Rozstanie z facetem, cz. XXII - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-18, 12:05   #2551
irisek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 140
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Hej dziewczyny
Idę dzisiaj na imprezkę, znajomi mnie wyciągają, więc dlaczego by nie.
Znów dobił mnie opis exa na gg Chyba naprawdę go z tamtąd usunę bo... zawsze gdy przeczytam zastanawiam się co by było gdybym decyzji o rozstaniu nie podjęła czy by choć trochę się zmienił ?
irisek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 12:07   #2552
wydra33
Raczkowanie
 
Avatar wydra33
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Cytat:
Napisane przez natalia_90 Pokaż wiadomość
To stało się wczoraj, więc póki co jest to dla mnie koniec świata wiem, że czas leczy rany, kiedyś się pozbieram, jednak strasznie boję się tego czasu teraz, od wczoraj nic nie jadłam, nic nie przechodzi mi przez gardło, nie spałam w nocy, ciągle rycze
Wiem, że teraz żadne 'rady' Ci nie pomogą bo emocje i uczucia są silniejsze. Wyrycz sie, wykrzycz....wyrzuć z siebie a potem spróbuj pomyśleć, że przecież wszystko dzieje sie po coś. Ja zawsze sobie powtarzam, że nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło....i sprawdza się, w każdej dziedzinie życia.

Mam pytanie do dziewczyn, które są już same jakiś dłuższy czas lub są w nowych związkach. Czy pomimo upływu czasu...czujecie żal, że nie wyszło, że plany nie wypaliły, że tak to sie potoczyło. I nie chodzi mi o żal do jego osoby....tak po prostu. Myśli sie potem o tym? jak to jest?

Ps: dziś u mnie minął miesiąc- kiedy ja przestane odliczać dni? :/
__________________
"Najgorszy jest lęk przed czymś, czego nie można nazwać"

Edytowane przez wydra33
Czas edycji: 2012-02-18 o 12:08
wydra33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 12:16   #2553
macieja
Raczkowanie
 
Avatar macieja
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: z pociągu
Wiadomości: 159
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Cytat:
Napisane przez natalia_90 Pokaż wiadomość
To stało się wczoraj, więc póki co jest to dla mnie koniec świata wiem, że czas leczy rany, kiedyś się pozbieram, jednak strasznie boję się tego czasu teraz, od wczoraj nic nie jadłam, nic nie przechodzi mi przez gardło, nie spałam w nocy, ciągle rycze
ja przez tydzień nic nie jadłam, a spałam chyba z 20 godzin (w sumie przez cały tydzień), będzie boleć niestety musi ale proszę Cię nie błagaj go już o rozmowy, nie upokarzaj się nie popełniaj tych błędów które wiele z nas popełniło, faceci są prości i niestety jak mówią nie to znaczy nie, fakt zawsze może im się coś odwidzieć, ale musi to wyjść od nich samych.

a ja już nie mam siły na te sny ex jak to on śni mi się ciągle i tak pewnie musi być, ale znów mój sen zakończył się snem o martwych kociakach ;/ o co chodzi ? umie ktoś interpretować sny ?

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez irisek91 Pokaż wiadomość
Znów dobił mnie opis exa na gg Chyba naprawdę go z tamtąd usunę bo... zawsze gdy przeczytam zastanawiam się co by było gdybym decyzji o rozstaniu nie podjęła czy by choć trochę się zmienił ?
jak by miał się zmienić to by walczył o Ciebie jak lew, a opisy na gg to każdy głupi może wklejać ze strony cytaty.pl
__________________

macieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 12:30   #2554
patriszka
Raczkowanie
 
Avatar patriszka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 46
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Cytat:
Napisane przez natalia_90 Pokaż wiadomość
czekałam na niego z obiadem, bo miał przyjechać na weekend po pracy do mnie...przyszedł i powiedział, że się wypalił i nie ma już sił...byliśmy ze sobą 2,5 roku...świat mi się zawalił. W dodatku dla niego właściwie całkowicie zrezygnowałam z wszystkich znajomości, nie mam przyjaciół, rodzina jest daleko...zostałam sama jak palec. Nie wiem co z sobą robić

Wytłumaczył się, że już od pół roku o tym myślała, że się między nami coś zmieniło, owszem pół roku temu mieliśmy kryzys, ale wyszliśmy z tego, dużo rozmawialiśmy i jak dla mnie ostatni czas był jednym z lepszych, czułam się szczęśliwa i bylo mi dobrze.

Ostatnimi czasy miał strasznie mało czasu dla mnie. Ma dosyć poważne problemy w domu, pracuje, po pracy wracał zmęczony, albo coś mial do roboty, albo szedł spać. Ja zostałam zepchnięta gdzieś na bok, ale tłumaczylam sobie to wszystko właśnie tymi problemami w domu i pracą.

Ostatnio mam dość duże problemy ze zdrowiem, choruję przewlekle, ale w ostatnim czasie potrzebowałam rozmów, potrzebowałam komuś się wygadać z tego. On ciągle nie miał czasu. Przedwczoraj wieczorem pękłam. Zadzwoniłam i powiedziałam, że potrzebuje rozmów, tylko tyle, rozmów. I ok. Poszliśmy spać. Rano jeszcze pisaliśmy. Ja zrobiłam jego ulubiony obiad. Czekałam, przyjechał, no i właśnie.

Płakał kiedy to mówił, widziałam, ze było mu ciężko. Powiedział, że kieruje się na dany moment tylko rozumem, że tak będzie lepiej dla nas obojga. Że byłam za dobra dla niego a on nie potrafił tego docenić, że wie, że nie jest w stanie się zmienić bo się wypalił i stracił siły. Ale, że nadal mnie kocha. Musiałam uszanować jego decyzję. Przez chwilę walczyłam, prosiłam żeby tego nie robił skoro mnie kocha, ale byl nieugięty. Przytulił mnie i wyszedł.

Przez ostatnie dwa i pół roku żyłam tylko nim. Przeprowadziłam się do Katowic na studia, on jest z miasta obok. Właściwie od pierwszego dnia mojej przeprowadzki był przy mnie, nie znam innego życia tam bez niego wiem, że dramatyzuje, ale na chwilę obecną cały świat legł w gruzach.

Moje rozstanie wyglądało tak samo. Przyszedł taki pewny siebie i tego co chce właśnie zrobić. Oczywiście mówił, że kocha, ale nie da się już niczego naprawić. Tylko, ze ja go rozumiem. Ma racje. Postanowilam mu zaufać, skoro według niego nie ma to sensu, może tak jest? Ty nie czułaś czegos złego miedzy Wami? Wszystko było w porządku?
Niestety czasem lepiej kierować sie rozumem a nie emocjami. A raczej zawsze. Bo emocje się zmieniają, zmieniaja swoje natężenie. A zdrowy rozsądek, rozum , pozwala nam podjąc mądre decyzje. Pisze Ci to dlatego, zebys przeanalizowała, starając sie pozbyc wszelkich emocji, czy on nie ma racji.
Ja tam zrobilam i doszlam do tego samego zwiazku. Ze moj ponad 3 letni zwiazek nie wychodzi mi na dobre.I chociaz kocham, tesknie, tlumacze sobie tym tak, ze to dojrzala i madra decyzja, ktora przyniesie kiedys lepsze rozwiazania.

Edytowane przez patriszka
Czas edycji: 2012-02-18 o 12:33
patriszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 12:39   #2555
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Cytat:
Napisane przez irisek91 Pokaż wiadomość
zawsze gdy przeczytam zastanawiam się co by było gdybym decyzji o rozstaniu nie podjęła czy by choć trochę się zmienił ?
Po to właśnie wstawia te opisy, byś sobie tak myślała, więc go po prostu usuń z listy, przecież i tak do siebie nie piszecie

Co by było, gdyby... Ważne jest, jak BYŁO. A nie było dobrze Nie jesteś psychoterapeutą ani Matką Teresą, by poświęcać się dla naprawy świata.

Ludzie nie zmieniają się dla kogoś, zmieniają się dla siebie. Może to być pod czyimś wpływem, ale tylko wtedy, gdy widzą w tym korzyść dla siebie. A dla niego zmiana nie jest wcale korzystna, bo bardziej mu się opłaca owinąć młodą dziewicę wokół palca.
Cytat:
Napisane przez wydra33 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn, które są już same jakiś dłuższy czas lub są w nowych związkach. Czy pomimo upływu czasu...czujecie żal, że nie wyszło, że plany nie wypaliły, że tak to sie potoczyło. I nie chodzi mi o żal do jego osoby....tak po prostu. Myśli sie potem o tym? jak to jest?
Zdarza się w chwilach słabości, ale bardzo rzadko. Szukam wtedy innego zajęcia. Wiem, że z tej znajomości i tak nic by nie było.
Cytat:
Napisane przez patriszka Pokaż wiadomość
I chociaz kocham, tesknie, tlumacze sobie tym tak, ze to dojrzala i madra decyzja, ktora przyniesie kiedys lepsze rozwiazania.
Pięknie
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2012-02-18 o 12:40
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 12:52   #2556
Manja25
Rozeznanie
 
Avatar Manja25
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 658
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

natalia_90
Bardzo mi przykro...pierwsze dni nie będą najlepsze - ale trzeba to przeżyć jak 'grypę' ( może głupie porównanie)- ale to przechodzi. Musisz być dla siebie teraz wyjątkowo dobra - nie obwiniać się, dać sobie czas na płacz tyle ile potrzebujesz..możliwe że będzie Cię kusiło aby się do niego odezwać, napisać- ale nie działaj pod wpływem impulsu..

Co do snów- u mnie 2 miesiące a ostatnio znowu mi się śnił. Nie potrafię interpretować snów ale napewno na necie są jakieś senniki ( chociaż ja raczej z przymrużeniem oka podchodzę do tych spraw)
Aaaa mój horoskop na dziś- " zdasz egzamin z miłości" wow

Wydra33 wydaje mi się, że jeśli po rozstaniu wchodzisz w nowy związek to nie myślisz o tym poprzednim, Ja tak mialam za kazdym razem, że nigdy nie żałowałam. Byłam wręcz szczęśliwa bo każdy kolejny facet wydawał mi się lepszy od poprzedniego....tylko że z każdym kończyło się prędzej czy później...

ja mam dziś slabszy dzień...głupia walentynka od eks zdołowała mnie trochę. i zle się czuję bo wydaje mi się, że on już sobie znalazł kogoś- oczywiście to są moje przypuszczenia bo raczej się o tym nie dowiem- i wiem- może robić co chce ale boli mnie to.
__________________
Dajcie czasowi czas...

Edytowane przez Manja25
Czas edycji: 2012-02-18 o 12:54
Manja25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 13:02   #2557
natalia_90
Raczkowanie
 
Avatar natalia_90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 213
GG do natalia_90
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Każda komórka mojego ciała cierpi każda komórka chce do niego
natalia_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-18, 13:07   #2558
Tort
Rozeznanie
 
Avatar Tort
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 535
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Cytat:
Napisane przez wydra33 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn, które są już same jakiś dłuższy czas lub są w nowych związkach. Czy pomimo upływu czasu...czujecie żal, że nie wyszło, że plany nie wypaliły, że tak to sie potoczyło. I nie chodzi mi o żal do jego osoby....tak po prostu. Myśli sie potem o tym? jak to jest?
Jest mi żal straconego czasu i wysiłku, tego że musiałam się czołgać, żeby wrócić do normalności i że nie mogę swobodnie rzucić się w ramiona Ideała, bo boję się odrzucenia (przez co sama mam ochotę kazać mu się wynosić i przestać się odzywać, ale to Odruch Ucieczki, zdefiniowany przeze mnie i moją przyjaciółkę, spowodowany poprzednimi porzuceniami przez ojca).
Tort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 13:28   #2559
superMENKAAAAAAA
Raczkowanie
 
Avatar superMENKAAAAAAA
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 506
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

cześć dziewczynki!

dziś się nie smucę, dziś baluję - póóóóóóóóóóóóóóóóóóóóółme tek!
jak chcecie to Wam wyślę później fotkę
__________________

"Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać." — Marilyn Monroe
superMENKAAAAAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 13:33   #2560
Tort
Rozeznanie
 
Avatar Tort
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 535
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Cytat:
Napisane przez superMENKAAAAAAA Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki!

dziś się nie smucę, dziś baluję - póóóóóóóóóóóóóóóóóóóóółme tek!
jak chcecie to Wam wyślę później fotkę
Z kim idziesz?
Tort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 13:39   #2561
superMENKAAAAAAA
Raczkowanie
 
Avatar superMENKAAAAAAA
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 506
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Tort Pokaż wiadomość
Z kim idziesz?
z Eksem, eM nie mógł niestety
__________________

"Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać." — Marilyn Monroe
superMENKAAAAAAA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-18, 13:41   #2562
Tort
Rozeznanie
 
Avatar Tort
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 535
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Cytat:
Napisane przez superMENKAAAAAAA Pokaż wiadomość
z Eksem, eM nie mógł niestety
Brak innych kolegów? Co na to obecna dziewczyn exa?
Tort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 13:49   #2563
tanczac_w_deszczu
Raczkowanie
 
Avatar tanczac_w_deszczu
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 430
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Cytat:
Napisane przez superMENKAAAAAAA Pokaż wiadomość
z Eksem, eM nie mógł niestety
Bez komentarza.

Jeden jest facet tylko na świecie? I nazywa się Twój eks? Tak się zachowujesz. Nie wiem jak po tym wszystkim masz ochotę jeszcze na niego patrzeć. Szok...
__________________
Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna,
nie znajdziemy go nigdzie,
jeżeli nie nosimy go w sobie...
Ralph Waldo Emerson
tanczac_w_deszczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 13:50   #2564
superMENKAAAAAAA
Raczkowanie
 
Avatar superMENKAAAAAAA
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 506
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

nie interesuje mnie jej zdanie

miłego dnia Drogie Panie!
__________________

"Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać." — Marilyn Monroe
superMENKAAAAAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 14:01   #2565
Tort
Rozeznanie
 
Avatar Tort
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 535
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Właśnie tego nie rozumiem - wolałabym iść sama niż iść z palantem, który uważa mnie za głupią i naiwną lalkę do seksu.
Tort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 14:13   #2566
tanczac_w_deszczu
Raczkowanie
 
Avatar tanczac_w_deszczu
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 430
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Tort Pokaż wiadomość
Właśnie tego nie rozumiem - wolałabym iść sama niż iść z palantem, który uważa mnie za głupią i naiwną lalkę do seksu.
Nie jesteś sama. Miałam podobnie ale ze 100 dniówką. Mój eksik chciał nawet iść ale nie jako para, wielką łaskę mi chciał zrobić. A ja się mówiąc ładnie wypięłam na niego, zaprosiłam kolegę i super się bawiłam.

Nie wiem jak Supermenka może chcieć z nim rozmawiać po tym co ten chłopczyk (bo nie chłopak ani tym bardziej facet) odstawiał. Zero honoru. Każda szanująca się kobieta choćby nie wiem ile miała miłości, sentymentu, żalu w sobie- nie odezwie się do dupka, który ją zranił.

Nie mówię o rozstaniach kiedy ludzie porozmawiali itd. Ale ich takie nie było, do tego sylwester itd.
__________________
Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna,
nie znajdziemy go nigdzie,
jeżeli nie nosimy go w sobie...
Ralph Waldo Emerson
tanczac_w_deszczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 14:17   #2567
Tort
Rozeznanie
 
Avatar Tort
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 535
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Nie oszukujmy się, to po prostu żałosne proszenie o skrzywdzenie
Tort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 14:29   #2568
tanczac_w_deszczu
Raczkowanie
 
Avatar tanczac_w_deszczu
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 430
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

A później przybiegnie na wątek z wielkim żalem...

Dziewczyny co sadzicie o tym, że Pan Cudowny zaczął jakieś gierki. Np. jest na fejsie i na gg, ja tez. Nie odzywam się, on też nie. A następnego dnia pisze wręcz z pretensjami, że milczałam. Parę dni później zagadałam ale on gdzieś się spieszył więc chwilę porozmawialiśmy i napisał 'do wieczora' a wieczorem cisza. Ja nie zamierzam za nim biegać...
__________________
Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna,
nie znajdziemy go nigdzie,
jeżeli nie nosimy go w sobie...
Ralph Waldo Emerson
tanczac_w_deszczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 15:08   #2569
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Ja też nie zamierzam za nikim biegać i właśnie dlatego siedzę w domu, a potem idę na imprezę i zamierzam się baaaaaaaaardzo dobrze bawić Co prawda w zestawie ja + reszta znajomych w parach, ale cooo tam...
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-18, 15:51   #2570
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Myślę, że raz czy drugi można napisać z żartem "ktoś tu się nie odzywa... ", ale jeśli facet się nie odzywa, a siedzi na necie, to mu po prostu nie zależy i Demotywatory są ciekawszym zajęciem niż rozmowa z laską.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 16:08   #2571
flu
Raczkowanie
 
Avatar flu
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: przedwojenna Warszawa
Wiadomości: 300
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Cytat:
Napisane przez macieja Pokaż wiadomość
a ja już nie mam siły na te sny ex jak to on śni mi się ciągle i tak pewnie musi być, ale znów mój sen zakończył się snem o martwych kociakach ;/ o co chodzi ? umie ktoś interpretować sny?
Te kociaki to ewidentnie obraz emocji, poczucie rozgoryczenia i zawodu (tak, jak u mnie robaki ostatnio)
. Ja osobiscie czasem wierze w sny, bo kilka razy takie rzeczy mi sie snily i tak sie sprawdzily, ze naprawde trudno nie wierzyc Mi sie eks juz nie sni, ale dzis mialam bardzo dziwny sen odnosnie jego osoby wlasnie hmm..
__________________
"A jeśli po kochanku chcesz żałobę nosić, upewniam, że ci będzie do twarzy z żałobą.." - Juliusz Słowacki




The best revenge of all: happiness

Edytowane przez flu
Czas edycji: 2012-02-18 o 16:10
flu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 16:10   #2572
BeforeIForget
jesterhead
 
Avatar BeforeIForget
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Rohan
Wiadomości: 3 672
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Cytat:
Napisane przez natalia_90 Pokaż wiadomość
Każda komórka mojego ciała cierpi każda komórka chce do niego
Nie dziwię Ci się, ja miałam dokładnie tak samo. Z czasem przeszło i teraz się nawet cieszę że nie tracę czasu i życia dla takiego złamasa. Tobie też przejdzie, ale potrzeba na to czasu, swoje musisz wypłakać, jak każda z nas.

Dupek napisał mi dziś że szuka mieszkania w mieście niedaleko mojego zadupia. Nie ogarniam po co on mnie o tym informuje Nic mu nie odpisałam. Po chwili kolejny sms, 'mogę wpaść wieczorem?' Pewnie go coś swędzi i miał nadzieję, że sobie ulży. Odpisałam zgodnie z prawdą, że wieczorem mnie nie będzie i już się nie odzywa. Jego zachowanie zaczyna mnie śmieszyć.
__________________
Oszukujemy siebie tak często, że gdyby nam za to płacili, moglibyśmy się spokojnie utrzymać.
S. King

To błogosławieństwo, że nie słychać myśli.
BeforeIForget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 16:13   #2573
tanczac_w_deszczu
Raczkowanie
 
Avatar tanczac_w_deszczu
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 430
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Myślę, że raz czy drugi można napisać z żartem "ktoś tu się nie odzywa... ", ale jeśli facet się nie odzywa, a siedzi na necie, to mu po prostu nie zależy i Demotywatory są ciekawszym zajęciem niż rozmowa z laską.
MALLUŚ... Nienawidzę pierwsza zagadywać, tym bardziej, że ostatnio napisałam, szedł gdzieś więc mógł napisać wieczorem. Poza tym te rozważania, napisał, nie napisał, komputer mu się zepsuł, ufo go porwało, czeka aż ja się odezwę itd. są dla mnie co najmniej dziwne i mocno spada taki facet w moich oczach. Bo co to za znajomość kiedy zamiast rozmowy ja mam się domyślać dlaczego Wielki Jaśnie Pan nie napisze...

Czy ja myślę zbyt radykalnie i konserwatywnie?
__________________
Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna,
nie znajdziemy go nigdzie,
jeżeli nie nosimy go w sobie...
Ralph Waldo Emerson
tanczac_w_deszczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 16:21   #2574
natalia_90
Raczkowanie
 
Avatar natalia_90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 213
GG do natalia_90
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Cytat:
Napisane przez BeforeIForget Pokaż wiadomość
Nie dziwię Ci się, ja miałam dokładnie tak samo. Z czasem przeszło i teraz się nawet cieszę że nie tracę czasu i życia dla takiego złamasa. Tobie też przejdzie, ale potrzeba na to czasu, swoje musisz wypłakać, jak każda z nas.
Tyle, że on mnie nie skrzywdził, nie okłamał, nie zdradził, był dobry, po prostu odszedł...Odszedł...a ja muszę uszanować jego decyzję chociaż ciągle zerkam na telefon, ciągle mam taką cholerną nadzieje, że to nieprawda, że to jakiś głupi żart albo sen. Że się obudzę i znów będę mogła się przytulić do niego
natalia_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 16:31   #2575
BeforeIForget
jesterhead
 
Avatar BeforeIForget
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Rohan
Wiadomości: 3 672
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Cytat:
Napisane przez natalia_90 Pokaż wiadomość
Tyle, że on mnie nie skrzywdził, nie okłamał, nie zdradził, był dobry, po prostu odszedł...Odszedł...a ja muszę uszanować jego decyzję chociaż ciągle zerkam na telefon, ciągle mam taką cholerną nadzieje, że to nieprawda, że to jakiś głupi żart albo sen. Że się obudzę i znów będę mogła się przytulić do niego
To normalne że tak się czujesz. Że tak bardzo boli bo to stało się nagle. Dobrze by było żebyś przebywała teraz z ludźmi, zajęła się sobą. To pomaga nie myśleć aż tyle.
__________________
Oszukujemy siebie tak często, że gdyby nam za to płacili, moglibyśmy się spokojnie utrzymać.
S. King

To błogosławieństwo, że nie słychać myśli.
BeforeIForget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 17:01   #2576
macieja
Raczkowanie
 
Avatar macieja
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: z pociągu
Wiadomości: 159
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Cytat:
Napisane przez flu Pokaż wiadomość
Te kociaki to ewidentnie obraz emocji, poczucie rozgoryczenia i zawodu (tak, jak u mnie robaki ostatnio)
. Ja osobiscie czasem wierze w sny, bo kilka razy takie rzeczy mi sie snily i tak sie sprawdzily, ze naprawde trudno nie wierzyc Mi sie eks juz nie sni, ale dzis mialam bardzo dziwny sen odnosnie jego osoby wlasnie hmm..
ja raczej nie wierzę w moc proroczą snów, ale myślę, że są wstanie obrazować nasz stan ale jak by miały zwiastować wielką miłość ze wzajemnością i się spełniły to ja bardzo chętnie
a ex mnie prześladuje nocą bo w dzień staram się o nim nie myśleć
__________________

macieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 17:10   #2577
wydra33
Raczkowanie
 
Avatar wydra33
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Cytat:
Napisane przez flu Pokaż wiadomość
Te kociaki to ewidentnie obraz emocji, poczucie rozgoryczenia i zawodu (tak, jak u mnie robaki ostatnio)
. Ja osobiscie czasem wierze w sny, bo kilka razy takie rzeczy mi sie snily i tak sie sprawdzily, ze naprawde trudno nie wierzyc Mi sie eks juz nie sni, ale dzis mialam bardzo dziwny sen odnosnie jego osoby wlasnie hmm..
Mi też już raczej sie eks nie śni. Ale jeden sen z nim zapamiętałam bardzo dokładnie....Śniło mi sie, że z nowym partnerem remontowaliśmy mieszkanie i pojechaliśmy do jednego ze sklepów budowlanych wybierać drzwi...i obsługą na tym właśnie dziale zajmował sie ex
Ah....jaka symbolika...drzwi, ex, nowy partner

Mi sie wydaje, że sny są odzwierciedleniem naszej podświadomości, obaw, czy pragnień. Chociaż w proroctwa nie wierze....aczkolwiek, pare miesięcy temu przyśniły mi sie liczby...więc obstawiłam w totka, trafiłam 3, a 2 były o jedną wyższe niż powinny Ale to taka ciekawostka
__________________
"Najgorszy jest lęk przed czymś, czego nie można nazwać"
wydra33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 17:14   #2578
tanczac_w_deszczu
Raczkowanie
 
Avatar tanczac_w_deszczu
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 430
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

MALLA, trafiłaś idealnie z tymi demotami. Własnie opublikował jakiegoś na FB. Brak słów... A tak fajnie się zapowiadało.
__________________
Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna,
nie znajdziemy go nigdzie,
jeżeli nie nosimy go w sobie...
Ralph Waldo Emerson
tanczac_w_deszczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 17:25   #2579
LusciousElegance
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 542
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

na prawde ciężko jest zinterpretować jakiś sen, więc nawet się za to nie zabieram. Sen jest odzwierciedleniem czasem wlasnej osobowości, podobno w śnie jesteśmy najbardziej prawdziwi, bo nie ma tam żadnych zasad, a w rzeczywistości nie jesteśmy prawdziwi właśnie z tego powodu.

Dużo dużo słuchałam na lekcjach z psychoanalizy,- Freuda i dużo wyniosłam z samej "Ferdydurke" Gąbrowicza
LusciousElegance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 17:55   #2580
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, cz. XXII

Cytat:
Napisane przez tanczac_w_deszczu Pokaż wiadomość
Nienawidzę pierwsza zagadywać, tym bardziej, że ostatnio napisałam, szedł gdzieś więc mógł napisać wieczorem. Poza tym te rozważania, napisał, nie napisał, komputer mu się zepsuł, ufo go porwało, czeka aż ja się odezwę itd. są dla mnie co najmniej dziwne i mocno spada taki facet w moich oczach. Bo co to za znajomość kiedy zamiast rozmowy ja mam się domyślać dlaczego Wielki Jaśnie Pan nie napisze...

Czy ja myślę zbyt radykalnie i konserwatywnie?
Wychodzę z założenia, że jak facetowi zależy, to zdobywa kobietę i zagaduje, zwłaszcza że nie trafił na królową lodu, tylko przychylny grunt.
Cytat:
Napisane przez tanczac_w_deszczu Pokaż wiadomość
MALLA, trafiłaś idealnie z tymi demotami. Własnie opublikował jakiegoś na FB. Brak słów... A tak fajnie się zapowiadało.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.