proszę o pomoc.... poronienie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-25, 21:55   #1
saraxxxc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 2
Unhappy

proszę o pomoc.... poronienie


Hej dziewczyny. Mam poważny problem. Może zacznę od początku. 8 dni temu powinnam dostać okres. Nigdy nie spóźnił mi się o ani jeden dzień. Po dwóch dniach zaczęłam mieć wątpiwości czy to nie ciąza.. Zrobiliśmy 3 testy ciązowe i każdy pokazwał drugą baardzo jasną kreseczkę. Załamaliśmy się. Z racji na wiek, mieszkanie, problemy finansowe... Chlopak przeczytał o aborcji farmakologicznej. Namówił mnie. Zamowiliśmy tabletki. Pierwszą tabletkę Mifepristone 200mg połknęłam w piątek ok 14. wSZYSTKO robiłam z zaleceniami z ulotki. Kolejne 4 tabletki Misoprostol wzięłam po 24h, kolejne 4 tabletki te same po 3 godz. Po pierwszej dawce dostałam drgawek, lekkich skurczy. Na podpasce były 3 malutkie skrzepy. I brązowa wydzielina taka gęsta. Skurcze mialam lekkie, brzuch trochę bolał ale zero krwi. Wiem że u dziewczyn innych wyglądało to że krew i skrzepy krwi bardzo leciały. A jest niedziela noc a ja tylko delikatną wydzielinę mam na podpasce czasami.. Jak myślicie od czego to może być? Czy to znak że nie powiodło się? I czy jest szansa że tabletki nie naruszyły płodu? Czy jesli nie leciala mi krew to napewno była to ciąza?
saraxxxc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 06:28   #2
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: proszę o pomoc.... poronienie

Na twoim miejscu przed wzieciem czegokolwiek zrobilabym test z krwi.

Ty wzielas tabletki bez wlasciwego potwierdzenia co sie dzieje. Jezeli juz to nogla byc bardzo wczesna ciaza . Ile minelo od niezabezpieczonego stosunku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

Poza tym co pisze na ulitce odnoanie wczesnej ciazy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 11:02   #3
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: proszę o pomoc.... poronienie

Właśnie, najpierw test z krwi a potem działanie, a nie na oślep bo kreska była, te testy nie są w 100% wiarygodne.

Ja bym na Twoim miejscu poszła do lekarza zobaczyć jakie spustoszenie wywołały leki (najlepiej upewnić się że żadnego).
Lekarz nikomu nie powie na jakie działania się zdecydwałaś, jeśli pójdziesz do takiego, co klauzuli nie podpisał możesz liczyć na fachową poradę.
Oczywiscie prywatnie, na fundusz to się za miesiąc doczekasz.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 12:34   #4
milionmalychkawalkow
Zadomowienie
 
Avatar milionmalychkawalkow
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Habana
Wiadomości: 1 305
Dot.: proszę o pomoc.... poronienie

Mialam aborcję farmakologiczna kilka lat temu, przy pomocy tych samych tabletek. Jak chcesz pogadać na priv, to odezwij się.

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
__________________


IG
👊 🔥♀ 💥 ✊
intersekcjonalizm | siostrzaństwo | moc kobiet
g i r l o n f i r e

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-06-26 o 16:27 Powód: Offtop.
milionmalychkawalkow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 15:25   #5
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: proszę o pomoc.... poronienie

Autorce z poważnym i delikatnym problemem z pewnością z przyjemnością czyta się tę wymianę zdań.

Autorko- migiem do jakiegoś mądrego lekarza. Domyślam się, że te leki mogą być szkodliwe, a brałaś je bez badań i tak naprawdę pewności, czy jesteś w ciąży. Musi ktoś sprawdzić, czy sobie nie zaszkodziłaś. Poza tym, jeśli nie jesteś pewna, czy tabletki spowodowały aborcję. Zrób badanie krwi w pierwszym lepszym laboratorium.
__________________

Edytowane przez mellitus
Czas edycji: 2017-06-26 o 15:27
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 16:28   #6
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: proszę o pomoc.... poronienie

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 16:44   #7
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: proszę o pomoc.... poronienie

Autorko - idź do lekarza prywatnie, najlepiej powiedzieć najpierw tylko tyle, że test wyszedł pozytywny a potem dostałaś krwawienia i niech Cię zbada. Jeśli masz zaufanego lekarza, o którym wiesz, że temat aborcji nie jest dla niego tematem tabu - powiedz mu wprost.
Najważniejsze jest żeby ktoś potwierdził czy jesteś w ciąży, byłaś w niej i już nie jesteś czy może test był fałszywie pozytywny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

A badanie krwi nie potwierdzi teraz czy aborcja się udala, czy nie, bo zanim hormony wrócą do normy musi minąć trochę czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-26, 16:56   #8
bbrownie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 269
Dot.: proszę o pomoc.... poronienie

Idź do ginekologa, nie przyznawaj się, że wzięłaś tabletki, tylko powiedz, że testy ciążowe wyszły pozytywnie i dostałaś krwawienia. Idź oznaczyć poziom beta HCG z krwi, a nastepne jeszcze raz po 2 dniach, jeżeli ten drugi wynik będzie mniejszy od tego pierwszego, to znaczy, że spada poziom bety i poroniłaś.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bbrownie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 19:55   #9
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: proszę o pomoc.... poronienie

Autorko bez lekarza się nie obędzie, koniecznie musisz sprawdzić czy się dobrze oczyscilas, nie wiem który to tc, ale trzeba uważać i sprawdzić, bo o zakażenie nie trudno.
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-26 20:55:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.