Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-05, 22:38   #2791
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
wyobraźcie sobie, że w Dublinie na lotnisku też jest MAC
normalnie nie wierzyłam.. ale weszłam i kupiłam sobie MSF Porcelain Pink (macałam Comfort i jak dla mnie jest mocno ciemny i prawdę mówiąc nie wiem gdzie by można było go używac ).. przygarnęłam też Lustre Dropsy na ślubicho i weselicho , cień Firecracker z TTB i temperówkę, bo zapomniałam zabrac z domu

w czerwcu chyba tylko Opulash, prawda?
a na lipiec Superglassy i In The Grove tak piszą dziewczyny na spectrze w wątku UK..
MARTIRYB na lotnisku mają już In The Groove? Czy niedobitki z poprzednich kolekcji mają?
Z kolekcjami jak zwykle... Ze strony MACa wiedzą inaczej niż MUA w sklepach :/ Ja już zaczynam się przyzywczajać do "Pożyjemy, zobaczymy".

W lipcu strzelą In the groove, superglassy i jeszcze Dare to Wear, żebyśmy miały za pustki w czerwcu
W sierpniu piękniutkie Dazzle Lipsticki i Dazzleglassy (Digi pops) i Fabulous Felines. Wrzesien zaowocuje Disney'owskimi Villains'ami. ALBO Lipiec: IDG + SG, Sierpień: DTW + DP, a na Wrzesień dwie duże kolekcje FF i VV. Całe szczęście nie muszę podręczników we wrześniu kupować


Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Kurcze wlasnie szkoda bo wczoraj z TŻ siedziałam na stronce Maca bo chciałam szminke Lady Gaga zamówic i sie nie da tylko na Stany. Jestem tak nagrzana na tą szminke a nie wiem skąd ją zamowić
Tak już jest, że musi być zgodność adresu karty z miejscem przeznaczenia. Czyli ja np też chciałabym zamówić coś ze strony mac us do uk, ale nie mogę. Nawet nie mogę zamówić z mojej karty na adres do Stanów, bo nie ma zgodności :/

"Important information
For your security, your billing name and address must match that of the credit card used for payment. We reserve the right to cancel any order that does not match these criteria.
"

Patrzycie też na stronie US na ceny, ale pamiętajcie o: S
ales Tax

"We are required by law to collect state sales tax on orders being shipped to the following states - AL, AZ, CA, CO, CT, DC, FL, GA, HI, IL, IN, KS, KY, MA, MD, ME, MI, MN, MO, NC, NJ, NM, NV, NY, OH, OK, PA, RI, TN, TX, VA, WA. Sales tax will be assessed on the total purchase*, including shipping and handling charges."

Wtedy już nie ma tak kolorowo.


W ogólę potrzebuję DUŻY/ POJEMNY lipstick organizer. Nie chcę ściągać z US, bo koszty wysyłki są wyższe niż pojemnik Widział ktoś coś takiego w PL?
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 23:06   #2792
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
MARTIRYB na lotnisku mają już In The Groove? Czy niedobitki z poprzednich kolekcji mają?
Z kolekcjami jak zwykle... Ze strony MACa wiedzą inaczej niż MUA w sklepach :/ Ja już zaczynam się przyzywczajać do "Pożyjemy, zobaczymy".

W lipcu strzelą In the groove, superglassy i jeszcze Dare to Wear, żebyśmy miały za pustki w czerwcu
W sierpniu piękniutkie Dazzle Lipsticki i Dazzleglassy (Digi pops) i Fabulous Felines. Wrzesien zaowocuje Disney'owskimi Villains'ami. ALBO Lipiec: IDG + SG, Sierpień: DTW + DP, a na Wrzesień dwie duże kolekcje FF i VV. Całe szczęście nie muszę podręczników we wrześniu kupować




Tak już jest, że musi być zgodność adresu karty z miejscem przeznaczenia. Czyli ja np też chciałabym zamówić coś ze strony mac us do uk, ale nie mogę. Nawet nie mogę zamówić z mojej karty na adres do Stanów, bo nie ma zgodności :/

"Important information
For your security, your billing name and address must match that of the credit card used for payment. We reserve the right to cancel any order that does not match these criteria."

Patrzycie też na stronie US na ceny, ale pamiętajcie o: S
ales Tax
"We are required by law to collect state sales tax on orders being shipped to the following states - AL, AZ, CA, CO, CT, DC, FL, GA, HI, IL, IN, KS, KY, MA, MD, ME, MI, MN, MO, NC, NJ, NM, NV, NY, OH, OK, PA, RI, TN, TX, VA, WA. Sales tax will be assessed on the total purchase*, including shipping and handling charges."

Wtedy już nie ma tak kolorowo.


W ogólę potrzebuję DUŻY/ POJEMNY lipstick organizer. Nie chcę ściągać z US, bo koszty wysyłki są wyższe niż pojemnik Widział ktoś coś takiego w PL?
skoro mieszkasz w UK to mozesz zamówić zhttp://www.maccosmetics.co.uk
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 23:16   #2793
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
skoro mieszkasz w UK to mozesz zamówić zhttp://www.maccosmetics.co.uk

Tylko ze w US jest taniocha dlatego kazdy kombinuje jak moze
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 23:28   #2794
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Tylko ze w US jest taniocha dlatego kazdy kombinuje jak moze
hehe no wiadomo ja nie wiem co mam zrobić, czaje sie czy aby nie zamowic tej szminki na ebay ze stanów, wyszło by mi ok 120-130 zł z wysyłką kurcze jak maja na stronie mac ceny 14$ to na ebay spzedaja juz za 28 $
A nie wiecie moze czy w Krakowie jest jeszcze dostepna szminka Gagy ?? Może bym kuzyna ścigneła, on mieszka w KRK.
Bo z mojego kombinowania to ja widze kupa wychodzi
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 00:47   #2795
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
hehe no wiadomo ja nie wiem co mam zrobić, czaje sie czy aby nie zamowic tej szminki na ebay ze stanów, wyszło by mi ok 120-130 zł z wysyłką kurcze jak maja na stronie mac ceny 14$ to na ebay spzedaja juz za 28 $
A nie wiecie moze czy w Krakowie jest jeszcze dostepna szminka Gagy ?? Może bym kuzyna ścigneła, on mieszka w KRK.
Bo z mojego kombinowania to ja widze kupa wychodzi
Najlepiej zadzwon do krakowskiego MACa i spytaj czy ja maja. Nr. tel. w pierwszym poscie
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 08:31   #2796
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość

W ogólę potrzebuję DUŻY/ POJEMNY lipstick organizer. Nie chcę ściągać z US, bo koszty wysyłki są wyższe niż pojemnik Widział ktoś coś takiego w PL?
Może to nie jest dokładnie lipstick organizer, ale czasami można w aptekach kupić pojemniki do porcjowania leków (wygląda dokładnie jak LO)
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 13:15   #2797
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
MARTIRYB na lotnisku mają już In The Groove? Czy niedobitki z poprzednich kolekcji mają?
Z kolekcjami jak zwykle... Ze strony MACa wiedzą inaczej niż MUA w sklepach :/ Ja już zaczynam się przyzywczajać do "Pożyjemy, zobaczymy".
niedobitki LoL i Prep For Colour oraz PAP i TTB..
a Comforta i Porcelain Pinka nie wiem skąd mieli
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-06, 13:40   #2798
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
skoro mieszkasz w UK to mozesz zamówić zhttp://www.maccosmetics.co.uk
Wiem, bo często coś zamawiam Ale ze stanów chciałam zamówić na adres znajomego, bo leciał do UK. I nie można płacąc kartą z adresem uk, nawet gdy zamawiam na wysyłkę do us. Pozatym np soft brown w uk jest discontinued, więc chciałam go zamówić z us.

Skoro masz kuzyna w krk to nie jestes odcieta od gagi. Zapewne beda ja miec jeszcze kilka miesiecy

MARTIRYB a jak na Stansted z Maciem? Bo lecę pierwszy raz stamtąd i na stronie lotniska widziałam, że mają oddzielny sklep, wiec licze, ze mają duży wybór

Edytowane przez MaSS1984
Czas edycji: 2010-06-06 o 13:48
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 15:48   #2799
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Ja mam pytnko do szczęśliwych posiadaczek By candelight. Jaki daje efekt po nałożeniu 1 warstwy? Jak z drobinkami? Mocny blink blink ? Soft and gentle szynko poleciał w świat, bo właśnie blink był dla mnie za duży i nachalny i nie wiem czy w takim razie by Cadelight będzie dla mnie

Superglasy będą jeszcze w czerwcu?
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 16:03   #2800
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Witam
Chciałabym wiedzieć czy te pigmenty są oryginalne??
http://www.allegro.pl/item1063650315...00_koloro.html
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 16:07   #2801
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez agusiaAA 19 Pokaż wiadomość
Witam
Chciałabym wiedzieć czy te pigmenty są oryginalne??
http://www.allegro.pl/item1063650315...00_koloro.html
ja bym wolała kupić w polecanego Sprzedawcy (pierwszy post), zresztą wolę unikać aukcji, na których są same opisy kolorów bez ich nazw.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-06, 16:14   #2802
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
ja bym wolała kupić w polecanego Sprzedawcy (pierwszy post), zresztą wolę unikać aukcji, na których są same opisy kolorów bez ich nazw.
Dziękuję za odpowiedź. Niestety z poleconych obecnie wystawia tylko jeden allegrowicz( z listą się już zapoznałam) i nie posiada kolorków, które
potrzebuję.
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 17:53   #2803
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez agusiaAA 19 Pokaż wiadomość
Witam
Chciałabym wiedzieć czy te pigmenty są oryginalne??
http://www.allegro.pl/item1063650315...00_koloro.html

Również odradzam.... podejrzana cena a przede wszystkim wszystkie kosmetyki MAC-a mają nazwy a nie numerki.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 18:18   #2804
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Zastanawiam sie wlasnie nad zorganizowaniem jakos mojego zbioru, bo mam to tak wszystko poupychane wszedzie i nie wiem juz sama co mam.

Macie moze jakies pomysly jak to wszystko posegregowac? Gdzie trzymacie swoje malenstwa? Fotki mile widziane
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 18:42   #2805
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie wlasnie nad zorganizowaniem jakos mojego zbioru, bo mam to tak wszystko poupychane wszedzie i nie wiem juz sama co mam.

Macie moze jakies pomysly jak to wszystko posegregowac? Gdzie trzymacie swoje malenstwa? Fotki mile widziane
moich MACzków początkowo na pewno kolekcją nazwać nie można było (teraz też do niektórych z Was mam daleko ), ale potem kupiłam taką szafeczkę z szufladkami (kiedyś ktoś dawał fotkę, potem pisałam piszałam, że jest w promocji w Makro), potem okazało sie, że to za mało miejsca dokupiłam drugą (czyli już razem 6 szufladek), no a teraz trzymam tam ulubione (czyli też najczęsciej używane) kosmetyki: jedna szufladka Inglot, trzy MAC (widać co przeważa ), jedna Essence (swoją drogą ostatnio odkryłam, że w jednej z limitowanek nabyłam puder niemal ideantyczny jak MSF Soft and Gentle ). Pędzle mam w pojemniczkach z kulkami, tak samo kredki, eyelinery itp.Szminki leżą w jednej z szufladek, a błyszczyki w kosmetyczce. Marzy mi sie taka komoda (czasem w sieci można u kogoś zaobserwować, podobną mają tez Kardashianki), gdzie w takiej dużej szufladzie mogłabym to poukładać, tak, żeby potem w biegu nie szukać czegoś, co mi jest potrzebne.

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez agusiaAA 19 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź. Niestety z poleconych obecnie wystawia tylko jeden allegrowicz( z listą się już zapoznałam) i nie posiada kolorków, które
potrzebuję.
jeśli masz na myśli http://www.allegro.pl/item1069604465...wyprzedaz.html
to możesz napisać do Georginy i zapytać, może ma kolor, którego szukasz i wystawi dla Ciebie albo umówicie sie poza Allegro.
A jakich kolorów szukasz??? Może ktoś z nas będzie mógł pomóc lub chociaż pokierować...
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 18:49   #2806
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
ale potem kupiłam taką szafeczkę z szufladkami (kiedyś ktoś dawał fotkę, potem pisałam piszałam, że jest w promocji w Makro), potem okazało sie, że to za mało miejsca dokupiłam drugą (czyli już razem 6 szufladek)
Plastikowe z 3 szufladkami widziałam w Tesco na stoisku małe AGD, za jakieś śmieszne pieniądze.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 20:04   #2807
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez agusiaAA 19 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź. Niestety z poleconych obecnie wystawia tylko jeden allegrowicz( z listą się już zapoznałam) i nie posiada kolorków, które
potrzebuję.
Niestety podejrzewałam, że tak może się stać, po wprowadzeniu nowych pojemników część sprzedających wyprzedała towar i kończy działalność, bo mniejszych pigmentów już nie opłaca się tak dzielić...
MAC, jak ja cię czasem nienawidzę...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 21:11   #2808
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Ja mam wielką szufladę w komodzie i w niej dwa plastikowe pojemniki, w których trzymam pielęgnację twarzy i kolorówkę do twarzy oraz pudełko z cieniami (przegródki) i pudełeczko z pozdręcznymi rzeczami - korektory, tusze itp. Muszę jakieś fotki porobić, tylko przydałoby się tam najpierw jako taki porządek zaprowadzić
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 22:09   #2809
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Niestety podejrzewałam, że tak może się stać, po wprowadzeniu nowych pojemników część sprzedających wyprzedała towar i kończy działalność, bo mniejszych pigmentów już nie opłaca się tak dzielić...
MAC, jak ja cię czasem nienawidzę...
No właśnie też to zauważyłam i szkoda, że nie ma Maca w Poznaniu ehh.

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
moich MACzków początkowo na pewno kolekcją nazwać nie można było (teraz też do niektórych z Was mam daleko ), ale potem kupiłam taką szafeczkę z szufladkami (kiedyś ktoś dawał fotkę, potem pisałam piszałam, że jest w promocji w Makro), potem okazało sie, że to za mało miejsca dokupiłam drugą (czyli już razem 6 szufladek), no a teraz trzymam tam ulubione (czyli też najczęsciej używane) kosmetyki: jedna szufladka Inglot, trzy MAC (widać co przeważa ), jedna Essence (swoją drogą ostatnio odkryłam, że w jednej z limitowanek nabyłam puder niemal ideantyczny jak MSF Soft and Gentle ). Pędzle mam w pojemniczkach z kulkami, tak samo kredki, eyelinery itp.Szminki leżą w jednej z szufladek, a błyszczyki w kosmetyczce. Marzy mi sie taka komoda (czasem w sieci można u kogoś zaobserwować, podobną mają tez Kardashianki), gdzie w takiej dużej szufladzie mogłabym to poukładać, tak, żeby potem w biegu nie szukać czegoś, co mi jest potrzebne.

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------


jeśli masz na myśli http://www.allegro.pl/item1069604465...wyprzedaz.html
to możesz napisać do Georginy i zapytać, może ma kolor, którego szukasz i wystawi dla Ciebie albo umówicie sie poza Allegro.
A jakich kolorów szukasz??? Może ktoś z nas będzie mógł pomóc lub chociaż pokierować...
Nie szukam glitterów. Poszukuję do makijażu cieni w kolorze czerwonym, srebra ciemnego lub jasnego i typowego żółtego wręcz kanarkowego. Niestety na allegro albo podróby albo takich kolorów nie posiadają w ofercie. A tego pana co aukcje przedstawiłam to ma te kolorki, ale piszesz że lepiej nie ryzykować. Jestem w kropce, bo nie mam dostępu do Maca, bo w Poznaniu sklepu brak. Dziękuję bardzo za pomoc
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-06, 22:15   #2810
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
zaglądam do Was na chwilkę, bo się stęskniłam
my też my też!

Cytat:
wyobraźcie sobie, że w Dublinie na lotnisku też jest MAC
normalnie nie wierzyłam.. ale weszłam i kupiłam sobie MSF Porcelain Pink (macałam Comfort i jak dla mnie jest mocno ciemny i prawdę mówiąc nie wiem gdzie by można było go używac ).. przygarnęłam też Lustre Dropsy na ślubicho i weselicho , cień Firecracker z TTB i temperówkę, bo zapomniałam zabrac z domu
buuuu
a jakbym wiedziała to bym Cię o Hipness prosiła.... No ale ne przyszłość wiemy

Cytat:
uciekam robic obliczenia zakupowe napojowo-sokowe-szampanowe
zamówiłam dziś przepyszny tort weselny
zazdroszczę, i żałuję, że mam to już za sobą piękne czasy, piękne czasy... mi niedługo rocznica wybije...ehh jak ten czas leci i jak Piękna, jak tam kieca? odebrana? mam nadzieję, że jakieś foty już dostanę po fakcie


Cytat:
dokładnie.. i Marti zadzwoniła i przysłali jej drugi, tym razem doszedł cały i teraz Marti ma 2 - sypki i w kamieniu
lucky Marti


Cytat:
obawiam się, że za mocno w Irlandii nie poszalejesz, bo jest drogo.. często nawet drożej niż w PL
wow, drożej niż w PL czyli jednak niemożliwe jest możliwe... ale to raczej wyjątek od reguły...

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja mam wielką szufladę w komodzie i w niej dwa plastikowe pojemniki, w których trzymam pielęgnację twarzy i kolorówkę do twarzy oraz pudełko z cieniami (przegródki) i pudełeczko z pozdręcznymi rzeczami - korektory, tusze itp. Muszę jakieś fotki porobić, tylko przydałoby się tam najpierw jako taki porządek zaprowadzić
muszę zakupić sobie te przegródki takie do szuflady... i poukładać jakoś w końcu mój milion odsypek... ja właśnie sprowadziłam się z Poznania gdzie miałam część swoich kosmetyków i mi toaletka w szwach pęka biedna...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 23:03   #2811
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez agusiaAA 19 Pokaż wiadomość
Nie szukam glitterów. Poszukuję do makijażu cieni w kolorze czerwonym, srebra ciemnego lub jasnego i typowego żółtego wręcz kanarkowego. Niestety na allegro albo podróby albo takich kolorów nie posiadają w ofercie. A tego pana co aukcje przedstawiłam to ma te kolorki, ale piszesz że lepiej nie ryzykować. Jestem w kropce, bo nie mam dostępu do Maca, bo w Poznaniu sklepu brak. Dziękuję bardzo za pomoc
Chyba niezbyt dokładnie patrzysz
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 23:25   #2812
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Chyba niezbyt dokładnie patrzysz
Być może. Przeszukałam już tyle aukcji, że wynika z tego, że chyba jestem ślepa. Poszukam jeszcze raz
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 00:22   #2813
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

dzewczyny potrzebuje powoli listy na lądek
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 07:09   #2814
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Kamil, dziewczyny a co sądzicie o pudrach mineralnych do twarzy? Bo trochę mnie kusi - oglądałam je ostatnio i chyba najbardziej mi do gustu przypadł odcień Medium. Ogólnie mają świetne recenzje, ale wolałabym się Was poradzić

I czy jest sens brać róż Prism, jeśli mam już Buff?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier

Edytowane przez Estella
Czas edycji: 2010-06-07 o 07:13
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 07:55   #2815
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez agusiaAA 19 Pokaż wiadomość
No właśnie też to zauważyłam i szkoda, że nie ma Maca w Poznaniu ehh.



Nie szukam glitterów. Poszukuję do makijażu cieni w kolorze czerwonym, srebra ciemnego lub jasnego i typowego żółtego wręcz kanarkowego. Niestety na allegro albo podróby albo takich kolorów nie posiadają w ofercie. A tego pana co aukcje przedstawiłam to ma te kolorki, ale piszesz że lepiej nie ryzykować. Jestem w kropce, bo nie mam dostępu do Maca, bo w Poznaniu sklepu brak. Dziękuję bardzo za pomoc
http://www.allegro.pl/item1055203829...we_kolory.html
ja mogę polecić: silver fog (uwielbiam ten kolor) i silver (bardziej połyskujący i u mnie ciemniejszy niż silver fog), widzę, że jest też basic red i primary yellow, ale osobiście nie wypowiem się, bo nie używałam tych kolorów.... Na pewno użytkowniczka nie sprzedawała wcześniej podrób, więc myślę, że i Ty będziesz zadowolona.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 09:38   #2816
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item1055203829...we_kolory.html
ja mogę polecić: silver fog (uwielbiam ten kolor) i silver (bardziej połyskujący i u mnie ciemniejszy niż silver fog), widzę, że jest też basic red i primary yellow, ale osobiście nie wypowiem się, bo nie używałam tych kolorów.... Na pewno użytkowniczka nie sprzedawała wcześniej podrób, więc myślę, że i Ty będziesz zadowolona.
Bardzo fajne ma kolorki podobają mi się. Zastanawiam się jednak jeszcze nad tą aukcją http://www.allegro.pl/item1071509680...e_gratisy.html
Niestety, ale i tak zakupiłam podróby na allegro, bo niestety nie wiedziałam, że odsypki do 2 zł nie są oryginałami. Teraz mam nauczkę, żeby na pigmentach nie oszczędzać.
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 09:51   #2817
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
a one naprawdę mineralne czy niby prawie mineralne? nie że mam takiego hopla, ale odkąd używam minerałków, to wolę upewnić sie, czy to tylko chwyt czy naprawdę minerały...
ciekawa jestem tego nowego tuszu. Niby jakoś MAC mi się nie kojarzy z mistrzostwem w tej dziedzinie, ale gdzieś czytałam, że to podobno ma być super-nowość.
Nie są to w 100% same minerały w tych produktach jest sporo składników " niemineralnych"

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
zaglądam do Was na chwilkę, bo się stęskniłam
my też

Cytat:
wyobraźcie sobie, że w Dublinie na lotnisku też jest MAC
normalnie nie wierzyłam.. ale weszłam i kupiłam sobie MSF Porcelain Pink (macałam Comfort i jak dla mnie jest mocno ciemny i prawdę mówiąc nie wiem gdzie by można było go używac ).. przygarnęłam też Lustre Dropsy na ślubicho i weselicho , cień Firecracker z TTB i temperówkę, bo zapomniałam zabrac z domu
Marti wszędzie MACa wyczai
Cytat:

w czerwcu chyba tylko Opulash, prawda?
a na lipiec Superglassy i In The Grove tak piszą dziewczyny na spectrze w wątku UK..

uciekam robic obliczenia zakupowe napojowo-sokowe-szampanowe
zamówiłam dziś przepyszny tort weselny

pochwal się fotkami już po
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 09:55   #2818
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dzieki wszystkim za podpowiedzi jak zorganizowac ten kosmetykowy balagan.

Chyba wybiore sie do Ikei, moze tam znajde odpowiednie sprzety


Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Kamil, dziewczyny a co sądzicie o pudrach mineralnych do twarzy? Bo trochę mnie kusi - oglądałam je ostatnio i chyba najbardziej mi do gustu przypadł odcień Medium. Ogólnie mają świetne recenzje, ale wolałabym się Was poradzić
Ja wlasnie stalam sie posiadaczka Medium, ale jeszcze nie testowalam. Dzis przetestuje i wtedy sie wypowiem.
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)

Edytowane przez She Wolf
Czas edycji: 2010-06-07 o 09:58
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 10:10   #2819
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
dzewczyny potrzebuje powoli listy na lądek
powiedz tylko słowo.. moja lista już czeka od miesiąca

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Kamil, dziewczyny a co sądzicie o pudrach mineralnych do twarzy? Bo trochę mnie kusi - oglądałam je ostatnio i chyba najbardziej mi do gustu przypadł odcień Medium. Ogólnie mają świetne recenzje, ale wolałabym się Was poradzić

I czy jest sens brać róż Prism, jeśli mam już Buff?
ja używam podkładów z EDMu ostatnio. MSF mam w odcieniu Light (bo ja niestety light jestem) i bardzo jestem z niego zadowolona. Wygładza buźkę, wyrównuje jak podkład czegoś tam nie wyrównal, co się nieczęsto zdarza na szczęście ale ogólnie bardzo bardzo fajny puderek.
ooo Estelko - masz Buffa? jak Ci się sprawuje?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 10:27   #2820
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Nie są to w 100% same minerały w tych produktach jest sporo składników " niemineralnych"

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------


my też


Marti wszędzie MACa wyczai

pochwal się fotkami już po
tak myślałam, że to takie minerały z "dodatkami"
Marti wyczai wszędzie, a kto z kim przestaje...
Marti- czekam koniecznie na fotki MACijażu (makijażu ) ślubnego
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:40.