analiza składu maseczki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-13, 10:37   #1
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825

analiza składu maseczki


Witam!

Chciałabym poprosić mądre Wizażanki o analizę składu maseczki do suchej skóry. Moja cera jest teraz wrażliwa i zastanawiam się, czy zamawiać czy nie.

Oto i skład:

Water (Aqua), Stearic Acid, Sunflower Seed Oil, Butylene Glycol, Dimethicone, Shea Butter, Triethanolamine, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Sodium Acsorbate, Tocopherol, Retinol, Cucumber Fruit Extract, Codium Tomentosum Extract, Epilobium Angustifolium Extract, Hydrolized Algin, Chlorella Vulgaris Extract, Sea Water, Avocado Oil, Grapefruit Peel Oil, Pogostemon Cablin Oil, Cedarwood Bark Oil, Soybean Oil, Rosemary Leaf Oil, Origanum Majorana Leaf Oil, Lavender Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Acrylates/c10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Polysorbate 80, Disodium EDTA, Parfum, Phenoxyethanol, Methyl -, Ethyl- , Isobuthylparaben, Red 33
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 12:51   #2
cristilla
Raczkowanie
 
Avatar cristilla
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: sama nie wiem;)
Wiadomości: 180
Dot.: analiza składu maseczki

Ma sporo olejów, ekstraktów, trójglicerydy, masło shea. Powinna coś tam ponawilżać.
Zawiera też parabeny, silikony, pochodne ropy naftowej jeżeli Co to nie przeszkadza możesz zamówić.
__________________
Szukaj mnie
Bo sama nie wiem już
Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę.
cristilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.