Makijaż w Sephorze- opinie - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-06, 23:50   #91
xooooooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 5
Dot.: Makijaż w Sephorze- opinie

Ponawiam pytanie Czy macie do polecenia konkretną makijażystkę z Sephory lub innej drogerii w Krakowie?
xooooooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 22:20   #92
Ogonowska Maja
Przyczajenie
 
Avatar Ogonowska Maja
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Makijaż w Sephorze- opinie

Cytat:
Napisane przez kammy09 Pokaż wiadomość
Ja miałam z koleżanką robiony makijaż w Douglasie jak byłą jakas tam akcja z makijażystkami Art Deco. Jeżeli one reprezentują tą firmę to nigdy od nich nic nie kupię. Zero korektora, zero konturowania twarzy, rzęsy musiałam sobie sama pomalować i przed makijażem zmyć swój makijaż i co najgorsze podkład nawet nie został przypudrowany! ciesze się że nic za to nie zapłaciłam bo nie było to warte nawet 10zł... To że jestem młoda nie oznacza że nie znam się na makijażu i Pani ''wizażystka'' pewnie pomyślała że zrobi mi make-up na szybko i ja i tak będę zadowolona. A jednak nie, sama w domu potrafię 100razy lepiej pomalować siebie i moją koleżankę :/ Zresztą od dawna wszyscy wiedzą że wszystkie ''mokre'' kosmetyki powinno się utrwalić np. pudrem (róż w kremie można różem prasowanym).
Sama pracuję jako wizażystka ale nie jestem związana z żadną z perfumerii aczkolwiek czasem do takich akcji o jakich piszesz zapraszane są wizażystki z zewnątrz, do mnie też parę razy się zgłaszali jednak stawki które tam wtedy oferują są tak śmieszne, że żadna szanująca wizażystka nie będzie nadwyrężać swojego kręgosłupa i tracić całego weekendu dla takich pieniędzy więc też ciężko by pracowały tam wtedy doświadczone dziewczyny, to są dość popularne eventy na które przychodzą głównie początkujące dziewczyny by nabrać doświadczenia
Ogonowska Maja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 20:40   #93
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Makijaż w Sephorze- opinie

Cytat:
Napisane przez Ogonowska Maja Pokaż wiadomość
Sama pracuję jako wizażystka ale nie jestem związana z żadną z perfumerii aczkolwiek czasem do takich akcji o jakich piszesz zapraszane są wizażystki z zewnątrz, do mnie też parę razy się zgłaszali jednak stawki które tam wtedy oferują są tak śmieszne, że żadna szanująca wizażystka nie będzie nadwyrężać swojego kręgosłupa i tracić całego weekendu dla takich pieniędzy więc też ciężko by pracowały tam wtedy doświadczone dziewczyny, to są dość popularne eventy na które przychodzą głównie początkujące dziewczyny by nabrać doświadczenia
Cenna opinia
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 19:04   #94
Aquarius78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Makijaż w Sephorze- opinie

W ostatnim czasie miałam możliwość skorzystania z zaproszenia na mini metamorfozę do Sephory. Jest to bezpłata mini metamorfoza w 15 minut bez umawiania.Do wyboru mamy Idealną cerę,konturowanie podstawowe,codzienny makijaż oka.precyzyjna kreska, smoky eye , podkreślone brwi, perfekcyjne usta.
Bez wstępnego umawiania mamy dostęp do konsultacji z makijażystką która dobierze kosmetyki do naszego typu urody,odpowie na szereg pytań związanych z makijażem ,zdradzi nam fajne triki w makijażu które można samemu wykonać w domu i przede wszystkim przy wykonywanym makijażu opowie nam o wszystkich kosmetykach których używa ,spisze na karteczce abyśmy z łatwością mogły wrócić po produkt który nam się spodoba.Myślę że, taka usługa jest fajnym rozwiązaniem na wypróbowanie czegoś nowego w makijażu i przetestowanie produktu daje nam możliwość trafnego wyboru przed zakupem.

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-07-20 o 14:29
Aquarius78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 14:59   #95
Basiaopinie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: Makijaże w Douglas/Sephorze(cena?)

Makijaż w Sephora Galeria Katowicka

Ja chciałabym przestrzec przed makijażem w Sephorze w Galerii Katowickiej. Malowała mnie Pani Wiktoria, makijaż zmyłam po godzinie od wyjścia z Galerii :/ Mam jasną karnację i zimną urodę, poprosiłam o delikatny makijaż, a oczy w odcieniu brązu i pokazałam swoje zdjęcie w makijażu, z którego byłam bardzo zadowolona. Pani makijażystka dobrała za ciemny podkład, wręcz pomarańczowy, do makijażu moich niebieskich oczu użyła miedziany błyszczący cień, a na policzkach mocny bronzer. Kilkakrotnie zwracałam Pani uwagę, ale słyszałam, że albo to będzie jeszcze rozcierać, albo światło nie takie itd. Ufałam więc, ze wie co mówi. Na koniec szminka dobrała szminkę kompletnie nie pasującą do mojej urody, mocną ciemnoczerwoną.Poprosiłam o zmycie i zasugerowałam średni zimny róż podobny do koloru moich ust. Niestety Pani nałożyła po raz drugi zły odcień. Sprawiała wrażenie miłej, ale niestety nie ma pojęcia o makijażu. Dodatkowo oczywiście brudne pędzle, latanie po salonie w poszukiwaniu kosmetyków i zalotki której nie znalazła. Koszt takiego makijażu to 129 zł i miała być zarezerwowana dla mnie godzina, a Pani w tym czasie obsługiwała klientów. makijaż na wesele niestety robiłam sama w aucie. Nie polecam !!!!
Basiaopinie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-29, 23:10   #96
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Makijaż w Sephorze- opinie

Chciałam odświeżyć i zapytać, czy nadal w jakiejś drogerii jest możliwość zrobienia makijażu darmowego, ot tak żeby przetestować kosmetyki? Np te mini metamorfozy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-24, 15:52   #97
girl.of.glass
Raczkowanie
 
Avatar girl.of.glass
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 122
Dot.: Makijaż w Sephorze- opinie

podbijam wątek - orientujecie się jakie są teraz zasady wykonania makijażu - przy jakim zakupie ew. w jakiej cenie można wykonać taki makijaż w Sephorze/Douglasie/MACu?
girl.of.glass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-24, 16:35   #98
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Makijaż w Sephorze- opinie

Cytat:
Napisane przez girl.of.glass Pokaż wiadomość
podbijam wątek - orientujecie się jakie są teraz zasady wykonania makijażu - przy jakim zakupie ew. w jakiej cenie można wykonać taki makijaż w Sephorze/Douglasie/MACu?
z tego co wiem w ramach testowania danego kosmetyu można wykonać makijaż tej jednej części czyli albo oczy, rzęsy, usta, podkład albo brązer czy róż
i nie potrzeba do tego żadnego zakupu, ale żeby wykonac cały makijaż to trzeba zapłacić za to - kiedyś było to w okolicach 50 zł chyba, a jak jest teraz to nie mam pojęcia
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-24 16:35:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.