Pędzle - zbiorczy - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Lancrome
bardzo dobre 10 19,61%
dobre 15 29,41%
średnie 9 17,65%
słabe 10 19,61%
fatalne 7 13,73%
Głosujący: 51. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-20, 18:31   #2731
Kolorowa_Kredka87
Raczkowanie
 
Avatar Kolorowa_Kredka87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 224
Dot.: Pędzle - zbiorczy

mi pasują, ale to chyba indywidualna sprawa mam zestaw 4 podstawowych i sobie radzę póki co. a co za promocję wypatrzyłaś? tylko na pędzle?
Kolorowa_Kredka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 19:57   #2732
lien23
feel like a ninja
 
Avatar lien23
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Co to za nazwa pędzli?

Nie słyszałam o czyms podobym; na filmie od 3:50, jest wymieniona nazwa, ale nie moge dojść jak powinna brzmieć. Proszę o pomoc!

https://m.youtube.com/watch?list=PL3...&v=gxJkpm5ec5k
lien23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 20:12   #2733
Freya666
Rozeznanie
 
Avatar Freya666
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 882
Dot.: Co to za nazwa pędzli?

Sunshade Minerals
Freya666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 10:22   #2734
purpledot
Raczkowanie
 
Avatar purpledot
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 104
Dot.: Pędzle - zbiorczy

mysle ze w moim przypadku taki podstawowy zestaw bedzie az nad to w sumie zle sie wyrazilam nie tyle promocja, kupuje przez cashbaga i oni to jakos rejestruja u siebie i po jakims czasie zwracaja iles tam procent, ale to sie tyczy calego asortymentu. A nie lysieja jakos szybko te pedzle? moja mama ma jakies, nie z sephory co prawda ale wloski zostaja jej na twarzy :/
purpledot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 12:00   #2735
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Co to za nazwa pędzli?

Cytat:
Napisane przez lien23 Pokaż wiadomość
Nie słyszałam o czyms podobym; na filmie od 3:50, jest wymieniona nazwa, ale nie moge dojść jak powinna brzmieć. Proszę o pomoc!

https://m.youtube.com/watch?list=PL3...&v=gxJkpm5ec5k
Przesuwam do zbiorczego.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 12:18   #2736
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Pędzle - zbiorczy

możecie mi polecic jakiś pędzel Zoevy do różu?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 22:48   #2737
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Moje drogie, który pędzel lepszy: Hakuro H78 czy Zoeva 230?

Potrzebny jakiś mały, precyzyjny do rozcierania kresek czy nakładania cieni na dolną powiekę
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-13, 11:43   #2738
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Moje drogie, który pędzel lepszy: Hakuro H78 czy Zoeva 230?

Potrzebny jakiś mały, precyzyjny do rozcierania kresek czy nakładania cieni na dolną powiekę
Szczerze? To żaden z tych ja bym wzięła Zovea 240
http://mintishop.pl/product-pol-1105...-do-cieni.html
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 12:11   #2739
daniel18c
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 3
Pędzelki do makijażu/zestaw pędzli.

Witam wszystkich na forum, mimo, że jest dla kobiet mam takie właśnie pytanie głównie do znających się na rzeczy.

Moja narzeczona ma urodzinki 30 stycznia tego roku, od roku mówi że marzy o bardzo dobrych pędzlach do makijażu, a robi bardzo dobry makijaż no i również chce się zapisać do szkoły która kształci w takim zawodzie po skończeniu obecnej.
Mówiła o firmie Hakuro - jednak te pędzelki są drogie.. zestaw około 200 zł taki konkretny, a ja niestety mam na ten miesiąc kiepski budżet, myslę że 100 zł to jest górna granica.
Teraz coś o makijażu.. pudruje sie, wiadomo oczy, eyelinery, jakieś fluidy z tego co widzę (nie znam się kompletnie na kosmetykach ), chciałbym aby taki zestaw przynajmniej starczył na lata no i mogla z niego korzystać również w przyszłości do makijażu np. jako wizażystka czy podobnie.

Bardzo bym prosił o pomoc, bo tego jest dużo np. na allegro, ale nie wiem które są dobre tak na początek, teraz ma jakieś tam byle co.
daniel18c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 13:23   #2740
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Pędzelki do makijażu/zestaw pędzli.

Cytat:
Napisane przez daniel18c Pokaż wiadomość
Witam wszystkich na forum, mimo, że jest dla kobiet mam takie właśnie pytanie głównie do znających się na rzeczy.

Moja narzeczona ma urodzinki 30 stycznia tego roku, od roku mówi że marzy o bardzo dobrych pędzlach do makijażu, a robi bardzo dobry makijaż no i również chce się zapisać do szkoły która kształci w takim zawodzie po skończeniu obecnej.
Mówiła o firmie Hakuro - jednak te pędzelki są drogie.. zestaw około 200 zł taki konkretny, a ja niestety mam na ten miesiąc kiepski budżet, myslę że 100 zł to jest górna granica.
Teraz coś o makijażu.. pudruje sie, wiadomo oczy, eyelinery, jakieś fluidy z tego co widzę (nie znam się kompletnie na kosmetykach ), chciałbym aby taki zestaw przynajmniej starczył na lata no i mogla z niego korzystać również w przyszłości do makijażu np. jako wizażystka czy podobnie.

Bardzo bym prosił o pomoc, bo tego jest dużo np. na allegro, ale nie wiem które są dobre tak na początek, teraz ma jakieś tam byle co.
Nie, to nie są drogie pędzle. Jak porównasz sobie taki zestaw z zestawami np. Zoevy, Sigmy, Bdelium, Real Techniques - Hakuro wychodzą naprawdę bardzo korzystnie cenowo, a są to pędzle dobre, z których dziewczyna będzie zadowolona. Nie polecam kupowania dziwnych marek na allegro, chińskich zestawów, z których wypada włosie, śmierdzą klejem i drapią po twarzy. Tu masz sprawdzony sklep i mniejszy, a sporo tańszy zestaw Hakuro za stówkę http://mintishop.pl/product-pol-7305-Hakuro-zestaw-pedzli-BASIC-H13-H50s-H77-H79-H85.html
Lepiej kupić mniej, a lepsze. Nie ma nic gorszego niż mizianie się kłującymi szczotami po twarzy.

Edytowane przez 201607110949
Czas edycji: 2016-01-16 o 13:24
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 13:33   #2741
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Pędzelki do makijażu/zestaw pędzli.

Popieram, ten zestaw będzie najlepszy, ciut ponad 100, ale taniej ciężko, bo pojedynczo i tak wyjdzie drożej. Gdzieś był zestaw samych pędzli do oczu, bodajże na Cocolicie, ale te są bardziej uniwersalne.

Te z Allegro, szczególnie no name albo firm, o których nic nie znajdziesz w sieci poza forami, blogami (producent nieznany innymi słowy, poza tym, że chiński), to można różnie trafić. Mogą być fajne, a mogą być zrobione tandetnie i do niczego się nie nadawać.

Ewentualnie EcoTools - są też w porządku, fajne drewniane rączki. Nawet stacjonarnie w Naturze i Rossmanie możesz je obejrzeć. W sieci też są, np. ekobieca.pl
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-16, 21:37   #2742
daniel18c
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 3
Dot.: Pędzelki do makijażu/zestaw pędzli.

Hmm no to super, tzn drogie.. orientacyjnie widziałem je po drodze wsród innych były ciut droższe.
Mniej więcej czytałem równeż o włosiu - mówią, iż syntetyk najlepszy, prawda?
Oraz ostatnie pytanie - jacyś zaufani sprzedawcy takich pędzli na allegro? Tego jest mnóstwo, tańsze droższe.. a allegro dlatego iż no może będzie chociaż te 10 zł taniej, bo nie wiem do końca jak będe stał z kaską i muszę się upewnić dokładnie jak to wygląda czy da się coś uciąć cenę (jeszcze bukiecik kwiatów dla ukochanej )

http://www.cocolita.pl/zestawy-2/hak...li-do-makijazu

A tutaj mamy podobny jak i chyba taki sam zestaw ciut taniej wychodzi, no ale przejrzałem w sumie wszelkie możliwe strony i tu jest jak już najtaniej, ale czy sklep polecany?

Edytowane przez daniel18c
Czas edycji: 2016-01-16 o 21:53 Powód: nowe informacje
daniel18c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 22:30   #2743
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Pędzelki do makijażu/zestaw pędzli.

Cytat:
Napisane przez daniel18c Pokaż wiadomość
Hmm no to super, tzn drogie.. orientacyjnie widziałem je po drodze wsród innych były ciut droższe.
Mniej więcej czytałem równeż o włosiu - mówią, iż syntetyk najlepszy, prawda?
Oraz ostatnie pytanie - jacyś zaufani sprzedawcy takich pędzli na allegro? Tego jest mnóstwo, tańsze droższe.. a allegro dlatego iż no może będzie chociaż te 10 zł taniej, bo nie wiem do końca jak będe stał z kaską i muszę się upewnić dokładnie jak to wygląda czy da się coś uciąć cenę (jeszcze bukiecik kwiatów dla ukochanej )

http://www.cocolita.pl/zestawy-2/hak...li-do-makijazu

A tutaj mamy podobny jak i chyba taki sam zestaw ciut taniej wychodzi, no ale przejrzałem w sumie wszelkie możliwe strony i tu jest jak już najtaniej, ale czy sklep polecany?
Ten sklep jest jak najbardziej ok, za zapisanie się do newslettera jest też 5% rabatu
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 22:34   #2744
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Pędzelki do makijażu/zestaw pędzli.

Cytat:
Napisane przez daniel18c Pokaż wiadomość
Mniej więcej czytałem równeż o włosiu - mówią, iż syntetyk najlepszy, prawda?
to zależy. Syntetyki lepiej sprawdzają się do produktów kremowych, nie uczulają, co może robić włosie naturalne, jeśli ktoś ma z tym problemy. Do aplikacji cieni na powieki lepiej się sprawdzi włosie naturalne, bo lepiej chwyta tego typu kosmetyki.

Cytat:
Napisane przez daniel18c;54162434

[URL
http://www.cocolita.pl/zestawy-2/hakuro-zestaw-7-profesjonalnych-pedzli-do-makijazu[/URL]

A tutaj mamy podobny jak i chyba taki sam zestaw ciut taniej wychodzi, no ale przejrzałem w sumie wszelkie możliwe strony i tu jest jak już najtaniej, ale czy sklep polecany?
tak
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 22:42   #2745
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Pędzelki do makijażu/zestaw pędzli.

Mam kod promocyjny jednorazowy do Cocolity na 7%, jeśli chcesz to daj znać na priv, mogę odstąpić, bo ja nie skorzystam

Za zapisanie się do newslettera Minti Shopu też jest -5%
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 09:58   #2746
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Pędzelki do makijażu/zestaw pędzli.

Odnośnie sklepów chyba masz już wszystko powiedziane, ale dorzucę coś od siebie odnośnie pędzli.
Jeśli dziewczyna faktycznie poważnie do tego podchodzi, to na pewno nie doceni tanich zestawów z Allegro, które są kiepskie, a na pewno już nie nadają się dla wizażystów.
Pędzle z Hakuro są okej, jeśli chcesz kupić jakiś mały zestaw.
Ja bym się w sumie bardziej cieszyła nawet z jednego, większego, porządnego pędzla niż z jakiegoś taniego zestawu 20 sztuk.
Idź na jakość a nie na ilość
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 21:54   #2747
daniel18c
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 3
Dot.: Pędzelki do makijażu/zestaw pędzli.

Dziękuje kobitki, decyzja podjęta, jednakże mam do Was - drogie Panie pytanie odnośnie paznokci.. bo jeszcze ponaddto chciałaby również robić tipsy, żele i różne takie powiedzcie mi co też byłoby do tego potrzebne? Tak najlepiej ale również z umiarem co do kwoty, tak, żeby było dobrze. Mówie oczywiście o sprzęcie do tego potrzebnym.
daniel18c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 11:10   #2748
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Pędzelki do makijażu/zestaw pędzli.

Cytat:
Napisane przez daniel18c Pokaż wiadomość
Witam wszystkich na forum, mimo, że jest dla kobiet mam takie właśnie pytanie głównie do znających się na rzeczy.

Moja narzeczona ma urodzinki 30 stycznia tego roku, od roku mówi że marzy o bardzo dobrych pędzlach do makijażu, a robi bardzo dobry makijaż no i również chce się zapisać do szkoły która kształci w takim zawodzie po skończeniu obecnej.
Mówiła o firmie Hakuro - jednak te pędzelki są drogie.. zestaw około 200 zł taki konkretny, a ja niestety mam na ten miesiąc kiepski budżet, myslę że 100 zł to jest górna granica.
Teraz coś o makijażu.. pudruje sie, wiadomo oczy, eyelinery, jakieś fluidy z tego co widzę (nie znam się kompletnie na kosmetykach ), chciałbym aby taki zestaw przynajmniej starczył na lata no i mogla z niego korzystać również w przyszłości do makijażu np. jako wizażystka czy podobnie.

Bardzo bym prosił o pomoc, bo tego jest dużo np. na allegro, ale nie wiem które są dobre tak na początek, teraz ma jakieś tam byle co.
Twój wątek łączę ze zbiorczym o pędzlach do makijażu.

Cytat:
Napisane przez daniel18c Pokaż wiadomość
Dziękuje kobitki, decyzja podjęta, jednakże mam do Was - drogie Panie pytanie odnośnie paznokci.. bo jeszcze ponaddto chciałaby również robić tipsy, żele i różne takie powiedzcie mi co też byłoby do tego potrzebne? Tak najlepiej ale również z umiarem co do kwoty, tak, żeby było dobrze. Mówie oczywiście o sprzęcie do tego potrzebnym.
To nie ten wątek i nie to forum .
Tego rodzaju pytania zadawaj na którymś z wątków tego forum:
https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=38
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 19:01   #2749
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Również jestem zdania, że Hakuro to niska półka przy jednoczesnej dobrej jakości.

Kiedyś dostałam taki zestaw z allegro, to go wykorzystałam w remoncie do wypełniania różnych szczelin farbą/bejcą Ostatnie, do czego się nadawał, to do makijażu

Hakuro to takie "minimum", żeby być rzeczywiście zadowolonym.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-25, 12:32   #2750
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Hej dziewczyny Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad dokupieniem pędzli.
Mam kilka z Hakuro do oczu i twarzy i jestem bardzo zadowolona z tych do oczu, niestety te do twarzy trochę drapią

Zastanawiałam się więc nad Hakuro, Maestro lub Zoevą. Widziałam fajne zestawy Zoevy i czuję się skuszona, ale czytam na prawdę różne opinie i sama nie wiem co zrobić. Doradźcie proszę
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 16:10   #2751
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad dokupieniem pędzli.
Mam kilka z Hakuro do oczu i twarzy i jestem bardzo zadowolona z tych do oczu, niestety te do twarzy trochę drapią

Zastanawiałam się więc nad Hakuro, Maestro lub Zoevą. Widziałam fajne zestawy Zoevy i czuję się skuszona, ale czytam na prawdę różne opinie i sama nie wiem co zrobić. Doradźcie proszę
Jakich konkretnie pędzli szukasz? I które modele Hakuro do twarzy już posiadasz?
Z pędzli Hakuro do twarzy mam ten do różu - jest mięciutki
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 18:46   #2752
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Posiadam:

H50s
H24- chociaż chciałam coś innego do różu, mniej drapiącego i jakoś nie do końca mi pasuje
H64
H77
H70
H80
H66
oraz z Zoevy 310 spot liner

Jeśli chodzi o to, czego szukam to chciałam może stippling brush w jakimś zgrabnym rozmiarze, więcej pędzli do makijażu oczu i coś do różu, jakiś taki średniej wielkości zestaw. Ostatnio więcej eksperymentuje z cieniami i zwiększyło się moje zapotrzebowanie na pędzle.


Dziewczyny, czy słyszałyście może o pędzlach Kululu? Bardzo mało jest informacji o tej firmie w internecie.

Edytowane przez Hermiona111
Czas edycji: 2016-01-26 o 15:42
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 22:20   #2753
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Potrzebuję rady Szukam pędzla konkretnie do nakładania cienia na ruchomą powiekę. Najpierw miałam brać Zoeva 227 soft definer vegan, potem wzięłam pod uwagę również wersję z naturalnego włosia, a w końcu naszły mnie wątpliwości, że może być za duży. Teraz bardziej myślę o 234 smoky shader, gorzej że on też ma dwie wersje włosia Swoją drogą, gdybym wiedziała że tak mnie wciągną te pędzle, to wzięłabym od razu jakiś zestaw
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 11:40   #2754
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Czy możecie polecić mi jakiś pędzelek do ust? Chciałabym aby był zamykany, żebym mogła nosić go w torebce.
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 12:08   #2755
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
Czy możecie polecić mi jakiś pędzelek do ust? Chciałabym aby był zamykany, żebym mogła nosić go w torebce.
MAC nr 316
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 12:46   #2756
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
czy możecie polecić mi jakiś pędzelek do ust? Chciałabym aby był zamykany, żebym mogła nosić go w torebce.
zoeva 330
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 19:01   #2757
Patix2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Chciałabym się poradzić odnośnie pędzli Zoeva. Jest taki zestaw Luxe Complete składający się z 15 sztuk pędzli. W sklepach internetowych kosztuje ok 480 zł. Czy pędzle oferowane na allegro za 200 zł mogą być podrobione, czy ktoś jest w posiadaniu takiego zestawu i może coś na ten temat powiedzieć. Z góry dziękuję.
Patix2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 19:25   #2758
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Patix2006 Pokaż wiadomość
Chciałabym się poradzić odnośnie pędzli Zoeva. Jest taki zestaw Luxe Complete składający się z 15 sztuk pędzli. W sklepach internetowych kosztuje ok 480 zł. Czy pędzle oferowane na allegro za 200 zł mogą być podrobione, czy ktoś jest w posiadaniu takiego zestawu i może coś na ten temat powiedzieć. Z góry dziękuję.
podrabiane z Chin
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 22:09   #2759
Patix2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Tak przypuszczałam mimo, że sprzedający ma same pozytywy i zapewnia o oryginalności. Pewnie są tak dobrze podrobione, że laik tego nie pozna.
Dziękuję za odpowiedź.
Patix2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 22:24   #2760
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Patix2006 Pokaż wiadomość
Tak przypuszczałam mimo, że sprzedający ma same pozytywy i zapewnia o oryginalności. Pewnie są tak dobrze podrobione, że laik tego nie pozna.
Dziękuję za odpowiedź.
Nie ma sprawy Jedyna szansa że są oryginalne i w takiej cenie byłaby jakby były używane. Teraz niestety Zoeva na Allegro (tańsza niż w minti czy innych sklepach) pochodzi a aliexpress albo innych chińskich serwisów. Na Zoevę nie ma chyba przecen ani wyprzedaży, więc cena nie może być niższa niż na oficjalnej stronie producenta.
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-08 22:59:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:35.