produkty konadnail - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-11, 20:12   #31
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Talking Dot.: produkty konadnail

jestem bardzo zadowolona z konad
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg allegro_preview2a.jpg (23,3 KB, 102 załadowań)
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 20:58   #32
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: produkty konadnail

też się zastanawiam nad tym turystycznym zestawem, chociażby po to, żeby sprawdzić czy bedzie mi sie podobało takie zdobienie, a płytki można dokupić nawet z oficjalnej stronki KOnad po ok.20 zł.Mówisz, że jestes zadowolona? może jednak zaryzykuję
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 21:06   #33
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: produkty konadnail

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
też się zastanawiam nad tym turystycznym zestawem, chociażby po to, żeby sprawdzić czy bedzie mi sie podobało takie zdobienie, a płytki można dokupić nawet z oficjalnej stronki KOnad po ok.20 zł.Mówisz, że jestes zadowolona? może jednak zaryzykuję
Awa to jest po prostu re-we-la Wzorki wychodzą na prawdę precyzyjnie (w moim wątku wrzuciłam kilka fotek wzorków na tipsach więc jak chcesz to zerknij sobie )
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 14:05   #34
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: produkty konadnail

no fajne nawet, ale Ty masz zestaw za 500 zl; a ja myslałam o tym turystycznym
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 14:18   #35
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: produkty konadnail

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
no fajne nawet, ale Ty masz zestaw za 500 zl; a ja myslałam o tym turystycznym
ten turystyczny też mam, kupiłam go na próbę, a potem kupiłam ten większy
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 14:34   #36
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: produkty konadnail

tez mam ten zestawik z Allegro.. i ni cholery nie umiem odbic całego wzorku na paznokciu, zawsze cos sie urwie, nie dokończy, rzuciłam w kąt... ale Pysiamn i Oblabobla umieją się tym posługiwac, wiec to cos ze mną moze byc cos nie tak
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 15:18   #37
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: produkty konadnail

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
tez mam ten zestawik z Allegro.. i ni cholery nie umiem odbic całego wzorku na paznokciu, zawsze cos sie urwie, nie dokończy, rzuciłam w kąt... ale Pysiamn i Oblabobla umieją się tym posługiwac, wiec to cos ze mną moze byc cos nie tak
(już to chyba gdzieś pisałam )Trzeba dobrze odtłuścić płytkę i stempelek, lakier trzeba nałożyć szybkim ruchem, tak samo zdjąć jego nadmiar. Jak nabierasz lakier z płytki na stempelek musisz wykonać to jednym nie za mocnym, ale też nie za słabym ruchem Tym małym stempelkiem ciężej się odciska niż normalnym (większym) jest bardziej twardy i nie dopasowuje się do kształtu paznokcia. tym większym robi się wzorki o wiele łatwiej
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-12, 22:27   #38
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: produkty konadnail

no własnie a ja mam ten mały stempelek... na tipsach łatwiej zrobic stempelek, bo są wieksze i bardziej łopatowate niz moje drobne, zaginające się pazurki i w tym własnie chyba cały sęk no ale poćwiczę... moze cos się uda...
dziękuję za rady tak sobie myślę.. a może dałoby się zastąpic stempelek czyms innym.. jakąs gumą czy cos zeby nie kupowac tego stempla duzego bo to naprawdę sporo pieniędzy kosztuje :/
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 23:07   #39
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: produkty konadnail

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
no własnie a ja mam ten mały stempelek... na tipsach łatwiej zrobic stempelek, bo są wieksze i bardziej łopatowate niz moje drobne, zaginające się pazurki i w tym własnie chyba cały sęk no ale poćwiczę... moze cos się uda...
dziękuję za rady tak sobie myślę.. a może dałoby się zastąpic stempelek czyms innym.. jakąs gumą czy cos zeby nie kupowac tego stempla duzego bo to naprawdę sporo pieniędzy kosztuje :/
Faktycznie zdzierstwo na maxa50zl ja mam lacznie 4 stemple: ten malenki, 2 okragle, jeden 2-stronny. Ale na wszelki wypadek nie będę ich sprzedawać, bo potem by mi było szkoda kasy na nowy
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 18:19   #40
onyxlife
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: produkty konadnail

Do Marcin_Kon i arcadius1974

Od kiedy to Panowie malują paznokcie
Wątpię, żeby na tym produkcie traciły klientki – mam zestaw podróżny firmy Konad i teraz też zestaw od Pana z allegro i nie widzę różnicy - poza ceną.

Wydaje mi się, że Panowie są pracownikami firmy Konad i bezczelnie bronią swojego monopolu. Ceny, które proponujecie są stanowczo za duże jak na polskie realia.
Żeby za kawałek plastiku płacić 40zł to przesada. Niestety dziewczyny pisały tu już, że za granicą zestawy Konad są o połowę tańsze jak nie więcej – to wy taką marżę nakładacie.

Swoją droga co teraz nie jest Made In China??
Co do zestawów to uważam, że to jest bez sensu – ja wszystko już posiadam – pilniki, pęsety idp., po co mi następne o 4 razy droższe?? Ja chcę tylko ozdobić paznokcie.

Gdziekolwiek były robione te produkty spełniły moje oczekiwania i jestem z nich bardzo zadowolona – szczególnie, że mam porównanie z produktami firmy Konad i nie widzę, żadnej różnicy przy ich użyciu.

Mam nadzieję, że Pan z allegro się jeszcze pojawi bo chętnie u niego kupię następne wzorki.
onyxlife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 18:34   #41
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: produkty konadnail

Cytat:
Napisane przez onyxlife Pokaż wiadomość
Do Marcin_Kon i arcadius1974

Od kiedy to Panowie malują paznokcie
Wątpię, żeby na tym produkcie traciły klientki – mam zestaw podróżny firmy Konad i teraz też zestaw od Pana z allegro i nie widzę różnicy - poza ceną.

Wydaje mi się, że Panowie są pracownikami firmy Konad i bezczelnie bronią swojego monopolu. Ceny, które proponujecie są stanowczo za duże jak na polskie realia.
Żeby za kawałek plastiku płacić 40zł to przesada. Niestety dziewczyny pisały tu już, że za granicą zestawy Konad są o połowę tańsze jak nie więcej – to wy taką marżę nakładacie.

Swoją droga co teraz nie jest Made In China??
Co do zestawów to uważam, że to jest bez sensu – ja wszystko już posiadam – pilniki, pęsety idp., po co mi następne o 4 razy droższe?? Ja chcę tylko ozdobić paznokcie.

Gdziekolwiek były robione te produkty spełniły moje oczekiwania i jestem z nich bardzo zadowolona – szczególnie, że mam porównanie z produktami firmy Konad i nie widzę, żadnej różnicy przy ich użyciu.

Mam nadzieję, że Pan z allegro się jeszcze pojawi bo chętnie u niego kupię następne wzorki.
Niestety z tego co się rozejrzałam, to wszędzie są takie ceny (aż byłam w szoku, bo w US(i)A Widziałam nawet drożej te zestawy) Chociaż sama cieszę się, że dorwałam taki zestaw podobno warty ok 1000zł za 500zł (jak podliczyłam ile tego tam było, to wyszło, na prawdę nie drogo (wyszło mi, że same lakiery są warte ok 350zł, a nie wspomnę o płytkach i całej reszcie stempelków itd.)

Po za tym zgodzę się z Tobą aprops MADE IN CHINA Na oryginalnych lakierach jest napisane MADE IN KOREA
Na największej płytce jest napisane INTERNATIONAL PATENT: KOREA PATENT, US PATENT, JAPAN PATENT, CHINA PATENT.
Nikt mi nie wmówi, że tego nie zrobiono w Chinach.... To taki sam -Zacytuję jednego z panów "Chiński chłam" Aż mi się rwie na język: Czym się różni Chiński chłam od chińsko-japońsko-koreańsko-amerykańskiego chłamu?
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-14, 20:12   #42
onyxlife
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: produkty konadnail

nie powiem ci gdzie to czytałam ale na pewno na forum wizażu - dziewczyny pisłały, że za granicą jest to tańsze - może nie wszędzie...

Jedna była na wycieczce w Koreii i kupiła to za grosze a druga coś pisała też o Bułgari czy Belgii - nie pamiętam dokładnie ale w pamięci mi zostało, że jest taniej
onyxlife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 20:16   #43
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: produkty konadnail

Cytat:
Napisane przez onyxlife Pokaż wiadomość
nie powiem ci gdzie to czytałam ale na pewno na forum wizażu - dziewczyny pisłały, że za granicą jest to tańsze - może nie wszędzie...

Jedna była na wycieczce w Koreii i kupiła to za grosze a druga coś pisała też o Bułgari czy Belgii - nie pamiętam dokładnie ale w pamięci mi zostało, że jest taniej
Dobrze wiedzieć, może ktoś zaczni stamtąd sprowadzać te zestawy i będą tańsze, bo teraz to oni na serio sobie jaja robią z tymi cenami.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 21:51   #44
Neneeke
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5
Dot.: produkty konadnail

Hejka wszystkim,

mam zestaw Konada kupiony na tej stronie www.konad.pl i nie narzekam, a moze nawet wiecej ja i wszystkie znajome, ktorym tym zrobilam pazurki sa po prostu zachwyconeeee.

Co do made in China Ich podroby sa zawsze marnej jakosci, nie mowiac juz o tym, ze bywaja niebezpieczne dla z=drowia i sie to wycofuje z rynku. Poza tym to nie lubie sie ubierac a Levijsy, chodzis w adidOsach, ani ogladac filmu na telewizorze SoMy

Skoro produkt jest dobry to jest wart swojej ceny. Przed zakupem sprawdzilam ceny za granica w kilku krajach i ceny byly wyzsze niz w Polsce. Dodatkowo dochodza tam koszty dostawy 20-30euro do paczki i tym bardziej to jest bez sensu.

Z perspektywy czasu, a mam to juz prawie rok, moge powiedziec, ze sprzet Konada jest niezniszczalny, a lakieru tak wydajnego i dobrze kryjacego NIE MA.Wiem bo mam lakiery co najmniej dwudziestuparu firm.. zreszta byla juz taka dyskusja tu na forum i zdaje sie ze "Oblabobla" potwierdzila to samo.

Podsumowujac: lubie oryginalne rzeczy i chetnie zapalce za dobra jakosc.
Neneeke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 09:21   #45
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: produkty konadnail

Cytat:
Napisane przez onyxlife Pokaż wiadomość
nie powiem ci gdzie to czytałam ale na pewno na forum wizażu - dziewczyny pisłały, że za granicą jest to tańsze - może nie wszędzie...

Jedna była na wycieczce w Koreii i kupiła to za grosze a druga coś pisała też o Bułgari czy Belgii - nie pamiętam dokładnie ale w pamięci mi zostało, że jest taniej
o Rumunii rzeczywiście wszędzie są tańsze, wystarczy popatrzeć w Niemczech, jeśli się ma znajomego i jest skłonny nam kupić to w cenie naszego jednego macie dwa zestawy.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 09:23   #46
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: produkty konadnail

Cytat:
Napisane przez arcadius1974 Pokaż wiadomość
..i bardzo dobrze, ze tacy naciagacze znikaja z powierzchni ziemi.. jeszcze pewnie prokuratura ich dobije.

Szkoda czasu i jakichkolwiek pieniedzy na podroby, zwlaszcza jesli chodzi o paznokcie gdzie efekt liczy sie najwiecej - warto zaplacic za dobry, gwarantowany material z wiarygodnego i oficjalnego zrodla, a nie dawac zarabiac takim kminiaczom.. pewnie caly towar ktory oferuja na allegro to jeden wielki chinski chlam a jednoczesnie niby firmowe produkty.
a tak a propos, rozumiem, że zestaw podrózny, który Pan sprzedaje na allegro za 14,99 ma hologram oryginalności Konad?
Onyxlife ma całkowitą rację, co dziś nie jest made in china ( nawet tv Philips), też będę dokupywać wzorki, ale nie widziałam ich osobno, tylko te drogie, jeśli masz jakieś namiary na tańsze to daj cynk proszę
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 16:12   #47
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: produkty konadnail

Co myslicie o tym??

http://www.allegro.pl/item284467714_...czny_duzy.html

http://www.allegro.pl/item283942922_...wzorkami_.html
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 23:16   #48
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: produkty konadnail

też dzisiaj oglądałam te płyteczki jak tylko dostanę swój zestawik i zda u mnie egzamin to bede zamawiać płytki
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 06:08   #49
onyxlife
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: produkty konadnail

awa 2001 - znalazłam - tu masz płytki
/reklama usunięta/

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2007-12-28 o 11:47
onyxlife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-17, 11:06   #50
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: produkty konadnail

wiem już znalazłam wczoraj, jak sprawdzę zestaw to domówię, ale dzięki za fatygę cmok
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 15:17   #51
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: produkty konadnail

Oryginalna płytka ma wygrawerowany numer (np. m12) i wygląda od spodu tak jak na zdjęciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG.jpg (65,4 KB, 55 załadowań)
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 10:56   #52
Neneeke
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5
Dot.: produkty konadnail

Hej awa!

jeżeli szukasz płytek, to oryginalne są pod linkiem

/reklama usunięta/


Tych NIE konadowych nie polecam. Zamówiłam sama na próbę i nie dość, że są ostre (omal palcy nie pocięłam!) to jeszcze wzorek nie wychodził tak dobrze. Poza tym od razu dostałam maila od konada, że to podróby i że zawiadomili prokuraturę...

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2007-12-28 o 11:48
Neneeke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 22:59   #53
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: produkty konadnail

Laski, dziekuję znalazłam już, sie uparły dziewczyny )))) mam nawet 1 już w domu, testuję teraz lakiery i powiem, ze najfajniej wychodzi mi na linerach
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 14:36   #54
zontek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Dot.: produkty konadnail

Witam serdecznie drogie Panie

Właśnie się dowiedziałem, że na tutejszym forum trwa burzliwa dyskusja na temat produktów, które sprzedajemy na allegro. Zrobiło mi się bardzo przykro i zarazem się zezłościłem, że pracownicy firmy Konad stosują tak prymitywną i obrażająca formę reklamy i obrony swojego monopolu.

Ja nie będę zachwalał swojego produktu - wystarczy spojrzeć na nasze komentarze a same sie Panie przekonacie, że te obelgi na nasz temat nie są prawdziwe i są tylko żałosną manipulację waszej osoby.

Panią, która napisała, że o mało sobie paluszków nie pocięła na naszym produkcie zapraszam do ujawnienia swojego nicku na allegro (może Pani napisać na PM do mnie) - bardzo szybciutko sprawdzimy, czy rzeczywiście dokonała ona u nas zakupu - w co bardzo wątpię.

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkie miłe Panie i proszę, żeby kierowały sie własnym rozumem i nie opierały się na tych wrednych oszczerstwach.
Nasz produkt jest tańszy dlatego że znamy polskie realia i nasze wypłaty a nie dlatego, że jest gorszy. Nie jest też żadną podróbką - jest produkowany przez znana i cenioną firmę, ktróa eksportuje go na całą Europę a przede wszystkim do Niemiec.

Wesołych Świąt
zontek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 15:17   #55
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: produkty konadnail

jestem za, a po ile macie dodatkowe płytki? 24,99 za płytke, kiedy zestaw kosztował 14,99 to troszke dla mnie drogo
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 16:38   #56
onyxlife
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: produkty konadnail

zestaw za 14,99 ma tylko 2 wzorki to sa te malutkie płytki - na tych okrągłych płytkach jest więcej wzorków
onyxlife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 21:36   #57
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: produkty konadnail

zestaw za 14,99 to nie tylko płytka chodzi mi natomiast o to, ze skoro w tej samej cenie są płytki oryginalne Konada i innej firmy, to wezmę oczywiscie Konada.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 22:03   #58
onyxlife
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: produkty konadnail

bo widzisz - co znaczy oryginalne - bo mają nalepkę??

To nie sa sławne firmy jak Sony czy Adidas - to jakies tam firmy "kogucik"
Wydaje mi się a raczej wiem (bo mam zestawy obu tych firm), że oryginalnosc to słowo dla reklamy.
Po przeczytaniu wypowiedzi od zontek jakoś wolę kupic ich produkty.
Gdyby nie zontek to pewno dalej kupowałybyśmy płytki i zestawy za większą cenę...
onyxlife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 10:00   #59
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: produkty konadnail

Nie zalezy mi na oryginalnosci jesli jest 5 razy droższa ale jesli w tej samej cenie moge kupić Nike i Niki wybiorę Nike, bo je znam Chodzi mi tylko o cenę, a z wypowiedzią Zontka zgadzam sie w 100% )
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 15:43   #60
Neneeke
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5
Dot.: produkty konadnail

oczywiście mogę ujawnić swój nick, tylko po co, skoro wypróbowałam płytkę, jest porysowana i na pewno nie zostanie mi już zwrócona kasa - więc nie wiem skąd taka złośliwość u "Zontka"...

To są moje opinie o tym co sama sprawdziłam i wypróbowałam...
Jeżeli jestem do czegoś przekonana, to chwalę.
Poza tym ta „znana i ceniona firma” nie ma nazwy, bo jakoś nie znalazłam jej ani na stempelku, ani na zdrapce ani na płytce, ani na fakturze...


I jeszcze jedno, nie mam worka z pieniędzmi i nie lubię przepłacać, ale Konad wcale nie jest droższy. Wystarczy tylko poszukać i można trafić na wiele atrakcyjnych cenowo zestawień – ostatnio znalazłam na allegro zestaw świąteczny mały (więcej produktów w cenie proponowanej przez „Zontek”).


Odnośnie komentarzy na aukcjach „Zontek” – spora ich część dotyczy aukcji usuniętych przez pracownika allegro. Ciekawe z jakiego powodu?
Neneeke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.