bezbarwnym błyszczolem.

ale wiadomo co kto lubi , to tylko moja opinia.
Mi by nawet to bardzo odpowiadało kolor bez tej warstewki na ustach, tylko właśnie tak jak Nadi jestem ciekawa jak się spisują. Czy rzeczywiście tak mocno wysuszają i kiepsko się nakładają
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 13:23   #2321
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

No właśnie markery są idealne jako baza pod błyszczyk - nadają kolor ustom jako baza i zostaje kolor nawet jak błyszczyk zniknie. Właśnie też mam pracę polegającą na mówieniu przez jakiś czas i markery barwią usta tak że zostaje kolor i nie jest on jakiś intensywny (dają tylko kolor a nie finish) tylko po prostu go widać cały czas a nie schodzi tak szybko jak błyszczyk czy szminka. Wypróbujcie sobie też Givenchy bo przy 20% zniżce maja nawet rozsądną cenę ale to też limitowanka z wiosennej kolekcji.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 17:59   #2322
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Na Temptalii pojawiły się zdjęcia kolekcji Superglass:
http://www.temptalia.com/mac-supergl...or-summer-2010
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 18:08   #2323
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Na Temptalii pojawiły się zdjęcia kolekcji Superglass:
http://www.temptalia.com/mac-supergl...or-summer-2010
yyyy... kurcze... kolory wyglądaja kusząco... ale jakoś dwie rzeczy do mnie nie przemawiają: kawałki tego czegoś, nie wiem, ale nie chce mi się wierzyć w obietnice producenta że tego nie czuć na ustach... oraz to wydziwione opakowanie... Ale ja nie jestem obiektywna bo nigdy nie lubiłam brokatu na ustach. na szczęście są Cremesheeny i inne
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 18:13   #2324
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Kupiłam dzisiaj tą oto paletkę
Znacie pewnie ją
Mam też Cyndi - jej zdjęcie też dam - jest w kolorze moich ust za co ją kocham
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 18:15   #2325
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Na Temptalii pojawiły się zdjęcia kolekcji Superglass:
http://www.temptalia.com/mac-supergl...or-summer-2010
Mi się to coś nie widzi Trochę się boję tego czegoś (tak samo jak Kasia) na ustach

Za to z utęsknieniem czekam na kolekcję papierową. Mam też do zakupu Ruby Woo i rosyjską czerwień z stałej oferty do zakupu.
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 18:47   #2326
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
yyyy... kurcze... kolory wyglądaja kusząco... ale jakoś dwie rzeczy do mnie nie przemawiają: kawałki tego czegoś, nie wiem, ale nie chce mi się wierzyć w obietnice producenta że tego nie czuć na ustach... oraz to wydziwione opakowanie... Ale ja nie jestem obiektywna bo nigdy nie lubiłam brokatu na ustach. na szczęście są Cremesheeny i inne
Kasiu, popieram to o czym piszesz -- błyszczole cudne tylko właśnie kawałki tego czegoś .... ciekawe jak się będą sprawowały na ustach. Pamiętam jak próbowałam Dazzleglass-y i jakie ( w moim odczuciu!!!! oczywiście) wstrętne dla mnie były te drobinki.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 19:40   #2327
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez dysk Pokaż wiadomość
Mi się to coś nie widzi Trochę się boję tego czegoś (tak samo jak Kasia) na ustach

Za to z utęsknieniem czekam na kolekcję papierową. Mam też do zakupu Ruby Woo i rosyjską czerwień z stałej oferty do zakupu.
uhuuuu widzę że zawitała tu kolejna miłośniczka konkretnych kolorów witam w klubie
Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Kasiu, popieram to o czym piszesz -- błyszczole cudne tylko właśnie kawałki tego czegoś .... ciekawe jak się będą sprawowały na ustach. Pamiętam jak próbowałam Dazzleglass-y i jakie ( w moim odczuciu!!!! oczywiście) wstrętne dla mnie były te drobinki.
ojj mam jednego, Dazzleglass Cream i mimo, że kolor super to te drobiny mi zostają potem na ustach i czuję je :/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 20:24   #2328
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
uhuuuu widzę że zawitała tu kolejna miłośniczka konkretnych kolorów witam w klubie
Czerwone usta to mój znak firmowy
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 08:51   #2329
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Na temptalii dokładne rozpisanie kolekcji Pret-a-Papier
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-22, 09:17   #2330
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
uhuuuu widzę że zawitała tu kolejna miłośniczka konkretnych kolorów witam w klubie

ojj mam jednego, Dazzleglass Cream i mimo, że kolor super to te drobiny mi zostają potem na ustach i czuję je :/
A mi nawet przypasowały Dazzleglassy nie przeszkadzają mi te drobinki. Ale jakiegoś szału nie ma, nie jest to mój obowiązkowy must have. Pewnie też wypróbuję jakiegoś superglassa
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 09:18   #2331
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Na temptalii dokładne rozpisanie kolekcji Pret-a-Papier
nooo to wishlista z PaP mi się ukróciła o Paint Pota chociażby
Póki co czekam na swatche: Tissue Weight i Gazette Grey e/s, Dressmaker Dressmaker l/s i Fold and Tuck l/g. z tym, że albo błyszczyk albo szminka bo kolorki mi się zdają podobne
achhh i pewnie nie muszę dodawać, że z utęsknieniem czekam na kolekcję To the Beach której to zapowiedzi pomału ukazują się w prasie
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 09:25   #2332
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Na temptalii dokładne rozpisanie kolekcji Pret-a-Papier
Ten matowy fiolecik niczego sobie, tylko czemu matt nie lubię ich.
Ciekawi mnie też mineralny róż koniecznie będę musiała go potestować. Zastanawiam się też nad tym koralowym paint potem, czy się sprawdzi na moim oku. A czy w ogóle wiadomo kiedy ta kolekcja pojawi się u nas?

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nooo to wishlista z PaP mi się ukróciła o Paint Pota chociażby
Póki co czekam na swatche: Tissue Weight i Gazette Grey e/s, Dressmaker Dressmaker l/s i Fold and Tuck l/g. z tym, że albo błyszczyk albo szminka bo kolorki mi się zdają podobne
achhh i pewnie nie muszę dodawać, że z utęsknieniem czekam na kolekcję To the Beach której to zapowiedzi pomału ukazują się w prasie
Na szczęście TTB mi podeszła tak średnio a Gazette Grey przypomina mi ten szary cień z LOL (satyna) , podobny jakiś

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2010-04-22 o 09:29
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 11:05   #2333
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Na stronie UK do kupienia pojawił się Pret-a-Papier, jestem ciekawa kilku rzeczy z tej kolekcji, jestem ciekawa kiedy Mass kupi i zda recenzję
Nie na UK niestety W UK będzie zapewne w pierwszy czwartek maja, czyli za 2 tygodnie. Nie byłam w macu pytać jeszcze, no ale nie sądzę, że wcześniej. Od razu pojawi się wtedy też To The Beach... Tak aby można było wydać więcej kasiorki na raz :/ Pojadę po wszystko do MAC Pro, bo muszę zakupić kolejne palety i trochę wkładów Ciężkie życie macoholika
Ja zawsze budżet planuję wcześniej dzięki temptali hahaha, bo wiem co będzie i co kupię
Brakuje mi kilku cieni ze stałych i będę zaspokajać potrzeby tylko przez LE, a z biegiem czasu to mam nadzieję, że kolory będą na tyle podobne, że nie będę musiała kupować wszystkiego
Mam nadzieję, że nie cieszę się za wczesnie, ale po PAP i TTB interesuje mnie dopiero To The Groove, która ma wyjść w sierpniu. Więc może się łudzę, ale liczę na spokojny czerwiec i lipiec MAC wysłuchał moich modlitw chyba, bo prosiłam, aby dali spokój w wakacje
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 11:06   #2334
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

A ja chce Chromagraphic Pencil i fioletowy cien tez mi sie podoba
Za to Ground work mam i niezbyt lubie. Na mnie wyglada strasznie pomaranczowo

Superglassy sa uwielbiam ostatnio takie drobinkowe blyszczole
Cherry Electric, Superflash i Sweet Tart to jak na razie moje typy, ale poczekamy na swatche

__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 16:58   #2335
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
A ja chce Chromagraphic Pencil i fioletowy cien tez mi sie podoba
Za to Ground work mam i niezbyt lubie. Na mnie wyglada strasznie pomaranczowo

Superglassy sa uwielbiam ostatnio takie drobinkowe blyszczole
Cherry Electric, Superflash i Sweet Tart to jak na razie moje typy, ale poczekamy na swatche
Na temptalii pojawiło się parę swatchy http://www.temptalia.com/sneak-peek-...hotos-swatches

Wydaje mi się, że na początku maja powinna u nas pokazać się PaP, a co do To The Beach to trudno powiedzieć...
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 18:12   #2336
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Na temptalii pojawiło się parę swatchy http://www.temptalia.com/sneak-peek-...hotos-swatches

Uhum widzialam, ale poczekam na wiecej
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 18:36   #2337
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Na temptalii pojawiło się parę swatchy http://www.temptalia.com/sneak-peek-...hotos-swatches

Wydaje mi się, że na początku maja powinna u nas pokazać się PaP, a co do To The Beach to trudno powiedzieć...
TTB ma być koniec maja/początek czerwca, przynajmniej tak głoszą na stronkach.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 19:20   #2338
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Super, że wchodzi papierowa.
I muszę mieć Tissue Weight nad Bamboo się zastanawiam i nad Memorabilla - mam już fiolet z Forecasta, ale porównam go też z tym z LOL.
Szminki odpadły na wejściu bo za jasne, no poza Kraftem, ale ten znowu nie czerwony
Z błyszczyków to tylko Pret-a-Paper mnie zainteresował, ale drobinki za nachalne, więc odpada. Paint potów nie użwywam, kredek też.
Więc maksymalnie kupię 3 cienie. Ale wszystko muszę jeszcze oczywiście obejrzeć na żywo
Ale kolekcja bardzo ładna.
Z TTB mam też parę na oku

Edytowane przez 201604211128
Czas edycji: 2010-04-22 o 19:26
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 21:20   #2339
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Szukalam jakiegos watku z zapytaniami o kosmetyki MAC, ale nie znalazlam i postanowilam napisac tu. Otoz, dostalam z wymiany cienie. W internecie ich nie znalazlam (na opakowaniu napisano, ze to kolekcja Emanuela Ungaro). Mam teraz watpliwosci czy Ciebie sa oryginalne (nie ma ich na zadnej stronie z zapowiedzia kolekcji Ungaro). Czy moge Was prosic o opinie bo na MACu sie nie znam?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 21:26   #2340
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18767104]Szukalam jakiegos watku z zapytaniami o kosmetyki MAC, ale nie znalazlam i postanowilam napisac tu. Otoz, dostalam z wymiany cienie. W internecie ich nie znalazlam (na opakowaniu napisano, ze to kolekcja Emanuela Ungaro). Mam teraz watpliwosci czy Ciebie sa oryginalne (nie ma ich na zadnej stronie z zapowiedzia kolekcji Ungaro). Czy moge Was prosic o opinie bo na MACu sie nie znam?[/QUOTE]
Straszne podróby

Z PaP to tylko dla mnie Chromanographic Pencil i Memorabilia ale zastanawiam sie czy nie za bardzo pobony do mojego Poison Pen (PP wydaje się bardziej szary a Memorabilia fioletowy).
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.