Zatopione cuda - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-18, 11:51   #1
bunny666
Raczkowanie
 
Avatar bunny666
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 110
Unhappy

Zatopione cuda


Witajcie wizażanki!
tak z czystej ciekawosci chcialam sie was zapytac moje drogie, o pomoc w sprawie trojwymiarowych kwiatów badz wzorów z akrylu zatopionych w akrylu.

robie trójwymiarowe kwiatki z akrylu ale nie probowałam ich nigdy zatopc, tak by efekt głebi i trojwymiarowosci został ale byly zatopione w akrylu. chyba wiecie o co mi chodzi...

tak z ciekawosci sie pytam bo nie probowałam tego robic, ale moze mi powiecie jak to zrobic by paznokcie nie byly grubaśne. bo na logike mi tak wlsanie to wyglada... no jak robie kwiatek to jest jednak wypukly, a zatapiajac go w akrylu to pazurek bedzie duzo grubszy wyjasnicie mi to ???:c onfused:

z góry dzieki za info
bunny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 18:40   #2
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Zatopione cuda

jeśli pracujesz na żelach, wykonaj paznokcie jak zawsze (nie nakładając warstwy nabłyszczającej) poczym...zrób takie same kwiatuchy jak na powierzchni, z tym że staraj sie tak rozgnieśc kulki, żeby były bardziej płaskie...uformuj kwiatuchy i zatop je w żelu.. wsac do lampy, przetrzyj cleanerem (i takie tam...), i spiłuj żeby powierzchnia nie była wypukła...
I wtedy nałoż nabłyszczacz i powinno byc ok
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 20:05   #3
bunny666
Raczkowanie
 
Avatar bunny666
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 110
Dot.: Zatopione cuda

ja pracuje na akrylu, do zelu jeszcze nie doszlam- w sensie wlasnych produktow...

ale boje sie ze moga te pazurasy na ktorych beda kwiatki byc grubsze:P ale sie postaram
bunny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:12.