Kosmetologia - prosze o informacje - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-10-17, 16:19   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Kosmetologia - prosze o informacje


Jestem w trzeciej klasie liceum i jeszcze nie mam pojęcia na jakie studia chce iść. Myślałam o kosmetologii, ale chyba jak się idzie do takiej szkoły trzeba już coś umieć. Czy do takiej szkoły trzeba mieć zdolności plastyczne?
Z drugiej strony nie wiem czy znajdę prace z takimi studiami [img]icons/icon9.gif[/img] Nie mam pojęcia co mam robić [img]icons/icon9.gif[/img]
BARDZO PROSZĘ ABY KTOŚ MI POMóGŁ I NAPISAŁ COŚ O SZKOŁACH KOSMETOLOGII W WARSZAWIE
Z góry dziękuję
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-17, 17:18   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: BARDZO PROSZĘ ABY KTOŚ MI POMÓGŁ

Jestem w klasie maturalnej i również interesuję się kosmetologią. W najnowszym numerze Cogito (15/02) wyczytałam że "absolwenci tego kierunku mogą pracować w gabinetach kosmetycznych i salonach odnowy biologicznej, firmach produkujących i dystrybujących kosmetyki, ośrodkach oceniających wyroby kosmetyczne i szeroko pojętym szkolnictwie kosmetycznym." Poza tym "obecnie zmieniana jest ustawa o kwalifikacjach kosmetyczek i w przyszłości gabinety kosmetyczne będą mogli prowadzić wyłącznie licencjonowani kosmetolodzy, czyli ludzie z wyższym wykształceniem." Wynika z tego , że o pracę nie trzeba się martwić [img]icons/icon20.gif[/img]. Ale jak to się ma do rzeczywistości to nie wiem... [img]icons/icon37.gif[/img] Może jakaś absolwentka tego kierunku się wypowie...

[img]icons/icon33.gif[/img] W Warszawie jest Zakład Doskonalenia Zawodowego- Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia . Czesne- studia dzienne: 4500 zł za rok, studia zaoczne: 3500 za rok.

Pozdrawiam [img]icons/icon40.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 19:25   #3
jagodzianka612
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 176
Dot.: Kosmetologia - prosze o informacje

uuuu ale stary watek:p ciekawa jestem czy studiujesz kosmetologie czy wybralas iny kierunek.ja wlansie teraz ide do 3 liceum i zastanawaim sie nad studiowaniem kosmetologi w poznaniu.
jagodzianka612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 13:42   #4
kina_tczew
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Tczew
Wiadomości: 31
Dot.: Kosmetologia - prosze o informacje

Cytat:
Napisane przez jagodzianka612 Pokaż wiadomość
uuuu ale stary watek:p ciekawa jestem czy studiujesz kosmetologie czy wybralas iny kierunek.ja wlansie teraz ide do 3 liceum i zastanawaim sie nad studiowaniem kosmetologi w poznaniu.
Jeśli chodzi Ci o WSZPZiU to możesz spokojnie iść, nie będziesz żałować. Pozdrawiam
kina_tczew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:24.