Wiosenne wariacje z IsaDora - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Wariacje kolorystyczne z IsaDora Graffiti Nails!

Notka

Wariacje kolorystyczne z IsaDora Graffiti Nails! 50 Ambasadorek testuje online zestawy lakierów marki IsaDora, dzięki którym można stworzyć niezwykły efekt graffiti.
Ambasadorki na własnych wątkach-blogach przez 2 tygodnie będą dzielić się wrażeniami z używania lakierów i pochwalą niezwykłymi efektami stylizacji paznokci. Im ciekawsze wątki, tym lepiej!
Po dwóch tygodniach komisja konkursowa wybierze 25 najciekawszych, najbardziej oryginalnie prowadzonych wątków i nagrodzi autorki zestawami kosmetyków IsaDora o łącznej wartości 426zł każdy!

 
 
Narzędzia
Stary 2011-03-14, 18:45   #1
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414

Wiosenne wariacje z IsaDora


Nigdy nie spodziewałam się, że uda mi się dołączyć do klubu ambasadorek marki IsaDora Graffiti Nails.

Wypełniając ankietę zgłoszeniową nie przeczytałam żadnych informacji na temat tych lakierów, po prostu wybrałam barwy, które mi się podobają, wysłałam zgłoszenie i wtedy dopiero doczytałam o co chodzi, byłam mocno zaskoczona, tylko przez 5 minut zastanawiałam się czy uda mi się jakoś dopasować te kolory do siebie i coś fajnego wyczarować, trwało to tak krótko gdyż nigdy nie myślałam że jednak zostanę wybrana
W czwartek jak gdyby nigdy nic otworzyłam drzwi kurierowi, odrywając się od pisania pracy magisterskiej, z początku myślałam że jest to może jakaś paczka dla mojej siostry, która naprawdę sporo rzeczy zamawia drogą internetową, a tu jednak nie, padło moje imię i nazwisko więc ja z przerażeniem myślę przecież ja niczego nie zamawiałam, wystraszona oraz zaskoczona podpisałam odebrałam paczuszkę i… kolejne moje zaskoczenie, po jej otwarciu zobaczyłam fantastyczną czarną sakiewkę a w niej śliczne lakiery wraz z pięknym eleganckim etui, oszalałam z radości.
Nie spodziewałam się takiego prezentu w miniony czwartek.

Od dzisiaj zaczynam swoją oficjalną przygodę z marką IsaDora, mam nadzieje że uda mi się zainteresować Was moimi eksperymentami z kolorami. Trzymajcie mocno kciuki!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg graf tytulówy.jpg (11,3 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pic3.jpg (39,6 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pic4.jpg (33,1 KB, 32 załadowań)
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 18:49   #2
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Wiosenne wariacje z IsaDora

Wybrane kolory bazowe to (zdjęcie 2):
  • 704 Jaded
  • 644 Red alert
  • 710 Mauvement
Wybrane kolory lakieru pękającego (zdjęcie 3):
  • 805 Spraycan blue
  • 808 Blue burner
  • 807 Pink bite
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1a.jpg (86,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2a.jpg (107,4 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3a.jpg (115,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4a.jpg (103,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5a.jpg (46,7 KB, 30 załadowań)

Edytowane przez malina19
Czas edycji: 2011-03-14 o 18:50
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 11:11   #3
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Wiosenne wariacje z IsaDora

Dzisiaj postanowiłam zaszaleć z kolorami. Z racji tego że wiosna praktycznie nas przywitała wiec i ja postanowiłam zaszaleć. Na dzisiaj wybrałam kolor Jaded (704), spraycan blue (805) oraz top coat (401). Kolorki akurat te dlatego gdyż naprawdę uwielbiam je, poza tym mam wiele ubrań właśnie w podobnych odcieniach. Mam nadzieje ze efekt końcowy Wam się spodoba. Mile widziane wszelkie sugestie, komentarze. Przepraszam Was za wygląd paznokci i skórek, nie ukrywam że na dzień przed otrzymaniem paczuszki, paznokcie zostały spiłowane z powodu kilku złamań L.

Aplikacja lakierów jest bardzo przyjemna i prosta, szeroki pędzelek pozwala nam na szybsze nałożenie lakieru i uzyskaniu naprawdę fajnego efektu już po 1 pociągnięciu po płytce paznokciowej. Na odtłuszczoną płytkę nałożyłam lakier bazowy następnie po około 30 minutach nałożyłam lakier graffiti nails a po 10 top coat, wolałam mieć pewność że wszystko ładnie wyschło, przed należeniem następnych warstw. Z pewnością chce ocenić dzisiaj ich efekt końcowy, szybkość schnięcia oraz trwałość

Fot. 1 – wybrane kolorki
Fot. 2 – lakier bazowy jaded
Fot. 3 i 4 – po nalożeniu lakieru pękającego spraycan blue i top coat

I jak podoba się Wam efekt końcowy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1a.jpg (117,6 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2a.jpg (67,0 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3a.jpg (65,5 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4a.jpg (65,6 KB, 151 załadowań)
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 13:11   #4
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Wiosenne wariacje z IsaDora

Manicure troszkę inaczej

Pogoda sie popsuła a wraz z nią moj humor, który i tak jest beznadziejny z powodu pisania pracy magisterskiej, jest wręcz wisielczy. Dzisiaj postanowiłam troszkę mnie eksperymentować z kolorkami. Postawiłam na lakier czarny jako bazowy, na to pękacz Isadory blue burner nr 808 i wszytko pokryte odżywką do paznokci.
Końcowy efekt hmm trochę mnie zaskoczył, spodziewałam się troszkę i mam mieszane uczucia a Wy co o nim sądzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (109,3 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (107,9 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (112,3 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (102,8 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (105,5 KB, 52 załadowań)
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 13:39   #5
monjas1988
Wtajemniczenie
 
Avatar monjas1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 865
Dot.: Wiosenne wariacje z IsaDora

Cytat:
Napisane przez malina19 Pokaż wiadomość
Manicure troszkę inaczej

Pogoda sie popsuła a wraz z nią moj humor, który i tak jest beznadziejny z powodu pisania pracy magisterskiej, jest wręcz wisielczy. Dzisiaj postanowiłam troszkę mnie eksperymentować z kolorkami. Postawiłam na lakier czarny jako bazowy, na to pękacz Isadory blue burner nr 808 i wszytko pokryte odżywką do paznokci.
Końcowy efekt hmm trochę mnie zaskoczył, spodziewałam się troszkę i mam mieszane uczucia a Wy co o nim sądzicie?

Mnie sie bardzo podoba !!!
Rewelacyjne!
__________________
Dbam o włosy:
nawilżam
wzmacniam
regeneruję
zapuszczam
monjas1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:57   #6
angel001
Zakorzenienie
 
Avatar angel001
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 518
Dot.: Wiosenne wariacje z IsaDora

wizaż potrafi zaskakiwać chyba każda z nas nie spodziewała się
__________________
angel001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 18:30   #7
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Wiosenne wariacje z IsaDora

dzisiaj postanowiłam zaszaleć, idzie wiosna, więc należy trochę bardziej zaszaleć kolorkami
dzisiaj użyłam lakieru nr 644 red alert (dla mnie boska czerwień, solo wygląda cudnie), jako graffiti nails nr 807 pink bite (delikatny róż)
dzisaj o wiele lepiej malowało mi się tymi szerszymi pędzelkami, może wieksza wprawa, a może mniejszy stres przy nakładaniu kolejnych warstw

efekt końcowy podoba mi się i to bardzo, nawet beż nałożenia top coatu na wierzch.

Co do trwałości, bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie wczesniejsza kompozycja w której użyłam czarnego lakieru (innej firmy), oraz odzywki (innej firmy) tylko graffiti nails był z isadory, przy wykonywniu naprawdę wielu czynności, efekt utrzymywał się przez 4 dni więc calkiem dobrze
wg mnie połaczenie jest bardzo fajne, na koniec nie pokrywałam niczym ani odżywką ani top coat, bez tego końcowy efekt mnie satysfakcjonuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (72,1 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (77,3 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (74,4 KB, 29 załadowań)
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 09:57   #8
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Wiosenne wariacje z IsaDora

Dzisiaj postanowiłam szybko pomalować paznokcie z samego rana, i postawiłam na klasyczne połączenie:
*lakier bazowy - 710 - Mauvement - dla mnie jest to kolor jagodowy - śliczny fiolet (zakochałam się przy pierwszym pociągnięciu pędzelka)
*graffiti nails - 807 pink bite - super pękający lakier, pasuje do wielu stylizacji,
*calosc pokryłam odzywką z drobinkami brokatu??(sama nie wiem)

Nadal zachwyca mnie to, że wcale się nie starając mozna uzyskać genialny efekt i to dosłownie w kilkanaścnie minut (nawet w 10), co jest niewąpliwą zaletą gdy musimy szybko gdzieś wyjść do pracy, szkoły a nawet na niezaplanowane spotkanie ze znajomymi. Każdy paznokiec wygląda inaczej, można stopniować pękanie lakieru (w zależności od grubości nałożonej warstwy).

Przepraszam za swoje skórki, i wszelkie niedociągnięcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (105,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (14,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (62,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (90,6 KB, 43 załadowań)
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 13:38   #9
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Wiosenne wariacje z IsaDora

Przykro mi że dawno nic nie wstawilam nowego, ale bezlitośnie zostałam pozbawiona aparatu fotograficznego , a szkoda, gdyż dzisiaj uzyskałam super efekt (niestety ale jakość zdjęć robina komórką jest tragicznie - jedna wielka rozmyta plama a nie efekt pękania)
Dzisiaj na klasyczny francuski manicure naniosłam lakier graffiti nails kolor 805 Spraycan blue, na koniec płytkę pokryłam top coat'em - efekt wyszedł świetny - POLECAM gorąco - nadaje się na każdą okzję, nie jest za bardzo wyzywający, lecz w sposób naprawdę fajny zwraca na siebie uwagę

Na pocieszenie wstawiłam Wam parę zdjęć wyszykanych w internecie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1074876066_5_BkJ-.jpg (36,7 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5403648510_035ee57ced.jpg (32,1 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg isadora2.jpg (48,7 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg isa-5.jpg (23,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg isadora3.jpg (22,5 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg isadora_1.jpg (44,6 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IsaDora-Graffiti_Nail-Yellow_Crew-over-MNY-761-2B.jpg (29,6 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg thing_22625719_l.jpg (17,7 KB, 27 załadowań)
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 14:12   #10
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Wiosenne wariacje z IsaDora

edit
jenak wstawiłam zdjecia - jakosc okropna ale mniej wiecej widać końcowy efekt

Przykro mi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (36,8 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (52,6 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (47,8 KB, 19 załadowań)
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 21:59   #11
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Wiosenne wariacje z IsaDora

Super połączenie złota i zieleni
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-28, 18:02   #12
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Wiosenne wariacje z IsaDora

Chciałabym serdecznie Wszystkim podziękować za odwiedzenie mojego wątku, szkoda tylko że nie udało mi się zrealizować i co najważniejsze zaprezentować Wam wszystkich moich pomysłów. Chciałabym podziękować Wizażowi za danie mi szansy zostania Ambasadorką marki IsaDora.

Podsumowując mogę napisać że lakiery zarówno bazowe jak i pękacze są genialne, nie tylko dzięki wyposażeniu w szeroki pędzelek, lecz również za wspaniałe kolory, które można łączyć z innymi kolorami. Co najważniejsze w krótkim czasie można wykonać bardzo szybko niebanalny, ciekawy oraz intrygujący manicure. I na chwilę obecną wiem jedno – musze kupić białego i czarnego pękacza oraz inne kolorki by wykonać kilka propozycji dziewczyn – zwłaszcza cytrynkę, która skradła moje serce
Jeszcze raz dziękuję za tę niespodziewaną przygodę !!!!
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 01:13   #13
Panna_Ruda
Zadomowienie
 
Avatar Panna_Ruda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 714
Dot.: Wiosenne wariacje z IsaDora

gratulacje!
__________________
Panna_Ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 10:12   #14
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Wiosenne wariacje z IsaDora

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość
gratulacje!
Dziękuję
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Wariacje kolorystyczne z IsaDora Graffiti Nails!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.