Mam już dość, co robię źle...? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-03, 16:20   #31
karolina2008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 96
Dot.: Mam już dość, co robię źle...?

Cytat:
Napisane przez Julie_K Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Szukałam podobnego wątku i nie znalazłam, jeśli jednak przeoczyłam jakimś cudem to proszę o połączenie. Ale ad rem...

Nie mam już siły, chyba nie umiem malować paznokci...;/ Mam swoje, naturalne, zawsze przed położeniem lakieru odtłuszczam zmywaczem, nakładam preparat podkładowy (Killy's zielony), dwie warstwy kolorowego lakieru i na to utwardzacz Soraya. Skórki mam zawsze poodsuwane, pazurki opiłowane. Co z tego, skoro NIGDY nie mam idealnie gładkich paznokci!! ZAWSZE mam odciśniętą kołdrę (mimo że pryskam wysuszaczem Cree i czekam ok.3 h zanim pójdę spać), ZAWSZE mam zapowietrzenia, lakier jest miękki nawet na drugi dzień, ciągle łapie jakieś odciski:/ Mam już dość, na półeczce stoi cała bateria lakierów a mi już ręce opadają i nie mam ochoty malować;/ Dzieje się tak z każdym lakierem, czy IsaDora czy Inglot czy Golden Rose...
Podpowiedzcie coś...
a ja ci powiem tak szczerze ze maluje pazurki(jak nie mam tipsów)2 warstwami lakieru bez uwtardzacza i innych cudów i jest oknie mam zapowietrzeń itp.hihihi chyba troche za dużo tego kładziesz...spróbuj zwyczajnie pomalować 2 razy
karolina2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:49.