kwasy,czy to tak ma być? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-03, 18:06   #1
kruk
Zadomowienie
 
Avatar kruk
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 206

kwasy,czy to tak ma być?


kwasów używam miesiąc.dwa tygodnie EFFACKLAR K i dwa LYSANEL ACTIV.zaczęłam używać ze względu na nagły trądzik,którego nigdy wczesniej nie miałam. mam prawie 30 lat.trądzik jako tako znika,ale nie mogę sobie poradzić z podskórnymi grudkami,które pojawiaja sie w coraz większej ilości! szczególnie na żuchwie i na policzkach.czy komuś kwasy też wyciagały takie podskórne grudy?a moze to wcale nie jest spowodowane używaniem kwasów?myślalam,że przetrzymam ten miesiac,kiedy wszystko wyłazi na wierzch,a tu jest coraz gorzej.zaznacze,że filtr matuje skrobią,ale czytałam,ze ona nie zapycha porów więc to chyba nie przez nią,bo juz sama nie wiem...
kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 18:43   #2
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: kwasy,czy to tak ma być?

To jest od kwasów, jak najbardziej. Kwasy na początku stosowania wyciągają na światło dzienne różne paskudne rzeczy. Ważne jest, by nie przerywać stosowania, tylko przeczekać - cera oczyści się, kwasy zadziałają też na to, co wyciągnęły na wierzch - zwłaszcza Lysanel, gdyż poza kwasami zawiera silny składnik antybakteryjny. Niestety większość z osób stosujących kwasy przechodzi przez taki wysyp.
Pozdrawiam
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:54.