Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2 - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Służby mundurowe

Notka

Służby mundurowe Służby mundurowe to forum, na którym dyskutujemy o pracy, szkołach i możliwości zatrudnienia w policji, straży granicznej, wojsku. Podziel się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-25, 11:32   #2701
cristinav
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 12
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Cytat:
Napisane przez Swierszczu_ Pokaż wiadomość
kręci sie to wszystko minimum 12 miesiecy zakladajac ze dobrze sie wstrzelisz, wiec smialo mozesz sobie zarezerwowac 15 miesiecy.
15 pazdziernika bede przyjety, trwalo to w moim przypadku 13 miesiecy.

ps. pozdro dla Myszuni

Możesz mi napisać jak to wyglądało miesiącami...

Podobno szkółka jest 2 razy w roku, zawsze zaczyna się w tych samych terminach??
Egzaminy sprawnościowe i testy są tez 2 razy w roku, czy częściej?
Mam wrażenie, ze sobie trochę teraz poczekam... jeśli oczywiście wario poszło dobrze

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez aska2265 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie odnośnie 2 etapu, a konkretnie zakwaterowania. Staram sie do BiOSG i musze dojechac do kętrzyna na egzaminy, a wiec można powiedzieć że 3 dni nie moje. Czy jest tam zapewniony jakis pokój, czy trzeba gdzies wczesniej zgłosić chęć skorzystania u nich z noclegu??
Kiedy jedziesz do Kętrzyna??
cristinav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 17:37   #2702
mickry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

To widze żeby tam złozyc to teraz sobie troszke poczekam. Druga sprawa, ze trzeba miec wmiare luzną prace żeby wrazie czego mozna było wziąć wolne na szkółkę albo jechac na testy...
mickry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 17:58   #2703
Swierszczu_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 13
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Cytat:
Napisane przez cristinav Pokaż wiadomość
Możesz mi napisać jak to wyglądało miesiącami...

Podobno szkółka jest 2 razy w roku, zawsze zaczyna się w tych samych terminach??
Egzaminy sprawnościowe i testy są tez 2 razy w roku, czy częściej?
Mam wrażenie, ze sobie trochę teraz poczekam... jeśli oczywiście wario poszło dobrze
Wrzesień- składanie papierów i rozmowa kwalifikacyjna
Październik-psycholog i ABO
Listopad -wario
Maj- egzaminy
Czerwiec- komisja lekarska

Tak to wyglądało u mnie. Jak widzisz pół roku nic się nie działo Ale tym się nie sugeruj bo znam gości co składali papiery w październiku, teraz maja komisje lekarską i będą przyjęci w październiku. Z mojej grupy znów są goście którzy powtarzali już psychologa i wario, bo ważne są tylko rok.

Jaka jest procedura odnośnie przyjęć to nie mam pojęcia ale wydaje mi się ze dwa razy do roku. Terminy szkółki też nie wiem kiedy są
Swierszczu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 16:29   #2704
myszunia 89
Raczkowanie
 
Avatar myszunia 89
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Chmurka na niebie;)
Wiadomości: 134
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Cytat:
Napisane przez Swierszczu_ Pokaż wiadomość
kręci sie to wszystko minimum 12 miesiecy zakladajac ze dobrze sie wstrzelisz, wiec smialo mozesz sobie zarezerwowac 15 miesiecy.
15 pazdziernika bede przyjety, trwalo to w moim przypadku 13 miesiecy.

ps. pozdro dla Myszuni
Haha DZIĘKI! Gratuluję jeszcze raz!
__________________
...Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci...

Uczę się nowego życia...
myszunia 89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 09:52   #2705
motoluka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Witajcie, na początek się przedstawię, jestem Łukasz, staram się o przyjęcie do BOSG. Mam do Was parę pytań. Widzę, że na forum chodzą słuchy iż badanie na wariografie może odbywać się w Przemyślu, czy to prawda? Badanie nie jest wykonywane tylko i wyłącznie w Warszawie? Mam także pytanie do osób, które są już po II etapie postępowania kwalifikacyjnego. Jak było na teście sprawnościowym, jaki poziom prezentują uczestnicy, czy większość bije wyniki na poziomie górnych norm sprawnościowych? Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam Łukasz.
motoluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 14:41   #2706
Swierszczu_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 13
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Cytat:
Napisane przez motoluka Pokaż wiadomość
Witajcie, na początek się przedstawię, jestem Łukasz, staram się o przyjęcie do BOSG. Mam do Was parę pytań. Widzę, że na forum chodzą słuchy iż badanie na wariografie może odbywać się w Przemyślu, czy to prawda? Badanie nie jest wykonywane tylko i wyłącznie w Warszawie? Mam także pytanie do osób, które są już po II etapie postępowania kwalifikacyjnego. Jak było na teście sprawnościowym, jaki poziom prezentują uczestnicy, czy większość bije wyniki na poziomie górnych norm sprawnościowych? Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam Łukasz.

Siema. Wario jest w Przemyslu, w wyjątkowych przypadkach jest to Warszawa.
Co do egzaminów to nie ma reguły. Ja w maju zdawałem i wszyscy zdali teorie i język. Teraz była inna grupa i mase ludzi poleglo na teorii.
Generalnie orlow nie ma oczywiscie wyjątki sie zdarzają. Większość u nas miała 15 punktow ale byli tacy co po 4 etapach zdobyli 12 punktow.
Swierszczu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 23:10   #2707
motoluka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Dziękuję za odpowiedź, świetna wiadomość w takim razie, Przemyśl zawsze dużo bliżej aniżeli Warszawa. Piszesz, że masę ludzi poległo na teorii, mówiąc teorii masz na myśli test wiedzy ogólnej? Z tego co ja rozumiem to są cztery składowe tj. test wiedzy ogólnej, test z języka obcego, test sprawnościowy oraz rozmowa kwalifikacyjna i z każdego elementu można otrzymać 6 punktów. Z całości trzeba mieć co najmniej 12 punktów, dobrze rozumiem? Czy można odpaść na jednym z tych testów? Nie można mieć np. 6 + 6 + 0 + 0?
motoluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-02, 11:50   #2708
cristinav
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 12
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Cytat:
Napisane przez motoluka Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź, świetna wiadomość w takim razie, Przemyśl zawsze dużo bliżej aniżeli Warszawa. Piszesz, że masę ludzi poległo na teorii, mówiąc teorii masz na myśli test wiedzy ogólnej? Z tego co ja rozumiem to są cztery składowe tj. test wiedzy ogólnej, test z języka obcego, test sprawnościowy oraz rozmowa kwalifikacyjna i z każdego elementu można otrzymać 6 punktów. Z całości trzeba mieć co najmniej 12 punktów, dobrze rozumiem? Czy można odpaść na jednym z tych testów? Nie można mieć np. 6 + 6 + 0 + 0?
Według rozporządzenia . . . Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 10 lutego 2006 r. w sprawie przeprowadzania postępowania kwalifikacyjnego w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby w Straży Granicznej (Dz. U. Nr 23, poz. 175 z późn. zm.).

§ 19. Nieprzystąpienie albo uzyskanie przez kandydata 0 punktów z któregokolwiek z testów przeprowadzanych w drugim etapie postępowania lub z rozmowy kwalifikacyjnej skutkuje stwierdzeniem braku przydatności kandydata do służby.
cristinav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 12:05   #2709
motoluka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Czyli musieli mieć zero punktów z wiedzy ogólnej, nie no to już jest przesada. A powiedzcie mi koledzy czym jest ta rozmowa kwalifikacyjna na koniec? Czy jest to rozmowa kwalifikacyjna na tych samych zasadach jak ta początkowa w I etapie? Mam także pytanie dotyczące testu z języka angielskiego, czy przykładowe testy dostępne na stronach oddziałów są dobrym wzorcem do nauki? Czy może test faktycznie znacznie różni się od przykładowego zakresem materiału? Ciekawy jestem także czy są gdzieś dostępne listy rankingowe tak jak w Policji?
motoluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 07:31   #2710
cristinav
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 12
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Cytat:
Napisane przez motoluka Pokaż wiadomość
Czyli musieli mieć zero punktów z wiedzy ogólnej, nie no to już jest przesada. A powiedzcie mi koledzy czym jest ta rozmowa kwalifikacyjna na koniec? Czy jest to rozmowa kwalifikacyjna na tych samych zasadach jak ta początkowa w I etapie? Mam także pytanie dotyczące testu z języka angielskiego, czy przykładowe testy dostępne na stronach oddziałów są dobrym wzorcem do nauki? Czy może test faktycznie znacznie różni się od przykładowego zakresem materiału? Ciekawy jestem także czy są gdzieś dostępne listy rankingowe tak jak w Policji?
Nie można mieć 0 punktów z testu, żeby przejść dalej... chyba to jest jasno napisane :/
Poczytaj sobie rozporządzenie, tam jest wszystko napisane...
§ 18. 1. Celem rozmowy kwalifikacyjnej, o której mowa w § 11 pkt 3, jest zweryfikowanie ocen i rozszerzenie ustaleń o kandydacie dokonanych podczas wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej przeprowadzonej w pierwszym etapie postępowania, ze szczególnym uwzględnieniem motywów podjęcia służby przez kandydata oraz jego gotowości poddania się szczególnej dyscyplinie służbowej. Komisja przeprowadza rozmowę po zapoznaniu się z informacjami o kandydacie i uzyskanymi przez niego ocenami podczas pierwszego etapu postępowania.
2. Przy wystawianiu oceny z rozmowy kwalifikacyjnej uwzględnia się również:
1) poziom lub kierunek wykształcenia, o ile świadczy on o posiadaniu kwalifikacji szczególnie przydatnych do służby w Straży Granicznej;
2) liczbę i stopień znajomości języków obcych;
3) posiadanie uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych;
4) inne preferencje, jeżeli zostały podane w ogłoszeniu, o którym mowa w § 5 ust. 2.
3. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej przepis § 16 ust. 7 stosuje się odpowiednio.


Jeśli chodzi o angielski to jeszcze nie wiem, ale z tego co widziałam test nastawiony jest bardziej na komunikacje, niż na gramatykę..
cristinav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 08:37   #2711
Swierszczu_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 13
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

te przykladowe testy z wiedzy i jezyka obcego nijak pokrywaja sie z tymi na II etapie
my w maju w Kętrzynie test z wiedzy mielismy chyba prosty skoro wszyscy zdali.
teraz we wrzesniu byli na II etapie w Koszalinie i 8 osób oblało wiedzę...

nie ma co sie nastawiac na te przykladowe testy bo na pewno sie nie pokryja. Maja na celu pokazac zakres wiedzy i dziedzin z jakich beda pytania ukladane.
Swierszczu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 10:12   #2712
motoluka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Tak Cristinav wszystko zrozumiałem, zdziwiłem się po prostu, że ludzie zdobywają po podsumowaniu małych punktów zero w ogólnej punktacji. Zwyczajne tysiąc myśli na minutę świerzaka, czy to testy są tak trudne czy może ludzie podchodzą w lekceważący sposób, no ale na to odpowiedzi nie ma. Dzięki za zacytowanie rozporządzenia, przeczytałem właśnie całość i już wszystko wiem chyba. Mam jeszcze pytanie techniczne, jak wygląda nocowanie na terenie ośrodka? Trzeba się telefonicznie umawiać wcześniej? Ilu osobowe są pokoje? Pytam bo nie wiem czy śmigać dzień wcześniej, będę wykończony po przejechaniu 700km więc nie po drodze mi z imprezowaniem przed testem

PS: Swierszczu_ a Ty już jesteś po wszystkim? Masz już pozytywne rozpatrzenie?

PS: Czytając wątek spotkałem się już kilka razy z tym pytaniem i zapewne macie go już wyżej uszu, ale zadam. Czy może wiadomo coś o tym w jakich terminach będzie rozpoczęte najbliższe szkolenie?

Edytowane przez motoluka
Czas edycji: 2012-10-03 o 10:18
motoluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 07:17   #2713
Swierszczu_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 13
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Nocleg oraz dojazd we własnym zakresie. Dadzą Wam namiary na przewoźnika i ktos z Waszej grupy zostanie wytyczony do ogarniecia noclegu. Na pewno dzien wczesniej. Polecam jechac wspólnie autokarem.
Ja juz po wszystkim, 5 listopada jedziemy w Polskę
Jednocześnie odpowiedziałem Ci na ostatnie pytanie.
Wiec wychodzi na to ze kolejne przyjęcia beda w 2013. Limit na ten rok 49 osób i tyle tez jedzie.
Swierszczu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 20:38   #2714
motoluka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Rozumiem, domyślam się, że nie sposób oszacować kiedy może być kolejne wchłonięcie? Równie dobrze może być w pierwszym jak i ostatnim kwartale roku? Powodzenia na szkółce i dzięki za pomoc.
motoluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 08:33   #2715
cristinav
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 12
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Skoro testy były we wrześniu to następne będą pewnie gdzieś koło... stycznia.
Jak wyglądają testy sprawnościowe w zimie, przeprowadza się je normalnie, w ogóle odbywają się w zimie??
cristinav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 11:33   #2716
Swierszczu_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 13
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Cytat:
Napisane przez cristinav Pokaż wiadomość
Skoro testy były we wrześniu to następne będą pewnie gdzieś koło... stycznia.
Jak wyglądają testy sprawnościowe w zimie, przeprowadza się je normalnie, w ogóle odbywają się w zimie??
Nie mam pojecia...
Teraz były na pewno w maju, lipcu i wrześniu. O innych miesiącach nie słyszałem.
Nic nie stoi na przeszkodzie by zrobic w zimie. Można biegac w sali gimnastycznej
Swierszczu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 17:06   #2717
motoluka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Przekopałem prawie cały wątek i faktycznie ludzie piszą, że biegali w zimie, nawet na odśnieżonym stadionie. Mam do Was jeszcze pytanie dotyczące samego egzaminu sprawnościowego. Oczywiście na stronie SG widnieje opis ćwiczeń wraz z filmami instruktażowymi. No ale jak wiemy zarówno pompki klasyczne jak i francuskie wyciskanie na poręczach można wykonywać w różny sposób. Chodzi mi głównie o szerokość ustawienia dłoni, prowadzenie łokci, pochylenie tułowia itd. Czy na egzaminie dane ćwiczenia są aż tak mocno definiowane? Nie mówię o jakichś ewidentnych błędach, chodzi mi o takie kwestie techniczne. Oczywiście wiem, że można jechać na egzamin próbny, ale ciężko mi powiedzieć czy dam radę a chciałbym to wiedzieć żeby móc poćwiczyć. No i od razu mam drugie pytanie, czy na Waszych turach dużo osób miało 6 na 6 ze sprawnościowego?
motoluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 07:37   #2718
Swierszczu_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 13
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

To zależy od prowadzacego egzamin. Raczej sie nie czepiaja. Potraktuj próbna sprawnosciowke bardzo poważnie i postaraj sie na niej byc! Niby przyjazd nie jest obowiązkowy, ale jest sprawdzana obecność...
Poza tym tam Wam wszystko wytlumacza i pokarza kilka ciekawych technik.
Normy nie sa wyśrubowane wiec bylo kilku 6/6
Swierszczu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 07:43   #2719
cristinav
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 12
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Swierszczu_ jak to jest z wynikiem wariografu, oni dzwonią od razu z informacją o następnym etapie, o testach?
Wiem, że Ty miałeś pół roku odstępu między wario, a testami... po jakim czasie od wariografu zadzwonili do Ciebie z informacją??
Skoro teraz testy były we wrześniu to pewnie sobie trochę poczekam i nie wiem czy będę miała info o wyniku, czy od razu z data kolejnego etapu...
cristinav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-10, 08:26   #2720
Swierszczu_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 13
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Nie dzwonia. Wiec jeśli nie przyjdzie pisemna odpowiedz to wszystko jest ok. Pozostaje cierpliwie czekać. Mozesz zadzwonic i spytać ale odpowiedz bedzie "prosze czekać" Sztywnych terminów II etapu raczej nie ma. Zadzwonia dwa tygodnie przed.
Swierszczu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 11:58   #2721
motoluka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Piszecie, że warto być na próbnym teście sprawnościowym, nie wątpię i postaram się tam dotrzeć. Mam jednak pytanie dotyczące technik wykonywania ćwiczeń o których wspominacie. Jeśli ktoś z Was mógłby opisać co do przekazania mają instruktorzy na tym próbnym spotkaniu to byłbym bardzo wdzięczny. Mam także pytanie do osób aktualnie uczestniczących w rekrutacji w BOSG, czy ktoś z Was jest umówiony na wariograf w tym miesiącu? Jeśli tak to w jakim terminie w Przemyślu jest specjalista?
motoluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 16:24   #2722
Swierszczu_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 13
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Na próbnym wszystkiego sie dowiesz. Spotkanie jest organizowane by poznac techniki wiec sie nie stresuj i czekaj cierpliwie. Ja nie jestem w stanie przekazać Ci jak robić cwiczenia
Swierszczu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 18:01   #2723
cristinav
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 12
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Mam troche nietypowa sytuacje i tak na prawde nie wiem, jak to wszystko rozumiec. Moze ktos slyszal o podobnej sytuacji....
Chodzi o to, ze mam sie zglosic do SG na "podsumowanie ABO wariografu.."
Z tego co dopytalam okazalo sie, ze moj wariograf nie jest, ani pozytywny, ani negatywny..
Ktos wie o co moze chodzic, troche zmrozila mnie ta informacja
cristinav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 08:53   #2724
motoluka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Jakiś czas temu przekopywałem cały ten temat i widziałem, że ktoś miał podobną sytuację. Po wariografie został zaproszony na złożenie jakiegoś oświadczenia dotyczącego rozbieżności pomiędzy ABO a padaniem na wariografie. To bardziej pozytywna aniżeli negatywna wiadomość. A z jakiego oddziału jesteś?

Edytowane przez motoluka
Czas edycji: 2012-10-24 o 08:55
motoluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 12:35   #2725
cristinav
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 12
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

BiOSG, ide w poniedzialek, mam nadzieje, ze juz wtedy bedzie wiadomo, czy na + czy na -
cristinav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 22:12   #2726
motoluka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Mam pytanie techniczne, jak ubrać się na wariograf? Garnitur z całym rynsztunkiem nie będzie przeszkadzał w podłączeniu? Jestem też ciekawy ile trwa takie badanie?

PS: No i jak tam Ci poszło na tych wyjaśnieniach?

Edytowane przez motoluka
Czas edycji: 2012-10-29 o 22:38
motoluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 06:20   #2727
Katrinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z laptopa
Wiadomości: 130
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Witam Forumowiczów

ja tak troche odbiegne do tematu, gdyz mam pewien problem/dylemat. Chodzi o to ze wczoraj mialam psychotesty i w ankiecie ktora tam wypelnialam zle podalam pewne dane (przeoczenie, do tego zmeczenie). Zle podałam... uwaga wykształcenie taty oraz podałam przy jednym kierunku rok rozpoczecia a nie zakonczenia ... Myslicie, że to bedzie mialo jakis wplyw na przebieg rekrutacji? wazna sprawa? moze mozna to jakos zmienic?

prosze o odpowiedz
Katrinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 14:47   #2728
myszunia 89
Raczkowanie
 
Avatar myszunia 89
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Chmurka na niebie;)
Wiadomości: 134
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Cytat:
Napisane przez Katrinaa Pokaż wiadomość
Witam Forumowiczów

ja tak troche odbiegne do tematu, gdyz mam pewien problem/dylemat. Chodzi o to ze wczoraj mialam psychotesty i w ankiecie ktora tam wypelnialam zle podalam pewne dane (przeoczenie, do tego zmeczenie). Zle podałam... uwaga wykształcenie taty oraz podałam przy jednym kierunku rok rozpoczecia a nie zakonczenia ... Myslicie, że to bedzie mialo jakis wplyw na przebieg rekrutacji? wazna sprawa? moze mozna to jakos zmienic?

prosze o odpowiedz
Nie można już tego poprawić, co więcej nie będziesz miała wglądu do swoich kwitów. Myślę, że to nie będzie problemem, bo psycholog nie wie, czy Twój tata skończył tylko szkołę średnią, czy może jest inżynierem. Nie musisz się tym stresować.

POWODZENIA w dalszej rekrutacji !

P.S.: Gdzie się ubiegasz?
__________________
...Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci...

Uczę się nowego życia...
myszunia 89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 12:11   #2729
tk87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 183
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Pewnie do najlepsiejszego czyli morskiego ))
tk87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 18:17   #2730
myszunia 89
Raczkowanie
 
Avatar myszunia 89
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Chmurka na niebie;)
Wiadomości: 134
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Cytat:
Napisane przez tk87 Pokaż wiadomość
Pewnie do najlepsiejszego czyli morskiego ))

No jasne, chciałbyś <figielek>
__________________
...Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci...

Uczę się nowego życia...
myszunia 89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Służby mundurowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-24 15:54:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:56.