jak przedłużyć bardzo krótkie i słabe paznokcie? pytania laika - pomóżcie proszę :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-11, 23:49   #1
little_my
Przyczajenie
 
Avatar little_my
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 14

jak przedłużyć bardzo krótkie i słabe paznokcie? pytania laika - pomóżcie proszę :)


Mam bardzo słabe, małę i krótkie panokcie. Niestety obgryzałam je i nadal mi się to zdarza. Udaje mi się czasem zapuścić dłuższe, ale niestey mimo stosowania odżywek łamią się, zadzierają i muszę je spiłowywać na krótko. Ostratnio pomyślałam, ze przedłuzenie ich byłoby rozwiązaniem. Niestety, kiedyś miałąm położóny akryl na własne paznokcie, ale był nietrwały, schodził, a moje paznockie pod nim były cieniutkie jak papier. Chciałam teraz wybrać się do jakegoś profesjonalnego salonu w 3mieście. Ale nei wiem jaka metodę wybrać? Akryl, żel, jedwab? Kłaść je na właśne panokcie czy na tipsy? Chciałabym uzyskać naturalny efekt średneij długości paznokci. Poniewaz dużo maluję, babram się w farbach itp musiałyby byc dość mocne. przepraszam za przydługi wątek, ale ejstm kompletnym laikiem i przeszukanie forum niewiele mi pomogło. pozdrawiam, littlemy
little_my jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 11:22   #2
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: jak przedłużyć bardzo krótkie i słabe paznokcie? pytania laika - pomóżcie prosz

osobiscie polecam akryl na formie(szablonie)
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 12:26   #3
Asiulka268
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Sztum - Malbork
Wiadomości: 49
GG do Asiulka268
Dot.: jak przedłużyć bardzo krótkie i słabe paznokcie? pytania laika - pomóżcie prosz

Mam ten sam problem he :P moje paznokcie sa okropne ale juz sie do nich przyzwyczilam i nie lubie miec dlugich bo wtedy zle sie czuje :P he he

Myślę ze akryl badz tez zel bedzie odpowieni pozdrawiam i zycze powodzenia z pazurkami ;D
__________________
12 sierpnia - 61 kg!!
Dieta proteinowa dr Dukana
Aaaa!!
Mój cel 55 kg
Asiulka268 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 17:07   #4
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Smile Dot.: jak przedłużyć bardzo krótkie i słabe paznokcie? pytania laika - pomóżcie prosz

Little-my, paznokcie nie powinny byc osłabione po nałozeniu na nie zelu, czy akrylu, dlatego sądze, że albo sama je "zdjęłas" (zgryzłaś, podwazałaś, badź zerwałaś), bądź byłas u niekompetetnejh stylistki.

Przedłużanie obgryzionych paznokci wymaga od stylistki wprawy i jezeli chcesz je ponownie przedłuzyc wybierz sie do bardzo dobrego salonu z doswiadczona obsługa.

Paznokcie obgryzione najlepiej jest przedłużac na szablonie- żelem, badź akrylem.

Ja, osoboiście bardzo lubie przedłużac obgryzione paznokcie- daje mi to ogromna satysfacje, a moim klientkom radośc, ze maja ładne paznokietki.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 14:24   #5
little_my
Przyczajenie
 
Avatar little_my
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 14
Dot.: jak przedłużyć bardzo krótkie i słabe paznokcie? pytania laika - pomóżcie prosz

niestety, tak jak napisałaś, paznokcie nie były nałozone przez profesjonalistkę - zaufałam dziewczynie, która co prawda robi bardzo dużo paznokci, ale niestety nie ma kursu. Teraz, dzięki wam zdecydowałam się na żel na szablonie, u jednej z forumowiczek
little_my jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:10.