Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-24, 21:51   #2671
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a te Kryolany to można jako bazę stosować? of kors że chcę
łeee myślałam, że te sticki się nadzadzą... :/ a szkoda takie ładne kolorki

Mnie teraz cholipka wzięło na Rubenesque...
bazę w sensie koloru tak, ale nie pod kątem trwałości
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 22:05   #2672
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
bazę w sensie koloru tak, ale nie pod kątem trwałości
ale nadaje się to na przykad na bazę, wyschniętą? Bo ja tak PP stosuję. najpierw baza, czekam aż dobrze przeschnie, i na to Painterly. Też czekam aż zaschnie i nakładam cienie. Nie roluje się
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 22:24   #2673
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ale nadaje się to na przykad na bazę, wyschniętą? Bo ja tak PP stosuję. najpierw baza, czekam aż dobrze przeschnie, i na to Painterly. Też czekam aż zaschnie i nakładam cienie. Nie roluje się
ale PP nie sa emolientowe tylko na lotnych silikonach
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 22:32   #2674
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
ale PP nie sa emolientowe tylko na lotnych silikonach
a to juz wyższa szkoła jazdy. nie znam się dziękuję za wyjaśnienie
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 00:23   #2675
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Jak ktos chce te szklane kulki, to chyba te sa calkiem sypmatyczne
http://aukcjewp.wp.pl/item1046825992...6_kolorow.html


Nola, piekna kolekcja Widze, ze i pedzle zawitaly
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 00:45   #2676
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Jak ktos chce te szklane kulki, to chyba te sa calkiem sypmatyczne
http://aukcjewp.wp.pl/item1046825992...6_kolorow.html


Nola, piekna kolekcja Widze, ze i pedzle zawitaly
ale one maja 1,5cm średnicy... trochę wielkie to by musiały byc drobniutkie...
prędzej nad tym sie zastanawiam, pal licho że z dziurką. tylko z 5 kompletów bym musiała wziąć:
http://allegro.pl/item1040046841_z96...etowe_4mm.html
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 10:31   #2677
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Nola, piekna kolekcja Widze, ze i pedzle zawitaly
A merci Jeszcze kilka rzeczy w drodze

Tak, skusiłam się, na cztery na próbę (nie powiem, kto mnie tak skutecznie kusił ) - jestem bardzo zadowolona, wszystkie mi przypasowały
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 12:16   #2678
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Na Temptalii review Chromagraphic - jaka trwałość Strasznie mnie kusi Primary Yellow jako liner i oczywiście Rich Purple... i któryś z pomarańczy jako konturówka do Morange
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 00:19   #2679
Nataszka222
Raczkowanie
 
Avatar Nataszka222
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 70
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Słuchajcie dziewczynki, Ni z gruchy ni z pietruchy, jutro w MACu we Wrocławiu mają taką ala promocję w ramach dnia mamy. Jeśli dokona się zakupów na kwotę 300 zł ( np córka mamie, mama z druga mamą....1 lub 2 osoby moga się złożyć) dostaje się dość spory prezent - paczkę, zawierającą różne cenne rzeczy: błyszczyki, szminki, kredki. Akcja trwa jutro od 15-21, ilość paczek ograniczona. Nie ma mnie na wizażu więc w ramach informacji zwrotnej mogę odpisać na gg. 16169712 juz dostaje oczoplasów....
ciaooo mi amore
__________________
--- Piękno rodzi się z PASJI ---

Nataszka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 00:55   #2680
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Nataszka222 Pokaż wiadomość
Słuchajcie dziewczynki, Ni z gruchy ni z pietruchy, jutro w MACu we Wrocławiu mają taką ala promocję w ramach dnia mamy. Jeśli dokona się zakupów na kwotę 300 zł ( np córka mamie, mama z druga mamą....1 lub 2 osoby moga się złożyć) dostaje się dość spory prezent - paczkę, zawierającą różne cenne rzeczy: błyszczyki, szminki, kredki. Akcja trwa jutro od 15-21, ilość paczek ograniczona. Nie ma mnie na wizażu więc w ramach informacji zwrotnej mogę odpisać na gg. 16169712 juz dostaje oczoplasów....
ciaooo mi amore
wow
fajnie
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 14:57   #2681
Ewi223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Hey jestem nowa na wizazu, ale ostatnio strasznie zachorowałam na szminkę firmy M.A.C. jestem z Krakowa i wiem, że jest sklep ich w galerii Krakowskiej, chciałabym się dowiedzieć o ich aktualną cenę oraz może jaki kolorek doradziłybyście mi, jestem ciemną blondynką o niezbyt ciemnej karnacji, mam małe usta, wiec szukam delikatnych różowych odcieni i blyszczących najlepiej, z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi i serdecznie pozdrawiam wszystkie wizazanki
Ewi223 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 16:29   #2682
AllThatGlitters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Ewi223, najlepiej sie przejsc do sklepu i samemu sie przekonac jaka pomadka ile kosztuje i ktora Ci odpowiada macowki sa bardzo mile, na pewno cos doradza!
__________________
Thank God I'm a woman!
AllThatGlitters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 18:25   #2683
lena310
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Apali Pokaż wiadomość
Kupiłam wczoraj szminkę w kolorze MYTH, zapłaciłam za nią 16,5$ czyli ciagle nie tak mało. Szminka jak dla mojego koloru skóry - dość jasnej (podkład z Revlona - kolor buff) jest idealna, kolor zdecydowanie nie jest korektorowy. Myślałam jednak że szminka będzie bardziej nawilżająca hmm absolutnie nie jest zła, jednak jak dla mnie nawilżeniem do szminek NYX także w cielitych kolorach nieco jej brakuje.
Jutro kupię kolory CupCake, Creme D' Nude i Peachstock który jest jeszcze dostępny u mnie
A gdzie kupiłaś tą pomadkę Maca - Myth, poluję na nią ale nigdzie nie mogę jej znaleźć ?
lena310 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 19:29   #2684
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ewi223 Pokaż wiadomość
Hey jestem nowa na wizazu, ale ostatnio strasznie zachorowałam na szminkę firmy M.A.C. jestem z Krakowa i wiem, że jest sklep ich w galerii Krakowskiej, chciałabym się dowiedzieć o ich aktualną cenę oraz może jaki kolorek doradziłybyście mi, jestem ciemną blondynką o niezbyt ciemnej karnacji, mam małe usta, wiec szukam delikatnych różowych odcieni i blyszczących najlepiej, z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi i serdecznie pozdrawiam wszystkie wizazanki
cena 72 lub 76 zł (ostatnio kupowałam kilka rzeczy i już mi jakos dokładna cena umknęła), co do kolorów to może Angel, Politely Pink, Creme Cup, ale najlepiej będzie tak jak napisała AllThat Glitters- pójśc do sklepu i albo samemu poMACać albo zdać się na sympatyczne MACówki
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 21:00   #2685
rita77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 216
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dziewczynki a ja przychodze do Was znowu z prosba o pomoc. Z jednej rady juz skorzystalam i kupilam dzisiaj color base w kolorze hush i jestem bardzo zadowolona. Fajny efekt, taki lustrzany i jednoczesnie dyskretny.Jednakze widzialam dzisiaj rowniez blyszczyk, ktorego nie kupilam i chcialabym go zamowic przez neta.Niestety wiem o nim tyle, ze jest to blyszczyk w tradycyjnym opakowaniu( nie w tubce) w kolorze brzoskwiniowo-rozowo-koralowym z blekitnymi drobinkami, nie jest ani bardzo jasny, ani ciemny.Czy moze, ktoras z Was z mojego opisu moze sie domyslac jaki to moze byc blyszczyk. Pozdrawiam
rita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 21:40   #2686
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

O, skoro tyle próśb o pomoc, to ja też zapytam Czy do paletki z różami można również kupić wkład-bronzer? i jeszcze- jakiego pędzla używacie do MACowego bronzera?
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 00:24   #2687
Ewi223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

dziękuje za informacje na pewno się w najbliższym czasie wybiorę do sklepu, pozdrawiam
Ewi223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 00:39   #2688
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

a ja ostatnio nabylam Shy Girl,ktora bardzo mnie zaskoczyla bo wygladala raczej niepozornie a to bardzo ladny, naturalny brzoskwiniowy nude (anie ten korektorowy styl) i Russian Red jako, ze polowalam na klasyczna matowa czerwien. Obie uwielbiam i polecam
Poza tym jeszcze tylko jeden cien, Sumptuous Olive jako alternatywe dla codziennych brazow. Kolor sliczny, fajna konsystencja,wszystko super... no i wlasnie odkrylam, ze mam dubla z Inglota, kolor prawie identyczny(jak ktos chce moge podac numer), moze tylko S.O jest zdziebko bardziej zlotawy ale po zmieszaniu z roswietlajacym zlotem oba kolory sie calkowicie stapiaja. Ehh,a chcialam cos innego do pracy bo tylko brazy i brazy mecze...
Macie moze jakies propozycje dla ciemnych brazowych oczu u dosc bladej jesieni?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 09:14   #2689
KubiakKarolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Kochane jestem tu nowa i mam pewne pytanie. Niedlugo wybieram się do wrocławia i mam zamiar zakupić w Mac mineralny róż w kolorze Dainty ale niestety nie wiem jaka jest jego cena. Czy któras z Was moze wie ?
KubiakKarolina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-27, 09:15   #2690
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Pozwolę sobie na mały offtop - muszę sobie znaleźć dobry salon kosmetyczny we Wrocławiu. Kosmetyczka tak mi skopała zabieg że już tam więcej nie pójdę więc muszę jakiś inny poszukać Jeśli któraś z was może mi polecić kogoś dobrego we Wrocławiu to proszę o PW
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 11:53   #2691
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
O, skoro tyle próśb o pomoc, to ja też zapytam Czy do paletki z różami można również kupić wkład-bronzer? i jeszcze- jakiego pędzla używacie do MACowego bronzera?
Z tego co wiem, to bronzery są wielkościowo większe niż wkłady róży, więc depotować nie ma sensu, a wkładów bronzujących nie widziałam. Chyba, że dobierzesz sobie jakiś brązowawy róż (Sweet as Cocoa?).

Cytat:
Napisane przez rita77 Pokaż wiadomość
Dziewczynki a ja przychodze do Was znowu z prosba o pomoc. Z jednej rady juz skorzystalam i kupilam dzisiaj color base w kolorze hush i jestem bardzo zadowolona. Fajny efekt, taki lustrzany i jednoczesnie dyskretny.Jednakze widzialam dzisiaj rowniez blyszczyk, ktorego nie kupilam i chcialabym go zamowic przez neta.Niestety wiem o nim tyle, ze jest to blyszczyk w tradycyjnym opakowaniu( nie w tubce) w kolorze brzoskwiniowo-rozowo-koralowym z blekitnymi drobinkami, nie jest ani bardzo jasny, ani ciemny.Czy moze, ktoras z Was z mojego opisu moze sie domyslac jaki to moze byc blyszczyk. Pozdrawiam
Trochę dużo błyszczyków jest w MACu i ciężko tak bez nazwy i finisha

Cytat:
Napisane przez KubiakKarolina Pokaż wiadomość
Kochane jestem tu nowa i mam pewne pytanie. Niedlugo wybieram się do wrocławia i mam zamiar zakupić w Mac mineralny róż w kolorze Dainty ale niestety nie wiem jaka jest jego cena. Czy któras z Was moze wie ?
Najlepiej zadzwonić, w pierwszym poście są numery telefonów

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie na mały offtop - muszę sobie znaleźć dobry salon kosmetyczny we Wrocławiu. Kosmetyczka tak mi skopała zabieg że już tam więcej nie pójdę więc muszę jakiś inny poszukać Jeśli któraś z was może mi polecić kogoś dobrego we Wrocławiu to proszę o PW
Ja z kosmetyczek już dawno się wyleczyłam...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 12:13   #2692
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
a ja ostatnio nabylam Shy Girl,ktora bardzo mnie zaskoczyla bo wygladala raczej niepozornie a to bardzo ladny, naturalny brzoskwiniowy nude (anie ten korektorowy styl) i Russian Red jako, ze polowalam na klasyczna matowa czerwien. Obie uwielbiam i polecam
Poza tym jeszcze tylko jeden cien, Sumptuous Olive jako alternatywe dla codziennych brazow. Kolor sliczny, fajna konsystencja,wszystko super... no i wlasnie odkrylam, ze mam dubla z Inglota, kolor prawie identyczny(jak ktos chce moge podac numer), moze tylko S.O jest zdziebko bardziej zlotawy ale po zmieszaniu z roswietlajacym zlotem oba kolory sie calkowicie stapiaja. Ehh,a chcialam cos innego do pracy bo tylko brazy i brazy mecze...
Macie moze jakies propozycje dla ciemnych brazowych oczu u dosc bladej jesieni?
Tez ostatnio, przy składaniu Mamie paletki, wypatrzyłam w Inglocie cień, który wydawał mi się zamiennikiem SO, była też zieleń podobna do Humida

A może np. Greensmoke? Też się lubuję głównie w brązach na codzień, Greensmoke mam i używam często, także w połączeniu z brązami, ale jednak to jakaś odmiana
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 14:48   #2693
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

moje obiecane ostatnie MACzki

pędzel 131, Chromographic Pencil NC15 / NW20,
róże - Hipness i Get Away Bronze, Creme Bronzer - Beach Bronze, Marine Life, Shell Pearl (drugi dosłany z MACa, bo pierwszy dostałam w wersji sypkiej ), róż Prim & Proper, błyszczyki - Frankly Fresh i Easy Lounger, pomady - Lazy Day, Beachbound i Pervette

Paint Poty - Bare Study i Coral Crepe, róże - Garb i Instant Chick,
cienie - Tissueweight, Cut To Fit, Memorabilia, Gazette Grey, Hey, Club
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 18:47   #2694
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cześć Kochani, melduję się po internowaniu w sanatorium ..... czy możecie mnie oświecić, które kolekcje są obecnie dostępne w sklepach w PL, to może coś sobie upatrzę i będę miała pretekst do zakupów w Krakowie

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
moje obiecane ostatnie MACzki
Marti piękne łupy

agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 10:07   #2695
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Cześć Kochani, melduję się po internowaniu w sanatorium ..... czy możecie mnie oświecić, które kolekcje są obecnie dostępne w sklepach w PL, to może coś sobie upatrzę i będę miała pretekst do zakupów w Krakowie

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------



Marti piękne łupy

Cześć
Teraz są To The Beach ale cześć rzeczy się już w Wawie wyprzedało, jest jeszcze kolekcja Papierowa - też niepełna np. Instant Chic wyprzedał się od razu

Zdrówka życzę

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
moje obiecane ostatnie MACzki

pędzel 131, Chromographic Pencil NC15 / NW20,
róże - Hipness i Get Away Bronze, Creme Bronzer - Beach Bronze, Marine Life, Shell Pearl (drugi dosłany z MACa, bo pierwszy dostałam w wersji sypkiej ), róż Prim & Proper, błyszczyki - Frankly Fresh i Easy Lounger, pomady - Lazy Day, Beachbound i Pervette

Paint Poty - Bare Study i Coral Crepe, róże - Garb i Instant Chick,
cienie - Tissueweight, Cut To Fit, Memorabilia, Gazette Grey, Hey, Club

śliczności a testowałaś już ten bronzer w kremie? Jakie masz odczucia (mi jakoś niepodpasował ) ?

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
bazę w sensie koloru tak, ale nie pod kątem trwałości
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ale nadaje się to na przykad na bazę, wyschniętą? Bo ja tak PP stosuję. najpierw baza, czekam aż dobrze przeschnie, i na to Painterly. Też czekam aż zaschnie i nakładam cienie. Nie roluje się
Dlatego ja PP zawsze kładę na UDPP lub Artdeco i nic mi się nie roluje. PP wysycha wprawdzie ale dość łatwo się ściera jak położy się go samego na powiekę ( Kasiu przetestowałam osobiście )
A z tym, że ja nie mam cierpliwości czekać aż baza wyschnie i kładę PP właściwie od razu, po aplikacji bazy.
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 12:52   #2696
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
moje obiecane ostatnie MACzki

pędzel 131, Chromographic Pencil NC15 / NW20,
róże - Hipness i Get Away Bronze, Creme Bronzer - Beach Bronze, Marine Life, Shell Pearl (drugi dosłany z MACa, bo pierwszy dostałam w wersji sypkiej ), róż Prim & Proper, błyszczyki - Frankly Fresh i Easy Lounger, pomady - Lazy Day, Beachbound i Pervette

Paint Poty - Bare Study i Coral Crepe, róże - Garb i Instant Chick,
cienie - Tissueweight, Cut To Fit, Memorabilia, Gazette Grey, Hey, Club
wow, pięknie

ja niestety też wpadłam w MACzkowanie a tak się broniłam... w przyszłym tygodniu wkleję mój skromny zbiorek
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 15:45   #2697
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Dlatego ja PP zawsze kładę na UDPP lub Artdeco i nic mi się nie roluje. PP wysycha wprawdzie ale dość łatwo się ściera jak położy się go samego na powiekę ( Kasiu przetestowałam osobiście )
A z tym, że ja nie mam cierpliwości czekać aż baza wyschnie i kładę PP właściwie od razu, po aplikacji bazy.
ale punktem wyjscia do tej rozmowy nie było PP tylko tłuste sztyfty z filmiku, i one nawet na bazie nie dadzą rady, bo to sztyfty do sesji czy charakteryzacji dlatego sa w PRO
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 18:03   #2698
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Heloł To i ja się pochwalę moim malutkim MACowym zbiorem - na razie mam tylko pigmenty Dokładne swatche umieściłam na moim blogu, jak ktoś chce popatrzeć to link jest w podpisie Btw, przy okazji poznajcie mojego choma - wciął się w zdjęcie

od lewej po prawej:
górny rząd: Subtle, Deckchair, Smoke Signal, Teal
środkowy rząd: Golden Oliv, Pink Pearl, Entremauve, Mauvement
dolny rząd: Melon, Deep Blue Green, Night Light, Deep Purple, Chartreuse
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję

Edytowane przez YenneferD
Czas edycji: 2010-05-28 o 18:04
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 20:26   #2699
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez rita77 Pokaż wiadomość
Dziewczynki a ja przychodze do Was znowu z prosba o pomoc. Z jednej rady juz skorzystalam i kupilam dzisiaj color base w kolorze hush i jestem bardzo zadowolona. Fajny efekt, taki lustrzany i jednoczesnie dyskretny.Jednakze widzialam dzisiaj rowniez blyszczyk, ktorego nie kupilam i chcialabym go zamowic przez neta.Niestety wiem o nim tyle, ze jest to blyszczyk w tradycyjnym opakowaniu( nie w tubce) w kolorze brzoskwiniowo-rozowo-koralowym z blekitnymi drobinkami, nie jest ani bardzo jasny, ani ciemny.Czy moze, ktoras z Was z mojego opisu moze sie domyslac jaki to moze byc blyszczyk. Pozdrawiam
hmmm...po kolorze to bym powiedziała, że baby sparks, ale jeśli ma błękitne drobinki to może rags to riches?? tylko on raczej mocniej różowy i nie nazwałabym go brzoskwinią....
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 20:26   #2700
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Cześć
Teraz są To The Beach ale cześć rzeczy się już w Wawie wyprzedało, jest jeszcze kolekcja Papierowa - też niepełna np. Instant Chic wyprzedał się od razu

Zdrówka życzę
Fenkju , widzę, że dla mnie już nic nie zostało , ale sądzę, że jakieś wypasione kolekcje jeszcze się przytrafią.

Mam pytanie czy ktoś kupował tej olejek brązujący i jak się on sprawuje?
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.