Forum ekspertów Therm Line - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta Therm Line

Notka

Forum eksperta Therm Line Zapraszamy na forum Eksperta Therm Line. Na Wasze pytania czekają specjaliści z zakresu biochemii, technologii żywności i żywienia oraz dietetyki i zdrowego stylu życia.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-02-13, 09:19   #1
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221

Forum ekspertów Therm Line


Drogie Wizazanki !

Na poniższym forum, przez najbliższe trzy miesiące, możecie zadawać pytania dotyczące linii preparatów wspomagających odchudzanie Therm Line. Pytajcie o wszystko co Was interesuje. Na Wasze pytania odpowiadać będą nasze ekspertki: dr Iga Piekarska-Kaczka oraz dr Barbara Wielgos, a także pozostali członkowie zespołu Olimp Labs.

Dr Iga Piekarska-Kaczka
Doktor nauk biologicznych w zakresie biochemii. Specjalista ds. badawczo-rozwojowych w Olimp Laboratories. Absolutna pasjonatka w zakresie nowoczesnych metod wspomagania żywieniowego i suplementacji, niestrudzenie poszukująca innowacyjnych substancji, o potwierdzonym działaniu naukowym, mogących mieć zastosowanie w nowoczesnych suplementach diety.

Dr Barbara Wielgos
Doktor inżynier nauk rolniczych w zakresie technologii żywności i żywienia. Specjalista ds. badawczo-rozwojowych w Olimp Laboratories. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z żywieniem człowieka. Kontynuując zainteresowania związane z dietetyką i zdrowym stylem życia, wykorzystuje zdobytą wiedzę i doświadczenie w poszukiwaniu nowych rozwiązań naukowych, mających na celu uzupełnianie niedoborów składników odżywczych w diecie.


Wraz z forum, uruchomiony został również mini-serwis na którym możecie zapoznać się z poszczególnymi produktami z linii Therm Line, oraz z ich najważniejszymi składnikami. Znajdziecie tam także ciekawe filmy i uzyskacie możliwość przetestowania tego wyjątkowego preparatu.

Zapraszamy do zadawania pytań.

Edytowane przez Olimp Labs
Czas edycji: 2012-02-13 o 11:41 Powód: Rozbudowa - dane o ekspertach
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 11:50   #2
Kasia180719
Przyczajenie
 
Avatar Kasia180719
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 13
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Chciałam się poradzić czy te tabletki działają, dziś kupiłam pierwsze opakowanie, od jutra zaczynam brać chce schudnąć sporo 15-20 kg, obecnie ważę 96 kg, niestety zbędne kilogramy zostały mi po ciąży gdy przytyłam 25kg, chciałam by dojść do wagi 70kg, może kiedyś mi się uda...

Trzymajcie kciuki jutro zaczynam
Kasia180719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 12:15   #3
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Kasiu, jeśli chcesz schudnąć to Therm Line na pewno Ci w tym pomoże. Zapoznaj się z właściwościami poszczególnych produktów z linii Therm Line i wybierz ten, który w największym stopniu odpowiada Twoim wymaganiom.

Stawiasz sobie ambitne cele. Zastanów się również nad włączeniem odpowiednich ćwiczeń, które także będą wspomagać utratę kilogramów. Tu znajdziesz ćwiczenia opracowane pod kątem brzucha.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 16:25   #4
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Kciuki Kasiu

ja obecnie waże 74,5 kg i moim marzeniem byłoby schudnąć 10kg - urodziłam córeczkę prawie 7 miesięcy temu i w zasadzie waga spadła mi ekspresowo bo w ciąży przytyłam niedużo - ok 11kg - ale wstyd przyznać - od czasu porodu przytyłam już ok. 3kg - po porodzie miałam niepohamowany apetyt podczas karmienia piersią i gdy miesiąc po porodzie wróciłam do wagi sprzed ciąży - a nawet ciut mniej niż przed ciążą i ważyłam 71-72kg a teraz przybyło od tego czasu kilka kilogramów.. ech..

teraz już nie karmię i chcę się wziąć za siebie - żeby wreszcie wyglądać jak człowiek - biorę udział w akcji i być może uda mi się wypróbować produkt w walce z moimi kilogramami i dołączyć do testerek Therm Line
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:

Edytowane przez beata_1988
Czas edycji: 2012-02-13 o 16:29
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 17:30   #5
LadyAlien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 22
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

No wlasnie, u mnie therm line sprawdzil sie idealnie, ale to bylo przed ciaza i hmm prawie 4 lata temu. Po urodzeniu dziecka mimo intensywnego trybu zycia ciagle cos zostawalo. Tendencja do tycia i szybkie nagromadzanie tkanki tluszczowej w koncu mnie pokonaly Mimo, ze nie mam duzej nadwagi, waze 70-72 kg to z przyjemnoscia pozbylabym sie kilku kilo, dla swojego zdrowia i dobrej formy przed zblizajacym sie okresem urlopowym Nawet jezeli sie nie dostane, chociaz bardzo bym chciala, to mam nadzieje, ze znajde tutaj osoby z ktorymi wspolnie uda nam sie osiagnac nasze cele
LadyAlien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 08:57   #6
Paulaaax33
Raczkowanie
 
Avatar Paulaaax33
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 78
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Witam, ma takie pytanie : Czy ten suplement diety mogą brać osoby młodsze ? Mam 17 lat i do tej pory każdy lekarz odradzał mi prawie wszelkiego typu środków odchudzających, ponieważ mogą mi grozić skutki uboczne hormonalne i zdrowotne. Jak to jest z tym suplementem ?
__________________



` musisz grać sam nawet gdy urwie się hejnał, wśród alei gwiazd, wciąż omijać ścierwa ..
Paulaaax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 09:51   #7
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Czy branie tych preparatów osłabia działanie środków antykoncepcyjnych?
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 10:01   #8
Kasia180719
Przyczajenie
 
Avatar Kasia180719
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 13
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

ja zdecydowałam się na


chciałam zacząć brać od dziś, ale złapało mnie Grypa 39 s gorączki, ból głowy, gardła, więc odkładam to,
jednak tabletki czekają i na pewno się nie zmarnują,

i mam pytanko, ile mam brać tabletek dziennie, moja siostra ich tez używa i bierze 2 dziennie, od 2 miesięczny i już schudła 5kg.
Kasia180719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 10:45   #9
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez Paulaaax33 Pokaż wiadomość
Witam, ma takie pytanie : Czy ten suplement diety mogą brać osoby młodsze ? Mam 17 lat i do tej pory każdy lekarz odradzał mi prawie wszelkiego typu środków odchudzających, ponieważ mogą mi grozić skutki uboczne hormonalne i zdrowotne. Jak to jest z tym suplementem ?
Paulaaax33, Therm Line jest produktem bezpiecznym (opartym na naturalnych ekstraktach roślinnych), ale przeznaczonym dla osób dorosłych, a więc po 18 roku życia.
Nigdy też nie spieramy się z lekarzami - jeśli lekarz póki co odradza Ci stosowanie środków wspomagających odchudzanie, powinnaś go posłuchać..
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 11:26   #10
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez Pstra Pokaż wiadomość
Czy branie tych preparatów osłabia działanie środków antykoncepcyjnych?
Pstra, możesz przyjmować Therm Line bez obaw. Nie zaburza on działania środków antykoncepcyjnych.

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasia180719 Pokaż wiadomość
ja zdecydowałam się na


chciałam zacząć brać od dziś, ale złapało mnie Grypa 39 s gorączki, ból głowy, gardła, więc odkładam to,
jednak tabletki czekają i na pewno się nie zmarnują,

i mam pytanko, ile mam brać tabletek dziennie, moja siostra ich tez używa i bierze 2 dziennie, od 2 miesięczny i już schudła 5kg.
Kasiu, powinnaś brać po 2 kapsułki, 2 razy dziennie, najlepiej około 30 min przed śniadaniem i obiadem.
Jeśli jesteś chora, zdecydowanie poczekaj aż wyzdrowiejesz.
Powodzenia!
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 12:47   #11
isiaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar isiaczekk
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: gdzieś tam........
Wiadomości: 3 604
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Mam zamiar wyprobować tego preparatu chociaż po cichu liczę, że zostane recenzetka Nie mam zbyt wielu kg do zrzucenia, ale brak mi silnej woli. Niby ćwiczę, jestem aktywna, ale lubie też jeść Mam nadzieje, że do wakacji uda mi się zrzucić te zbedne kilogramy.
Mam tylko pytanie, czy muszę ograniczyć spożywane kalorie, albo jakieś składniki pokarmowe? Na chwile obecną spożywam ok 1900 kalorii dziennie, prowadzę srednioaktywny tryb życia
__________________
isiaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 12:51   #12
wirginia73
Przyczajenie
 
Avatar wirginia73
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 21
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Chciałabym zacząć stosować Therm Line Drink. I mam w związku z tym pytanie: kiedy wypić napój, żeby wykorzystać najlepiej jego właściwości przed zajęciami fitness czy w trakcie i zastąpić nim izotonik?
__________________

"Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie się im skrzydła, przychodzi im latać na miotle"



wirginia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:26   #13
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez isiaczekk Pokaż wiadomość
Mam zamiar wyprobować tego preparatu chociaż po cichu liczę, że zostane recenzetka Nie mam zbyt wielu kg do zrzucenia, ale brak mi silnej woli. Niby ćwiczę, jestem aktywna, ale lubie też jeść Mam nadzieje, że do wakacji uda mi się zrzucić te zbedne kilogramy.
Mam tylko pytanie, czy muszę ograniczyć spożywane kalorie, albo jakieś składniki pokarmowe? Na chwile obecną spożywam ok 1900 kalorii dziennie, prowadzę srednioaktywny tryb życia
Isiaczekk, do określenia Twojego dziennego zapotrzebowania na kalorie potrzebna jest spora ilość informacji m.in . o Twojej wadze, wzroście, wieku, czy nawykach żywieniowych. Takie założenia często robi się na spotkaniach z dietetykiem. Możesz je jednak w przybliżeniu określić korzystając z tego kalkulatora.

Jeśli chodzi o składniki pokarmowe to zwróć uwagę na kawę. Therm Line zawiera m.in. kofeinę. Należy o tym pamiętać. Dotyczy to szczególnie osób spożywających duże ilości kawy.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:29   #14
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez wirginia73 Pokaż wiadomość
Chciałabym zacząć stosować Therm Line Drink. I mam w związku z tym pytanie: kiedy wypić napój, żeby wykorzystać najlepiej jego właściwości przed zajęciami fitness czy w trakcie i zastąpić nim izotonik?
Wirginia73, zdecydowanie przed zajęciami fitness. Najlepiej około 30 min wcześniej. Therm Line to termogenik - nie ma właściwości izotonicznych.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 14:39   #15
wirginia73
Przyczajenie
 
Avatar wirginia73
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 21
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Produkty z serii Therm Line zawierają kofeinę. Zdarza mi się, ze drga mi powieka (pewnie skutek picia kawy i coli). Czy dołączenie suplementów z magnezem przy używaniu Therm Line uchroni mnie przed skutkami nadmiaru kofeiny?
__________________

"Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie się im skrzydła, przychodzi im latać na miotle"



wirginia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 17:41   #16
CatGirl92r
Rozeznanie
 
Avatar CatGirl92r
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 961
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez Olimp Labs Pokaż wiadomość
Isiaczekk, do określenia Twojego dziennego zapotrzebowania na kalorie potrzebna jest spora ilość informacji m.in . o Twojej wadze, wzroście, wieku, czy nawykach żywieniowych. Takie założenia często robi się na spotkaniach z dietetykiem. Możesz je jednak w przybliżeniu określić korzystając z tego kalkulatora.
Podobnie jak isiaczekk chcę spróbować tego preparatu ale cichutko w głębi duszy liczę że może uda mi się zostać recenzentką .
Właśnie obliczyłam wage, wzrost kalkulatorem i wyskoczyło mi BMI 24,6 i bardzo fajna dietka.
Ćwicze 2-3 razy w tygodniu, w warunkach domowych. Ostatnio trochę znudziły mi się tradycyjne ćwiczenia i dla urozmaicenia zawzięłam się żeby ćwiczyć motylkiem-agrafką.
Zastanawiam się czy dieta pomoże mi schudnąć podczas takich ćwiczeń i czy nie lepiej wrócić do starych (brzuszki, skłony itp) ?
CatGirl92r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 00:52   #17
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

A ja mam BMI 33,6 ajć... Też przyznam szczerze, że trochę liczę na pozostanie recenzentką :P
Nie wiem, czy wierzyć takim specyfikom, ale....może nauczyłyby mnie systematyczności w prowadzeniu zdrowego trybu życia? Bo jak widać po moim BMI takowego nie widać :| A tu jednak trzeba byłoby się 'spiąć'
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 07:58   #18
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez wirginia73 Pokaż wiadomość
Produkty z serii Therm Line zawierają kofeinę. Zdarza mi się, ze drga mi powieka (pewnie skutek picia kawy i coli). Czy dołączenie suplementów z magnezem przy używaniu Therm Line uchroni mnie przed skutkami nadmiaru kofeiny?
Wirginia73, drganie powieki jest bezpośrednio związane z niedoborem magnezu. Jeśli pijesz duże ilości kawy, to rzeczywiście zapewne wpływa na obniżenie jego poziomu. Powinnaś rozpocząć suplementację magnezem - najlepiej w wysokoprzyswajalnej formie.
Dla osób dostarczających organizmowi dużych ilości kofeiny dobrym rozwiązaniem jest Therm Line S. Ze wszystkich preparatów linii Therm Line zawiera on najmniejszą ilość kofeiny.

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez CatGirl92r Pokaż wiadomość
Podobnie jak isiaczekk chcę spróbować tego preparatu ale cichutko w głębi duszy liczę że może uda mi się zostać recenzentką .
Właśnie obliczyłam wage, wzrost kalkulatorem i wyskoczyło mi BMI 24,6 i bardzo fajna dietka.
Ćwicze 2-3 razy w tygodniu, w warunkach domowych. Ostatnio trochę znudziły mi się tradycyjne ćwiczenia i dla urozmaicenia zawzięłam się żeby ćwiczyć motylkiem-agrafką.
Zastanawiam się czy dieta pomoże mi schudnąć podczas takich ćwiczeń i czy nie lepiej wrócić do starych (brzuszki, skłony itp) ?
CatGirl92r, cieszymy się, że nasz kalkulator przypadł Ci do gustu.
Jeśli chodzi o dietę to jak najbardziej możesz włączyć ją do swojego programu odchudzania.
Jeśli chodzi o ćwiczenia motylkiem-agrafką to również dobry pomysł. Każdy rodzaj ćwiczeń, który wykonujemy z przyjemnością i zaangażowaniem wyjdzie nam na plus!
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 09:50   #19
isiaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar isiaczekk
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: gdzieś tam........
Wiadomości: 3 604
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Świetny jest ten Wasz kalkulator! W sumie wedlug BMI nie wyszlo mi, ze mam nadwage, ale i tak wiem, ze powinnam troche zrzucic i wiecej sie ruszac. Jak ogarne sytuacje na studiach to chyba przystapie do tej zaproponowanej na Waszej stronie diety. Jak tak na nia zernelam to nawet nie powinnam byc w jej trakcie glodna:d hihih
__________________
isiaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-15, 11:41   #20
Kasia180719
Przyczajenie
 
Avatar Kasia180719
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 13
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

wstyd się przyznać ale moje BMI TO 34,
a mam pytanie co kiedy będą wyniki kto testuje THERM LINE, bo ja mam już paczkę kupiona, ale licze na to że dostane się do szczęśliwych recenzentek
i druga rzecz do Pani które dopowiadana pytania Olimp Labs, ile najwięcej kilogramów zdołało się schudnąć dzięki tabletką, moim marzeniem jest 20 kg, ale czy się uda
trzymajcie kciuki, jeżeli nie zostanę recenzentką to od poniedziałku i tak zaczynam
__________________
Odchudzanie

96 kg ->-->->->94>->->->->->->cel 75 kg

Kasia180719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 12:26   #21
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez Kasia180719 Pokaż wiadomość
wstyd się przyznać ale moje BMI TO 34,
a mam pytanie co kiedy będą wyniki kto testuje THERM LINE, bo ja mam już paczkę kupiona, ale licze na to że dostane się do szczęśliwych recenzentek
i druga rzecz do Pani które dopowiadana pytania Olimp Labs, ile najwięcej kilogramów zdołało się schudnąć dzięki tabletką, moim marzeniem jest 20 kg, ale czy się uda
trzymajcie kciuki, jeżeli nie zostanę recenzentką to od poniedziałku i tak zaczynam
Kasiu, zgłoszenia do testu przyjmujemy do 26 lutego. Zaraz potem opublikowana zostanie lista Recenzentek.
Niestety nie mamy danych o największej ilości zrzuconej przy pomocy Therm Line`a. Jego użytkowniczki nie podają nam takich danych.

20 kg to bardzo ambitny cel. Najlepiej jeśli jego realizację rozłożysz sobie w kilku krokach na dłuższy czas, aby nie wpłynęło to negatywnie na Twoje zdrowie. Ponadto, w przypadku takiej utraty wagi niezbędne będzie włączenie również ćwiczeń i odpowiedniej diety. Dietę skonsultować można z dietetykiem.

Edytowane przez Olimp Labs
Czas edycji: 2012-02-15 o 12:27 Powód: .
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 19:39   #22
krepa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 854
GG do krepa
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Mam pytanie odnosnie cyklu cwiczen. Ile powtorzen ma liczyc kazde z nich? Zaczelam cwiczyc na miesnie brzucha i w kazdym z 3 cwiczen robilam po 20 powtorzen na poczatek. Nie chce schudnac, tylko spalic tluszczyk z brzuszka. Czy bez suplementow bedzie to mozliwe z tymi cwiczeniami?
__________________

krepa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 05:53   #23
Siasia1988
Raczkowanie
 
Avatar Siasia1988
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 48
GG do Siasia1988
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Witam Juz kiedys stosowałam therm line II pomogły mi zrzucić 10 kg teraz chciałabym się pozbyć jeszcze 5 kg. Niewiem co wybrać stosowanie tabletek przed posiłkami czy przed treningiem. Nie jadam regularnie z powodu pracy ale za o staram się ćwiczyć dziennie choćby na rowerze stacjonarnym. Czy jest to jakaś różnica ?
Siasia1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 06:26   #24
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Kiedyś zetkełam się z suplementem Therm Line ale zabrakło odwagi mi stosować. W okresie zimowym przybyło mi ciałka, z którym naprawdę źle się czuje i które jak najszybciej chciałabym zgubić bez efektu jojo. Słyszałam też wiele przychylnych opinii na temat Therm Line, dodaje nam energii dzięki kofeinie, jest nam ciepło od środka bo to termogenik. Już się nakręciłam na kuracje i jestem zdeterminowana by podjąć nowy plan żywienia + sport + THERM LINE. Dodatowo mamy pomoc ekspertów gdyby było coś nie tak (odpukać). Bardzo fajny program na lato
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 08:12   #25
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez krepa Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnosnie cyklu cwiczen. Ile powtorzen ma liczyc kazde z nich? Zaczelam cwiczyc na miesnie brzucha i w kazdym z 3 cwiczen robilam po 20 powtorzen na poczatek. Nie chce schudnac, tylko spalic tluszczyk z brzuszka. Czy bez suplementow bedzie to mozliwe z tymi cwiczeniami?
Krepa, standardowo powinnaś wykonać 20 powtórzeń każdego z ćwiczeń, jednak możesz zwiększyć tą ilość jeśli po 20 powtórzeniach nie odczuwasz znacznego zmęczenia mięśni brzucha (zdarza się w przypadku osób o bardzo dobrej kondycji).
Jeśli chodzi o odchudzanie za pomocą samych ćwiczeń - oczywiście, że jest to możliwe. Regularny i intesywny ruch fizyczny to doskonały sposób na spalenie tkanki tłuszczowej. Jednak dodając do tego programu suplementację Therm Line`em znacząco zwiększysz ten efekt. Termogeneza zostanie dodatkowo nasilona, co zaowocuje zgubieniem dodatkowych kilogramów. Najlepsze efekty osiągniesz biorąc Therm Line na około 30 min przed ćwiczeniami.

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Siasia1988 Pokaż wiadomość
Witam Juz kiedys stosowałam therm line II pomogły mi zrzucić 10 kg teraz chciałabym się pozbyć jeszcze 5 kg. Niewiem co wybrać stosowanie tabletek przed posiłkami czy przed treningiem. Nie jadam regularnie z powodu pracy ale za o staram się ćwiczyć dziennie choćby na rowerze stacjonarnym. Czy jest to jakaś różnica ?
Siasia1988, 10 kg to doskonały wynik. Gratulacje! Jeśli tylko trenujesz, bierz 2 kapsułki na około 30 min przed ćwiczeniami. W dniach w których nie masz czasu na trening, bierz Therm Line przed posiłkiem.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 08:18   #26
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

a ja mam pytanie odnośnie energy drinków Therm Line, jaką ilość można dziennie maxymalnie wypijać? W trakcie ćwiczeń czy lepiej przed? Szkoda, że w niewielu miejscach są bynajmniej u mnie.
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 08:19   #27
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez diana171615 Pokaż wiadomość
Kiedyś zetkełam się z suplementem Therm Line ale zabrakło odwagi mi stosować. W okresie zimowym przybyło mi ciałka, z którym naprawdę źle się czuje i które jak najszybciej chciałabym zgubić bez efektu jojo. Słyszałam też wiele przychylnych opinii na temat Therm Line, dodaje nam energii dzięki kofeinie, jest nam ciepło od środka bo to termogenik. Już się nakręciłam na kuracje i jestem zdeterminowana by podjąć nowy plan żywienia + sport + THERM LINE. Dodatowo mamy pomoc ekspertów gdyby było coś nie tak (odpukać). Bardzo fajny program na lato
Diana171615, nie masz się czego obawiać. Sinetrol, będący istotnym składnikiem Therm Line, posiada badania kliniczne, które dowodzą jego bezpieczeństwa w kontekście wielu aspektów funkcjonowania organizmu. Możesz zapoznać się z nimi tutaj.
Dodatkowo możesz dobrać rodzaj Therm Line`a - od najmocniejszego TL Forte, poprzez Therm Line II, aż do Therm Line S.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 09:50   #28
kamila2709
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila2709
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 078
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Hej
Ja również chcę testować Therm Line i marzę o zostaniu recenzentką ale nie wiem, który TL wybrać Mam 21 lat, przy wzroście 171 ważę 81,4kg i do lata chcę mieć piękną sylwetkę i wagę 65kg.
Nigdy nie stosowałam TL i zastanawiam się nad TL Forte, ale wolałabym, żeby doradził mi Ekspert TL
Ważne jest dla mnie również to, aby po osiągnięciu wymarzonej wagi utrzymać ją na długi czas i wygrać z efektem jojo
kamila2709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 11:14   #29
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez kamila2709 Pokaż wiadomość
Hej
Ja również chcę testować Therm Line i marzę o zostaniu recenzentką ale nie wiem, który TL wybrać Mam 21 lat, przy wzroście 171 ważę 81,4kg i do lata chcę mieć piękną sylwetkę i wagę 65kg.
Nigdy nie stosowałam TL i zastanawiam się nad TL Forte, ale wolałabym, żeby doradził mi Ekspert TL
Ważne jest dla mnie również to, aby po osiągnięciu wymarzonej wagi utrzymać ją na długi czas i wygrać z efektem jojo
Kamila2809, zacznij od TL Forte (substancje termogeniczne+Sinetrol+Lk arnityna), lub Therm Line II (substancje termogeniczne+Lkarnityna, bez Sinetrolu). Jeśli z jakiś powodów nie będą Ci odpowiadać to spróbuj Therm Line S.
15 kg do wakacji to olbrzymie wyzwanie. Należało by właczyć doskonale dobraną dietę oraz regularne ćwiczenia i wszystko to wesprzeć Therm Line`em. Zdecydowanie trzeba byłoby też podzielić sobie ten cel na pośrednie kroki i w ten sposób dochodzić do wymarzonej wagi. Pamiętajmy, że działania, które mogły by zaowocować tak poważną utratą wagi, mogłyby też odbić się niekorzystnie na zdrowiu.

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez diana171615 Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie odnośnie energy drinków Therm Line, jaką ilość można dziennie maxymalnie wypijać? W trakcie ćwiczeń czy lepiej przed? Szkoda, że w niewielu miejscach są bynajmniej u mnie.
Diana171615, można wypić dwa Therm Line Drink`i dziennie. Najlepiej pić je na około 30 min przed treningiem. Wzmocnią efekt termogenezy.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 11:28   #30
kamila2709
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila2709
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 078
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Dziękuję za odpowiedź
Dziś pojadę do apteki kupić TL Forte i od jutra zacznę go stosować
Od miesiąca stosuje dietę, ale nie ćwiczyłam regularnie i udało mi się schudnąć 3,2kg, ale od wczoraj wzięłam się porządnie za siebie i będę ćwiczyć codziennie, a w połączeniu z TL Forte mam nadzieję na dobre rezultaty


_____________________


16.01.2012 - 84,6kg
aktualnie - 81,4kg

I cel - 74kg

II cel - 69kg

III cel - 65kg Moje marzenie
kamila2709 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.