Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-26, 20:15   #31
justysialek
Raczkowanie
 
Avatar justysialek
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 111
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Moniano22 Pokaż wiadomość
Również się melduje
Wróciłam z jazd. Na mieście poszło całkiem nieźle, no może oprócz parkowania równoległego tyłem (mam nadzieje ,że tego nie dostane!!), na placu zero błędów, ani razu nie miałam problemu żeby zmieścić się w koperte, qrde na prawde nie wiem co ja ostatnio zrobiłam, że właśnie w ten sposób zawaliłam podejście:/
No ale nic, teraz juz relaks i pozytywne nastawienie. Dziewczyny trzymajcie jutro kciuki - 8.30 !!!!!!
Będę mocno zaciskać . Powodzenia.
justysialek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 20:16   #32
pink_
Raczkowanie
 
Avatar pink_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 135
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie może jakiś gdzie znajdę animacje ze światłami w punciaku? Tak wiecie, że się np. najedzie światła mijania i się zapalają Ten link co jest na górze nie działa...
http://prawojazdykursanta.pl/budowa-...andepunto.html
__________________

pink_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 20:32   #33
paeonia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 35
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
Witam sie w nowej części



Ja zdawałam ponad rok temu w Opolu i zrezygnowałam. Czekam na ośrodek w moim mieście.
Aż taka tragedia w Opolu?
paeonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 20:50   #34
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez paeonia Pokaż wiadomość
Aż taka tragedia w Opolu?
Wszystko zależy od egzaminatora i gdzie Cię wywiezie
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 01:00   #35
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Jestem i ja.

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Również się melduję

Jutro idę z przyjaciółką pochodzić po tym jednym strasznym rondzie haha Co tam dwie dziewczyny chodzą sobie po rondzie xd To rondo w ogóle jest takie, że mało ludzi tam jeździ... 90% to eLki i egzaminy.

Co do dokupywania godzin to ja kupiłam dwie przed pierwszym + dwie przed samym egzaminem miałam gratis. Teraz przed drugim kupiłam jedną w innej szkole, bo chciałam sprawdzić czy na serio nie umiem łuku, czy to tylko stres mnie zjadł i godzinę w swojej szkole mam jutro. Ale taka sama jedna godzinka to mało Za wiele nie idzie zrobić, bo zaraz trzeba wracać...
Ja też dostałam dwie gratis. To znaczy jedną chyba dodatkową miałabym i tak, bo to zamiast wewnętrznego egzaminu praktycznego podobno, a drugą jako normalny gratis. Jak to powiedział instruktor: "noo, to z tych trzech godzin zrobimy cztery".
Przed drugim egzaminem też sobie ze 2h dokupię, będę się czuła jakoś pewniej, jak jeszcze sobie pojeżdżę, zwłaszcza, że między pierwszym terminem egzaminu i tym samym ostatnimi jazdami a następnym podejście minie prawie 3 tygodnie.

Cytat:
Napisane przez gloryandgoore Pokaż wiadomość
Ja Łódź - Maratońska. Ja dzisiaj dzwoniłam się umawiać na praktykę to trzeba czekać ponad 3 tygodnie.
Czyli nie tylko u mnie takie kolejki...

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Korzystałam z niej, ale coś mi nie szło... Ja mam taki problem, że czuję presję otoczenia, samochód stoi pod domem, a ja zdać nie mogę. Za dużą wagę przykładam do tego egzaminu, za dużą.
Personal, wybacz, ale jeśli już pisałaś, to jakoś mi umknęło - kiedy masz następne podejście?

Cytat:
Napisane przez Moniano22 Pokaż wiadomość
Również się melduje
Wróciłam z jazd. Na mieście poszło całkiem nieźle, no może oprócz parkowania równoległego tyłem (mam nadzieje ,że tego nie dostane!!), na placu zero błędów, ani razu nie miałam problemu żeby zmieścić się w koperte, qrde na prawde nie wiem co ja ostatnio zrobiłam, że właśnie w ten sposób zawaliłam podejście:/
No ale nic, teraz juz relaks i pozytywne nastawienie. Dziewczyny trzymajcie jutro kciuki - 8.30 !!!!!!
Trzymam!
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 06:34   #36
linnnea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 447
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Ja też się melduję

Trzymam kciuki i mam nadzieję, że pogoda również sprzyjaw Krakowie brzydki deszcz..

Z tego co kojarzę, na egzaminie nie ma przecież parkowania równoległęgo tyłem?
linnnea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 08:10   #37
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Jak to nie ma? Jest równoległe tyłem, u nas w Gdańsku często się zdarza.
Miałam się zapisać w poniedziałek, ale mam zapalenie krtani, więc nie pojechałam, pewnie po weekendzie pojadę do ośrodka wybrać kolejny termin. Już nie mam żadnych szczęśliwych dni na egzamin. Żaden mi nie podpasował
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-27, 08:33   #38
linnnea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 447
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Aaa, sorry, pomyliło mi się w prostopadłym oczywiście ba na równoległe tyłem ja zawsze mówię po prostu "koperta", bo własnie mi się myli
linnnea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 08:35   #39
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Jeju denerwuje się za Moniano jakby to był po części mój egzamin haha. Ale okropna pogoda dziś Miałam iść pochodzić po rondzie, ale jednak przekładam to na jutro.
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 08:52   #40
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Jeju denerwuje się za Moniano jakby to był po części mój egzamin haha. Ale okropna pogoda dziś Miałam iść pochodzić po rondzie, ale jednak przekładam to na jutro.
Mam nadzieję, że jej się uda




« czasami piszę z telefonu, więc proszę o wyrozumiałość w razie błędów. Mój słownik czasami ma inne zdanie niż ja :p »
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 10:11   #41
Moniano22
Raczkowanie
 
Avatar Moniano22
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 267
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Dziewczyny porażka
Jeździłam 55 minut i już byłam blisko celu i dał mi po hamulcach przy zmianie pasa ruchu, że niby wymusiłam
__________________


26.09.2014 - Pani Kierowca
Moniano22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-27, 10:14   #42
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Jezu oni to chyba robią specjalnie! Ciągle słyszę jak to ktoś już wraca i nagle każą mu np. W lewo i trzeba zmienić pas i nagle niby wymusił... Przykro mi Zapisałas się na kolejny termin? Już mnie brzuch boli, pojutrze to ja dopiero z domu będę wychodziła...

Edytowane przez Quadesha
Czas edycji: 2014-08-27 o 10:17
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 10:24   #43
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Moniano możemy sobie rękę podać, miałam podobnie. Nie wiem, ich to chyba musi nieźle bawić, niech się głupi pocieszy-zaraz zaparkuję w ośrodku i zdane, a tu zawsze coś wymyśli na sam koniec....
Przykro mi.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 10:25   #44
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Moniano22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny porażka
Jeździłam 55 minut i już byłam blisko celu i dał mi po hamulcach przy zmianie pasa ruchu, że niby wymusiłam
ehh wspolczuje
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 10:45   #45
Moniano22
Raczkowanie
 
Avatar Moniano22
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 267
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Ja już po dzisiejszym to straciłam nadzieje Qrde tyle jezdziłam oczy miałam dookoła głowy. Objeździłam mase uliczek jednokierunkowych, skrzyżowania i te mniejsze i większe, 3 razy byłam na rondzie w tym dwa razy zawracałam, na tych drogach dwupasmowych też tak kazał mi jeździć, że musiałam zmieniać pas ruchu.....raz mi próbował wmówić, że wymusiłam pierwszeństwo przy skręcie w lewo i i zahamował. To zaczełam się z nim kłócić, że samochód był bardzo daleko i nie wymusiłam i co przyznał mi w końcu racje, że może faktycznie zbyt gwałtownie zareagował. Heh co nie zmienia faktu, że i tak dopiął swego i złapał mnie gdzie indziej. Tu już ciężko mi ocenić czy faktycznie wymusiłam czy nie, nie dyskutowałam już
__________________


26.09.2014 - Pani Kierowca
Moniano22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 10:54   #46
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Moniano22 Pokaż wiadomość
Ja już po dzisiejszym to straciłam nadzieje Qrde tyle jezdziłam oczy miałam dookoła głowy. Objeździłam mase uliczek jednokierunkowych, skrzyżowania i te mniejsze i większe, 3 razy byłam na rondzie w tym dwa razy zawracałam, na tych drogach dwupasmowych też tak kazał mi jeździć, że musiałam zmieniać pas ruchu.....raz mi próbował wmówić, że wymusiłam pierwszeństwo przy skręcie w lewo i i zahamował. To zaczełam się z nim kłócić, że samochód był bardzo daleko i nie wymusiłam i co przyznał mi w końcu racje, że może faktycznie zbyt gwałtownie zareagował. Heh co nie zmienia faktu, że i tak dopiął swego i złapał mnie gdzie indziej. Tu już ciężko mi ocenić czy faktycznie wymusiłam czy nie, nie dyskutowałam już
A jestes pewna ze nie wymusilas? Samochod byl daleko? Moze warto sie odwolac, przynajmniej zwroca ci pieniadze.
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 10:58   #47
Moniano22
Raczkowanie
 
Avatar Moniano22
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 267
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Przy tej pierwszej sytuacji nie wymusiłam - i zresztą przyznał mi rację i nie oblał za to, a przy tej drugiej nie jestem pewna wiec chyba nie ma co sie wychylać z odwołaniami
__________________


26.09.2014 - Pani Kierowca
Moniano22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 11:04   #48
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Moniano22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny porażka
Jeździłam 55 minut i już byłam blisko celu i dał mi po hamulcach przy zmianie pasa ruchu, że niby wymusiłam

Współczuję Może zażądaj filmu z egzaminu?
Jezu, według tych ich standardów to zawsze się wymusza, na normalnej drodze też będziecie wymuszać tak naprawdę, byle sygnalizować zmianę pasa, nie robić tego znienacka i zachować wystarczający dystans. Bo prawda taka, że jak nie ,,wymusicie", to w godzinach powrotów z pracy w życiu nie skręcicie np. w lewo, bo nikt Was nie wpuści dobrowolnie na swój pas.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 11:08   #49
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

No dokładnie Nadis. Ile razy jak jechałam eLka to wymuszali i to bez kierunku! A my choć dajemy i ten kierowca z tyłu też ślepy raczej nie jest.
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-27, 11:19   #50
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
No dokładnie Nadis. Ile razy jak jechałam eLka to wymuszali i to bez kierunku! A my choć dajemy i ten kierowca z tyłu też ślepy raczej nie jest.
Przy jeździe bez eLki to już jest wolnoamerykanka na maxa. Ludzie nie wbijają kierunkowskazu albo ich nie rozumieją. Przedwczoraj miałam taką milusią sytuację, jechałam sobie przepisowo, za mną SUV mi siedzi na ogonie. Daję lewy kierunek, bo miałam skręcić w lewo, ale najpierw zmieniałam pas. Ja jestem w trakcie zmieniania a ten SUV mnie chciał wyprzedzić i też na lewy, bez kierunku oczywiście Zdenerwowałam się, jakbym jeszcze zmieniała ten pas jak ciućma bez kierunku, to okej, ale najpierw kierunek, potem lusterko i szyba, i zmieniam. Na egzaminie bym od razu za coś takiego oblała, że rzekomo zajechałam drogę/nie upewniłam się o możliwości zmianie pasa.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 12:00   #51
gloryandgoore
Raczkowanie
 
Avatar gloryandgoore
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 108
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Moniano22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny porażka
Jeździłam 55 minut i już byłam blisko celu i dał mi po hamulcach przy zmianie pasa ruchu, że niby wymusiłam
Nie przejmuj się, też ostatnio oblałam na dokładnie takiej sytuacji! Zbliżał się koniec egzaminu, poprosił mnie żebym skręciła w lewo, więc włączam kierunkowskaz i widzę, że jedzie za mną samochód, ale jechał za mną przez jakiś czas a zbliżał się już zakręt w który miałam wjechać, więc stwierdziłam, że mnie wpuszcza. Ale nie Usłyszałam "W tym momencie muszę przerwać Pani egzamin". Chociaż na początku przymykał oko na moje drobne błędy. Oni to zdaje mi się, że robią specjalnie. Na początek przymykają oko na błędy, a kiedy już myśli się, że egzamin ma się w kieszeni, rozluźniamy się i wtedy wymyślają jakieś rzeczy żebyśmy tylko oblały!
Tak więc głowa do góry, nie ty pierwsza, nie ostatnia!
gloryandgoore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 12:17   #52
IntiMisska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Moniano22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny porażka
Jeździłam 55 minut i już byłam blisko celu i dał mi po hamulcach przy zmianie pasa ruchu, że niby wymusiłam
No co za pech !!! takie beznadziejne oblewanie ludzi to jest idiotyczne co z tego że ktoś tam sobie troszke zwolni chyba ma od tego hamulec. Nie wepchnęłaś sie w ostatnim momencie na ten pas...no ale sie wkurzylam. Ja mialam kiedys taka sytuacje jechalam taka szybsza trasa ( do 70 chyba) i dojezdzalam do swiatel ale zielone bylo i nagle samochod wjechal mi na moj pas i swiatlo sie zmienilo na czerwone i on dosłownie w ostatnim momencie zmienił mi ten pas ja po hamulcach i moja instruktorka tez ale sie wtedy wkurzylam to jest dopiero wymuszenie pierwszenstwa ! I co ja bym w niego wjechala i teoretycznie byłaby to moja wina.
No ale nastepnym razem musi byc lepiej, kiedy nastepny?
IntiMisska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 12:30   #53
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Hej.
Po pracy spotkałam kolegę ze szkoły z którym zawsze miałam dobre stosunki, cały czas mówimy sobie cześć itp. Dzisiaj zobaczyłam go przy elce, myślałam, że robi prawko. Okazało się, że jest instruktorem. Chciałam w tej szkole wykupić sobie jazdy przed egzaminem jak będę podchodzić i teraz zastanawiam się czy to będzie dobry pomysł. Co byście zrobiły?
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 12:32   #54
love_wizaz
Raczkowanie
 
Avatar love_wizaz
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 282
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

jaka szkoda chwilami mam naprawde wrazenie ze jest coraz trudniej zdac...

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
Hej.
Po pracy spotkałam kolegę ze szkoły z którym zawsze miałam dobre stosunki, cały czas mówimy sobie cześć itp. Dzisiaj zobaczyłam go przy elce, myślałam, że robi prawko. Okazało się, że jest instruktorem. Chciałam w tej szkole wykupić sobie jazdy przed egzaminem jak będę podchodzić i teraz zastanawiam się czy to będzie dobry pomysł. Co byście zrobiły?
ale u niego konkretnie? ja tam wole u obcych np mojego chlopaka szwagier jest instruktorem i ja bym nie chciala u niego
love_wizaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 12:34   #55
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Moniano22 Pokaż wiadomość
Ja już po dzisiejszym to straciłam nadzieje Qrde tyle jezdziłam oczy miałam dookoła głowy. Objeździłam mase uliczek jednokierunkowych, skrzyżowania i te mniejsze i większe, 3 razy byłam na rondzie w tym dwa razy zawracałam, na tych drogach dwupasmowych też tak kazał mi jeździć, że musiałam zmieniać pas ruchu.....raz mi próbował wmówić, że wymusiłam pierwszeństwo przy skręcie w lewo i i zahamował. To zaczełam się z nim kłócić, że samochód był bardzo daleko i nie wymusiłam i co przyznał mi w końcu racje, że może faktycznie zbyt gwałtownie zareagował. Heh co nie zmienia faktu, że i tak dopiął swego i złapał mnie gdzie indziej. Tu już ciężko mi ocenić czy faktycznie wymusiłam czy nie, nie dyskutowałam już
Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
A jestes pewna ze nie wymusilas? Samochod byl daleko? Moze warto sie odwolac, przynajmniej zwroca ci pieniadze.
No właśnie, może faktycznie powinnaś spróbować? W sumie nic nie tracisz, a może akurat się uda chociaż pieniądze odzyskać?

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość

Współczuję Może zażądaj filmu z egzaminu?
Jezu, według tych ich standardów to zawsze się wymusza, na normalnej drodze też będziecie wymuszać tak naprawdę, byle sygnalizować zmianę pasa, nie robić tego znienacka i zachować wystarczający dystans. Bo prawda taka, że jak nie ,,wymusicie", to w godzinach powrotów z pracy w życiu nie skręcicie np. w lewo, bo nikt Was nie wpuści dobrowolnie na swój pas.
Dokładnie. W większych miastach w godzinach szczytu jest niemożliwe, żeby jechać przepisowo, bo bez wymuszenia czasem się po prostu nie da.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 13:02   #56
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez love_wizaz Pokaż wiadomość



ale u niego konkretnie? ja tam wole u obcych np mojego chlopaka szwagier jest instruktorem i ja bym nie chciala u niego
W tej szkole gdzie on jest instruktorem.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 13:07   #57
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Moniano22 Pokaż wiadomość
Ja już po dzisiejszym to straciłam nadzieje Qrde tyle jezdziłam oczy miałam dookoła głowy. Objeździłam mase uliczek jednokierunkowych, skrzyżowania i te mniejsze i większe, 3 razy byłam na rondzie w tym dwa razy zawracałam, na tych drogach dwupasmowych też tak kazał mi jeździć, że musiałam zmieniać pas ruchu.....raz mi próbował wmówić, że wymusiłam pierwszeństwo przy skręcie w lewo i i zahamował. To zaczełam się z nim kłócić, że samochód był bardzo daleko i nie wymusiłam i co przyznał mi w końcu racje, że może faktycznie zbyt gwałtownie zareagował. Heh co nie zmienia faktu, że i tak dopiął swego i złapał mnie gdzie indziej. Tu już ciężko mi ocenić czy faktycznie wymusiłam czy nie, nie dyskutowałam już
szkoda a które to było podejście?
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 13:55   #58
Moniano22
Raczkowanie
 
Avatar Moniano22
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 267
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
szkoda a które to było podejście?
To było 3 podejście....

Następny termin - we wtorek, ale nawet nie wiem po co się zapisałam, nie wiem czy chce to w tym momencie kontynuować. Dzisiaj pojechałam na maxa swoich możliwości i nic to nie dało. Rozmawiałam ze swoim instruktorem zapytał mnie "co tym razem źle zrobiłaś?" mam wrażenie, że już ma dość mojej nieudolności w tym temacie
__________________


26.09.2014 - Pani Kierowca
Moniano22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 13:57   #59
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Oj dopiero trzeci. Moja przyjaciółka zdała za 10 i jeździ super. Jej jak szybko ten termin, będzie dobrze.

Miałam jazdę i było ok Troszkę podbudowalam pewność siebie xd Łuk super, górka tak samo Nawet byłam na tym rondzie co się tak bałam i też pojechałam dobrze. Niestety już na te zawracanie z wykorzystaniem infrastruktury drogowej po prawej stronie nie starczyło czasu i tego się boję

Edytowane przez Quadesha
Czas edycji: 2014-08-27 o 15:06
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 15:13   #60
Moniano22
Raczkowanie
 
Avatar Moniano22
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 267
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Oj dopiero trzeci. Moja przyjaciółka zdała za 10 i jeździ super. Jej jak szybko ten termin, będzie dobrze.

Miałam jazdę i było ok Troszkę podbudowalam pewność siebie xd Łuk super, górka tak samo Nawet byłam na tym rondzie co się tak bałam i też pojechałam dobrze. Niestety już na te zawracanie z wykorzystaniem infrastruktury drogowej po prawej stronie nie starczyło czasu i tego się boję
Jutro czy w piątek masz egzamin? Wierze, że Tobie się uda w tym tygodniu
__________________


26.09.2014 - Pani Kierowca
Moniano22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-10 10:00:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:33.