Nowa linia Dove - Dry Oil - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Notka

Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów Masz problem z dobraniem pielęgnacji do Twoich włosów? Zapytaj Wizażanek i skorzystaj z rad ekspertek Dove!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-11-05, 18:06   #1
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 187

Nowa linia Dove - Dry Oil


Dziś otrzymałam paczkę z nową linią kosmetyków Dove Pure Care Dry Oil. Czekają na przetestowanie które nastąpi wkrótce. Tymczasem chciałam spytać Was o wrażenia. Ktoś miał, używał?

Edytowane przez ShrinkingViolet
Czas edycji: 2014-11-05 o 18:08
ShrinkingViolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 21:34   #2
szampaniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 26
Dot.: Nowa linia Dove - Dry Oil

Ja przesyłkę otrzymałam wczoraj i oczywiście dzisiaj kosmetyki poszły w ruch

Jestem pozytywnie zaskoczona olejkiem do włosów. Dzięki niemu rozczesanie moich długich i plączących się włosów nie stanowiło problemu. Po wysuszeniu włosy były takie mięciutkie, delikatne i błogo pachnące. Ach.. uwielbiam go


szampaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 08:29   #3
bsygiet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 5
Dot.: Nowa linia Dove - Dry Oil

zgodzę się olejek jest rewelacyjny włosy gładkie i na prawde przyjemnie pachną ... a rozczesanie wkońcu nie stanowiło problemu

bsygiet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 09:52   #4
Aagnieszka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4
Dot.: Nowa linia Dove - Dry Oil

Ja zaczęłam testowanie wczoraj wieczorem na początek wypróbowałam tylko szampon i odżywkę- chciałam sprawdzić ich działanie, narazie bez olejku. Specjalnie umyłam włosy wieczorem, żeby zobaczyć jak będą się zachowywały i waglądały rano. Mam włosy przetłuszczające się, więc ciężko utrzymać ich świeżość po nocy. Ale koniec gadania, czas na wnioski. Szampon ładnie sie pieni i jest wydajny, a do tego obłędnie pachnie, zresztą tak samo jak odżywka. Zapach czuć wyraźnie jeszcze rano. Włosy po szamponie i odżywce dobrze się rozczesują. Mi dodatkowo włosy jeszcze wypadają, bo karmię piersią, ale nie zauważyłam nasilenia dolegliwości, więc jest dobrze. Od razu po wysuszeniu włosy były puszyste, lekkie i delikatne w dotyku, jakoś specjalnie bardziej się nie blyszczą, ale jak traktuje się je suszarką i prostownicą od dawna to nie ma co liczyć na cuda. Na ten moment są nadal świeże i puszyste, chociaż już mniej niż wieczorem. Wieczorem napisze jak wyglądają po całym dniu
__________________
Aagnieszka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 11:33   #5
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 187
Dot.: Nowa linia Dove - Dry Oil

Słyszałam, że zapachy wszystkie serie mają mega. Ciekawe jak ze składami, pewnie mocno emolientowe. Nie mogę się doczekać aż wrócę do domu i zerknę.
ShrinkingViolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 18:40   #6
Basiolinka
Raczkowanie
 
Avatar Basiolinka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 112
Dot.: Nowa linia Dove - Dry Oil

Ja też testuję tą serię kosmetyków i jestem już po pierwszym myciu i muszę powiedzieć, że włosy są super zaraz po myciu łatwo się rozczesują, pięknie pachną a po całkowitym wysuszeniu są bardzo mięciutkie i jedwabiste. Na drugi dzień nie zauważyłam, aby się szybciej przetłuściły co niestety jest moim problemem. Jestem zachwycona
__________________

Weź udział w konkursie Dove i wygraj atrakcyjne nagrody!
Basiolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 22:41   #7
InsaneGirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: Nowa linia Dove - Dry Oil

Wczoraj wieczorem rozpoczęlam testowanie mojego zestawu, narazie użyłam tylko szamponu i odżywki i muszę przyznać, że moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Włosy ślicznie pachną, dobrze się rozczesują, nie plączą się. Po wysuszeniu włosy tak bardzo nie puszą się jak wcześniej. Nie mogę się już doczekać aż jutro umyję głowę i sprawdzę jak olejek dzaiła na moje włosy
__________________
InsaneGirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-07, 00:23   #8
szampaniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 26
Dot.: Nowa linia Dove - Dry Oil

Bardzo podoba mi się opakowanie szamponu. Pierwszy raz mam do dyspozycji taki produkt w formie tubki. Szampon ma taką dość niespotykaną jak dla mnie, żelową formułę i cudownie pachnie
szampaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 10:01   #9
najtrudniej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 14
Dot.: Nowa linia Dove - Dry Oil

Udało mi się wypróbować już olejek i muszę przyznać, że jest szansa, że się polubimy Olejek nałożyłam po umyciu, na wilgotne włosy. Opakowanie z pompką dozuje odpowiednią ilość produktu, na moje włosy starczyły 2-3 psiknięcia. Nie miałam czasu na trzymanie na włosach zbyt długo odżywki po umyciu szamponem dlatego włosy były słabo nawilżone i splątane. Olejek bardzo ułatwił rozczesywanie i zmiękczył włosy, przestały być szorstkie. Z braku czasu poszłam spać z mokrymi włosami, ale pozytywnie nastawiona co do działania olejku Dove. Włosy rano wyglądały hm... średnio. Były jeszcze lekko wilgotne, jednak dało się zauważyć, że są trochę spuszone i przesuszone. Wycisnęłam jeszcze jedną porcję olejku i podsuszyłam włosy suszarką i.... było naprawdę dobrze! Włosy błyszczące, mięciutkie, łuski domknięte, zupełnie inaczej wyglądały .
Z pewnością dam mu szansę, będę jednak stosować na suche lub prawie suche włosy pod koniec suszenia lub samoczynnego schnięcia. Na wilgotnych sprawdził się średnio... Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że wraz z odżywką lub maską trzymaną na włosach nieco dłużej olejek może dać efekt "wow". Ciekawe czy przyczyni się do poprawy kondycji włosów po dłuższym stosowaniu. Na pewno chętnie go wypróbuję do domowej maski i w ramach olejowania.

Jestem miło zaskoczona składem, lekkie silikony, a olejki to nie czcze obietnice producenta - faktycznie są, i to wysoko! Zapach jak dla mnie zbyt intensywnie perfumowany, przynajmniej na początku, bo po wysuszeniu włosów jest już bardzo przyjemny i delikatny Urzekające są opakowania całej serii, wyglądają profesjonalnie i pięknie prezentują się na łazienkowej półce. Już wkrótce zaczynam dalsze testy! Ciekawa jestem jak sprawdzi się całe złote trio.
__________________

zrób komuś dzień dobry
najtrudniej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 14:28   #10
kiwi123kiwi123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 84
Dot.: Nowa linia Dove - Dry Oil

Też jestem po pierwszym myciu. Na początku wzięłam się za szampon. Trochę zaryzykowałam i użyłam go bez jakiejkolwiek odżywki, by jak najlepiej ocenić jego działanie.
Miałam lekkie problemy z rozczesaniem (mam włosy prawie do talii). Głowę myłam wczoraj wieczorem, a o dziwo z rana włosy były miękkie, lekkie i gładkie - spodziewałam się przyklapu No i ten boski nienachalny zapach... cały dzień wącham moje włoski
Użyłam też kilka kropel olejku, ale na suche już włosy. Nic się nie lepi i cudownie pachnie! Coś czuję, że nie rozstaniemy się szybko
__________________
"Gdy czasami masz wątpliwości, czy coś zrobić, bo boisz się ryzyka, pomyśl... przecież żyje się raz! "
kiwi123kiwi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 21:11   #11
Aagnieszka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4
Dot.: Nowa linia Dove - Dry Oil

Ja dzisiaj rano przetestowałam całą serię, bo do tej pory nie zastosowałam jeszcze olejku. Włosy nie zostały nadmiernie obciążone, ładnie wyglądały, były miękkie i gładkie. Trochę się obawiałam, że jak zastosuję całą serię, to włosy szybko się przetłuszczą, ale moje obawy się nie potwierdziły. No i ten zapach przez cały dzień
__________________
Aagnieszka84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-07, 21:49   #12
Lenx
Przyczajenie
 
Avatar Lenx
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Dot.: Nowa linia Dove - Dry Oil

Olejek jest rewelacyjny . mam długie krecone włosy i ciezko jest mi je rozczesac a po zastosowaniu olejku zrobilam to palcami . Polecam go juz wszytskim moim kolezankom
__________________
Lenx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 01:18   #13
szampaniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 26
Dot.: Nowa linia Dove - Dry Oil

Mogę z wielkim zadowoleniem powiedzieć, że szampon i olejek naprawdę działają cuda. Jestem trzeci dzień po umyciu włosów i stwierdzam, że cały czas cudownie pachną oraz nie zauważyłam wyraźnych oznak przetłuszczenia włosów. Jestem w szoku! Nigdy do tej pory nie spotkałam się z tak spektakularnym efektem!

Linio Dove Pure Care Dry Oil myślę, że się już na dobre polubiłyśmy
szampaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 15:15   #14
najtrudniej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 14
Dot.: Nowa linia Dove - Dry Oil

Nie wiem jak Wy dziewczyny, ale ja jako fanka naturalnych produktów bardzo się cieszę, że producenci kosmetyków coraz częściej idą w tę stronę i skłaniają się ku zastosowaniu naturalnych składników. Oby składy były coraz lepsze... Olejki to moja miłość! radość kiedy zobaczyłam, że będę testować Dove Pure Care Dry Oil - ogromna! Mam nadzieję, że inne marki, szczególnie tak duże jak Dove też pójdą tym tropem i dostęp do dobrych kosmetyków nie będzie już graniczył z cudem.
__________________

zrób komuś dzień dobry
najtrudniej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 15:15   #15
kiwi123kiwi123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 84
Dot.: Nowa linia Dove - Dry Oil

Dzisiaj kolejne mycie włosów, już nie mogę się doczekać. W sumie, to myłam je 2 dni temu i jeszcze nie są tak nieświeże jak zwykle. Ale na jutro muszę mieć piękne włoski, więc czeka mnie kolejne testowanie
Oj... będę jutro wyglądać bosko
__________________
"Gdy czasami masz wątpliwości, czy coś zrobić, bo boisz się ryzyka, pomyśl... przecież żyje się raz! "
kiwi123kiwi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 00:35   #16
szampaniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 26
Dot.: Nowa linia Dove - Dry Oil

Testuję linię Dove Pure Care Dry Oil

Na początku mojego testowania w obroty wzięłam szampon oraz olejek. Efekt był spektakularny. Włosy pięknie pachniały, były mięciutkie i delikatne. Olejek ku mojemu zaskoczeniu bez najmniejszego problemu rozczesał moje długie i niezwykle plączące się włosy oraz nie pozostawił na nich tłustej warstwy, a wręcz odwrotnie niezwykle je ożywił.

Kolejny test to był szampon i odżywka. Tym razem z niezwykłym żalem odłożyłam olejek na bok. Wynik również okazał się być zadawalający. Włosy przepięknie pachniały, a samo rozczesanie nie stanowiło najmniejszego problemu. Jednak do końcowego efektu czegoś mi brakowało.. i tak myślę olejku - chyba jednak CIĘ potrzebuję

Kolejny test to będzie połączenie trzech preparatów. Już nie mogę się doczekać
szampaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 12:54   #17
Katarynka19
Zadomowienie
 
Avatar Katarynka19
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 1 643
GG do Katarynka19
Dot.: Nowa linia Dove - Dry Oil

Ja jestem zadowolona z te linii.Olejek dodaje do ulubionych!Fajne opakowanie w formie tubki,olejek w szklanej buteleczce.Naprawdę tego olejku nie trzeba wiele na długo wystarczy,ma super zapach,utrzymuje się dość długo.Moje włosy odżyły na dobre.Wyciąg z orzechów makadamii oceniam na +.Ma super właściwości.
Katarynka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 18:37   #18
najtrudniej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 14
Dot.: Nowa linia Dove - Dry Oil

Testowałam wczoraj szampon i odżywkę. Odczucia mam całkiem pozytywne Szampon dobrze się pieni, ma w składzie silikony więc włosy gładkie już przy spłukiwaniu. Wolę szampony bez silikonów więc chyba się na dłużej nie polubimy... Minus także za tubę, choć wygląda pięknie, to w przypadku szamponu jest po prostu nieporęczna, miękka, wyślizguje się z rąk. Odżywkę trzymałam na włosach ok. 15 minut. Zapachy obu kosmetyków bardzo przyjemne. Działanie oceniam pozytywnie. To co jest pewne - włosy są miękkie - sypkie, jedwabiste, pełne blasku, wyglądają na grube i mocne. Po podsuszeniu nałożyłam odrobinę olejku, który dopełnił efektu. Ogromny plus za sprawdzoną obietnicę producenta - włosy mimo zastosowania olejków nie są ani trochę przetłuszczone czy obciążone. Dziś mija drugi dzień, a włosy wyglądają bardzo świeżo. Jak na drogeryjną serię muszę przyznać, ze jestem bardzo zadowolona. Wypróbuję na pewno odżywkę i olejek w połączeniu z innym szamponem. Już wiem, że olejek na stałe zagości w mojej łazience, na razie to mój hit w tym zestawie Niezwykle pomocy w ujarzmieniu suchych, spuszonych włosów, szczególnie kiedy za oknem deszcz
__________________

zrób komuś dzień dobry
najtrudniej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 01:11   #19
szampaniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 26
Dot.: Nowa linia Dove - Dry Oil

Jak już wcześniej wspominałam kombinowałam i mieszałam ze sobą preparaty. Najpierw poszedł w ruch szampon i olejek, potem szampon i odżywka, aż w końcu cała seria: szampon, odżywka oraz olejek.
Włosy przepięknie pachną, są miękkie i delikatne oraz z niezwykłą łatwością rozczesałam moje plączące się włosy. I za to wielkie brawa

Jednak od samego początku testowania nie podoba mi się szampon. Pomimo tego, że włosy naprawdę wydają się być po nim o niebo lepsze to w trakcie mycia prawie wcale się nie pieni i w związku z tym nie jest wydajny. Nie wiem w czym tkwi problem, bo wcześniej jakoś się z takim działaniem nie spotkałam..

A olejek to prawdziwe odkrycie roku. Polecam !!!
szampaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-15, 07:33   #20
kiwi123kiwi123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 84
Dot.: Nowa linia Dove - Dry Oil

Ankieta już poszła. Oczywiście jak najbardziej pozytywna
__________________
"Gdy czasami masz wątpliwości, czy coś zrobić, bo boisz się ryzyka, pomyśl... przecież żyje się raz! "
kiwi123kiwi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 15:38   #21
Wirdzinia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 3
Dot.: Nowa linia Dove - Dry Oil

Przez ostatnie dwa tygodnie testowałam Dove Dry Oil.

Moją uwagę zwróciło już opakowanie szamponu i odżywki - tuby są bardzo wygodne w użytkowaniu, kosmetyk stoi na wieczku, więc nie będzie problemu z wytrząsaniem go z dna opakowania. Za to daję plusa.
Podoba mi się zapach kosmetyku, jest naprawdę przyjemny. Kolejny plus.
Nie bardzo przypadł mi do gustu kolor odżywki, ale w kosmetykach pielęgnacyjnych jest to na tyle mało istotna sprawa, że mogę go pominąć.

Szampon dobrze myje włosy i skórę głowy - bez problemu usunął resztki kosmetyków do stylizacji [pianki i kremu podkreślającego skręt loków] oraz zwykłe zabrudzenia. Włosy były czyste i przyjemnie miękkie. Nałożoną odżywkę pozostawiałam na włosach na około dziesięć minut, by kosmetyk mógł dobrze wchłonąć się we włosy.
Troszkę obawiałam się olejku - jego konsystencja wyglądała na naprawdę tłustą. Obawiałam się, że po użyciu włosy będą wyglądały na nieświeże, lekko przetłuszczone. Nie wiem, czy początkowo błędnie oceniłam kosmetyk, czy moje włosy są aż tak bardzo suche, ale olejek nałożony mniej - więcej od połowy długości włosów, wchłonął się całkowicie. Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona - włosy po nim są błyszczące, wyraźnie nawilżone, ale ani odrobinę tłuste.
Po zastosowaniu wszystkich trzech kosmetyków z linii, włosy wyglądają naprawdę dobrze. Są bardzo miękkie, wyraźnie gładsze, tak przyjemne w dotyku, że przez pierwsze dni bezwiednie ciągle dotykałam ich dłonią. Zaobserwowałam również zmniejszenie puszenia się włosów. Mam nadzieję, że po dłuższym stosowaniu Dove Pure Care Dry Oil uda mi się całkowicie wyeliminować ten problem - będę wtedy przeszczęśliwa. Kosmetyki Dove nadały włosom zdrowego blasku.
O widocznej poprawie kondycji moich włosów świadczy także fakt, że zauważyła ją również moja przyjaciółka, która nie wiedziała o tym, że testuję nowy kosmetyk - nie mogła więc zasugerować się tą informacją.

Dodatkowo, ważną zaletą jest dla mnie to, że działanie kosmetyku utrzymuje się przez dłuższy czas, nie muszę myć włosów codziennie, włosy wyglądają na czyste i świeże przez dwa-trzy dni.

Ogólnie linię Dry Oil oceniam naprawdę pozytywnie.
__________________
Wirdzinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 19:50   #22
Joanna 24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8
Thumbs up Dot.: Nowa linia Dove - Dry Oil

Ja testuję nową linię Dove - Dry Oil od około 2 tygodni. Owszem olejek jest super, włosy po nim nie są tłuste, dobrze się rozczesują i pięknie pachną. Zapach nie jest nachalny lecz przyjemny i delikatny. Mało tego, na chwilę obecną myję swoje włosy co 4 dzień, zwykle musiałam je myć co 2 dzień, więc jest dobrze. Włosy są nawilżone, nawet wtedy, gdy spryskam je lakierem do włosów, a pragnę zauważyć, że lakier do włosów, to stały element mojej porannej pielęgnacji. Naprawdę fajna linia kosmetyków do pielęgnacji włosów. Polecam !!! Za kolejne 2 tygodnie napiszę o moich kolejnych wrażeniach.
__________________
Joanna 24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 22:13   #23
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Nowa linia Dove - Dry Oil

ja wolalam starsza wersje zlota Dove i szczerze sie zmartwilam jak zobaczylam nowe opakowania, sklad juz zmieniony i niestety- kiedys juz myslalam, ze odnalazlam swoj szmapon i odzywke- tak teraz znow powrocilam do punktu zero- bo musze szukac na nowo.
szmapon sam w sobie moze i ok.. jest delikatny i nie podraznia, jednak na 2 dzien moje wlosy nie wygladaja tak super, jest lipa! odzywka to zadna rewelacja- musze gdzies znalezc stara wersje, bo po tej nowej mam spuszona szope i nie dam rady myc glowy dluzej tym szmaponem i odzywka!
sprobowalam takze wersji Oxy i tez jest nie zaciekawie..
czemu jak jest dobrze, to zawsze musza cos zespucm
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 09:00   #24
kiwi123kiwi123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 84
Dot.: Nowa linia Dove - Dry Oil

Będąc wczoraj w Rossmannie zauważyłam, że z całej serii Dove Advanced Hair Series został wyprzedany właśnie szampon Dry Oil kobiety wiedzą co dobre
__________________
"Gdy czasami masz wątpliwości, czy coś zrobić, bo boisz się ryzyka, pomyśl... przecież żyje się raz! "
kiwi123kiwi123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 06:55   #25
joasiula
Przyczajenie
 
Avatar joasiula
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 9
Dot.: Nowa linia Dove - Dry Oil

Ja też testuję tą serię już od kilku tygodni i moim włosom służy świetnie. Mam kręcone włosy z tendencją do przesuszenia więc olejek z orzechów macadamia świetnie się sprawdził nawilżając je. Dzięki temu włosy lepiej się układają, skręt jest fajnie podkreślony a włosy są lśniące i ładnie pachną. Zobaczymy z czasem co jeszcze zdziała ta seria.
__________________
joasiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 08:42   #26
soniquesonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 26
Dot.: Nowa linia Dove - Dry Oil

Ja też testuję DOVE Dry oil - super kosmetyki, jestem bardzo zadowolona, naprawdę polecam. W tej chwili są w promocyjnej cenie w Rossmann.
__________________
soniquesonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 17:37   #27
MalwinaMaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 42
Dot.: Nowa linia Dove - Dry Oil

Dove dry oil jedyny szampon który pomaga moim mega suchym włosom..
Drogi ale działa !
MalwinaMaj jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-20 18:37:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:40.