Wizażanki poradzcie-Nail Bar - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-19, 13:15   #1
Rubia87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Exclamation

Wizażanki poradzcie-Nail Bar


Drogie wizażanki, bardzo potrzebuje waszej rady , otoz mam zamiar podpisac umowe z ktoryms z dystrybutorem lakierów czy OPI a moze Alessandro(ewentualnie poleccie inne fimry),jestem nowa w branzy,więc jakiekolwiek opinie od was bardzo mi sie przydadza kobietki. Najwazniejsze czy wyzyje teraz na samym przyslowiowym nail barze.czekam na wasze opinied zieki
Rubia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 13:28   #2
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Wizażanki poradzcie-Nail Bar

czy wyzyjesz to zalezy od wieeeeeelu czynnikow
natomiast jesli chodzi o te firmy... obydwie sa swietne.
do alessandro mam sentyment.. ale wydaje mi sie,ze musze zdradzic te firme, bo opi sa ,jak na moj gust ,o wiele lepsze nie wiem jak z zelami, bo nie probowalam, ale jesli chodzi o lakiery CUD MIOD PRALINKA:d
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 16:55   #3
LargeHadronCheerleader
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 119
Dot.: Wizażanki poradzcie-Nail Bar

Lakiery OPI są wyjątkowej jakości. Jeżeli finansowo oferta jest sensowna, to OPI.
LargeHadronCheerleader jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 18:48   #4
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wizażanki poradzcie-Nail Bar

najlepiej sprawdź cenowo, co Ci się opłaci
ja polecam OPI i Essie (z tą różnicą, że Essie nie ma tak wyjechanych kolorów co OPI , dystrybutorem Essie jest a.i. polska, wiem że mają promocje dla współpracujących gabinetów)
o Alessandro dużo nie wiem, więc się nie wypowiadam

ale myślę, że jak chcesz dobrze wyposarzyć sobie salon, to warto mieć markę, która będzie co sezon wypuszczała modne kolorki (nie wiem jak z tym jest w Alessandro, ale Essie i OPI mają niemal co chwilka nowe kolekcje )

ale chyba najlepszą opcją byłoby wybrać się na targi, kupić po 1 z różnych lakierów, przy okazji zapytać co mogą Ci zaoferować i posprawdzać je jakościowo, ilościowo, kolorystycznie, czy dobrze nakłada Ci się je nakłada itp.
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)

Edytowane przez KattiePL
Czas edycji: 2009-02-19 o 18:51
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 23:49   #5
Rubia87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Wizażanki poradzcie-Nail Bar

jade wlasnie na targi w Warszawie i juz nie moge sie doczekacz moich obliczen wynika ze najlepiej nawiazalabym wspolprace z fryzjerem badz masazytka.sama interesuja sie wizazem,ktory sprawia mi przyjemnosc -a w czerwcu bronie tytul przed izba rzemieslnicza ,do tego mam doswiadczenie barmanskie.boje sie ze niewiedza branzy mnie zniszczy,aczkolwiek chodze od dawna po potencjalnej konkurencji,ale nigdy nie bylam w nail barze?? moze macie swoje opinie na temat manicure i pedicure i serwowaniu koktajli z parasolka przy dobrej muzyce??
Rubia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 02:32   #6
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Wizażanki poradzcie-Nail Bar

hmm.. drinki.. czemu nie.. ale zawsze jade do kosmetyczki samochodem i tak jak obserwuje, to nie widzialam, zeby jakas kobieta przybyla tam w inny sposob..
wiec chyba raczej bezalkoholowe

i sa dwie grupy klientek. ja ide do kosmetyczki sie zrelaksowac. moja ukochana kosmetyczka zawsze podaje mi zielona herbatke/owocowa herbatke/kawusie/ ale chetnie dostalabym od niej koktajl owocowy.. zawsze mozna to pieknie wliczyc w koszt uslugi
druga grupa pan chce miec wykonana usluge w tempie ekspresowym, raz dwa i nie ma czasu na *******y.. i z wielu godzin spedzonych w salonie stwierdzam, ze ta grupa jest wieksza... coz, takie czasy

oczywiscie to zalezy od miasta...
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 12:34   #7
Rubia87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Wizażanki poradzcie-Nail Bar

no dobra pozstaje przy koktajlach i kawach i herbatach , ale czy dobrym pomyslem bylaby wspolpraca z fryzjerem jako poczatkujaca??No i najwazniejsze jak zatrudniac te dziewczyny ktore pracowaly by w nail barze na umowe o prace, na pol etatu, moze studentki??sama juz nie wiem . jest tyle ciezkich tematow.najgorsze jest to ze kazda firma narzuca co miesieczne zatowarowanie a bardzo chcialabym nawiazac wspolprace z OPI plus z 1 fryzjerem.Nie wiem czy to przepis na sukces ale tak cos czuje ze to moze byc toNajwaznieszjsze to fotele z hydromsazem , dlatego jade w ten weekend sprawdzic jak na chlodnej w wawrszawie sobie radzamoje miasto moze co prawda nie jest Warszawa ale jest usytuowana na kanale tranzytowym.Czy macie dla mnie rady:jako tej zaczynajacej wizazystki, bo cos czuje ze przede mna wiele nieprzespanych nocy
Rubia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:03.