nie rozumiem co tu się dzieje - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-18, 16:04   #31
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

I co teraz wszystkie zaczniemy sie podpisywac?


To ja tez sie podpisze Ale pod Paula, chilanes i mysiak

EDIT: Zapomniałam sie przywitac Sie uczyłam. Dwie 5 i 4 wpadło. A teraz genetyka mnie czeka Wiec wyjezdzam znow do szkólki na tydzien. Bedziecie tesknic?
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 16:11   #32
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

czyli widze ze nie tylo ja odnioslam takie wrazenie bywam na innych forach wizazu i nie spotkalam sie z czyms takim dlatego zalozylam ten watek moze cos sie zmieni przynajmniej troche latwiej bedzie cos znalesc konkretnego
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 16:31   #33
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Ray raczej nic sie nie zmieni. Jest to kolejny watek, bezsensowny zreszta, ktory do niczego nie prowadzi.
Wy nie zmienicie zdania, my rowniez.

Pozdrawiam!
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 16:42   #34
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Co do tej grzeczności, o której niby mówisz, to ja nie uważam za grzeczne liczenie komuś w potrfelu.
Tu praktycznie nikomu mamusie "kasy" nie dają, a jeśli nawet, to po co zazdrościć? Większość dziewczyn sama dążyła do opłacenia nauki, kształciła się, doszkalała.
Zupełnie nie widzę, żeby Ray komukolwiek zaglądała do portfela. Myślę chilanes, że możesz spać spokojnie, Ray nadal nie wie ile obecnie masz pieniędzy w torebce .

Co do tematu wątku (zaznaczam, że temat znalazłam w najnowszych postach), to powiedzmy, że z przykrością muszę pokiwać z politowaniem głową i w większości zgodzic się z autorką wątku.

Zaglądam tu zazwyczaj biernie podgladając niekiedy niesamowite dzieła sztuki. Ale pytać wolałabym w innym miejscu niż wizażowe podforum paznokcie....
dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 17:56   #35
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Kocham takie wątki

Szczerze mówiąc, wolałabym w wieku 12 lat zostać "opieprzona" przez starsze Wizażanki, że powinnam iść się bawić lalkami
niż do dorosłości mieć wyrzuty sumienia, bo myśląc że to niegroźna zabawa zafundowałam koleżance jakieś stany zapalne lub grzybice.

Przepraszam za mało gramatyczne zdania,ale jestem przemęczona i już:P
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 18:31   #36
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość

EDIT: Zapomniałam sie przywitac Sie uczyłam. Dwie 5 i 4 wpadło. A teraz genetyka mnie czeka Wiec wyjezdzam znow do szkólki na tydzien. Bedziecie tesknic?
Gratuluję ocen Na szczęście genetykę (egzamin) mam już za sobą Teraz mnie czeka Biochemia

Ps. Dla mnie też ten wątek jest bezsensowny
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 18:50   #37
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Biochemia to pestka w porównaniu z genetyka. Miałam 5
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-18, 18:54   #38
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość
To ja tez sie podpisze Ale pod Paula, chilanes i mysiak

EDIT: Zapomniałam sie przywitac Sie uczyłam. Dwie 5 i 4 wpadło. A teraz genetyka mnie czeka Wiec wyjezdzam znow do szkólki na tydzien. Bedziecie tesknic?
I ja , i ja się podpisuję !!

Pewnie ,że bedziemy tesknić!
Zdam jeszcze tylko jutro ostatni ostatek i bedę tęsknic jak szalona

Cytat:
Napisane przez nutka85 Pokaż wiadomość
Kocham takie wątki

Szczerze mówiąc, wolałabym w wieku 12 lat zostać "opieprzona" przez starsze Wizażanki, że powinnam iść się bawić lalkami
niż do dorosłości mieć wyrzuty sumienia, bo myśląc że to niegroźna zabawa zafundowałam koleżance jakieś stany zapalne lub grzybice.
Aaaaa jeśli chodzi o ten wątek to zdecydowanie podtrzymuje moją wypowiedz ,że cążki w rękach 12 latki to absolutna głupota i wysyłanie tu do lalek nie ma charakteru złośliwego. Wręcz przeciwnie -można go traktować absolutnie literalnie bo jakby nie było 12latki z tego co pamiętam permanentnie lalkami się bawią.
Gdyby 12 letni chłopiec zapytał mnie jak prowadzić samochod rownież odpowiedzialabym by zajał sie raczej zołnieżykami - bo to będzie zajęcie odpowiednie dla jego wieku.

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Ps. Dla mnie też ten wątek jest bezsensowny
Zdecydowanie tak ale nie mam czasu się nad tym rozwodzić

Dodam tylko ,ze bzdurnym jest argument który jedna z dziewczyn tu przytoczyła - "że chciałaby się dowiedzieć czegoś sama dla siebie na temat tipsów".

Otóż własnie dla takich jak Ty pisałam wielokrotnie 'mini ściągi" o podstawowych metodach i sposobach przedłużania paznokci. Opisywałam to z punktu widzenia zarówno laika jak i osoby nieco się już orientującej w temacie.
Podkreślę - wielokrotnie.
Wystarczy poszukać.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 18:57   #39
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

a ja czesciowo sie zgadzam, czesciowo nie:

zawsze odpowiem na pytanie szczegółowe, świadczące o jakichkolwiek podstawach na temat stylizacji (o ile nie było powtórzone w odstępie kilkudniowym), natomiast nie odpowiem na pytanie :"jak załozyc żele lub akryle", po 1 dlatego, ze nie wolno tu tego robić, po 2 dlatego, ze to i tak nic nie da, za chwilę ta osoba zapyta o 1000 innych rzeczy, których i tak na necie nie da się wytłumaczyć.
co do formy odpowiedzi, rzeczywiście zdarzają się niemiłe komentarze, ale to już kwestia kultury i zdarza się to nie tylko na tym wątku

myslę, ze nie warto ciagnąć tej dyskusji dalej, każdy ma prawo do swojego zdania i niech tak pozostanie, jest piekne lato szkoda nerwów )) lepiej wziąć się za zdobienie nóżek, ja to zrobię jak tylko zrzucę kilka kilogramów złapanych na urlopie, na którym podobno miałam schudnąć, hihihi

pozdrawiam serdecznie wszystkie stylistki, te z kursem i te bez
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 19:02   #40
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Matko trochę samokrytycyzmu i autoironii! Ludzie! Najczęsciej absurdalne odp na bzdurne pytania są podyktowane dowcipem! A jak się go nie łapie, to inna sprawa..
Oooj Chilanes z motyką na slońce się nie porywaj... Jest rzecza oczywistą ,że ani ironia ani sarkazm ani autoironia ( sic! - co ciekawe w cudzym wykonaniu) nie są pojeciami, które większosć społeczeństwa załapie.
NIe ma się co czarować.
Oczywiście zaraz odezwie się oburzony tłum ale takie są fakty i nie ma co z nimi polemizować.
Nie każdy przeczyta Ulissesa, nie każdy wyslucha Chopina , nie każdy pojmie absurd i groteskę.

Cytat:
Dla Ciebie moja droga Ray to mam wrazenie że odp "proszę skorzystaj z wyszukiwarki" i " ty tępa babo rusz d*** do wyszukiwarki" brzmią tak samo.
Bardzo słuszna konkluzja.

<wracam do przedsiebiorstwa, bede jutro >
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 19:04   #41
maluszka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 467
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Racja obla wątek jest bezsensowny,ale gdyby tym PSEUDOSTYLISTKOM allegrowym chcialo sie skorzystac z wyszukiwarki i przeczytac pierwszy wątek na stronie paznokciowej (Tutaj NIE uczymy przedłużania paznokci!!! ) to nie zaśmiecały by forum pytaniami w stylu "prosze pomóżcie jak krok po kroku ...". Na resztę nawet podstawowych pytan dotyczących np. manicuru odpowiedzi mozna znalezc również w wyszukiwarce,więc nie dziw się że niektóre odpowiedzi są takie a nie inne ,bo ileż razy można odpowiadać na to samo pytanie???Zresztą większość dziewczyn (w tym paula na którą najbardziej naskakujesz) odsyła właśnie do wyszukiwarki,i nie jej wina że pewnym pannom nie chce sie tyle szukać.Ja też nie dostaję na nic "pieniążków od mamusi" ,całą swoją dotychczasową (może niewielką,ale zawsze jakąś) wiedzę mam z tego że naprawdę się tym interesuję i szukam wszędzie informacji na ten temat,a nie z pójścia na łatwiznę i zakładania 50 kolejnych wątków.
maluszka22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-18, 19:12   #42
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Cytat:
Napisane przez nutka85 Pokaż wiadomość

Szczerze mówiąc, wolałabym w wieku 12 lat zostać "opieprzona" przez starsze Wizażanki, że powinnam iść się bawić lalkami
niż do dorosłości mieć wyrzuty sumienia, bo myśląc że to niegroźna zabawa zafundowałam koleżance jakieś stany zapalne lub grzybice.


Mam nadzieję, że wybaczycie lekką dygresję:

Poznałam kiedyś chłopaka, który czując "powołanie" i "artystyczną duszę" wpadł na pomysł ulepszenia mechanizmu radiomagnetofonu i zmodyfikował go, przekształcając w "maszynkę do tatuowania". Jako że chłopaka znałam godzinę a to co wyżej wspomniane usłyszałam podczas zakrapianego ogniska na Mazurach, myślałam, że to albo żart, albo spowodowane procentami zaburzenie pamięci, skutkujące wymieszaniem prawdy z fikcją.

Dopiero parę tygodni później dowiedziałam się, że mówił całkowicie serio. I przeszedł mnie dreszcz. Mam nadzieję, że nie zdążył nikomu zrobić krzywdy, realizując swoje artystyczne wizje. Że znalazł się ktoś, kto usłyszawszy to co ja, zdrowo go opieprzył i wybił durne pomysły z głowy. I nie jest istotne jak bardzo niemiły być musiał.


Wiem, że amatorsko wykonany tatuaż jest zagrożeniem znacznie bardziej oczywistym, niż zrobione przez "tipsiarę" żele/akryle. Ale wystarczy trochę poczytać (m. in. wątków na podforum "Paznokcie", zwłaszcza tych zawierających słowa "pomocy" i "ratunku"), żeby zorientować się, że przepiłowana płytka, może oznaczać wielki ból przy najprostszych czynnościach przez wieeele dni po nieudolnie wykonanym zabiegu, grzybica może się ciągnąć miesiącami (a przy okazji mogą się nią zarazić, bogu ducha winni, członkowie rodziny osoby zakażonej) a zielona bakteria i różne inne też nie należą do przyjemnych...

Jeśli chodzi o mnie: EOT. Pozdrawiam wszystkie Wizażanki
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 19:17   #43
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Aaaaa jeśli chodzi o ten wątek to zdecydowanie podtrzymuje moją wypowiedz ,że cążki w rękach 12 latki to absolutna głupota i wysyłanie tu do lalek nie ma charakteru złośliwego. Wręcz przeciwnie -można go traktować absolutnie literalnie bo jakby nie było 12latki z tego co pamiętam permanentnie lalkami się bawią.
Gdyby 12 letni chłopiec zapytał mnie jak prowadzić samochod rownież odpowiedzialabym by zajał sie raczej zołnieżykami - bo to będzie zajęcie odpowiednie dla jego wieku.
I ja się w 100% zgadzam

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość

Jeśli chodzi o mnie: EOT. Pozdrawiam wszystkie Wizażanki
Dziękuję za przytaknięcie
i rónież pozdrawiam
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 19:32   #44
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość

Wiem, że amatorsko wykonany tatuaż jest zagrożeniem znacznie bardziej oczywistym, niż zrobione przez "tipsiarę" żele/akryle. Ale wystarczy trochę poczytać (m. in. wątków na podforum "Paznokcie", zwłaszcza tych zawierających słowa "pomocy" i "ratunku"), żeby zorientować się, że przepiłowana płytka, może oznaczać wielki ból przy najprostszych czynnościach przez wieeele dni po nieudolnie wykonanym zabiegu, grzybica może się ciągnąć miesiącami (a przy okazji mogą się nią zarazić, bogu ducha winni, członkowie rodziny osoby zakażonej) a zielona bakteria i różne inne też nie należą do przyjemnych...
I parę innych, różnie przyjemnych rzeczy , które na własne oczy miałam przyjemność 'degustować'...

Ale Mysiaczku - nie przetłumaczysz..


Zaś wszystkie malkontentki, czujące silną potrzebę wylania swoich żali zapraszam na Narodową Strona Polaków - www.narzekalnia.pl

paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 19:59   #45
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

RAY ? A Ty co ? Obrońca uciśnionych i " sponiewieranych " wizażanek ?
Cytat:
czyli widze ze nie tylo ja odnioslam takie wrazenie bywam na innych forach wizazu i nie spotkalam sie z czyms takim dlatego zalozylam ten watek moze cos sie zmieni przynajmniej troche latwiej bedzie cos znalesc konkretnego
Może się zmieni a może i nie - tego nie wie nikt .
Pobędziesz trochę na wizażu i Tobie odechce się po raz 1000 pisać jedno i to samo w kółko .... .
Przyznaję się czasami potrafię być osą i oceniaj to jak chcesz , ale osoba która nawet nie zerknie do wyszukiwarki i od razu zakłada wątek (dubel dubla ) to kto to jest Twoim zdaniem ? Potrzebująca pomocy niewinna osoba (wiek nie ma tu NIC do rzeczy) ? NIE ! To leniuch i nie powiem jaki bo pewnie BANana bym dostała ! Ignorant, egoista itd......

No
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 20:09   #46
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość
Biochemia to pestka w porównaniu z genetyka. Miałam 5
Z chęcią bym się z Tobą zamieniła
Bo trzęsę portkami przed biochemią jak przed żadnym innym przedmiotem - WINA WYKŁADOWCY
Cytat:
Napisane przez maluszka22 Pokaż wiadomość
Racja obla wątek jest bezsensowny,ale gdyby tym PSEUDOSTYLISTKOM allegrowym chcialo sie skorzystac z wyszukiwarki i przeczytac pierwszy wątek na stronie paznokciowej (Tutaj NIE uczymy przedłużania paznokci!!! ) to nie zaśmiecały by forum pytaniami w stylu "prosze pomóżcie jak krok po kroku ...". Na resztę nawet podstawowych pytan dotyczących np. manicuru odpowiedzi mozna znalezc również w wyszukiwarce,więc nie dziw się że niektóre odpowiedzi są takie a nie inne ,bo ileż razy można odpowiadać na to samo pytanie??? Zresztą większość dziewczyn (w tym paula na którą najbardziej naskakujesz) odsyła właśnie do wyszukiwarki,i nie jej wina że pewnym pannom nie chce sie tyle szukać.Ja też nie dostaję na nic "pieniążków od mamusi" ,całą swoją dotychczasową (może niewielką,ale zawsze jakąś) wiedzę mam z tego że naprawdę się tym interesuję i szukam wszędzie informacji na ten temat,a nie z pójścia na łatwiznę i zakładania 50 kolejnych wątków.
To pogrubione to na pewno do mnie? Bo tak wyszło
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 20:21   #47
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

dlatego jestem zdania,ze na WIZAZU powinno byc osobne forum dla profesjonalistek,do ktorego nie mialyby dostepu zadne amatorki.
masz certyfikat,albo wlasne studio-prosze bardzo-wklejaj zdjecia,wymieniaj sie doswiadczeniami do woli!

jestem czlonkinia takiego forum w Niemczech i powiem wam,ze swietnie zdaje egzamin.

Kazda z pan tam ma pojecie o czym mowa,nie trzeba tlumaczyc co to linia stresu i jest pysznie!POLECAM!
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 20:25   #48
maluszka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 467
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Bron Boze obla to nie do Ciebie,to do tej osoby ktora zalozyla ten watek
maluszka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 20:39   #49
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Ray. To jest jedyne podforum na W., którego unikam jak diabeł święconej wody. Jeśli już na niego trafię to tylko przez przypadek, tak jak dziś. Takiej złośliwości w odpowiedziach nie ma nawet na plotkowym, a nawet jeśli się pojawiają to modzi przywracają porządek. Naprawdę dziwię się, że nikt nie reaguje tu na chamstwo.

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Oj dokładnie o tym samym pomyślałam...Kiedyś siedziałam na paznokciowym (dawno dawno temu) ale przestałam...Nigdy tu nie panowała tak przyjazna atmosfera jak na fryzjerce np, na której to też jest wiele osób które znają sie bardzo na tym a mimo wszystko nie traktują tak ludzi . którzy zadają po raz 10000 te same pytania... Na żadnym innym podforum nie spotkałam się z czymś takim jak tu...
Przyłączam się niestety

Ray ma rację, nie musicie odpowiadać na każde po raz 93848738 postawione pytanie, jakaś misja czy co? Wręcz dziwne, że chce Wam się. Nie łatwiej ominąć i dać umrzeć topicowi śmiercią naturalną? I tym sposobem zmusić założycielkę entego wątku do zdobycia info w "inny" sposób.
mex jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-18, 20:45   #50
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Ray. To jest jedyne podforum na W., którego unikam jak diabeł święconej wody. Jeśli już na niego trafię to tylko przez przypadek, tak jak dziś. Takiej złośliwości w odpowiedziach nie ma nawet na plotkowym, a nawet jeśli się pojawiają to modzi przywracają porządek. Naprawdę dziwię się, że nikt nie reaguje tu na chamstwo.
zauważyłam to samo co Ray i Ami
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 20:54   #51
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

To może też sie udziele, mimo, że z paznokciami wiele wspólnego nie mam.
Wchodzę na to podforum przy okazji, pośmiać się czytając wątek o tipsach bez kursu (rządzi!), nic więcej i owszem, widzę często uszczypliwe komentarze, ale w pewnym stopniu je rozumiem.
Mam ten sam problem na kosmetycznym - masa wątków o piercingu, gdzie pisze raz, drugi, trzeci, opieprzam za tribiotyk, upominam, mówię krok po kroku jak dbać o swierze kolce - i na każdej kolejnej stronie widzę wypowiedzi dziewuch, które bawią się w kolczykowanie samodzielnie i jeszcze reklamują jakie to metody są w 100% skuteczne (np. przebijanie ucha na ziemniaka, albo agrafką). Ręce mi wtedy opadają i nie raz usłyszałam, że jestem chamska, albo napompowana jak balon itd.

Tyle tylko, że jakbym uprzejmie sugerowała - 'kochanie, może jednak zmienisz kolczyk na tytanowy i uprzejmie przejdziesz sie do apteki po sól fizjologiczną...?' - to żadna z tych amatorek nie posłuchałaby moich słów, bo takie wypowiedzi często nie skutkują. Sa ludzie i taborety, jednemu powiem raz - idź do profesjonalisty i posłucha, innemu sześć razy powtórzę, to dopiero zacznie się zastanawiać. Reszta robi po swojemu a za parę miechów zgłasza się z ropną gulą i płaczem. I naprawdę nie jestem uszczypliwa, bo taka mam wredną naturę, ale nie chcę, żeby te dziewczyny robiły sobie krzywdę, bo potem słyszę, że piercing to zło i się od niego umiera.

Sądze, że kwestia tipsów ma w tej dziedzinie bardzo wiele wspólnego.
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 20:55   #52
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Popieram Paule, Monę, Oblę i wszystkie inne dziewczyny, na które nie wiedzieć czemu jest tu taki atak. Na paznokciach udzielam się rzadko, ale czytam je z namiętnością od początku mojej rejestracji. Ba, nawet więcej - to chęć zdobycia wiedzy o tipsach, które chciałm założyć u stylistki skłoniła mnie do rejestracji na forum.
I NIGDY nie spotkałam się tu z chamską odpowiedzią na SENSOWNIE ZADANE pytanie. Wręcz przeciwnie - znalazłam tu ogrom cennych rad (PaulaKRK - onymyrrh pomógł - dziękuję )

Wątek jak dla mnie bez sensu - bo takie pretensje równie dobrze można wylewać np. na wizażystce, gdy ktoś 101 raz pyta się o rozświetlacz czy bronzer.

I tyle EOT
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 21:30   #53
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość
.
Wy nie zmienicie zdania, my rowniez.
Wy i my...

Cytat:
Napisane przez frauhelga Pokaż wiadomość
dlatego jestem zdania,ze na WIZAZU powinno byc osobne forum dla profesjonalistek,do ktorego nie mialyby dostepu zadne amatorki.
masz certyfikat,albo wlasne studio-prosze bardzo-wklejaj zdjecia,wymieniaj sie doswiadczeniami do woli!

jestem czlonkinia takiego forum w Niemczech i powiem wam,ze swietnie zdaje egzamin.

Kazda z pan tam ma pojecie o czym mowa,nie trzeba tlumaczyc co to linia stresu i jest pysznie!POLECAM!
Moim zdaniem te podforum ma zbyt silne tendencje separatystyczne, tu nawet moderatorzy powinni mieć się na baczności. No a "obcy" lepiej niech nie zaglądają, nie dla nich te rejony Wizażu.

Pozdrawiam serdecznie
EOT
dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 21:43   #54
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

bosiu czy ja pisalam o krok po kroku zakldania tipsow....?????
pisalam o grzecznosci w odpowiedziach...

wybaczcie ale tego typu odpowiedzi sa bardzo niegrzeczne moim zdaniem... nikt nie kaze wam odpisywac jak nie macie ochoty na dany watek lepsze to niz pisanie komentarzy zbednych....
taka moja uwaga..

wybaczcie ale jesli ktos pyta to albo odpowiedziec albo nie to jego sprawa co zrobi z informacja ktora otrzyma.... moze wykorzysta moze sie przejedzie moze sam dojdzie...

ja jestem kosmetyczka znam sie na grzybicach, mialam na studiach paznokcie... wiec co mam pisac to wszystko by moc otrzymac odpowiedz zanim uslysze idz na kurs?????? dobrze wiem ze na kurs trzeba isc a czesto padaja pytania czysto z ciekawosci przekalukowania przemyslenia pewnych rzeczy...

paula to widze jest madrzejsza niz nikt inny... wybacz slonce ale skoro szczycisz sie zdolnosciami to chodziasz zaszczyc sie i kultura.... i odpisuj w normalny sposob a nie swoimi dygresjami to nie watek literacji ani poetycji konkretne pytanie konkretna odpiowiedz i nie pisz tu rzeczy ze nie bylo czegos takiego czy innego... skoro podalam nawet link gdzie obsmarowalas 12 latke a skad ty wiesz ze to w ogole byla 12 lataka moze 24 lataka ktora wpisala se 12 skoros taka madra...

echh..
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 21:45   #55
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

to tyle na ten temat powtarzac sie wiecej nie bede jak ktos ma cos do dodania do mnie czytac powyzej moje odpowiedzi w tym watku.
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 22:08   #56
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s
Zgadzam się z Ray. To jest jedyne podforum na W., którego unikam jak diabeł święconej wody. Jeśli już na niego trafię to tylko przez przypadek, tak jak dziś. Takiej złośliwości w odpowiedziach nie ma nawet na plotkowym, a nawet jeśli się pojawiają to modzi przywracają porządek. Naprawdę dziwię się, że nikt nie reaguje tu na chamstwo.
Dokładnie. Kilka miesięcy temu zwróciłam się z (niejedna prośbą) do szefostwa w związku z przywróceniem modów do porządku i nic, zero . Moderatorów chyba z 5 a aktywności ZERO.
Na plotkowym nie powstają duble dubli,
Na wizażu jest ład , reakcja na duble prawie natychmiastowa.
Na pazurkowym no niestety od czasu do czasu ktoś się pojawi .... i to nie jest wina wizażanek tylko opiekuna forum , że jest tutaj tak jak jest.


Za całe te zamieszanie obwinia się niektóre wizażanki a moim zdaniem należałoby zwrócić się z tym do moderatora .... "Kota nie ma , myszki harcują" Dublowane wątki byłyby od razu zamykane i po kłopocie. O !
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 22:15   #57
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Cytat:
Napisane przez mona1978 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Kilka miesięcy temu zwróciłam się z (niejedna prośbą) do szefostwa w związku z przywróceniem modów do porządku i nic, zero . Moderatorów chyba z 5 a aktywności ZERO.
Na plotkowym nie powstają duble dubli,
Na wizażu jest ład , reakcja na duble prawie natychmiastowa.
Na pazurkowym no niestety od czasu do czasu ktoś się pojawi .... i to nie jest wina wizażanek tylko opiekuna forum , że jest tutaj tak jak jest.


Za całe te zamieszanie obwinia się niektóre wizażanki a moim zdaniem należałoby zwrócić się z tym do moderatora .... "Kota nie ma , myszki harcują" Dublowane wątki byłyby od razu zamykane i po kłopocie. O !
Wizażanek również, bo niektóre zapominają, że "pazurkowe" to nie ich prywatny folwark.
mex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 22:21   #58
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Cytat:
Napisane przez mona1978 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Kilka miesięcy temu zwróciłam się z (niejedna prośbą) do szefostwa w związku z przywróceniem modów do porządku i nic, zero . Moderatorów chyba z 5 a aktywności ZERO.
Na plotkowym nie powstają duble dubli,
Na wizażu jest ład , reakcja na duble prawie natychmiastowa.
Na pazurkowym no niestety od czasu do czasu ktoś się pojawi .... i to nie jest wina wizażanek tylko opiekuna forum , że jest tutaj tak jak jest.
Chyba masz rację, może gdyby ktoś nad tym wszystkim czuwał tak jak na innych forach wizażowych, byłaby tu inna atmosfera i więcej porządku (chodzi o te duble)...mimo wszytko muszę wam się przyznać, że boję się zakładać jakikolwiek wątek na Paznokciowym (nawet gdyby wyszukiwarka w interesującym mnie temacie nie dała wyników), ba! Boję się nawet o cokolwiek zapytać, żeby nie zostać "opieprzoną" a przecież wchodzą tu dziewczyny, które nie mają zielonego pojęcia o niektórych sprawach (a owa niewiedza dla tutejszych specjalistek wydaje się wręcz niedorzeczna!)
Na fryzjerce jest taka dziewczyna -Kokuryu. Ma ogromną wiedzę na temat włosów i nigdy, przenigdy nie spotkałam się z nieuprzejmością z jej storny - jej i jakiejkolwiek innej wizażanki na Fryzjerce. A jeżeli ktoś zakłada wątek (których są już setki na dany temat)to
-albo ktos wkleja link do wątku gdzie można znaleźć odpowiedzi
-albo nikt nie odpowiada
-albo prosi o skorzystanie z wyszukiwarki
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 22:23   #59
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
wybaczcie ale jesli ktos pyta to albo odpowiedziec albo nie to jego sprawa co zrobi z informacja ktora otrzyma....
Więc skoro to JEGO SPRAWA nie bardzo widzę sens występowania w obronie pseudouciśnionych. Jego sprawą jest wszak co zrobi z radą skorzystania z wyszukiwarki.
Chyba,że masz w sobie niewykorzystane pokłady altruizmu - może by zatem jakiś wolontariat..?

Cytat:
wybacz slonce ale skoro szczycisz sie zdolnosciami to chodziasz zaszczyc sie i kultura....
"Zaszczyć się i kulturą" ?
To nieco nie po polsku i nie mam pojecia co miałaś na myśli.
Póki co zaszczycam cię jednak odpowiedzią.

Cytat:
i odpisuj w normalny sposob a nie swoimi dygresjami to nie watek literacji ani poetycji konkretne pytanie konkretna odpiowiedz

Kolejna mająca problem z pojęciem erudycji, elokwencji i zasobu słownictwa?
Wybacz ale nie wychowałam się na blokowisku toteż sposob mojej wypowiedzi dzięki bogu odbiega od ogólnie przyjętych standardów.

Jeśli jednak chcesz, mogę dorzucić tu kilka "joł madafaków" jeśli w ten sposób poczujesz sie bardziej swojsko.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 22:24   #60
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

Prywatny, nieprywatny porządek obowiązuje i z tym chyba się zgodzisz. A właśnie TYLKO niektóre tu porządku pilnują. Odwalają pracę za moda - ale to już było. .. z pewnością czytałaś
Pozdrawiam !
EOT

Jula84 Jeżeli zapytasz się o coś, co jeszcze nie było poruszane na forum NA PEWNO dostaniesz wyczerpującą odpowiedź .
Czas podawania linków, odsyłania do wyszukiwarki dawno juz TU miną .... nikt na to już siły nie ma po prostu .... Były akcje wygrzebywania przydatnych wątków , na nic się to nie zdało bo duble jak grzyby po deszczu .... wciąż nowe i nowe .. ach szkoda gadać mówię Ci
Pozdrawiam


Już miałam nie pisać - Paula wymiatasz po prostu "joł madafaka"
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.