gdzie french pediciure we Wrocławiu ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-14, 11:32   #1
magdi1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 102

gdzie french pediciure we Wrocławiu ?


chciałabym ,,zażelować" duże paznokcie u stóp , zrobić ładny french - jestem z Wrocławia ...polećcie kogoś sprawdzonego
magdi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 12:49   #2
dagi1
Raczkowanie
 
Avatar dagi1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 244
Dot.: gdzie french pediciure we Wrocławiu ?

Z tego co widze po forach to moge ci polecic Tiarke bo pazurki u stópek (i u raczek)robi przeslicznie i bardzo dokładnie.Mam nadzieje tiaro ze sie na mnie nie pogniewasz!!!!?????
dagi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 14:28   #3
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: gdzie french pediciure we Wrocławiu ?

OOOOOOOj mysle ,że bedzie bardzo zła!!!!

paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 17:29   #4
dagi1
Raczkowanie
 
Avatar dagi1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 244
Dot.: gdzie french pediciure we Wrocławiu ?

O kurcze!!!!to podpadłam!!!!
dagi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 21:14   #5
magdi1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 102
Dot.: gdzie french pediciure we Wrocławiu ?

proszę o jakieś bliższe namiary niejakiej tiary ..(fajnie się zrymowało) bo szczerze powiedziawszy nie bywam na tym forum
magdi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 18:33   #6
Monia-22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Dot.: gdzie french pediciure we Wrocławiu ?

Dziewczyny jeśli zamierzacie zrobić sobie pazurki odradzam wam salon STYLIZACJA PAZNOCKI PARIS na Sienkiewicza 52 we Wrocławiu u Uli (www.tipsy.org.pl) dziewczyna wydaje się znac na rzeczy a naprawdę pozory mylą.
Używa dziwnych produktów-myślę że najtańszych....Utwardzacz jest koloru a'la fioletowego (ultrafiolet) -na dworze wygląda jak siny....ja osobiście chowałam ręce po kieszeniach tak okropnie-znajomi któzy widzieli mówili ze jakas tandeciara to robiła-okropnie!!!Żelu natomiast żąłuje kładzie jedną warstwę albo jak juz to wylewa go tonami-i nie spiłowuje go-masakra!!!Nakłada go w dużej ilości i twierdzi ze się rozejdzie po całosci ale końcowy efekt jest okropny-a'la żelowe kropeczki pod ostatnią warstwą nabłyszczacza. W efekcie pazury sa z gulami, nierównościami-nie potrafi też porządnie spiłować paznokci-trzeba w domu robić po niej poprawki-naprawdę jestem rozczarowana zarówno jej pracą jak i samą osobą...mam porównanie i z całą pewnoscią stwierdzam że to gorzej niż AMATORKA !!!!A ponoć 5 lat doświadczenia.
Ja byłam i się nacięłam dlatego ostrzegam.
Na początku się dziwiłam że tak łatwo się do niej dostać -zero kolejek-teraz to juz chyba logiczne...
Jak chcecie mieć ładne pazurki to omijajcie jej salon szerokim łukiem...
Monia
Monia-22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 18:56   #7
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: gdzie french pediciure we Wrocławiu ?

Cytat:
Napisane przez Monia-22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jeśli zamierzacie zrobić sobie pazurki odradzam wam salon STYLIZACJA PAZNOCKI PARIS na Sienkiewicza 52 we Wrocławiu u Uli (www.tipsy.org.pl) dziewczyna wydaje się znac na rzeczy a naprawdę pozory mylą.
Używa dziwnych produktów-myślę że najtańszych....Utwardzacz jest koloru a'la fioletowego (ultrafiolet) -na dworze wygląda jak siny....ja osobiście chowałam ręce po kieszeniach tak okropnie-znajomi któzy widzieli mówili ze jakas tandeciara to robiła-okropnie!!!Żelu natomiast żąłuje kładzie jedną warstwę albo jak juz to wylewa go tonami-i nie spiłowuje go-masakra!!!Nakłada go w dużej ilości i twierdzi ze się rozejdzie po całosci ale końcowy efekt jest okropny-a'la żelowe kropeczki pod ostatnią warstwą nabłyszczacza. W efekcie pazury sa z gulami, nierównościami-nie potrafi też porządnie spiłować paznokci-trzeba w domu robić po niej poprawki-naprawdę jestem rozczarowana zarówno jej pracą jak i samą osobą...mam porównanie i z całą pewnoscią stwierdzam że to gorzej niż AMATORKA !!!!A ponoć 5 lat doświadczenia.
Ja byłam i się nacięłam dlatego ostrzegam.
Na początku się dziwiłam że tak łatwo się do niej dostać -zero kolejek-teraz to juz chyba logiczne...
Jak chcecie mieć ładne pazurki to omijajcie jej salon szerokim łukiem...
Monia

mnie to zastanawia po co zakładałas osobny wątek jak w kazdym temacie o wrocławiu i tipsach umieszczasz ta wiadomość???raz napisac nie wystarczy ???
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-06, 19:03   #8
Monia-22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Unhappy Dot.: gdzie french pediciure we Wrocławiu ?

w sumie to chyba masz rację....ale lepiej dmuchać na zimne jak to się mówi-nie każdy chyba przegląda wszystkie wątki-a może po prostu jestem tak zdruzgotana moimi nowymi paznokciami że chciałam ostrzec w ten sposób ze zdwojoną siłą...
Monia-22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 18:48   #9
Bromka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 17
GG do Bromka
Dot.: gdzie french pediciure we Wrocławiu ?

Mogę polecić świetny french, ale tipsiorki ul. Zaporowska - i uwaga kosztuje 10zł! Haczyk tkwi w tym, że nie jesteś klientką tylko modelką i szkolą się na Tobie przyszłe kosmetyczki. No jeden minus, że na pewno jest gorzej zrobiony niż w prawdziwym gab. kos. Ja jednak skorzystałam z tej usługi i byłam bardzo zadowolona.
Bromka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 19:16   #10
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: gdzie french pediciure we Wrocławiu ?

Ja tez bylam kiedys na zaporowskiej i musze przyznac ze pomimo ze sie dziewczyny uczyly to mialam najladniejsze paznokcie do tej pory,za darmo-bo wtedy jak bylam sie jeszcze nie placiloMialam akurat robiony akryl,jedna reke robila mi instruktorka a druga dziewczyna wyszlo bardzo ladnie(bo robia starannie i powoli)Tylko minus jest ten ze zalezy na kogo sie trafiAle to w zasadzie jak wszedzie.Z tego co widzialam pedicure tez robily
domininia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 21:22   #11
Bromka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 17
GG do Bromka
Dot.: gdzie french pediciure we Wrocławiu ?

płaci się 10 zł - ponoć za materiały
mi robiła laska zwykły french - powiem Wam, że pazurki były niesamowite jednak po 2 tyg. jeden się złamał :/ za 10 zł można sobie taką krtóką przyjemność sprawić, ja jednak zrezygnowałam już z tipsów - paznokcie były okropne, płytka schodziła warstwami - ale to wasz wybór
Bromka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 02:39   #12
MoonBootica
Raczkowanie
 
Avatar MoonBootica
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: AcidCity
Wiadomości: 161
GG do MoonBootica
Dot.: gdzie french pediciure we Wrocławiu ?

Ja serdecznie polecam salon na Dubois, pracują na SPN Właśnie w przyszłym tygodniu wybieram się na stópki, właśnie chcę zrobić french Ostatnio robiłam tam french na rączkach i jestem bardzo, bardzo zadowolona Z czystym sumieniem polecam, biegałam po różnych salonach więc mam porównanie i ten jest zdecydowanie najlepszy Kontaktem słóżę na Pw. Pozdrowienia!
__________________
OUT OF SPACE *
read my mind, don't waste my time


Let's fun ! (F.O.&dance)

** Boo ! tic **
MoonBootica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 12:18   #13
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: gdzie french pediciure we Wrocławiu ?

Cytat:
Napisane przez Monia-22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jeśli zamierzacie zrobić sobie pazurki odradzam wam salon STYLIZACJA PAZNOCKI PARIS na Sienkiewicza 52 we Wrocławiu u Uli (www.tipsy.org.pl) dziewczyna wydaje się znac na rzeczy a naprawdę pozory mylą.
Używa dziwnych produktów-myślę że najtańszych....Utwardzacz jest koloru a'la fioletowego (ultrafiolet) -na dworze wygląda jak siny....ja osobiście chowałam ręce po kieszeniach tak okropnie-znajomi któzy widzieli mówili ze jakas tandeciara to robiła-okropnie!!!Żelu natomiast żąłuje kładzie jedną warstwę albo jak juz to wylewa go tonami-i nie spiłowuje go-masakra!!!Nakłada go w dużej ilości i twierdzi ze się rozejdzie po całosci ale końcowy efekt jest okropny-a'la żelowe kropeczki pod ostatnią warstwą nabłyszczacza. W efekcie pazury sa z gulami, nierównościami-nie potrafi też porządnie spiłować paznokci-trzeba w domu robić po niej poprawki-naprawdę jestem rozczarowana zarówno jej pracą jak i samą osobą...mam porównanie i z całą pewnoscią stwierdzam że to gorzej niż AMATORKA !!!!A ponoć 5 lat doświadczenia.
Ja byłam i się nacięłam dlatego ostrzegam.
Na początku się dziwiłam że tak łatwo się do niej dostać -zero kolejek-teraz to juz chyba logiczne...
Jak chcecie mieć ładne pazurki to omijajcie jej salon szerokim łukiem...
Monia
I tu się z Tobą nie zgodzę. Byłam u tej Pani już pare razy. Tipsy robi śliczne. Uzupełniała mi już pare razy. Trzymał się bez problemu. Utwardzacz wcale takeigo koloru nie jest [no chyba, że się wsadzi go do lampy]. żelu wcale nie kładzie 1 warstwę, tylko 3. A gule ? To raczej kochana Krzywa C, widać jak sie znasz. Zanim zaczniesz kogoś krytykować, to poczytaj troszkę o tym. Nie wiem również czemu jesteś rozczarowana osobą Pani Uli ? Każdy jest jaki jest, każdy ma swój styl. Nie można go oceniać !
A skoro poróbnujesz P. Ule do amatorki, to naprawde się nie znasz !!
Zero kolejek ? A co, hcciałasz czekać tydzien, miesiąć, żeby się do niej dostać ? Wątpie. Każdy ma tak, że w jednym miesiącu jest nawał klientek, a w drugim zero... Pustka.
Pozdrawiam
__________________
05.06.2015
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 12:52   #14
Monia-22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Thumbs down Dot.: gdzie french pediciure we Wrocławiu ?

Cytat:
Napisane przez NiColQa14 Pokaż wiadomość
I tu się z Tobą nie zgodzę. Byłam u tej Pani już pare razy. Tipsy robi śliczne. Uzupełniała mi już pare razy. Trzymał się bez problemu. Utwardzacz wcale takeigo koloru nie jest [no chyba, że się wsadzi go do lampy]. żelu wcale nie kładzie 1 warstwę, tylko 3. A gule ? To raczej kochana Krzywa C, widać jak sie znasz. Zanim zaczniesz kogoś krytykować, to poczytaj troszkę o tym. Nie wiem również czemu jesteś rozczarowana osobą Pani Uli ? Każdy jest jaki jest, każdy ma swój styl. Nie można go oceniać !
A skoro poróbnujesz P. Ule do amatorki, to naprawde się nie znasz !!
Zero kolejek ? A co, hcciałasz czekać tydzien, miesiąć, żeby się do niej dostać ? Wątpię. Każdy ma tak, że w jednym miesiącu jest nawał klientek, a w drugim zero... Pustka.
Pozdrawiam
Wiesz kwestia gustu-może teraz sie podszkoliła....wystarczy popatrzeć na jej stronę-nie tylko ja byłam niezadowolona.Są negatywne komentarze od innych. Utwardzacz był fioletowy-aż siny-wiem co miałam na paznokciach-warstwę żelu tez miałam jedną jak byłam pierwszy raz-a na poprawce wylała już 3-i to w ilości tonowej...
Po drugie wszyscy mi mówili że mam zrobione paskudnie pazury-kto mi je robił???Czyli proste i logiczne....że tandeta wyszła. Nie tylko moje zdanie.
Po trzecie Pani Ula zwróciła mi pieniądze-to tez o czymś świadczy...i dlatego uważam ten wątek za zamknięty.
A po 4 skoro tak ładnie ci robi-to powinnaś się cieszyć-a skoro nie jesteś amatorką to może przeanalizujesz zdjęcia pani Uli w galerii...i na początek zanim zaczniesz koleżanko atakować przejrzyj mój wątek i obejrzyj moje paznokcie, które wkleiłam....skoro uważasz że to jest profesjonalnie zrobione to chyba nie mamy o czym rozmawiać....
Monia-22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 13:21   #15
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: gdzie french pediciure we Wrocławiu ?

Cytat:
Napisane przez Monia-22 Pokaż wiadomość
Wiesz kwestia gustu-może teraz sie podszkoliła....wystarczy popatrzeć na jej stronę-nie tylko ja byłam niezadowolona.Są negatywne komentarze od innych. Utwardzacz był fioletowy-aż siny-wiem co miałam na paznokciach-warstwę żelu tez miałam jedną jak byłam pierwszy raz-a na poprawce wylała już 3-i to w ilości tonowej...
Po drugie wszyscy mi mówili że mam zrobione paskudnie pazury-kto mi je robił???Czyli proste i logiczne....że tandeta wyszła. Nie tylko moje zdanie.
Po trzecie Pani Ula zwróciła mi pieniądze-to tez o czymś świadczy...i dlatego uważam ten wątek za zamknięty.
A po 4 skoro tak ładnie ci robi-to powinnaś się cieszyć-a skoro nie jesteś amatorką to może przeanalizujesz zdjęcia pani Uli w galerii...i na początek zanim zaczniesz koleżanko atakować przejrzyj mój wątek i obejrzyj moje paznokcie, które wkleiłam....skoro uważasz że to jest profesjonalnie zrobione to chyba nie mamy o czym rozmawiać....
Ja robiłam tipsy rok temu, w maju. Uzupełniałam przez 2 miesiące.
Przyznaje honor, bo naprawde nie widziała fotki tipsów... Weszłam już na twój wątek i jestem załamana krzywą "S" [bo to nie można nazwać "C]. Mi zrobiła ładnie i dobrze, dlatego broniłam. Widać, że się jej chyba "odechciało" i robi na "odwal się".
No i wcale nie powiedziałam, iż nie jestem amatorką. Wręcz przeciwnie. Jestem
Pozdrawiam
__________________
05.06.2015
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 23:12   #16
mamiho
Przyczajenie
 
Avatar mamiho
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12
Dot.: gdzie french pediciure we Wrocławiu ?

to ja w takim razie zapraszam do siebie!
Marcin z Laurenta
mamiho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.