Jak zdobędę certyfikat to jakie mam szanse na pracę w zawodzie stylisty paznokci?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-25, 18:13   #1
Indian Summer
Raczkowanie
 
Avatar Indian Summer
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 245
Thumbs down

Jak zdobędę certyfikat to jakie mam szanse na pracę w zawodzie stylisty paznokci??


Napiszcie proszę bo myslę o tym bardzo poważnie, a dryg do tego mam a co najwazniejsze-kocham wszystko co zwiazane jest z kosmetyka, wizażem...

Pozdrawiam serdecznie
__________________
sierpień 2008-80,40 kg
listopad 2008-67,50kg
...........
grudzien-2008-65,30kg

Łącznie MINUS 15,10kg
na diecie rozdzielnej

Spasłam sie 5 kg-
od poniedziałku 8.11-walcze
jest 69kg
cel 65


kilogram juz zgubilam
Indian Summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 18:23   #2
Misia.m
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 195
GG do Misia.m
Dot.: Jak zdobędę certyfikat to jakie mam szanse na pracę w zawodzie stylisty paznokci??

Szansę ma każdy,
tylko teraz jest naprawdę mnóstwo salonów,najtrudniejszą sprawą jest przebić się przez tłum.
Idealnie by było,gdybyś dostała pracę w salonie,który ma wyrobioną świetną markę,ale na to trzeba sobie zasłużyć i duużo pracy włożyć i serca.
Życzę powodzenia.
Misia.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 18:46   #3
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Jak zdobędę certyfikat to jakie mam szanse na pracę w zawodzie stylisty paznokci??

Przy takiej konkurencji raczej trudno się wybić :/ ale Misia.m ma rację z tym salonem z marką
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 21:06   #4
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Jak zdobędę certyfikat to jakie mam szanse na pracę w zawodzie stylisty paznokci??

Jeden certyfikat i dryg......?
To zdecydowanie za mało

Chyba ,ze jesteś wybitnie uzdolniona
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 21:26   #5
Indian Summer
Raczkowanie
 
Avatar Indian Summer
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 245
Dot.: Jak zdobędę certyfikat to jakie mam szanse na pracę w zawodzie stylisty paznokci??

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Jeden certyfikat i dryg......?
To zdecydowanie za mało

Chyba ,ze jesteś wybitnie uzdolniona
Dlatego pytam jak to jest, jak masz cos konkretnego do napisania to pisz, co jest niezbedne a nie sypiesz ogólnikami i to zupełnie bez pokrycia o argumentów-nie rozumiem...
__________________
sierpień 2008-80,40 kg
listopad 2008-67,50kg
...........
grudzien-2008-65,30kg

Łącznie MINUS 15,10kg
na diecie rozdzielnej

Spasłam sie 5 kg-
od poniedziałku 8.11-walcze
jest 69kg
cel 65


kilogram juz zgubilam
Indian Summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 21:33   #6
maszka4
Zadomowienie
 
Avatar maszka4
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 1 535
GG do maszka4
Dot.: Jak zdobędę certyfikat to jakie mam szanse na pracę w zawodzie stylisty paznokci??

Ja też mam dryg, i miałam juz trzy oferty pracy w salonach w mojej miejscowości, nawet wczoraj jedną, jednak nigdy się na to nie zgodzę, bo nie mam żadnego papieru, tylko ten dryg
Jednak myślę, że po samym kursie, chyba niewiele zdołasz. Gdzie praktyka,?? a to jest bardzo ważne, będziesz musiała poszukać w swoim mieście salonów gdzie potrzebuja kobiet do pomocy, a na pewno się uda.
Kto szuka nie błądzi

Acha i nie jedź Pauli, bo ona Ci nic nie zrobiła, ale zaraz jeszcze może....
__________________
Moja fotogaleria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=235829
Moje pazurki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93829

Różowy
maszka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 22:01   #7
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Jak zdobędę certyfikat to jakie mam szanse na pracę w zawodzie stylisty paznokc

Cytat:
Napisane przez Indian Summer
Dlatego pytam jak to jest, jak masz cos konkretnego do napisania to pisz, co jest niezbedne a nie sypiesz ogólnikami i to zupełnie bez pokrycia o argumentów-nie rozumiem...
Więc kolejna porcja ogólników.
Rozumiem ,że z księzyca spadłaś i nie masz pojęcia co jest niezbędne do podjęcia pracy w jakimkolwiek zawodzie?

Rozumiem ,że nie masz pojęcia,ze przy wszelkiego rodzaju pracach manualnych niezbędna jest praktyka? Dużo praktyki?

Że przy wszelkiego rodzaju - szeroko pojętej- pracy 'z ludzmi' niezbędne jest absolutnie perfekcyjne przygotowanie i gruntowna wiedza?

Że odbycie jednego szkolenia, choćby najlepszego, w żadnym razie nie przygotuje do podjęcia pracy w salonie . Chyba ,że partactwo to dla danej 'stylistki' chleb powszedni.

Że słowo kosmetyka zawiera w sobie tak szeroki wachlarz pojęć ,że nie ma siły by robić wszystko - i wykonywać to na najwyższym poziomie. Bo wizaż ze stylizacją paznokci ma tyle wspolnego co mecz piłki nożnej i narciarstwo alpejskie.

Ze najważniejsze w biznesie jest rozeznanie i wywiad jak wygląda sprawa konkurencji? Bo jesli Wrocław pęka w szwach od stylistek a ulotki "Tipsy - promocja" walają sie po ulicach, to szansa na podjęcie pracy w zawodzie ( w przypadku osoby , ktora jeszcze nic sobą nie reprezentuje) jest znikoma?

Aaah ale po co ja sypię ogólnikami - skoro "myslisz o tym bardzo poważnie" napewno jesteś swiadoma takich wyświechtanych frazesów.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-25, 22:06   #8
Indian Summer
Raczkowanie
 
Avatar Indian Summer
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 245
Dot.: Jak zdobędę certyfikat to jakie mam szanse na pracę w zawodzie stylisty paznokc

Mam nadzieję, że Ci ulżyło bo w żaden sposób mi nie pomogłaś...ale "dziekuję" za "dobre chęci"...jestem tak tępa, że nie wpadłabym na to wszystko, gdybys mi nie napisała...Kłaniam sie nisko.
__________________
sierpień 2008-80,40 kg
listopad 2008-67,50kg
...........
grudzien-2008-65,30kg

Łącznie MINUS 15,10kg
na diecie rozdzielnej

Spasłam sie 5 kg-
od poniedziałku 8.11-walcze
jest 69kg
cel 65


kilogram juz zgubilam
Indian Summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 08:47   #9
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: Jak zdobędę certyfikat to jakie mam szanse na pracę w zawodzie stylisty paznokc

Przepraszam, że się wtrącam...Czy Ty myślałaś, że jak napiszesz, że masz do tego dryg i myslisz o tym poważnie, to zaraz posypią się tutaj same "ochy" i "achy" na Twój temat?
Ja się wypowiadać nie bede na temat tych certyfikatów, kursów i tak dalej bo się na tym kompletnie nie znam. Ale ja w każdej dziedzinie, tak i zapewne w tym temacie najważniejsza jest praktyka, umiejętności, zdobyte doświadczenie. Same predyspozycje niestety nic nie dadzą...
Nie wiem dlaczego z taką rezerwą podchodzisz do tego co napisała do Ciebie Paulakrk... Chciałaś rad ludzi doświadczonych w tym co robią... Więc dlaczego z taką ironią "dziękujesz" za to co napisała?
Pozdrawiam, i życzę powodzenia!
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 12:18   #10
marzenka28
Raczkowanie
 
Avatar marzenka28
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 106
Dot.: Jak zdobędę certyfikat to jakie mam szanse na pracę w zawodzie stylisty paznokc

Ja również miałam ten "dryg".. i co z tego!! Najpierw pierwsza rzecz jaka przyszla mi do głowy do zdobycie certyfikatu!! Ale nie dla samego papierka, tylko po to żeby dowiedzieć się jak, jak pracowac aby mojej potencjalnej klience nie zrobic więcej szkody niiz pożytku!!

Co z tego że to lubisz, jak nie masz pojęcia o ogólnych zasadach tego zachowania higieny, bo wymycie rączek to troszke za mało...

Paulakrk, czasami jeden papierek wystarczy, bo przecież teraz wiele salonów zanim zatrudni taką stylistke to chce ją sprawdzić, zaprasza do salonu, czesto z własną klienką, a stylistka na niej ma pokazać na co ją stać.
No ale jeżeli Indian Summer będzie miała takie podejscie do klienta jak do koleżanek na forum, to choć nie wiem jak bardzo byłaby zdolna, to własnie z tego powodu bym jej nie zatrudniła, bo tylko by potencjalne klientki odstraszała swoja postawą!!!
i żeby koleżanka nie stwierdziła że nie chce jej pomóc, to dodam następny ogólnik:
DUŻA WIEDZA i PRAKTYKA PRAKTYKA PRAKTYKA I JESZCZE RAZ PRAKTYKA
__________________

Jak to pięknie realizować marzenia
marzenka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 12:41   #11
jaś
Raczkowanie
 
Avatar jaś
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 81
GG do jaś
Dot.: Jak zdobędę certyfikat to jakie mam szanse na pracę w zawodzie stylisty paznokc

Dołączam sie do chórku osób z branży - choć ja nie jestem z branży. Dokładnie w każdym zawodzie aby zdobyć pracę i posiedzieć w niej nieco dłużej niż tydzień trzeba się do tego przyłożyć. Oczywiście papiery są ważne - jednak tam gdzie pracuje się z klientem trzeba pokazać klasę w wykonawstwie (no to tyle jeśli chodzi o praktykę) , oprócz tego trzeba mieć wyśmienity kontakt z klientem/klientką - proponuje trochę poczytać na ten temat lub zapisać sie na kurs NLP. na początek. W "środku" i na "końcu" nigdy nie zapominać, że mimo że się jest nadzwyczajnym profesjonalistą/tką- że za usługę płaci klient i to on jest absolutnie najważniejszy. A może piszę nie na temat.. ??
jaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-26, 12:49   #12
marzenka28
Raczkowanie
 
Avatar marzenka28
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 106
Dot.: Jak zdobędę certyfikat to jakie mam szanse na pracę w zawodzie stylisty paznokc

Cytat:
Napisane przez jaś
Dołączam sie do chórku osób z branży - choć ja nie jestem z branży. Dokładnie w każdym zawodzie aby zdobyć pracę i posiedzieć w niej nieco dłużej niż tydzień trzeba się do tego przyłożyć. Oczywiście papiery są ważne - jednak tam gdzie pracuje się z klientem trzeba pokazać klasę w wykonawstwie (no to tyle jeśli chodzi o praktykę) , oprócz tego trzeba mieć wyśmienity kontakt z klientem/klientką - proponuje trochę poczytać na ten temat lub zapisać sie na kurs NLP. na początek. W "środku" i na "końcu" nigdy nie zapominać, że mimo że się jest nadzwyczajnym profesjonalistą/tką- że za usługę płaci klient i to on jest absolutnie najważniejszy. A może piszę nie na temat.. ??
Dokładnie się zToba zgadzam!!
kultura osobista jest wymagana w kazdym jednym zawodzie, to już nie komuna kiedy nie interesowalo na czy ekspedienka w sklepie mięsnym jest miła badź nie, byle zdobyć towar
a co do usługi stylistki wcale nie jest ona tania, więc mamy prawo wymagać profesjonalizmu i kultury!!
__________________

Jak to pięknie realizować marzenia
marzenka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 13:19   #13
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: Jak zdobędę certyfikat to jakie mam szanse na pracę w zawodzie stylisty paznokci??

według mnie kursy i ciagłe dokrztałcanie różnymi technikami, praktyka czyli wiele przerobionych "rączek" i to nie byle jak,do tego duuuuzo szczęścia i ten "dryg" to szansa na rozwinięcie interesu i zaistnienie na rynku,oczywiście jeszcze dochodzą do tego koszty jakie trzeba poniesć w związku z tym zawodem.Nie jest łatwo niestety ale można podjąc sie tego zadania a może coś z tego wyjdzie.
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 13:36   #14
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Jak zdobędę certyfikat to jakie mam szanse na pracę w zawodzie stylisty paznokc

Cytat:
Napisane przez marzenka28
Paulakrk, czasami jeden papierek wystarczy, bo przecież teraz wiele salonów zanim zatrudni taką stylistke to chce ją sprawdzić, zaprasza do salonu, czesto z własną klienką, a stylistka na niej ma pokazać na co ją stać.
Teoretycznie - zgadza się
Tym bardziej ,ze wlascicielka salonu biorąc do pomocy dziewczynę, czesto sama ją sobie doszkala.
Ale powiedzmy sobie szczerze - jeden dyplom = 1 szkolenie...I co dalej? Stylistka z jednym dyplomem to dupa nie stylistka
Nie sprowadzam tu wszystkiego oczywiscie do pogoni za certyfikatami, bo mozna mieć calą scianę dyplomow ( hehehehe ) a robić marnie paznokcie.
Ale branża rozwija się w tak błyskawicznym tempie ,że poprzestanie na jednorazowym szkoleniu to samobójstwo
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 14:09   #15
marzenka28
Raczkowanie
 
Avatar marzenka28
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 106
Dot.: Jak zdobędę certyfikat to jakie mam szanse na pracę w zawodzie stylisty paznokc

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Teoretycznie - zgadza się
Tym bardziej ,ze wlascicielka salonu biorąc do pomocy dziewczynę, czesto sama ją sobie doszkala.
Ale powiedzmy sobie szczerze - jeden dyplom = 1 szkolenie...I co dalej? Stylistka z jednym dyplomem to dupa nie stylistka
Nie sprowadzam tu wszystkiego oczywiscie do pogoni za certyfikatami, bo mozna mieć calą scianę dyplomow ( hehehehe ) a robić marnie paznokcie.
Ale branża rozwija się w tak błyskawicznym tempie ,że poprzestanie na jednorazowym szkoleniu to samobójstwo
Tak - jest w tym wiele racji... tym bardziej że kurs kursowi nie równy( sama sie o tym przekonalam)
chyba nie wziełam pod uwage szkoleń dodatkowych typu zatapianie, żele klorowe itp, itd
i w zasadzie niewiadomo jakie nowości w tej branży na nas czekają za lat pare
__________________

Jak to pięknie realizować marzenia
marzenka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 19:12   #16
jaś
Raczkowanie
 
Avatar jaś
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 81
GG do jaś
Dot.: Jak zdobędę certyfikat to jakie mam szanse na pracę w zawodzie stylisty paznokc

Cytat:
Napisane przez marzenka28
Tak - jest w tym wiele racji... tym bardziej że kurs kursowi nie równy( sama sie o tym przekonalam)
chyba nie wziełam pod uwage szkoleń dodatkowych typu zatapianie, żele klorowe itp, itd
i w zasadzie niewiadomo jakie nowości w tej branży na nas czekają za lat pare
A ja z uporem manika będę powtarzał. Róbcie sobie kursy zatapiania paznokci w akrylu- pardon- paprania paznokci akrylem ,ale może by tak wybrać się na zuuupełnie inny kurs -jak dostrzec ukryte potrzeby klientki, jak ją zrozumieć co ona by chciała a nie umie wyrazić, jak jej dogodzić mimo ze jestem marną stylistką - no bo te zapowietrzenia i odklejenia- ale za to jak ta stylistka umie słuchać i rozumieć drugiego człowieka! W zasadzie to jeszcze nie koniec. A co byście szanowne Panie stylistki powiedziały na szkolenie z zakresu psychologii? klientki przychodzą nie tylko po piękne paznokcie, przychodzą by się wyżalić, pogadać o wrednym sąsiedzie Jasiu, czy też zwyczajnie poplotkować. Znałem taką jedną która przez 10 zrobionych paznokci umiała powiedzieć a teraz lewa , a teraz druga. Pazurki zdrobione IDEALNIE. wrażenia z pobytu - brak wrażeń. Przecież stylistka musi to wiedzieć że jedna klientka chce popaplac a inna chce ciszy i ukojenia. Ale się rozpisałem !
jaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 20:04   #17
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Jak zdobędę certyfikat to jakie mam szanse na pracę w zawodzie stylisty paznokc

Cytat:
Napisane przez jaś
klientki przychodzą nie tylko po piękne paznokcie, przychodzą by się wyżalić, pogadać o wrednym sąsiedzie Jasiu, czy też zwyczajnie poplotkować. Znałem taką jedną która przez 10 zrobionych paznokci umiała powiedzieć a teraz lewa , a teraz druga. Pazurki zdrobione IDEALNIE. wrażenia z pobytu - brak wrażeń.
Ja kiedy idę do fryzjera, kosmetyczki, masażysty oczekuję należytego wykonania zabiegu i świetego spokoju.
Nienawidzę rozgadanych specjalistek wypytujacych co tam na studiach , u mamy, u psa.
Mam ochotę posiedzieć w spokoju i poczytać gazetę.
I jesli specjlaista w danej dziedzinie wykona swoje zadanie w sposob mnie zadowalający, to nie zamienie go za nic w swiecie na nawet nieco lepszego- ale gadatliwego 'pseudopsychologa' zabawiajacego mnie rozmową.

Więc jesli 'zrobione jesr idealnie' tzn ,że cel zostal osiągiety. Bo jesli będe chciala wrazen to sobie skoczę na bungee.

I ja rownież naleze do takich co potrafią powiedziec tylko "prawa, lewa".
Nie oznacza to bynajmniej braku szacunku - po prostu nie jestem gadatliwa i nie lubię się nadmiernie spoufalać. Z zadnymi klientami - ani z branży paznokciowej ani drugiej w jakiej "siedze".
I niestety swojego charakteru w imie zarobienia większej ilosc kasy zmieniac nie zamierzam -
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 23:09   #18
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Jak zdobędę certyfikat to jakie mam szanse na pracę w zawodzie stylisty paznokci??

Aj dziewczyny dziewczyny. Mam wrażenie że niektóre z Was trochę poniosło
Indian Summer po prostu zapytała, czy to zbrodnia?
Czy w przyszłości na swoje dzieci czy koleżanki tez tak naskoczycie za niewiedzę? Jakby wiedziała co ma robić to by chyba sie nie pytała, prawda?
Każdy z nas się zastanawia co zrobić ze swoim życiem i szuka różnych opcji, rad wśród innych. I niekoniecznie najbliższych bo ci bywają zazwyczaj nieobiektywni.
Jaś ma dużo racji w tej psychologi. Stylistka nie musi wysłuchiwać naszych żali, ale do gburowatej i zadufanej w swojej robociźnie (bo przecież robi najlepsze!) nigdy w życiu drugi raz bym nie poszła. Chocby na prawdę robiła świetne pazurki, to takiej ani grosza zarobić bym nie dała. Nie ta to następna...
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 23:58   #19
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Jak zdobędę certyfikat to jakie mam szanse na pracę w zawodzie stylisty paznokc

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Ja kiedy idę do fryzjera, kosmetyczki, masażysty oczekuję należytego wykonania zabiegu i świetego spokoju.
Nienawidzę rozgadanych specjalistek wypytujacych co tam na studiach , u mamy, u psa.
Mam ochotę posiedzieć w spokoju i poczytać gazetę.
I jesli specjlaista w danej dziedzinie wykona swoje zadanie w sposob mnie zadowalający, to nie zamienie go za nic w swiecie na nawet nieco lepszego- ale gadatliwego 'pseudopsychologa' zabawiajacego mnie rozmową.
Paula, ja wiedziałam, że nie tylko uwielbienie dla Sapkowskiego nas łączy Szkoda, że chyba niewiele osób myśli jak Ty - bo dla mnie sytuacja, kiedy stylistka robiąc mi paznokcie bez przerwy gada jest szalenie męcząca - przecież to jak więzienie, z którego nie da się uciec. Szkoda, że nikt nie organizuje szkoleń z zakresu umiejętności rozpoznawania charakteru klientek - mam na myśli "lubi gadać czy nie lubi" etc. W tym sensie szkolenie byłoby jak najbardziej na miejscu .
Chyba się przeniosę do Krakowa.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-27, 07:00   #20
jaś
Raczkowanie
 
Avatar jaś
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 81
GG do jaś
Dot.: Jak zdobędę certyfikat to jakie mam szanse na pracę w zawodzie stylisty paznokc

Cytat:
Napisane przez Rayne
Szkoda, że nikt nie organizuje szkoleń z zakresu umiejętności rozpoznawania charakteru klientek - mam na myśli "lubi gadać czy nie lubi" etc. W tym sensie szkolenie byłoby jak najbardziej na miejscu .
Chyba się przeniosę do Krakowa.
Właśnie o to mi chodziło!
jaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:22.