Zafarbowane tipsy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-15, 21:09   #1
Tyfus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7

Zafarbowane tipsy


Wczoraj zrobiłam sobie tipsy metodą żelową we frenchu. Do frencha użyłam białego żelu, a do reszty paznokcia przeźroczystego. Dzisiaj z chłopakiem zrobiliśmy sobie obiad z dodatkiem przypraw z kurkumy.

Która jak widać na zdjęciu ma intensywny złoty kolor. Po zjedzonym posiłku jak zwykle zabrałam się za zmywanie naczyń. Niestety zapomniałam o rękawiczkach ochronnych... No i... Feralna przyprawa zabarwiła mi paznokcie na kolor cytrynowy. Wygląda to okropnie. Czy jest jakiś sposób aby usunąć zabarwienie bez konieczności odrywania paznokci czy zmywania z nich żelu?
Tyfus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 22:01   #2
Niffer
Raczkowanie
 
Avatar Niffer
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 123
Dot.: Zafarbowane tipsy

Spróbuj delikatnie spiłować żel, minimalnie i nie będzie śladu.
Niffer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 08:40   #3
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Zafarbowane tipsy

Najpierw spróbuj dobrze wymoczyć pazurki, poprzemywać zmywaczem BEZACETONOWYM, jesli to nic nie da kup polerkę, taką 4 stronną, najostrzejszą stroną która w zasadzie nie piłuje a matowi zetrzyj kolor a później wypoleruj pazurki na wysoki połysk.. Może coś da...
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 15:33   #4
Tyfus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Zafarbowane tipsy

Dziękuję za pomoc, feralnego koloru już się pozbyłam.
Najpierw posmarowałam paznokcie primerem bezkwasowym, a następnie dokładnie wyszorowałam acetonem (byliczka zmywacza nie wypróbowałam, bo Twoją wypowiedź przeczytałam już po wszystkim. Aceton na szczęście nie zniszczył mi pazurków i mam nadzieję, że jutro nie będzie widać skutków jego użycia) . Boki tipsów spiłowałam i zaraz posmaruje je warstwą bezbarwnego żelu. Dzięki za pomoc
Tyfus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 16:43   #5
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Zafarbowane tipsy

Cytat:
Napisane przez Tyfus Pokaż wiadomość
Dziękuję za pomoc, feralnego koloru już się pozbyłam.
Najpierw posmarowałam paznokcie primerem bezkwasowym, a następnie dokładnie wyszorowałam acetonem (byliczka zmywacza nie wypróbowałam, bo Twoją wypowiedź przeczytałam już po wszystkim. Aceton na szczęście nie zniszczył mi pazurków i mam nadzieję, że jutro nie będzie widać skutków jego użycia) . Boki tipsów spiłowałam i zaraz posmaruje je warstwą bezbarwnego żelu. Dzięki za pomoc
ale po co?
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 17:33   #6
Tyfus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Wink Dot.: Zafarbowane tipsy

Sama nie wiem
Byliczka napisała, żebym przemyła paznokcie zmywaczem bezacetonowym. Posta przeczytał mój chłopak po czym przekazał mi że ktoś na forum kazał mi zmyć przyprawę czymś bezkwasowym czy bezacetowym. No i pierwsze co przyszło mi do głowy to... Primer bezkwasowy Potem okazało się, że mój "mąż" źle zrozumiał post Byliczki Mężczyźni...
A w poście Primer uwzględniłam, bo tak szczerze to nie wiem czy to on pomógł czy aceton ponieważ zaraz po posmarowaniu Primerem użyłam acetonu, który w pierwszej chwili niewiele dał, następnie wybrałam się na zakupy i kolor żółty... jakby wyparował. Śmiem twierdzić, że sprawił to aceton, ale ręki obciąć sobie nie dam
Tyfus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 23:57   #7
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Zafarbowane tipsy

aceton aceton
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-17, 08:45   #8
AmazingStudio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: spamer!
Wiadomości: 202
Dot.: Zafarbowane tipsy

lepiej na przyszlosc uwazaj bo aceton moze rozpuscic tipsa ,z zelem nic sie nie stanie(oprocz tego ze moze stracic polysk) ,ale za to material z ktorego wykonany jest tips moze sie zrobic gumowaty
AmazingStudio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:53.