Nail Tek czy Alessandro? Co lepsze, doradźcie:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-19, 22:52   #1
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a

Nail Tek czy Alessandro? Co lepsze, doradźcie:)


Pół sypialni mam zawalone wszelakim odżywkami Sally Hansen, Joko, Kyllis itd. i żadna mi nie pomaga. Postanowiłam wypróbować tę Alessandra:http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=8083
lub, również zachwalanego na Wizażu, Nail Teka.

Wiem, że wątków dotyczących tych dwóch preparatów jest mnóstwo, tak samo problemów z paznokciami (utonęłam w wyszukiwarce, ale ja chciałabym się dowiedzieć, konkretnie który z tych dwóch polecacie bardziej?

Liczę na Was

Edytowane przez Sandija
Czas edycji: 2006-01-19 o 23:08 Powód: Nie tam, gdzie trzeba wstawiłam emotkę;)
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 06:00   #2
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Nail Tek czy Alessandro? Co lepsze, doradźcie:)

Rzeczywiście jest kilka wątków i tam osoby ich używające wypowiedziały i pewnie niczego nowego Ci nie napiszą. Ja juz z dobre 2 lata używam alessandro, oczywiście z przeprwami, bo nie ma potrzeby jej stosowania non stop. Jestem niesamowicie zadowolona, bo wychodzi ekonomicznie wbrew temu, że kosztuje ponad 50 zł . Ponadto nie uświadczyć już tego utwardzacza w tym opakowaniu , jest w nowym, zmienionym i chyba nawet droższym. Ale do rzeczy, paznokcie mam po niej super , ale co dobre dla mnie nie musi być dla Ciebie. Niestety będziesz musiała sama zadecydować, którą masz kupić. Ja z czystym sumieniem mogą ją polecić.
Z nail tekem nie miałam do czynienia , ale słyszałam,że umie zdziałać cuda, nie mam potrzeby się o tym przekonywać. Pewnie nie jedna wizażanka jeszcze się wypowie.
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 07:41   #3
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: Nail Tek czy Alessandro? Co lepsze, doradźcie:)

Ja używałam tych dwóch odżywek i powiem szczerze,że mi przypadła do gustu o wiele bardziej NT niż Alessandro. Po Alessandro urosły mi szybko paznokcie-to fakt, ale były one bardzo kruche-jeśli tylko w coś uderzyłam,to niestety musiałam się pożagnać z paznokciem, natomiast po stosowaniu NT czegoś takiego nie zauważyłam. Problem w tym,że niestety każda z nas ma inne pazurki i trudno jest coś doradzić. Ja np. naczytałam się na Wizażu o Sally Hansen Diamonds,że jest kiepska, a moje paznokcie po niej są wyjątkowo twarde-także sama widzisz,to ,co pomaga jednej-niekoniecznie musi pomóc drugiej. Chyba musisz się przekonać sama na sobie, co Ci będzie lepiej pasowało, bo jak znam życie opinie będą różne i napewno ,nie pomogą Ci podjąć decyzji-a jeśli już, to niekoniecznie musisz być z niej zadowolona.
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 11:35   #4
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Nail Tek czy Alessandro? Co lepsze, doradźcie:)

Dziękuję Wam za odpowiedzi
Czyli dalej jestem w kropce
Nie wiem, czy od razu zainwestować w Nail Teka, czy rozdrabniać się na Allesandro i potem ew. i tak wydać na NT
Może od razu zaryzykuję NT; mam ostatnio tak kruche paznokcie, jak nigdy, jestem przerażona.
Catherinne a jak Ty zaopatrzyłaś się w NT? na allegro czy jakoś inaczej? Bo ja się boję na allegro, jakoś nie mam zaufania.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 12:55   #5
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: Nail Tek czy Alessandro? Co lepsze, doradźcie:)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Dziękuję Wam za odpowiedzi
Czyli dalej jestem w kropce
Nie wiem, czy od razu zainwestować w Nail Teka, czy rozdrabniać się na Allesandro i potem ew. i tak wydać na NT
Może od razu zaryzykuję NT; mam ostatnio tak kruche paznokcie, jak nigdy, jestem przerażona.
Catherinne a jak Ty zaopatrzyłaś się w NT? na allegro czy jakoś inaczej? Bo ja się boję na allegro, jakoś nie mam zaufania.
Na allegro. Jak chcesz namiary, to pisz do mnie na pw.
Pozdrawiam
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 12:29   #6
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Nail Tek czy Alessandro? Co lepsze, doradźcie:)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Pół sypialni mam zawalone wszelakim odżywkami Sally Hansen, Joko, Kyllis itd. i żadna mi nie pomaga. Postanowiłam wypróbować tę Alessandra:http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=8083
lub, również zachwalanego na Wizażu, Nail Teka.

Wiem, że wątków dotyczących tych dwóch preparatów jest mnóstwo, tak samo problemów z paznokciami (utonęłam w wyszukiwarce, ale ja chciałabym się dowiedzieć, konkretnie który z tych dwóch polecacie bardziej?

Liczę na Was
Sandijo , znam ten bol sama mam cala mase odzywek do paznokci roznej masci- poczawszy od Asota, Killys, Sally Hansen,Alessandro (X-tra Nailhardener), na Nail Teku II konczac (ogolnie lacznie z lakierami do paznokci tyle tego wszystkiego jest, ze trzymam to w kartonie po butach przy moim lozeczku ). ale do rzeczy:
* Mialas duzo odzywek SH, a probowalas ta zlota- Nailgrowth Miracle? z wszystkich Hansen ja moge z czystym sercem polecic najbardziej tylko: wazne jest przestrzegac zalecen producenta i stosowac 1 warstwe (ja dawalam 2) na odtluszczone suche paznokcie co 2 dzien -czyli caly proces powtarzasz co 2 dni. z tymi "dlugimi paznokciami w 5 dni" to przesadzili, ale faktem jest , ze ta odzywka wzmacnia paznokcie, wybiela koncowki oczywiscie potrzeba cierpliwosci, ale na efekty warto czekac (czytalam o tym zarowno na wizazu, jak i na www.makeupalley.com - wejdz tam,jest cala masa recenzji kosmetykow po angielsku, cos w stylu wizazu, tylko forum wizazowe moim zdaniem mamy lepsze od MUA )
* co do alessandro - po przeczytaniu recenzji na wizazu zakupilam gdzies w marcu ta zielona odzywke - X-tra Nail Hardener - na mnie nie dzialala, niestety, zreszta opisalam swoje niezadowolenie z niej w recenzji na wizazu - prawda jest to, co pisze ewunia2, wycofali ja ze sklepu (mozna ja bylo kupic m.in. w Douglasie i Sephorze) i zastapili ciut gorszym odpowiednikiem (z tego co czytalam). mam jeszcze polowke tej odzywki,jakbys chciala moglabym Ci ja odstapic(tez jestem z Wawy), moze na Ciebie zadziala mi zlazila platami
*natomiast to, co moge Ci, Sandijo, z calego serca gorrraco polecic, to Nail Tek II (zarowno Foundation II=mleczna baza, jak i Intensive Therapy II=przezroczysta odzywka) kupilam ja po Alessandro, w salonie Denique (do dzis nie moge przebolec tych 130zl,jeja ile oni zarabiaja na kazdej buteleczce tej odzywki , pozniej odkrylam zaufanego sprzedawce na allegro, ktory na bank ma oryginaly - ze Stanow, i to za 50 zl ,jak chcesz dam Ci namiary na PW), co mnie przekonalo wlasnie do Nail Teka (a wyprobowalam wczesniej duzo innych) to zapewnienie pani kosmetyczki (choc do takich zapewnien podchodze troche nieufnie), ze ta odzywka dziala w 200%, wtedy gdy wszystko inne zawodzi dziala, tylko trzeba byc wytrwalym (jak we wszystkim) i stosowac ja wg zalecen producenta,zazwyczaj efekty sa widoczne po ok 3-4tyg.
jesli decydujesz sie na Nail Teka II, przeczytaj sobie watek o nim na paznokciowym forum. sadze, ze naprawde warto zakupic ta odzywke, mi dzieki niej nareszcie przestaly sie rozdwajac paznokcie, zostalo mi troch NT II (zarowno intensive therapy, jak i foundation II), na razie wystarcza mi stosowanie innych odzywek - SH nailgrowth miracle, paznokietki maja sie swietnie, ale wiem, ze jakby cos zaczelo sie lamac/rozdwajac, zaopatrze sie znow w Nail Teka-warto
mam nadzieje, ze troche Ci pomoglam,
buziaki chomiczka
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 10:26   #7
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Nail Tek czy Alessandro? Co lepsze, doradźcie:)

Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi i opisanie swoich doświadczeń, ułatwiło mi to sprawę
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-26, 18:18   #8
arwenes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 110
Dot.: Nail Tek czy Alessandro? Co lepsze, doradźcie:)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Pół sypialni mam zawalone wszelakim odżywkami Sally Hansen, Joko, Kyllis itd. i żadna mi nie pomaga. Postanowiłam wypróbować tę Alessandra:http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=8083
lub, również zachwalanego na Wizażu, Nail Teka.

Wiem, że wątków dotyczących tych dwóch preparatów jest mnóstwo, tak samo problemów z paznokciami (utonęłam w wyszukiwarce, ale ja chciałabym się dowiedzieć, konkretnie który z tych dwóch polecacie bardziej?

Liczę na Was
Zdecydowanie NT, Alesandro ma tylko odżywki hardnery czyli utwardzacze po dłuższym stosowaniu paznokcie pękają do odbudowy płytki NT tylko zależy jakie masz paznokcie NT II- paznokcie miękkie i rozdwajające, NT III-na kruche i suche a NT Xstra - na słabe rozdwojone i takie którym niepomogła żadna terapia powodzenia zajżyj na NT-jak wam pasuje dowiesz się więcej na ten temat
arwenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 21:16   #9
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Nail Tek czy Alessandro? Co lepsze, doradźcie:)

Dziękuję Arwenes za wskazanie konkretnego wątku, zaraz tam zajrzę
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.