Mamusie marcowe 2018 cz. 4 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-10-19, 11:28   #721
oto_ ja
Zakorzenienie
 
Avatar oto_ ja
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 400
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 4

Dziewczyny czy któraś z Was miała do czynienia z wózkami Baby Design? Właśnie mignął mi gdzieś w internecie model lupo, może widziała go któraś na żywo?
__________________
"Nigdy nie pozwól aby ktoś zniszczył Twoje marzenia.."


oto_ ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 11:48   #722
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 4

Dobra amortyzacja, dzieckiem nie trzęsie
parapet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 11:52   #723
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 4

Znow tylko Was przeczytałam...

Wysyłam pozdrowionka sprzed biurka I lecę dalej pracować Ostatnio mam tyle rzeczy do zrobienia, że brakuje mi czasu dla Was Ale za to plan roczny w pracy mam już zrobiony (a w styczniu myślałam że jest nierealny )

Jutro polowkowe! Buziaki! Wracam do Was wieczorem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 11:53   #724
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 4

na szybko zrobiłam listę (później na spokojnie jeszcze dopiszemy co trzeba z partnerem)
Co musimy kupić:

Wózek + fotelik samochodowy
Łóżeczko
Komody
Mata na podłogę min 1 cm grubości
Kocyk do wózka
Pościel do łóżeczka
Przewijak na komodę
Obrazki na ścianę
Pieluchy materiałowe małe
Rękawiczki do szpitala 2 pary
Ręczniki kąpielowe
Kosmetyki do pielęgnacji maluszka
Wanienka
Termos
Obudowa na termos
Nożyczki do paznokci / pilniczek (o ile istnieje)
Podkłady do przewijania w terenie
Śliniaki jednorazowe w teren
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 11:54   #725
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 4

Cytat:
Napisane przez marieee Pokaż wiadomość
Do tej pozy na nfz miałam robione raz USG, na.... 26 letnim sprzęcie!
Co za doskonała maszyna skoro tyle lat działa

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
Właśnie dopisując wczoraj Parapet zastanawiałam się, czy są w biedrze.
Pytałaś, o to, czy któraś z nas oglądała ciuszki w biedronie - dzięki, że mi przypomniałaś, wybieram się zaraz na zakupy więc zajadę
Była w Biedrze dziś i serka nie wypatrzyłam, a szukałam. W mojej Biedronie tych dziecięcych rzeczy też nie było, ale nie będę ganiała po mieście i szukała. Muszę przystopować z kupowaniem, porządek zrobić i rzeczy przeliczyć.
Ale było kaki w dobrej cenie
parapet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 12:06   #726
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 4

Cytat:
Napisane przez oto_ ja Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was miała do czynienia z wózkami Baby Design? Właśnie mignął mi gdzieś w internecie model lupo, może widziała go któraś na żywo?
Ja mam lupo comfort i polecam
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 12:16   #727
bloody_marry
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 568
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 4

Selina a do czego jest ta mata na podłogę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloody_marry jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-19, 12:20   #728
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 4

Cytat:
Napisane przez marieee Pokaż wiadomość

Następna wizyta prywatnie u gina 6.11. Na NFZ - 17.11
Do tej pozy na nfz miałam robione raz USG, na.... 26 letnim sprzęcie!

I niedługo picie glukozyyy.. fuj
Ja tez w pierwszej ciazy mialam przyjemnosc obcowac z takim sprzetem
Teraz jest lepszy ale i tak polowkowe czy dokladne pomiary nie maja szans na nim wyjsc.
O glukozie prosze nie wspominaj nawet
Jestem z tego odsetka, ktory musi ja przynajmniej raz powtorzyc i to z cytryna bo inaczej wymiotuje dalej niz blizej zaraz po wypiciu. Teraz od razu biore sok z cytryny i jak nie da mi wlac do kubka albo popic to piernicze i popije sobie na korytarzu. Jade sama na to badanie i nie mam zamiaru jak wtedy czekac kilka godzin zeby zrobilo mi sie na tyle dobrze, zeby moc prowadzic samochod

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Bloodymarry tez sie zastanawiam. Moze chodzi o takie klocki piankowe albo gotowa mata piankowa, u nas bardzo sie przydala jak dziecko sie obracalo, ciepkutko i miekko na tym jest, wystarczy polozyc kocyk i git Tak samo moze sluzyc pod mate edukacyjna
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 12:24   #729
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
Popołudniu, bo teraz może jeszcze nie być, poszukam tego fragmentu i jeśli uda mi się znaleźć to podlinkuję. A jak nie będzie to napiszę do redakcji DD TVN

A czy postawa jest obywatelska to nie wiem Wiem na pewno, że mnie widok tego plakatu naprawdę zabolał. Tak jak wspomniałam, mnie spotkało ogromne szczęście, że nie przeszłam przez tragedię utraty dziecka ale mam w swoim otoczeniu kobiety, których do dotknęło. Również na tym forum bardzo przeżywałam straty, pomimo, że się nie znamy.
....
Zmieniając temat: Co się dzieje z Kasią? Coś się nie odzywa ostatnio. Czy jest na urlopie może? Bo coś mi się tli, że któraś z nas planowała wyjazd
Super, gdyby udało Ci się znaleźć. Do późna będę na uczelni więc nie miałabym jak poszukać.

Właśnie też się zastanawiałam co się dzieje z Kasią 🤔😕

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 12:24   #730
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 4

Czaro_dziejka, ja tez pierwszy raz tutaj o tym serku usłyszałam. Zawsze serek homo kojarzył mi sie z takim w prostokątnym niskim opakowaniu z obraźliwe wanilii na wieczku.

Selina, co to za mata na podłogę? Taka edukacyjna?

Uff... Posprzątałam całe mieszkanie łącznie z wymyciem frontów szafek. Jestem z siebie dumna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 12:29   #731
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 4

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
Selina a do czego jest ta mata na podłogę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taka, żeby położyć maluszka, ona jest od 3 miesiąca, ale chcę ją kupić z wyprawką.

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Ja tez w pierwszej ciazy mialam przyjemnosc obcowac z takim sprzetem
Teraz jest lepszy ale i tak polowkowe czy dokladne pomiary nie maja szans na nim wyjsc.
O glukozie prosze nie wspominaj nawet
Jestem z tego odsetka, ktory musi ja przynajmniej raz powtorzyc i to z cytryna bo inaczej wymiotuje dalej niz blizej zaraz po wypiciu. Teraz od razu biore sok z cytryny i jak nie da mi wlac do kubka albo popic to piernicze i popije sobie na korytarzu. Jade sama na to badanie i nie mam zamiaru jak wtedy czekac kilka godzin zeby zrobilo mi sie na tyle dobrze, zeby moc prowadzic samochod

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Bloodymarry tez sie zastanawiam. Moze chodzi o takie klocki piankowe albo gotowa mata piankowa, u nas bardzo sie przydala jak dziecko sie obracalo, ciepkutko i miekko na tym jest, wystarczy polozyc kocyk i git Tak samo moze sluzyc pod mate edukacyjna
Chcę w całości, żeby maluszek nie "rozrywał" puzzli przy łapaniu

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-19, 12:30   #732
marcia45
Zadomowienie
 
Avatar marcia45
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 513
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 4

Cytat:
Napisane przez oto_ ja Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was miała do czynienia z wózkami Baby Design? Właśnie mignął mi gdzieś w internecie model lupo, może widziała go któraś na żywo?
Ja uzytkowalam przy pierwszej córce. Jako typowy wózek kombajn nie mam mu nic do zarzucenia. Dobra amortyzacja, spacerówka wygodna dla dziecka, duży daszek.

A inhalatorów w wyprawach nie macie dla mnie to must have. Chociaż przy pierwszej córce przydał się późno ale nie wiadomo co może nas zaskoczyc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Tak to jest zawsze było,że za złotem goni cały świat. A ja wiem Twoja miłość -To jest skarb jedyny jaki znam


7.7.2012 godz 17
7.3.2015 moje druga miłość

Anioły nie mają przecież chandry, gorszego dnia, zmarszczek i okresu
marcia45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 12:33   #733
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 4

Spoko taki maluszek nie rozerwie Moja zaczela puzzle 'ukladac' jak juz pelzanie i raczkowanie bylo na topie i byla to dla niej swietna zabawa Mam takie grube chyba 1,5 cm 2x2m.

Edytowane przez lelowa
Czas edycji: 2017-10-19 o 12:35
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 12:33   #734
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kiwi18 Pokaż wiadomość
Koma dzięki że pytasz
Na wizycie wszystko dobrze. Wyniki też spoko, tylko wymaz jeszcze troche podwyższony. Dostałam cos nowego do przetestowania


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
😚😚 najważniejsze, że wszystko dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 12:34   #735
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 4

Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
Ja uzytkowalam przy pierwszej córce. Jako typowy wózek kombajn nie mam mu nic do zarzucenia. Dobra amortyzacja, spacerówka wygodna dla dziecka, duży daszek.

A inhalatorów w wyprawach nie macie dla mnie to must have. Chociaż przy pierwszej córce przydał się późno ale nie wiadomo co może nas zaskoczyc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam Choc przydal sie jakos po roku bo wczesniej nawet kataru nie zlapala ale jednak rzecz niezbedna.
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 12:36   #736
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 4

Marcia, ja mam juz kupiony dla siebie i sa tam nakładki dla maluchow, wiec nie wpisywałam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 12:49   #737
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 4

Dziewczyny, zainwestujcie jeszcze przy wyprawce w dobry termometr do mierzenia temp.
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 12:52   #738
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 4

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Spoko taki maluszek nie rozerwie Moja zaczela puzzle 'ukladac' jak juz pelzanie i raczkowanie bylo na topie i byla to dla niej swietna zabawa Mam takie grube chyba 1,5 cm 2x2m.
Byłam świadkiem jak już taki raczkujący łapał rączkami i puzzle się odpinały, więc średnio się na pewno raczkowało. Dlatego chcę taki w całości.

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 12:53   #739
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 4

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
O matko ale napisalyscie duzo! Widzialam dyskusje o billbordach to juz sie nie bede do tego odnosic, wszystko zostalo powiedziane

Gratuluje udanych wizyt, ja mam jutro. Dostane skierowanie na glukoze, juz trzese gaciami bo wiem, ze bedzie mega ciezko i na pewno do poprawki.
Zgadzam się, temat billboarów można uznać za zamknięty, ewentualnie jeszcze ten link podeślę.

Odnośnie glukozy to ja zniosłam w miarę-w miarę ale ja w ogóle nie wymiotowałam w ciąży. Siedząc tam już współczułam tym z Was, które miały/mają z tym problem...

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
Była w Biedrze dziś i serka nie wypatrzyłam, a szukałam. W mojej Biedronie tych dziecięcych rzeczy też nie było, ale nie będę ganiała po mieście i szukała. Muszę przystopować z kupowaniem, porządek zrobić i rzeczy przeliczyć.
Ale było kaki w dobrej cenie
U mnie w biedrze serki były ale rzeczy dziecięcych również nie
I miałam ciekawą sytuację związaną z przepuszczaniem w kolejce. Otóż to ja byłam tą przepuszczającą!!! Podeszła do nas pani-żul z jednym piwem i pyta czy może. Nie byliśmy jeszcze wypakowani więc mówię dobra, niech idzie, wolałam to niż żeby za mną stała i sapała na mnie. I za chwilę podchodzi pan-żul z amareną w ręku i o to samo pyta!!! Tym razem się już nie zgodziłam. Stał za mną i gdakał coś do siebie
__________________
Królicza matka

Edytowane przez Torrence
Czas edycji: 2017-10-19 o 12:56
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-19, 13:06   #740
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 4

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
Byłam świadkiem jak już taki raczkujący łapał rączkami i puzzle się odpinały, więc średnio się na pewno raczkowało. Dlatego chcę taki w całości.

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___
A no to pewnie jakies cienkie, u mnie sie nic takiego nie dzialo

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
Zgadzam się, temat billboarów można uznać za zamknięty, ewentualnie jeszcze ten link podeślę.

Odnośnie glukozy to ja zniosłam w miarę-w miarę ale ja w ogóle nie wymiotowałam w ciąży. Siedząc tam już współczułam tym z Was, które miały/mają z tym problem...



U mnie w biedrze serki były ale rzeczy dziecięcych również nie
I miałam ciekawą sytuację związaną z przepuszczaniem w kolejce. Otóż to ja byłam tą przepuszczającą!!! Podeszła do nas pani-żul z jednym piwem i pyta czy może. Nie byliśmy jeszcze wypakowani więc mówię dobra, niech idzie, wolałam to niż żeby za mną stała i sapała na mnie. I za chwilę podchodzi pan-żul z amareną w ręku i o to samo pyta!!! Tym razem się już nie zgodziłam. Stał za mną i gdakał coś do siebie
O matko

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Ale z tymi puzzlami piankowymi to mi chociaz przypomnialyscie, ze musze je odswiezyc dla malucha

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Torrence programu nie ogladalam, a wyszlo cos w koncu w temacie, ze maja zniknac? Moim zdaniem jak najbardziej powinni je usunac bo dzieci nie powinny na to absolutnie patrzec. Aborcji nie popieram i jestem za tylko w tych 3 przypadkach ale to juz przesada te obrazy.
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 13:11   #741
marieee
Zadomowienie
 
Avatar marieee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: L-c
Wiadomości: 1 890
GG do marieee
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 4

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
Ej w Lidlu jest piżamka świecąca w ciemności rozmiary 86-116
Zeszłabym chyba na zawał, kiedy moja Z. poszłaby w nocy siku i bym ją zobaczyła... OMG

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
Ma się rozumieć, że na badaniach wszystko ok i można się współcieszyć?
Glukozę miałam wczoraj, da się przeżyć


Właśnie dopisując wczoraj Parapet zastanawiałam się, czy są w biedrze.
Pytałaś, o to, czy któraś z nas oglądała ciuszki w biedronie - dzięki, że mi przypomniałaś, wybieram się zaraz na zakupy więc zajadę
Tak! Serduszko w jak najlepszym porządku, trzy razy pytałam o zastawkę, komory i aortę
(Wada serca w bliskiej rodzinie...)

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
Co za doskonała maszyna skoro tyle lat działa


Była w Biedrze dziś i serka nie wypatrzyłam, a szukałam. W mojej Biedronie tych dziecięcych rzeczy też nie było, ale nie będę ganiała po mieście i szukała. Muszę przystopować z kupowaniem, porządek zrobić i rzeczy przeliczyć.
Ale było kaki w dobrej cenie
No niestety, tylko zobaczyć tam coś... to wyższa szkoła jazdy
__________________
Niebo jest limitem...!
Włosomaniaczka

________
9.01.14 Zuzanka
1.03.18 Igusia

marieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 13:11   #742
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 4

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Torrence programu nie ogladalam, a wyszlo cos w koncu w temacie, ze maja zniknac?
Niestety nie, ale mam nadzieję, że tego typu sprzeciwy wkrótce przyczynią się do ich zniknięcia
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 13:13   #743
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 4

Cytat:
Napisane przez marieee Pokaż wiadomość
Zeszłabym chyba na zawał, kiedy moja Z. poszłaby w nocy siku i bym ją zobaczyła... OMG
:
O ja piernicze racja
Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
Niestety nie, ale mam nadzieję, że tego typu sprzeciwy wkrótce przyczynią się do ich zniknięcia
Ja tez.
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 13:13   #744
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 4

Cytat:
Napisane przez marieee Pokaż wiadomość
Tak! Serduszko w jak najlepszym porządku, trzy razy pytałam o zastawkę, komory i aortę
(Wada serca w bliskiej rodzinie...)
:
O to tym bardziej super!
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 13:25   #745
marcia45
Zadomowienie
 
Avatar marcia45
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 513
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 4

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
Byłam świadkiem jak już taki raczkujący łapał rączkami i puzzle się odpinały, więc średnio się na pewno raczkowało. Dlatego chcę taki w całości.

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___
Moja jak raczkowała to bym musiała na cały dom te puzzle dać. Mi się przydaly do pełzania czyli do 5 miesięcy. Choć podoba mi się designersko mata w stylu skip hop do pokoju maluchów.


Oj też bym zeszła jakbym w nocy te świecące piżamki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Tak to jest zawsze było,że za złotem goni cały świat. A ja wiem Twoja miłość -To jest skarb jedyny jaki znam


7.7.2012 godz 17
7.3.2015 moje druga miłość

Anioły nie mają przecież chandry, gorszego dnia, zmarszczek i okresu
marcia45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 13:36   #746
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 4

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zainwestujcie jeszcze przy wyprawce w dobry termometr do mierzenia temp.
A masz sprawdzoną markę??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 13:43   #747
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Koma1002 Pokaż wiadomość
A masz sprawdzoną markę??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam ten i dobrze mierzy.
https://www.aptekagemini.pl/termomet...ontaktowy.html
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 13:51   #748
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 4

No i u mnie w końcu zrobiło się ładnie i słonecznie Aż chce się żyć
Dzień zleciał mi znowu szybko na maxa, jutro już piątek A dzisiaj zostało mi 45 minut w pracy. Niestety po pracy mam sporo spraw do załatwienia i nie skorzystam z pięknej pogody
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 14:00   #749
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 4

Ale bym zjadła rosół :/
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 14:03   #750
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Czaro_dziejka, ja tez pierwszy raz tutaj o tym serku usłyszałam. Zawsze serek homo kojarzył mi sie z takim w prostokątnym niskim opakowaniu z obraźliwe wanilii na wieczku.

Selina, co to za mata na podłogę? Taka edukacyjna?

Uff... Posprzątałam całe mieszkanie łącznie z wymyciem frontów szafek. Jestem z siebie dumna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak to zapraszam do siebie jak masz czas

wiecie co to już 4 część wątku a ja nie mam czasu czytam z doskoku tyle ile mi się uda na odpisywanie nie mam czasu no nie wiem jakiś brakoczas mam ale przynajmniej ta ciąża leci szybko i szczerze pisząc nawet nie mam czasu rozmyślaniu nad nią a wieczorem gdy kładę córkę do spania to i tak patrzę na nią jaka jest duża i jak czas leci i że znowu z nią miało czasu w ciągu dnia spędziłam że nawet nie mam czasu pomyśleć o tym maluszku w brzuszku

i mój sukces w końcu poprasowałam wszystkie ciuszki córki! bosko dosłownie zajęło mi to dwa dni ale wszystko ma u siebie w szafie bo przez dolegliwości ciążowe wszystko leżało na desce do prasowania i chodziła w niepoprasowanych ciuszkach

Pisałyście tu o suszarkach mam i polecam choć ja mam już taką starą ale generalnie wszystkie pościele, koce, ręczniki w niej suszę rzadko kiedy ciuchy z tej racji że rzadko kiedy jestem w domu żeby je od razu ciepłe wyciągnąć od razu a jak "wystygną" i leża to później są jeszcze bardziej pogniecione jak się od razu wyciągnie i złoży to jest ekstra.
Więc jeśli któraś z Was się waha to polecam kupić i się nie zastanawiać a przy niemowlaku naprawdę się przyda.
Bo pogoda ostatnimi czasy w naszym rejonie czy wiosną czy latem nie nadaje się do suszenia rzeczy na dworze
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-15 23:44:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:41.