Rozstanie z facetem, część XXI - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-09, 00:52   #4681
magda170325
Wtajemniczenie
 
Avatar magda170325
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 492
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez patrysiowa_ Pokaż wiadomość
Nienawidzę Go napisał jakiś głupi komentarz u mojej psiółki, napisałam na pw żeby sobie darował takie durne komentarze, a on że wicewersa smutno mi się zrobiło, że on się odzywał, chciał dobrze, może zrozumiał [?] a ja to tak olałam i odrzuciłam i o, może straciłam Go już na prawdę
Na samym pisaniu sie kończyło. Jakby zrozumiał, chciał naprawić to by ROBIŁ COŚ W TYM KIERUNKU, a nie tylko mówił
magda170325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 01:04   #4682
patrysiowa_
Zakorzenienie
 
Avatar patrysiowa_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 25 563
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

;(
__________________
mogę mieć świat u stóp, ja nie przypuszczam - ja to wiem
mogę mieć takie życie, jaki inni mają sen!
patrysiowa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 08:09   #4683
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez patrysiowa_ Pokaż wiadomość
a ja to tak olałam i odrzuciłam i o, może straciłam Go już na prawdę
No rzeczywiście, jest za czym płakać. Tak lubisz bycie zdradzaną, olewaną i ogólne wycieranie w ciebie brudnych butów? Są osoby, dla których celem życia est bycie wycieraczką/podnóżkiem - naprawdę do nich należysz?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 08:17   #4684
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cześć dziewczyny. Mam pytanie, głównie do tych, które już przeszły etap żałoby po związkach. Dla przypomnienia: ja chciałam zerwać kontakt z eksem do czasu jego odkochania się, on mi napisał, że to nie jest możliwe i wychodzi na to, że zerwał ze mną całkowicie kontakt, włącznie z wyrzuceniem na portalach społecznościowych. Moje pytanie dotyczy relacji z wspólnymi znajomymi po Waszych rozstaniach. Mamy takich znajomą parę, w której chłopak jest długoletnim znajomym byłego, natomiast jego dziewczynę poznaliśmy jednocześnie. Byliśmy z nimi na wyjazdach, spotykaliśmy się raz na jakiś czas. Bardzo ich polubiłam. W święta dostałam życzenia od tego chłopaka, mimo że to było już po rozstaniu z eksem. I teraz mam dylemat - chciałabym do nich napisać, coś w stylu "pożegnania się z nimi", bo zapewne teraz już się nie będziemy spotykać, nawet w trójkę, skoro to długoletni kolega eksa, a nie mój. Ale boję się, że eks zdążył już o mnie nagadać złe rzeczy, to raz. Dwa, nie wiem czy w ogóle jest sens cokolwiek pisać. Zwłaszcza, że może to dotrzeć do eksa i dać mu jakąś satysfakcję. Co zrobić?
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 08:25   #4685
dewastacja
Raczkowanie
 
Avatar dewastacja
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 177
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
I teraz mam dylemat - chciałabym do nich napisać, coś w stylu "pożegnania się z nimi", bo zapewne teraz już się nie będziemy spotykać, nawet w trójkę, skoro to długoletni kolega eksa, a nie mój. Ale boję się, że eks zdążył już o mnie nagadać złe rzeczy, to raz. Dwa, nie wiem czy w ogóle jest sens cokolwiek pisać. Zwłaszcza, że może to dotrzeć do eksa i dać mu jakąś satysfakcję. Co zrobić?
Ja bym na Twoim miejscu nic nie pisała, bo niby po co? Jeśli są w porządku i lubią Cię bez względu na to czy się z eksem rozstaliście czy nie to myślę, że będziecie nadal na stopie koleżeńskiej. A takie pisanie pożegnań to może zostać różnie odebrane.
__________________

dewastacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 08:28   #4686
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
I teraz mam dylemat - chciałabym do nich napisać, coś w stylu "pożegnania się z nimi", bo zapewne teraz już się nie będziemy spotykać, nawet w trójkę, skoro to długoletni kolega eksa, a nie mój.
Strasznie melodramatycznie

Ja bym się w czoło popukała gdyby ktoś mi z takim pożegnaniem wyskoczył i zastanowiłabym się, co chciał przez taką akcję osiągnąć

Daruj sobie egzaltację, zaproś ich (ją?) któregoś razu na piwo, jak się zgodzi to fajowo, jak nie to trudno. I tyle.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 08:45   #4687
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez patrysiowa_ Pokaż wiadomość
Nienawidzę Go napisał jakiś głupi komentarz u mojej psiółki, napisałam na pw żeby sobie darował takie durne komentarze, a on że wicewersa smutno mi się zrobiło, że on się odzywał, chciał dobrze, może zrozumiał [?] a ja to tak olałam i odrzuciłam i o, może straciłam Go już na prawdę
yyyy? Zrozumiał? Co zrozumiał? Że może Cię mieć na każde zawołanie?
Odpuśćcie sobie pyskówkę. To nie był zdrowy związek, byliście ze sobą dość krótko, a koleś zrobił najgorsze rzeczy, jakie mógł ukochanej kobiecie.
Bo nie byłaś jego ukochaną kobietą i nie będziesz, więc jak chcesz być z kimś kiedykolwiek szczęśliwa, to zakończ znajomość z tym baranem, bo to tylko początek szeregu upokorzeń, które by Ci fundował.
Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
Mamy takich znajomą parę, w której chłopak jest długoletnim znajomym byłego, natomiast jego dziewczynę poznaliśmy jednocześnie. Byliśmy z nimi na wyjazdach, spotykaliśmy się raz na jakiś czas. Bardzo ich polubiłam. W święta dostałam życzenia od tego chłopaka, mimo że to było już po rozstaniu z eksem. I teraz mam dylemat - chciałabym do nich napisać, coś w stylu "pożegnania się z nimi", bo zapewne teraz już się nie będziemy spotykać, nawet w trójkę, skoro to długoletni kolega eksa, a nie mój. Ale boję się, że eks zdążył już o mnie nagadać złe rzeczy, to raz. Dwa, nie wiem czy w ogóle jest sens cokolwiek pisać. Zwłaszcza, że może to dotrzeć do eksa i dać mu jakąś satysfakcję. Co zrobić?
Nie ma sensu pisać pożegnań, to dziecinne. Oni wcale nie muszą się od Ciebie odwrócić, spróbuj ich gdzieś kiedyś wyciągnąć, to się okaże, czy mają ochotę na dalszą znajomość z Tobą. A jak nie, to nie, mają do tego prawo.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 08:55   #4688
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Swoją drogą, jak się z nim związałaś to też Cię nie pociągał?
Chyba nie... Nie wiem już sama ja byłam wtedy zafascynowana jego dobrocią otwartością i delikatnością.. Seks na początku był, ale ostatnio w ogóle tego nie czuję. Cholera nie wiem, nie przykładam już takiej wagi do seksu. Jemu zawsze jakoś to wytłumaczę i chyba rozumie...
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 08:57   #4689
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
Cholera nie wiem, nie przykładam już takiej wagi do seksu.
Przykładasz, tylko nie z nim.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 08:59   #4690
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez Gupia Pokaż wiadomość
Mój ojciec ma swój pogląd na udany związek - mozna powiedziec po męsku prosty jak konstrukcja cepa:
"w łóżku musi być dobrze i finansowo musi być dobrze"
Bo niepowodzenia czy stresy w jednym i drugim rodzą frustracje w innych sferach życia.
Może to jakieś uproszczenie, ale widzę coraz częściej, że coś w tym jest...
tu się zgodzę - finansowo musi być dobrze
oto znam już męski punkt widzenia

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Przykładasz, tylko nie z nim.
Z innymi też nie. Myślałam, że po 30 będę wciąż miała chcicę, a to tylko z początku tak się objawiało...
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 09:03   #4691
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Że nie jesteś tak bardzo uzależniona, wyjdziesz na ludzi
Co teraz robisz całymi dniami?
Albo śpię, albo pomagam w domu ale najczęściej jestem u mojego 4miesięcznego siostrzeńca przy nim zawsze jest co robic

Cytat:
Napisane przez narzeczona_tudora Pokaż wiadomość
To głupio zabrzmi, ale chciałabym, żeby mój ex tak do mnie napisał.
U mnie też głupio to zabrzmi ale ja też bym chciała

Tak jak wczoraj napisałam dzwoniła jego mama zebym przyjechała bo siedzi w pokoju i żebym go przycisła albo mnie kocha i jesteśmy razem, albo zrywa i budujemy życie od nowa. Ale nie zdąrzyłam się pozbierać a on już wyfrunął do kolegów Chce tam iść i nie chcę czuję że strace resztki godnosci kolejny raz wyciagając rękę ale obiecuje sobie i wam ze nie bede go o nic prosic i jesli usłyszę ze to koniec to odejdę z podniesioną głową.... Jeszcze kiedyś będzie tej decyzji żałował
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 09:06   #4692
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
Z innymi też nie. Myślałam, że po 30 będę wciąż miała chcicę, a to tylko z początku tak się objawiało...
A ten romans?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 09:07   #4693
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Waderka - Co Cię pociąga w mężczyznach? Czego od nich oczekujesz i jaki jest Twój ideał?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 09:08   #4694
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Jeju dziewczyny nie nadążam. Tak bym chciała mieć Was codziennie przy sobie
A tu niestety, mój net w domu jest upośledzony, bo to miejski hot spot. Dodałam wizaż do listy linków, ale nadal nie działa. Podejrzewam więc, że to problem mojej przeglądarki. Będę próbować bo muuuuszę z Wami być!!!
A tak wpadam raz na tydzień na normalny net, ale ani nie zdążę dokładnie o sobie powiedzieć, ani nie mogę nadążyć z czytaniem co u Was

a sama sobie nie poradzę...

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
A ten romans?
Był bardziej z samotności, z chęci porozmawiania z kimś, przytulenia...
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 09:09   #4695
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Sreberko - oooo, dzieci tak zajmują czas, że pozwalają zapomnieć o eksie
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 09:10   #4696
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Waderka - Co Cię pociąga w mężczyznach? Czego od nich oczekujesz i jaki jest Twój ideał?
Pociąga mnie ciepło i spokój, troskliwość, ale i męskość, to, że mogę na nim polegać w razie problemów. Że podtrzyma mnie na duchu. Oczekuję partnerskiego związku, szacunku. Rany boskie jak tak piszę, to zdaję sobie sprawę, że to wszystko mam...
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 09:20   #4697
superMENKAAAAAAA
Raczkowanie
 
Avatar superMENKAAAAAAA
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 506
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

przedwczoraj pisał, wczoraj 2 razy - nie odpisałam
__________________

"Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać." — Marilyn Monroe
superMENKAAAAAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 09:21   #4698
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Supermenka

Wadera - a czego on Ci nie daje?
Bo wiesz, czasem to po prostu nie jest TO, choćbyśmy były z aniołem i chciały, by okazał się tym właściwym... Nic na siłę.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 09:26   #4699
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
Był bardziej z samotności, z chęci porozmawiania z kimś, przytulenia...
No, jeśli jesteś samotna w związku, to jest niedobrze. I nieważne że facet jest aniołem - nie jest dla Ciebie.


Serio, nie czujesz już podniecenia, chcicy? Nie chce Ci się seksu? W ogóle?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 09:34   #4700
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Supermenka

Wadera - a czego on Ci nie daje?
Bo wiesz, czasem to po prostu nie jest TO, choćbyśmy były z aniołem i chciały, by okazał się tym właściwym... Nic na siłę.
Daje mi wszystko... Po prostu coraz mniej podoba mi się fizycznie, choć mam wrażenie, że sama się nakręcam. Czasami złoszczę się na niego za coś (on oczywiście ma przy tym anielską cierpliwość), a potem łapię się na tym, że to ja nie miałam racji i moje czepianie się go było zupełnie bezpodstawne...

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No, jeśli jesteś samotna w związku, to jest niedobrze. I nieważne że facet jest aniołem - nie jest dla Ciebie.


Serio, nie czujesz już podniecenia, chcicy? Nie chce Ci się seksu? W ogóle?
W związku z nim nie jestem samotna. To w Niemczech byłam samotna...

Nie czuję chcicy, wiem to straszne!
Może coś ze mną jest nie tak?
Uwielbiam z nim spacerować, wyjeżdżać gdzieś, zwiedzać, ogólnie spedzać czas, choćbyśmy mieli tylko telewizję oglądać. Ale jak już zaczyna się do mnie kleić to czuję się nieswojo. Przytulic się oczywiście jest fajnie, pocałować też, ale jakoś nic więcej...
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 09:41   #4701
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Wadera - może warto go o tym uświadomić, zanim wkręci się na dobre? Jest Twoim przyjacielem, a partner powinien być również ognistym kochankiem...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 09:46   #4702
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Wadera - może warto go o tym uświadomić, zanim wkręci się na dobre? Jest Twoim przyjacielem, a partner powinien być również ognistym kochankiem...
To uważasz, że to tylko przyjaźń?.. kurczę o tym nie pomyślałam...
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 09:49   #4703
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
W związku z nim nie jestem samotna. To w Niemczech byłam samotna...
Nie mieliście ze sobą kontaktu? Na odległość też można czuć, że ta druga osoba z nami jest, zwłaszcza jak wiemy że te kilometry to stan przejściowy...

Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
Nie czuję chcicy, wiem to straszne!
W ogóle? Do nikogo?

Wiesz, ja też miewam okresy kiedy mi się nie chce seksu w ogóle. Bez problemu mogę wytrzymać rok, dwa, pięć. Ale to jak jestem singlem...

W związku miewam tak, że mi się odechciewa seksu, mimo że teoretycznie jest wszystko w porządku - z reguły problem siedzi w problemach związkowych, w wypaleniu uczucia...

Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
Uwielbiam z nim spacerować, wyjeżdżać gdzieś, zwiedzać, ogólnie spedzać czas, choćbyśmy mieli tylko telewizję oglądać. Ale jak już zaczyna się do mnie kleić to czuję się nieswojo. Przytulic się oczywiście jest fajnie, pocałować też, ale jakoś nic więcej...
No, mam tak ze swoim przyjacielem.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 10:01   #4704
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Nie mieliście ze sobą kontaktu? Na odległość też można czuć, że ta druga osoba z nami jest, zwłaszcza jak wiemy że te kilometry to stan przejściowy...
wiem... jestem okropna..
Ale to było tak jakbym przez te pół roku była w innym życiu, w innym świecie.. jak w kinie na seansie.
A kiedy już wróciłam do Polski to jakbym po prostu wyszła z kina i znów była w domu... Tak to czuję...

Krótka ta moja psychoterapia, ale fajnie tak się wygadać. Postaram się znów być we środę lub czwartek..
Buziaki, kocham Was!

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Wadera - Jest Twoim przyjacielem.
A mówią, że przyjaźń jest najważniejsza w związku. I że najlepsze związki są zawsze z przyjaźni...
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 10:08   #4705
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
A mówią, że przyjaźń jest najważniejsza w związku. I że najlepsze związki są zawsze z przyjaźni...
Długoterminowo nie tyle przyjaźń, co wspólna wizja. Bez namiętności związek jest smutny i u progu zdrady.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 10:23   #4706
Duszek2
Raczkowanie
 
Avatar Duszek2
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 214
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Polać jej!

A ja się rzuciłam w wir nowych zajęć i to, co robiłam z nim, zarzuciłam. Kupiłam keyboard, zapisałam się na jogę, imprezowałam bez alkoholu... Ale zarzuciłam swoją największą pasję Potem znalazłam do tego nowego towarzysza... który też wpuścił mnie w maliny I teraz już nie mam pasji
Mallusia to ty nie jesteś już ze swoim Słodziakiem?
Ale dupa mój-niby przyjaciel-który m sie spodobał olał mnie ciepłym moczem, nawet jako kumpel, bo nie wie, ze mi się podoba.
Coraz częściej się zawodze na ludizach
Duszek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 10:27   #4707
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Duszek - to akurat było o poprzednim eksie Ze Słodziakiem jestem, choć miewamy przerwy

W jaki sposób nastąpiło to olanie?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 10:38   #4708
Duszek2
Raczkowanie
 
Avatar Duszek2
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 214
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

no
Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Duszek - to akurat było o poprzednim eksie Ze Słodziakiem jestem, choć miewamy przerwy

W jaki sposób nastąpiło to olanie?
Aaaa...uf no to dobrzee Mam nadzieje, że Ci się tak poukłada, że nie trzeba będzie robić żadnych przerw...

Wiesz co to skomplikowane, w skrócie mamy swoją paczkę i na sylwestrze, który wszyscy razem spędzaliśmy- chłopaki mieli jakieś "ale" do jednego kumpla z naszej paczki i postanowile, ze są zmęczeni i o 1 opuszcza impreze...To "ale" było uzasadnione, ale i tak zachowali isę jak dizeciaki, ze psozli i postanowili przemilczeć sprawę bo uznali, że tamten chlopak ise nie zmieni. Ja uważam inaczje, jestem za szczerością, tym bardziej, że blisko isę kolegujemy.
No , ale wracjaac do rzeczy, ten mój kolega,( który mnie olał) bawilismy sie razem do ok 24.00 zreszta jak z wszystkimi, tylko ten chlopak to taka przytulanka i lubie sie poprzytulac ale ok, wkurzylam sie jak zaczal z jakas dziewczyna rozmawiac caly czas a nas olal-po 1h przyszedl i rozgrzewać łapki bo bylo zimno na co ja mu po chwili powiedizałam że może już innym dziewczynkom rozgrzewac bo moje sa juz cieple chyba sie zdziwil...Napisałam do niego po syl, o sytualcji z kumplami, i ze sie martwie, zeby porozmawiali, bo nie chce zebyc sie popsuło w naszej paczce. Minal tydzien pełna olewka....
Myslalam, ze jestesmy przyjaciolmi i rozwiazujemy problemy albo choc odpidujemu sobie na wiadomosci...

Wiem, że odebrał te wiadomość bo był po jakims czasie od jej napisania dostepny.
Wkurzona jestem, ze się miedzy nami tj, ludzmi , ktorych bardzo lubie się psuje, mniej mi chodzi o to odpisanie..ale widze, ze oni chyba nie patrza na te znajomosc tak jak my dziewczyny

Moze dramatyzuje? Ale naprawde bardzo sie wszyscy polubilismy

Edytowane przez Duszek2
Czas edycji: 2012-01-09 o 10:41
Duszek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 10:45   #4709
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Dobra, wiem, że wyszło melodramatycznie, ale ja po prostu raczej wychodzę z założenia, że skoro to byli głównie jego znajomi, to nie wypada mi już z nimi wychodzić na piwo... I dla mnie jest raczej oczywiste, że staną po jego stronie - skrzywdzonego przeze mnie. Bo on pewnie rolę skrzywdzonego gra.

Mylę się?
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 10:47   #4710
superMENKAAAAAAA
Raczkowanie
 
Avatar superMENKAAAAAAA
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 506
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXI

Eks: Ty nie w szkole?
Ja: jak widać
Eks: to czemu tak?
Ja: bo tak
Eks: ok
nie bedziemy juz normalnie rozmawiac?
Ja: przecież rozmawiamy
Eks: spoko
Ja: jak wg Ciebie jest normalnie?
Eks: tak jak bylo przed tym wszystkim tylko bez calowania itp
Ja: no nie dziwne żebyś mając dziewczynę kogoś całował
Eks: no
Ja: więc nie wiem po co to napisales
Eks: dobra tyle
ja lece pa
Ja: cześć
Eks: widocznie nie chcesz sie dogadać
Twoja sprawa
do kiedys tam

i o co takiemu chodzi

smsem powiedziałam mu, że będzie normalnie pod warunkiem, że zapyta tamtą czy jej to będzie przeszkadzało, powiedział, że ok i da mi znać później.

okłamałam go, nie będzie normalnie, nic nie będzie, czasem mu odpiszę, ale teraz muszę go oduczyć tego, że mnie cały czas miał, że byłam na zawołanie... skończyło się.
a On kiedyś zobaczy, przekona się jak doceni i będzie żałował.
__________________

"Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać." — Marilyn Monroe
superMENKAAAAAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.