Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Jak zawsze na poziomie - pytania, rozmowy, problemy związane z życiem seksualnym.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-05-07, 14:01   #1411
LizzieDutch
Przyczajenie

Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

No i też moja wypowiedź nigdzie nie sugeruje wartościowania. Jedynie ostrzegam, że o wiele łatwiej wejść w wariant "za wcześnie", podczas gdy nie ma tu praktycznie "za późno". Trudno jest będąc młodziutkim dobrze ocenić swoje potrzeby, zwłaszcza gdy się jest zauroczonym, albo ulega jakiemuś dziwnemu ciśnieniu z zewnątrz.

Moja opowieść to z kolei inna para kaloszy, można jedynie żałować straconych lat ;-) Wrzuciłam ją raczej z dedykacją dla tych, którzy z czasem ulegają zwątpieniu.
LizzieDutch jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 20:14   #1412
umpapumpa
Rozeznanie

Dziewczyny mam mały problem: jestem dziewicą, ale ostatnio regularnie się zabawiamy z partnerem palcami tam wewnątrz i dzisiaj miałam dość mocne krwawienie (nie okres).
Czy on mógł mi coś uszkodzić tam w środku? Bo nie wiem czy zasuwać jeszcze dzisiaj do lekarza

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez LizzieDutch Pokaż wiadomość
PS nie mogę nie wspomnieć o żarciku, który rzucił mi partner w trakcie. Udało się wprowadzić co trzeba, leżę skupiona i wtulona, patrząc gdzieś w sufit i próbuję na bieżąco ogarnąć cały natłok wrażeń i ogarnąć całą akcję toczącą się w środku, a ten zerka na mnie z uwagą, zbliża mi usta do ucha i szepcze: "Witamy wśród żywych".
ale w sumie chłopak dobrze rozładował napięcie
umpapumpa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 20:21   #1413
Leany
⚆ _ ⚆

Cytat:
Napisane przez umpapumpa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam mały problem: jestem dziewicą, ale ostatnio regularnie się zabawiamy z partnerem palcami tam wewnątrz i dzisiaj miałam dość mocne krwawienie (nie okres).
Czy on mógł mi coś uszkodzić tam w środku? Bo nie wiem czy zasuwać jeszcze dzisiaj do lekarza
Mógł naruszyć twoją błonę albo uszkodzić mechanicznie ścianę pochwy. Jeżeli krwawienie nie trwa długo i nie jest bardzo obfite (wtedy istnieje ryzyko nadmiernej utraty krwi i związanych z nią powikłań) to ja nie widzę wskazań do natychmiastowej wizyty u lekarza. Jeśli jednak krwawienie utrzymywałoby się dłużej albo w czasie przyszłych penetracji odczuwałabyś duży dyskomfort to warto zobaczyć co się tam dzieje.
Leany jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 20:34   #1414
umpapumpa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Leany Pokaż wiadomość
Mógł naruszyć twoją błonę albo uszkodzić mechanicznie ścianę pochwy. Jeżeli krwawienie nie trwa długo i nie jest bardzo obfite (wtedy istnieje ryzyko nadmiernej utraty krwi i związanych z nią powikłań) to ja nie widzę wskazań do natychmiastowej wizyty u lekarza. Jeśli jednak krwawienie utrzymywałoby się dłużej albo w czasie przyszłych penetracji odczuwałabyś duży dyskomfort to warto zobaczyć co się tam dzieje.
On podobno błony nie wyczuł (nie mam?), mnie bolało kilka pierwszych razy a za którymś samo z siebie przestało i poszliśmy trochę dalej, a dzisiaj po powrocie do domu zauważyłam krew na bieliźnie... Nie ma jej dużo, tak jakby ktoś mi naciął palec, ale miałam też w nocy ból brzucha, taki ścisk w dole.
Stary 2019-07-15, 20:55   #1415
Leany
⚆ _ ⚆

Cytat:
On podobno błony nie wyczuł (nie mam?), mnie bolało kilka pierwszych razy a za którymś samo z siebie przestało i poszliśmy trochę dalej, a dzisiaj po powrocie do domu zauważyłam krew na bieliźnie... Nie ma jej dużo, tak jakby ktoś mi naciął palec, ale miałam też w nocy ból brzucha, taki ścisk w dole.
Wcale nie musiał wyczuć błony. Ona może mieć bardzo różną budowę. Jeżeli ból podbrzusza będzie się utrzymywał to faktycznie warto iść do lekarza. Może to być oznaka jakiś problemów z jajnikami.
Stary 2019-07-16, 04:42   #1416
umpapumpa
Rozeznanie

Cytat:
Wcale nie musiał wyczuć błony. Ona może mieć bardzo różną budowę. Jeżeli ból podbrzusza będzie się utrzymywał to faktycznie warto iść do lekarza. Może to być oznaka jakiś problemów z jajnikami.
Dzisiaj w nocy krwawienie nadal się utrzymało (nie jakieś mocne, powinnam raczej mówić "plamienie") i zastanawiam się czy to nie coś związanego z jakąś endometriozą, bo kiedyś było podejrzenie. Moja przyjaciółka ma to dziadostwo od praktycznie początku dojrzewania i co ona przeszła, no czuję się po prostu jakoś dziwnie "tam".
A że jestem troszkę hipochondryczką, która zaraz sobie wmawia różne cuda
Stary 2019-07-16, 08:01   #1417
Leany
⚆ _ ⚆

Cytat:
Dzisiaj w nocy krwawienie nadal się utrzymało (nie jakieś mocne, powinnam raczej mówić "plamienie") i zastanawiam się czy to nie coś związanego z jakąś endometriozą, bo kiedyś było podejrzenie. Moja przyjaciółka ma to dziadostwo od praktycznie początku dojrzewania i co ona przeszła, no czuję się po prostu jakoś dziwnie "tam".
A że jestem troszkę hipochondryczką, która zaraz sobie wmawia różne cuda
Uważam, że zawsze lepiej skonsultować swoje wątpliwości u lekarza niż bagatelizować kwestie zdrowotne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2019-07-16, 10:35   #1418
patiasym
Zakorzenienie

Cytat:
Uważam, że zawsze lepiej skonsultować swoje wątpliwości u lekarza niż bagatelizować kwestie zdrowotne
Popieram Cię całkowicie, masz absolutną rację.
patiasym jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
błona dziewicza, doznania, dziewica, dziewica pierwszy_raz, dziewictwo, inicjacja, jak to jest, jego, krew, masturbacja kobiety, mężczyzna, miłość, nastolatki porady, pierwszy, pierwszy raz, pierwszyraz, prawiczek, prezerwatywa, problem, raz, seks, seks ból, seks brak przyjemnosci, seks dziewictwo sex, sex, stosunek seks krwawienie, stosunki bolesne, stres, współżycie, związek, żel intymny, żele znieczulające

Nowe wątki na forum Seks

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości