Prosze pomozcie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-28, 08:31   #1
Komediaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bruksela/Bialystok
Wiadomości: 26
GG do Komediaa
Lightbulb

Prosze pomozcie!


Hej.
Niedawno ukonczylam kurs na przedluzanie paznokci zelem i akrylem. Na kursie pracowalam na produktach firmy "Charbonee" (ceny tych produktow nie sa wcale takie tanie...), w zwiazku z czym postanowilam kupic produkty wlasnie tej firmy. W zasadzie podczas kursu zadna Pani prowadzaca nie wymieniala innych firm i nie okreslala ich jako "dobre" "srednie" itd. Kupilam zestaw do akrylu wlasnie z tej firmy no i nie jestem z niego zadowolona zreszta moje klientki takze narzekaja. Przedluzana plytka paznokcia im peka jednak nie lamie sie. Wyglada to bardzo nieestetycznie...
No i teraz chcialabym zmienic produkty na lepsze... zastanawiam sie jak skompletowac sobie dobry zestawy, taki, abym i ja i klientki byly zadowolone. Czy moglybyscie pomoc mi w skompletowaniu zestawu do akrylu oraz zestawu do zelu?
Bylabym Wam bardzo wdzieczna
Komediaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 12:37   #2
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: Prosze pomozcie!

z tego co wiem ostatnio dziewczyny polecały akryle z Perfekt Beauty - cena przystępna, ja pracuje na produktach Dobrej Rady i polecam bo tanie i super jakościowo. Pozdrawiam
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 14:31   #3
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Prosze pomozcie!

Wyszukiwarka odpowie na każdą Twoją wątpliwość
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 14:40   #4
Komediaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bruksela/Bialystok
Wiadomości: 26
GG do Komediaa
Dot.: Prosze pomozcie!

Tak.. wyszukiwarka odpowie na kazda moja watpliwosc. Jednak nie chce spedzac kolejnych dni na wyszukiwaniu.. Dlatego wlasnie prosze Was o rade i polecenie na prawde czegos dobrego. Ja sama slyszalam nie raz ze bialy akryl na frencha wcale nie jest taki bialy a wrecz przeciwnie szarawy. Dlatego tez nie chcialabym popelnic nastepnej gafy i kupowac "kota w worku" bo troche szkoda mi na to kasy!
Wiec jesli macie i znacie jakies dobre produkty prosze o sugestie
Komediaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 15:49   #5
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Prosze pomozcie!

No ok, niech Ci będzie leniuchu.
Ja żeli nie będę polecała, bo pracuje jedynie na żelach DobrejRady (swoją drogą są wspaniałe i tanie jak woda) ew. na sylikonowych z SF. - także małe doświadczenie mam
Akryle - ja uwielbiam, preferuje kolorowe z Belarte, z klasycznych () EzFlow - biały do frencha, naturalny i clear (lubię też pink, ma delikatny odcień) - dodatkowo mają świetne szablony.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 17:34   #6
Komediaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bruksela/Bialystok
Wiadomości: 26
GG do Komediaa
Dot.: Prosze pomozcie!

Super wielkie dzieki za rade )

Czekam na sugestie innych dziewczyn

Ja w zasadzie zastanawialam

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Ja w zasadzie zastanawialam sie nad akrylami firmy SPN, IBD, Christrio?? Macie jakies wiadomosci na temat tych marek?

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

PinkSlip czy moglabys podac mi nazwy produktow jakie masz z dobrejrady (zele)?? Powiedz mi jak naklada sie te zele z dobrej rady?
Z gory dzieki
Komediaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 17:55   #7
Veela1
Raczkowanie
 
Avatar Veela1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 288
Dot.: Prosze pomozcie!

IBD ma bardzo dobre akryle. White jest śnieznobiały, idealnie kryjący, dla mnie super. Clear też bomba, przejrzysty jak żel. Ale ta cena

Z kolei polecam Ci NSI. Ich cover niedawno pokochałam (kiedyś mi nie pasował), ich biały też jest idealny. I różowy ma piękny odcień, taki delikatny.
Veela1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-28, 19:21   #8
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Prosze pomozcie!

Żele- Perfect Beuty, DobraRada i ostatnio odkryte przez mnię Astonishing- cena trochę wyższa niż PB ale są świetne jakościowo, gęstościowo a przede wszystkim w masakrycznie szybki sposób się utwardzają

Jesli o akryle chodzi to kolorówkę polecam z Ez Flow i z Nfu.Oh mają mega piękną kolorówkę i teraz kilka odcieni covera, akuratnie tego nie testowałam ale to fajne mieć tyle odcieni do wyboru

Jeśli chodzi akryle z IBD, to niestety prawda że linię żelową mają o niebo lepsza niż akrylową

Ahh no i coś na temat żeli Dobrej Rady- testuje właśnie builder clear, jest świetny, oczywiście nieodzownie moją miłością jest blush PB, ale ten budujący jest na prawdę świetny.
__________________

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2009-09-28 o 19:23
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 19:29   #9
euuuphoria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 91
Dot.: Prosze pomozcie!

Polecam żele PB bardzo dobra jakośc w super cenie , miałam też okazję pracować na białym żelu Astonishing Arctic White i jest to najlepszy biały żel z jakim miałam do czynienia-gęsty, linia uśmiechu wychodzi perfekcyjna o śnieżnobiałym kolorze,a przy tym rewelacyjnie sie go aplikuje.
euuuphoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 17:15   #10
Komediaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bruksela/Bialystok
Wiadomości: 26
GG do Komediaa
Dot.: Prosze pomozcie!

Ok wielkie dzieki.
A akryle kolorowe z "dobrej rady" nie zdaja egzaminu?
Komediaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 20:39   #11
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Prosze pomozcie!

Nie próbowałam ich.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-01, 21:12   #12
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Prosze pomozcie!

Cytat:
Napisane przez Komediaa Pokaż wiadomość
Ok wielkie dzieki.
A akryle kolorowe z "dobrej rady" nie zdaja egzaminu?

Na szkoleniu z kolorowego akrylu przypadły mi do gustu NSI i chyba Ra-nails, ale ja się nie znam... Sama mam akryle kolorowe od dobrejrady i jakieś noname I-nailsy są całkiem ok...

Co do żeli to polecam napewno jednofazówkę American z Alessandro i super buildera od dobrej rady. Jest super gęsty No i średniogęstego cleara z Astonishing Nails, który utwardza się s 30 sekund
Cover to napewno Masked od DR, ale ja go trochę mieszkam z Pink Blushem. No albo Ultra Pink z Astonishing dla tych co lubią róż
Białe żele natomiast to Arctic White Astonishing no i ja akurat używam Soft White od DR jakiś czas...

Ogólnie Astonishing ma świetne żele, ale troszkę droższe niż te od DR. Dlatego póki co mogę o nich pomarzyć... No, ale ja się nie znam ;p
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:17.