sztuczne paznokcie - ale ktore ???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-01-27, 20:31   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

sztuczne paznokcie - ale ktore ????


Chcialam zafundowac sobie...no wlasnie ale co...myslalam o ladnych paznokciach poniewaz moje naturalne w zimie sa nie do opanowania, chcialam wiec zalozyc sztuczne i zglupialam jak zobaczylam ilosc mozliwosci. Wiem ze na pewno nie chce tipsow (juz sie zorientowalam choc tyle, ze wiem jak je sie robi). Pozostaje mi:
- akryl na szablonach
- french akryl na szblonach
- zel na szablonach
- french zel na szablonach
- utwardzenie naturalnych paznokci (zelem akrylem jedwabiem) + wersja french.
nie wiem czy powyzsze to nie to samo co przedluzenie paznokci tymi samymi rzeczami...
- Co to sa takze tipsy szklane (zel akryl)

Chcialabym zeby wygladalo to jak najbardziej naturalnie (jak french) i zeby nie byly zbyt dlugie. Co jest najlepsze i co polecacie z wlasnego doswiadczenia? Moje naturalne paznokcie sa calkiem ladne ale ostatnio strasznie sie rozdwajaja a 9.02 musze miec je ladne, wiec zafunduje sobie cos.
Wiem ze niektore z was korzystaly z uslug salonow wykonujacyhc takie uslugi, prosze poleccie mi jakis taki salon w Warszawie...

p.s. chcialabym zeby moje paznokcie wygladaly tak: (no moze odrobine je skroce)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-27, 20:36   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: sztuczne paznokcie - ale ktore ????

Sprobuje wyslac fotke...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-28, 09:47   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: sztuczne paznokcie - ale ktore ????

Hej Kasiek [img]icons/icon7.gif[/img]

Ja od kilku miesięcy noszę sztuczne paznokcie - utwardzane żelem i jestem z nich na prawdę bardzo zadowolona.
Jedyne co odróżnia je od naturalnych to to, że są idealnie równe i ... śliczniutkie [img]icons/icon12.gif[/img]

Jeżeli potrzebujesz informacji na temat salonu i innych szczegółów to służę pomocą.

Aneta
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-28, 10:24   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: sztuczne paznokcie - ale ktore ????

Bardzo prosze....ja juz sie zdecydowalam na french akryl albo zel na szablonach
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-28, 10:49   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
do Anety

[img]icons/icon40.gif[/img]
JAt ez chce miec sliczniutkie! A skoro tez mieszkam w Wwie, to moze i mi udzielisz tych cennych informacji gdzie mozna takie sliczne dostac? [img]icons/icon42.gif[/img]
TAk wogole to napisz prosze do jakich salonow chodzisz i na jakie zabiegi.
CZy utwardzanie akrylem nie jest lepsze?
Asia.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-28, 11:02   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: do Anety

Witam [img]icons/icon40.gif[/img]
Spokojnie mogę Ci polecić salon, do którego ja chodzę "na łapki" [img]icons/icon12.gif[/img]
Dziewczyna, która je robi jest bardzo miła i co najważniejsze dokładna. Po moich paznokciach zupełnie nie widać, że są sztuczne (no chyba, że od spodu, ale to się zdarza raczej rzadko [img]icons/icon12.gif[/img] ).
Jedyna wada to ... czas, który trzeba spędzić w salonie :
* 4,5 godz. zakładanie
* 2-2,5 godz. uzupełnianie
Wydaje mi się, że żel jest lepszy od akrylu, gdyż po pierwsze jest nowszym wynalazkiem [img]icons/icon12.gif[/img], po drugie ... ładniej pachnie, a po trzecie pazurki żelowe są troszkę cieńsze, czyli bardziej zbliżone do naturalnych.
Jeśli chodzi o ceny, to za założenie zapłaciłam 150 zł, a za uzupełnianie płacę 90 zł.
Na żadne inne zabiegi niestety już od pewnego nie chodzę, bo ... miałam już dość eksperymentów, szkoda mi było kasy i brakło odwagi [img]icons/icon12.gif[/img]. Jednak jako istota zupełnie niereformowalna liczę, że napiszecie tutaj o świetnych, profesjonalnych gabinetach i b.ędę mogła wybrać się w sprawdzone miejsce na jakieś upiększanie i dopieszczanie [img]icons/icon12.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-28, 11:26   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: do Anety

ALe dlugo! JA mam zle doswiadczenia z zelem(malo trwly). Akryle zakladalam sobie w POZNANIU- godzinka i pieekne paznokcie, ale bardzo sie poniszczyla mi sie plytka paznokcia. JAk zdjelam akryle to byl koszmar z moimi paznokciami.
JAki to salon?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-01-28, 11:43   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: do Anety

Z tego co wiem, to żel kiepsko trzyma się na tzw. "tłustych paznokciach".
Moja koleżanka ma właśnie takie i po założeniu paznokci sporo żelu jej poodpryskiwało (co wyglądało rzeczywiście tragicznie), a dwa tipsy odkleiły się zupełnie. Nie oznacza to jednak, że musiała z nich zrezygnować. Można je swobodnie nosić, trzeba tylko dłużej je suszyć i wszystko jest oki sprawdzone na palcach wspomniajej koleżanki).
Jeśli zaś chodzi o czas wykonywania, to powiem Ci, że trudno mi uwierzyć, że można dobrze i dokładnie założyć i wymodelowac tipsy w godzinę.
Moja pani manicurzystka naprawdę się nie guzdrze a i tak nigdy nie udało mi się wyjść wcześniej jak po 2 godzinach (przy uzupełnianiu).
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-28, 11:48   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: do Anety

TAk do byly expressowo zalozone pazurki. Ale czy czas zakladania ma wplyw na to ze sie niszcza naturalne paznokcie. Co do wygladu nie mam zastrzezen. Dodam jeszcze ze to "frehch"CZy tak sie nazywa francuskie tipsy? A jaki to jest french z cyrkoniami?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-28, 11:53   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: do Anety

Z tego co wiem to nie zakładanie i noszenie niszczy płytkę paznokciową tylko samodzielne zdejmowanie, czy też raczej obrywanie [img]icons/icon12.gif[/img]
Podobno pod żadnym pozorem nie wolno tego robić, bo potem skutki są opłakane.
Francuski z cyrkoniami ? Nie słyszałam jeszcze o takim wynalazku, ale jak pójdę na uzupełnienie to na pewno zapytam.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-28, 12:03   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: do Anety

ja juz wszystko wiem hihihi. Ja nie zdecyduje sie na tipsy tylko akryl albo zel na szablonach. To jest jeszcze cos innego niz utwardzenie.
1. tipsy - plastikowe sztuczne paznokcie, powlekane zelem lub akrylem
2. akryl lub zel na szablonach - powleczenie plytki bez nalozenia tipsu i przedluzenie jej przy pomocy szablonu
3. utwardzenie paznokcia zelem lub akrylem - jesli nie chcemy przedluzac ta wersja jest najdogodniejsza, paznokcie zostaja krotkie.

Zel jest rzeczywiscie mniej trwaly ale wyglada chyba bardziej naturalnie i chyba na niego sie zdecyduje. Wiem ze na pewno chce z koncowka "french" czyli z wygladu jak permanentny french manicure (b. ladnie wyglada).

Co do cyrkoniii z frenchem mam zamiar zrobic tak na swoj slub, nie wiem jeszcze czy sztuczne paznokcie czy naturalne... Chodzi o to ze na paznokiec nakladamy na wilgotny lakier malutkie cyrkonie, np. wzdluz wystajacej czesci paznokcia albo robimy wzorki z cyrkonii. Wyglada slicznie i b. elegancko. Wiem ze za zdobienie cyrkonia placi sie w warszawie ok. 2 zł, ale dzwonilam do jednego salonu i tam powiedzieli ze jesli mam wlasne cyrkonie to place tylko za zrobienie manicure.
Jesli chodzi o salony w Warzsawie, jeden wypatrzylam na Swietokrzyskiej - Salon Peggy Sage a drugi przy ul. Widok - Izabella Studio Nails. Nie wiem tylko czy ktos korzystal z tych salonow i jaka ma na ich temat opinie.
Ufffff to tyle


Anetko : powiedz gdzie robisz swoje pazurki?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-01-28, 12:14   #12
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: do Anety

No teraz już wiem o co chodziło z tymi cyrkoniami [img]icons/icon7.gif[/img]
Też majstruję sobie takie ozdóbki na jakieś większe imprezy [img]icons/icon12.gif[/img]. Szkoda tylko, że nie było takich wynalazków, kiedy ja brałam ślub [img]icons/icon22.gif[/img]
Spróbuj przykleić je sobie wzdłuż paznokcia (a nie w poprzek, jak proponuje większość manicurzystek - zupełnie nie wiem czemu). Oczywiście nie na wszystkich [img]icons/icon12.gif[/img] Ja miłam ostatnio na serdecznych i po jednej cyrkonii na najmniejszym pazurku. Wyglądało ciekawie.
Aha, i jeszcze nazwa i adres salonu :
Verbena
ul. Belgradzka 4 (róg Rosoła)
(metro Natolin)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-28, 12:26   #13
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
cyrkonie

EEEEEE takie to ja mam wlasnie (tzn. cyrkonie). Fajnie wygladaja zarowno na jasnych jak ciemnych paznokciach. NA sylwestra np. mialam paznokcie zdobione cyrkoniami na perlowym bialym lakierze i jeszcze srebny slaczek . Na slub super pauje.
Z tymi tipsami i inyymi to juz sie pogubilam. Cholender sama juz nie wiem co zrobic.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-28, 12:50   #14
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: cyrkonie

o rany !!! ten salon jest obok mnie mieszkam na Natolinie blisko Rosola hihihi. Dowiedzialam sie o ceny, sa znosne.

Krenciolku: ja juz wiem. Akryl albo zel na szablonach. Nie nakladaja ci plastikowych tipsow i wyglada bardziej naturalnie. No i oczywiscie z french koncowka.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-28, 13:11   #15
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
NO I OCZYWISCIE CYRKONIE tych NA KONCOWKACH

Kiedy robisz? ja tam chyba akryle. NApisz czy bylas zadowolona pls
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-28, 13:48   #16
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
akryl czy zel

jak zrobie obiecuje zdac relacje. Nie wiem jeszcze ktore... ale to niewielka roznica, na razie dowiedzialam sie ze wygralam kupon na manicure w salonie Venus wiec zapuszczam pazurki do poniedzialku i zobacze co mi wyczaruja.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-28, 14:29   #17
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
venus? fajnie Ci

Ciekawa jestem bardzo tego salonu. CZekam na relacje. A gdzie idziesz do Galerii Mokotow czy na Aleje?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-28, 15:13   #18
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: venus? fajnie Ci

Do Reform Plaza, tamten salon jest ogromny 600m2.
Pytalam czy na ten kupon nie da sie zrobic acryli ale tylko manicure, wiec wezme sobie francuski. U nich akryl i zel kosztuja 250-300 zł !!!!!!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-28, 16:39   #19
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: venus? fajnie Ci

[img]icons/icon23.gif[/img] NOOO niezle sobie licza, ciekawa jestem z jakiego materialu robia te cenne sztuczne paznokcie. No coz... prawdziwie stoleczne ceny 2 x tyle gdzie w innym miescie
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-01-29, 20:41   #20
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: sztuczne paznokcie - ale ktore ????

Mogę tylko powiedzieć coś na temat paznokci akrylowych, które kiedyś sobie sprawiłam. Efekt początkowy był nawet bardzo ładny i dość naturalny, z tym wyjątkiem, że były trochę za grube i z boku wyglądały sztucznie. Jednak już po kilkunastu dniach, gdy moje własne paznokcie troszkę urosły czar prysnął! Chodziło o to aby akryl lekko spiłowywać ale to niestety nie było już dość efektowne. Dodatkowym mankamentem było to, że zaczęły trochę odchodzić od płytki mojego paznokcia, więć pewnego dnia usiadłam i spędziłam sporo czasu na piłowanie wszystkiego! Co gorsze moje paznokcie byłe jeszcze bardzo długo słaba i łamliwe. Więc tych akurat Ci nie polecam.
Gosia
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-01, 18:46   #21
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: sztuczne paznokcie - ale ktore ????

utwardzenie naturalnych paznokci (zelem akrylem jedwabiem) + wersja french - to polecam goraco, wyglada cudnie, paznokcie jak marzenie, jak dobrze zrobione to nawet mogabyc krotkiej (a mam zwykle takie tuz na opuszki) - fakt trzeba toto raz na dwa trzy tygodnie pociagnac warstewka zelu, zeby wyrownac z rosnacym paznokciem naturalnym, ale kiedy nie mam czasu wystarcza podwojna warstwa lakieru - nawet bezbarwnego, zeby calosc prezentowala sie jako-tako. Paznokcie to zawsze mialam beznadziejne niestety , rozdwajajace sie i delikatne - jak zdejme zel dalej takie sa ani lepsze ani gorsze.
pozdrawiam Martyna
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-01, 18:49   #22
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
zagalopowalam sie !!

o jedwabiu nic mi nie wiadomo [img]icons/icon7.gif[/img]
martyna
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 00:28   #23
tastytasty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: sztuczne paznokcie - ale ktore ????

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
Chcialam zafundowac sobie...no wlasnie ale co...myslalam o ladnych paznokciach poniewaz moje naturalne w zimie sa nie do opanowania, chcialam wiec zalozyc sztuczne i zglupialam jak zobaczylam ilosc mozliwosci. Wiem ze na pewno nie chce tipsow (juz sie zorientowalam choc tyle, ze wiem jak je sie robi). Pozostaje mi:
- akryl na szablonach
- french akryl na szblonach
- zel na szablonach
- french zel na szablonach
- utwardzenie naturalnych paznokci (zelem akrylem jedwabiem) + wersja french.
nie wiem czy powyzsze to nie to samo co przedluzenie paznokci tymi samymi rzeczami...
- Co to sa takze tipsy szklane (zel akryl)

Chcialabym zeby wygladalo to jak najbardziej naturalnie (jak french) i zeby nie byly zbyt dlugie. Co jest najlepsze i co polecacie z wlasnego doswiadczenia? Moje naturalne paznokcie sa calkiem ladne ale ostatnio strasznie sie rozdwajaja a 9.02 musze miec je ladne, wiec zafunduje sobie cos.
Wiem ze niektore z was korzystaly z uslug salonow wykonujacyhc takie uslugi, prosze poleccie mi jakis taki salon w Warszawie...

p.s. chcialabym zeby moje paznokcie wygladaly tak: (no moze odrobine je skroce)

Słońce, po co Ci sztuczne. Spróbuj tej odżywki Nail Energy, hit taki z niemiec, wiesz i zobaczysz ze nie bedziesz musiała wydać kaski na sztuczne. Poważnie.skoto takiemu niedowiarkowi jak ja pomogło to chyba coś w tym musi być!!!

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2007-06-28 o 19:17 Powód: usunięta reklama
tastytasty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 05:56   #24
aniczeek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: Re: cyrkonie

[quote=guest;95583]o rany !!! ten salon jest obok mnie mieszkam na Natolinie blisko Rosola hihihi. Dowiedzialam sie o ceny, sa znosne.

A ile kosztuje zel na szablonie? I gdzie dokladnie jest ten salon?
aniczeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 08:29   #25
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: sztuczne paznokcie - ale ktore ????

Cytat:
Napisane przez tastytasty Pokaż wiadomość
Słońce, po co Ci sztuczne. Spróbuj tej odżywki Nail Energy, hit taki z niemiec, wiesz i zobaczysz ze nie bedziesz musiała wydać kaski na sztuczne. Poważnie.
wejdz http://www.pazury.pl/?id=3&kid=10&pid=14 i poczytaj. skoto takiemu niedowiarkowi jak ja pomogło to chyba coś w tym musi być!!!
to wątek sprzed pięciu lat
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 10:33   #26
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: sztuczne paznokcie - ale ktore ????

To mi wygląda na reklame
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 14:39   #27
silvi27
Raczkowanie
 
Avatar silvi27
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tu i tam ;-)
Wiadomości: 394
GG do silvi27 Send a message via Skype™ to silvi27
Dot.: sztuczne paznokcie - ale ktore ????

Albertyna

Strzał w dziesiątkę. Nie da się ukryć.
silvi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 21:05   #28
Adduska
Przyczajenie
 
Avatar Adduska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jelenia Gora
Wiadomości: 15
Dot.: Re: sztuczne paznokcie - ale ktore ????

a moze jakies fotki
__________________
Adduśka
Adduska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:20.