akryl belarte antyalergiczny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-16, 18:43   #1
user10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4

akryl belarte antyalergiczny


Witam wszystkich
Nie bardzo chce mi sie wierzyc, ze istnieje akryl, ktory nie uczula. Jednak znalazlam w internecie informacje, ze akryl Belarte ma wlasciwosci antyuczuleniowe.
Wiem, ze kombinuje, ale bardzo lubie akryl, a nie bardzo moge go stosowac, gdyz na plaluszkach wyskakuja mi krostki wypelnione osoczem-podejrzewam, ze to alergiczny wyprysk kontaktowy. Uzywam rekawiczek, nie dotykam skory preparatem, nie zalewam
skorek, a i uzywam NSI, primer mam bezkwasowy
Na zel reakcja jest taka sama. Kurcze poradzcie cos, bo bardzo lubie lepic akrylki, tylko ta alergia. Moze sa jakies akryle specjalne dla skory nadwrazliwej?
Pozdrawiam

P.S. Tak sobie pomyslalam, ze moze przycyna uczulenia byl aceton. Sciagalam stare akrylki, namaczajac w acetonie, skorki moze sie troszke podraznily. A jak wiadomo to skorki przepuszczaja antygeny-alergeny hmmm
Niemniej jednak poprzednim razem mialam tylko kilka krostek, a tym razem ( po sciagnieciu starych akrylkow) cale stado.

Edytowane przez user10
Czas edycji: 2009-08-16 o 18:55 Powód: edycja
user10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 10:19   #2
Lilitka
Raczkowanie
 
Avatar Lilitka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
Dot.: akryl belarte antyalergiczny

user10p, najlepiej napisz maila do firmy z prośbą o podanie skladu danej rzeczy a potem znajdziesz sobie na necie czy dane skladniki uczulaja czy nie
__________________
Pójdziemy ze sobą powoli obok
Do końca wszystkiego żeby zacząć na nowo
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
W spokoju przy sobie nie czując czasu

Twoje łzy miażdżą mi serce
I usycham i kwitnę
I ciągle chce więcej


Lilitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 12:50   #3
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: akryl belarte antyalergiczny

Ja ostatnio jak robię pazurki akrylem (SF i PB) to potem kaszlę przez dwa dni... :/ Koleżanka mówiła, że długotrwałe przebywanie w szkodliwych warunkach może uczulać. Wcześniej tego nie miałam.
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 23:14   #4
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: akryl belarte antyalergiczny

No własnie szukam info o alergiach przy robieniu pazurków.... Od jakiegoś czasu po zrobieniu (komuś lub sobie) paznokci- nie dosc ze kaszle jak oszalała,cały czas mam wrazenie ze cos mi w gardle siedzi, do tego dochodzi straszliwy katar (który wlasnie kapie mi na klawiaturę), który jest naprawde uciążliwy.
Zauwazyłam ze wlasnie po pazurasach mam takie akcje... i wyzej przeczytałam ze po PB wlasnie odkąd zakupiłam PB i KONAD mam ta alergir i nie wiem na co???
zaznaczam ze pracuje na zelach, nie wiem czy to od tipsow czy od zeli
__________________
Szczyt fantazji: polozyc sie w kaluży, wsadzic piórko w dupe i udawac żaglowke...
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.