Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-02-14, 09:51   #31
guest
Zakorzenienie

Re: Dobry fryzjer w... Katowicach

zglaszac do zlotego salonu, ale juz! [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-14, 09:51   #32
guest
Zakorzenienie

zglaszac do zlotego salonu, ale juz! [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2002-02-14, 10:02   #33
Ofelia
Raczkowanie

GG do Ofelia
Re: Dobry fryzjer w Warszawie

Wizyta czeka mnie w ten weekend [img]icons/icon20.gif[/img] a ściślej rzecz ujmując jutro o 16.30. W poniedziałek obiecuję szczegółową relację. Wymyśliłam sobie, że chciałabym tym razem bez cięcia - zapuszczam kudełki, a jedynie z doprowadzeniem do kultury grzywki (co, jak się niestety przekonałam, nie każdy fryzjer potrafi [img]icons/icon30.gif[/img] ). Głównym punktem wizyty będzie więc farbowanie. Na ostatnim kursie makijażu dowiedziałam się, że jestem przedstawicielką zimnego typu urody, co niezwykle mnie zdziwiło i doprowadziło do znielubienia rudych włosków. Ciekawa jestem jak Krysia poradzi sobie z tymi szelkimi odcieniami rudości na mojej głowie. Chciałabym żeby efekt był taki: wszystkie włosy zafarbowane na średnio-ciemny blond (taki jak moje naturalne, bo dość mam walki z odrostami) + na to drobniutkie pasemka w zimnym odcieniu bardzo jasnego blondu. [img]icons/icon7.gif[/img] Liczę, że się uda. A może Krysia wymyśli coś ciekwaszego...
Ofelia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-14, 10:02   #34
Ofelia
Raczkowanie

GG do Ofelia

Wizyta czeka mnie w ten weekend [img]icons/icon20.gif[/img] a ściślej rzecz ujmując jutro o 16.30. W poniedziałek obiecuję szczegółową relację. Wymyśliłam sobie, że chciałabym tym razem bez cięcia - zapuszczam kudełki, a jedynie z doprowadzeniem do kultury grzywki (co, jak się niestety przekonałam, nie każdy fryzjer potrafi [img]icons/icon30.gif[/img] ). Głównym punktem wizyty będzie więc farbowanie. Na ostatnim kursie makijażu dowiedziałam się, że jestem przedstawicielką zimnego typu urody, co niezwykle mnie zdziwiło i doprowadziło do znielubienia rudych włosków. Ciekawa jestem jak Krysia poradzi sobie z tymi szelkimi odcieniami rudości na mojej głowie. Chciałabym żeby efekt był taki: wszystkie włosy zafarbowane na średnio-ciemny blond (taki jak moje naturalne, bo dość mam walki z odrostami) + na to drobniutkie pasemka w zimnym odcieniu bardzo jasnego blondu. [img]icons/icon7.gif[/img] Liczę, że się uda. A może Krysia wymyśli coś ciekwaszego...
Stary 2002-02-14, 10:40   #35
madzik
Raczkowanie

Zrobione!
madzik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-14, 10:40   #36
madzik
Raczkowanie

Zrobione!
madzik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-14, 10:41   #37
guest
Zakorzenienie

To wyslij fotke przed i po. Moze ja do Krysi pojde?
Stary 2002-02-14, 10:41   #38
guest
Zakorzenienie

To wyslij fotke przed i po. Moze ja do Krysi pojde?
Stary 2002-02-14, 10:41   #39
guest
Zakorzenienie

grzeczna dziewczynka.
dzisiaj wieczorkiem wloze to do katalogu i glosuj do bolu [img]icons/icon12.gif[/img]
Stary 2002-02-14, 10:41   #40
guest
Zakorzenienie

grzeczna dziewczynka.
dzisiaj wieczorkiem wloze to do katalogu i glosuj do bolu [img]icons/icon12.gif[/img]
Stary 2002-02-14, 10:56   #41
Ofelia
Raczkowanie

GG do Ofelia

Fotkę "przed" mogę wysłać teraz (i wysyłam [img]icons/icon7.gif[/img] ). Teraz kudełki mam jakieś 10 cm dłuższe. Fotkę "po" wyślę po wykonaniu jakiegoś zdjątka po jutrzejszej wizycie [img]icons/icon7.gif[/img] A może mi podpowiecie coś innego niż to co sobie wymysliłam??? Jak macie jakieś pomysły to czekam, czekam, czekam [img]icons/icon25.gif[/img]
Stary 2002-02-14, 10:56   #42
Ofelia
Raczkowanie

GG do Ofelia

Fotkę "przed" mogę wysłać teraz (i wysyłam [img]icons/icon7.gif[/img] ). Teraz kudełki mam jakieś 10 cm dłuższe. Fotkę "po" wyślę po wykonaniu jakiegoś zdjątka po jutrzejszej wizycie [img]icons/icon7.gif[/img] A może mi podpowiecie coś innego niż to co sobie wymysliłam??? Jak macie jakieś pomysły to czekam, czekam, czekam [img]icons/icon25.gif[/img]
Stary 2002-02-15, 07:59   #43
admin
Gość

jest juz w katalogu [img]icons/icon7.gif[/img]
  Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-15, 07:59   #44
admin
Gość

jest juz w katalogu [img]icons/icon7.gif[/img]
  Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-18, 07:54   #45
Ofelia
Raczkowanie

GG do Ofelia

Krenciołku, byłam u Krysi [img]icons/icon20.gif[/img] Zrobiła mi coś zupełnie innego niż planowałam wcześniej, ale jestem zachwycona [img]icons/icon7.gif[/img]
1. (To mnie akurat nie zachwyca) Włoski nie dały się zafarbować, czego przyczyną było potraktowanie ich ostatnio kilka razy chną. Krysia stwierdziła, że farba tego nie weźmie i szkoda próbować, bo tylko zniszczę włosy,a efektu nie będzie.
2. Nałożyła mi colorance (ciemny brąz) dla wyrównania odrostów z rudym
3. Obcięła mi kudełki o 20 cm czyli za ucho bo: były zniszczone, do mojej buzi pasują lekkie fryzurki, to były niereformowalne wściekle rude kudełki, a na rudy nie chiałam już patrzeć.
4. Efekt jest fantastyczny.
5. Krysia poradziła mi przyjść za jakiś miesiąc na jeszcze jeden colorance i wtedy zobaczy jak się te chnowate włoski zachowują i zrobi mi te białe pasemka.
Aaaa, cała ta przyjemność trwała 2,5 godziny i kosztowała 120 złotych. Moim zdaniem warto.
Stary 2002-02-18, 07:54   #46
Ofelia
Raczkowanie

GG do Ofelia

Krenciołku, byłam u Krysi [img]icons/icon20.gif[/img] Zrobiła mi coś zupełnie innego niż planowałam wcześniej, ale jestem zachwycona [img]icons/icon7.gif[/img]
1. (To mnie akurat nie zachwyca) Włoski nie dały się zafarbować, czego przyczyną było potraktowanie ich ostatnio kilka razy chną. Krysia stwierdziła, że farba tego nie weźmie i szkoda próbować, bo tylko zniszczę włosy,a efektu nie będzie.
2. Nałożyła mi colorance (ciemny brąz) dla wyrównania odrostów z rudym
3. Obcięła mi kudełki o 20 cm czyli za ucho bo: były zniszczone, do mojej buzi pasują lekkie fryzurki, to były niereformowalne wściekle rude kudełki, a na rudy nie chiałam już patrzeć.
4. Efekt jest fantastyczny.
5. Krysia poradziła mi przyjść za jakiś miesiąc na jeszcze jeden colorance i wtedy zobaczy jak się te chnowate włoski zachowują i zrobi mi te białe pasemka.
Aaaa, cała ta przyjemność trwała 2,5 godziny i kosztowała 120 złotych. Moim zdaniem warto.
Stary 2002-02-18, 09:47   #47
guest
Zakorzenienie

rozumiem, ze wizyta sie odbyla... [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2002-02-18, 09:47   #48
guest
Zakorzenienie

rozumiem, ze wizyta sie odbyla... [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2002-02-18, 09:52   #49
Ofelia
Raczkowanie

GG do Ofelia

Oczywiście - kilka postów wyżej zdałam dokładną relację [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2002-02-18, 09:52   #50
Ofelia
Raczkowanie

GG do Ofelia

Oczywiście - kilka postów wyżej zdałam dokładną relację [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2002-02-18, 09:56   #51
guest
Zakorzenienie

BEZ zdjecia... [img]icons/icon12.gif[/img]
Stary 2002-02-18, 09:56   #52
guest
Zakorzenienie

BEZ zdjecia... [img]icons/icon12.gif[/img]
Stary 2002-02-18, 10:04   #53
Ofelia
Raczkowanie

GG do Ofelia

Złośliwuniu, nie działam tak ekspresowo. Na razie musisz mi uwierzyć na słowo, że jest super. Specjalnie dla Ciebie mogę dziś zorganizować sesję zdjęciową, ale na wywołanie i zeskanowanie tak czy siak musiałbyś troszke poczekać [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2002-02-18, 10:04   #54
Ofelia
Raczkowanie

GG do Ofelia

Złośliwuniu, nie działam tak ekspresowo. Na razie musisz mi uwierzyć na słowo, że jest super. Specjalnie dla Ciebie mogę dziś zorganizować sesję zdjęciową, ale na wywołanie i zeskanowanie tak czy siak musiałbyś troszke poczekać [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2002-02-18, 19:00   #55
guest
Zakorzenienie

To ja bardzo ładnie poproszę, nawet stanę grzecznie na tylnych łapkach [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2002-02-18, 19:00   #56
guest
Zakorzenienie

To ja bardzo ładnie poproszę, nawet stanę grzecznie na tylnych łapkach [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2002-03-16, 14:20   #57
guest
Zakorzenienie

Dobry fryzjer w Warszawie

Poszukuję bardzo dobrego fryzjera w Wawie który dobrałby fryzurkę i kolor włosów i który ściągnie kolor bedący na włosach.Podajcie mi jakieś adresy.Pozdrawiam!
Stary 2002-03-16, 14:20   #58
guest
Zakorzenienie

Dobry fryzjer w Warszawie

Poszukuję bardzo dobrego fryzjera w Wawie który dobrałby fryzurkę i kolor włosów i który ściągnie kolor bedący na włosach.Podajcie mi jakieś adresy.Pozdrawiam!
Stary 2002-03-20, 10:56   #59
guest
Zakorzenienie

CZEŚĆ!
Moim zdaniem najlepszy salon fryzjerski który mogę Ci polecić z czystym sumieniem to ,,SAINT ALQUE". Pracują tam naprawdę miłe i sympatyczne dziewczyny, a co najważniejsze potrafią fachowo doradzić jaki rodzaj fryzury będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy i oczywiście wykonują profesjonalnie wszystkie zabiegi fryzjerskie. Co roku wyjeżdżają na szkolenia np. do Paryża, na Florydę i tam poznają najnowsze trendy i techniki w strzyżeniu, modelowaniu i farbowaniu włosów. A poza ty w salonie można kupić super kosmetyki do włosów - warto wydać na nie nawet pokaźną sumę.
Stary 2002-03-20, 10:56   #60
guest
Zakorzenienie

CZEŚĆ!
Moim zdaniem najlepszy salon fryzjerski który mogę Ci polecić z czystym sumieniem to ,,SAINT ALQUE". Pracują tam naprawdę miłe i sympatyczne dziewczyny, a co najważniejsze potrafią fachowo doradzić jaki rodzaj fryzury będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy i oczywiście wykonują profesjonalnie wszystkie zabiegi fryzjerskie. Co roku wyjeżdżają na szkolenia np. do Paryża, na Florydę i tam poznają najnowsze trendy i techniki w strzyżeniu, modelowaniu i farbowaniu włosów. A poza ty w salonie można kupić super kosmetyki do włosów - warto wydać na nie nawet pokaźną sumę.
Odpowiedz

Tagi
atelier, bemowo, bob, darmowe, dlugie wlosy, dobry fryzjer warszawa, dojazd, dom, farbowanie, fryzjer, fryzjerki, fryzura, irokez, metamorfoza, męski fryzjer, mobilny, opinie, problem, rudy, salon, stażysci, stylista, syntetyczne, ślubna, warkoczyki, warszawa, z dojazdem, zielone włosy, zła koloryzacja

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości