Wątek powitalny! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Wszystko o gładkiej depilacji – Ekspert Philips radzi

Notka

 
 
Narzędzia
Stary 2011-05-13, 15:11   #31
ewciak0508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 13
Dot.: Wątek powitalny!

Jakiś czas temu w jakimś kobiecym piśmie widziałam depilator laserowy Philips do użytku domowego. Do tej gazety nie mam już dostępu, a w internecie nie udało mi się znaleźć nic konkretnego. Mogłabym prosić o jakieś bliższe informacje na ten temat- skuteczność, sposób użytkowania, cena itp. ?
ewciak0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 15:16   #32
tenebris
Zakorzenienie
 
Avatar tenebris
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 526
GG do tenebris
Dot.: Wątek powitalny!

Ja posiadam stary model Philips HP 6400 Satinelle. Niestety nigdy nie byłam z niego zadowolona.
Pierwszy raz był dramatyczny, kolejne zamiast coraz mniej bolesne, to było coraz gorzej. A wcale nie jestem jakoś bardzo wrażliwa na ból.
Nie usuwał idealnie włosków - na nodze pozostawał taki meszek: nie był ostry w dotyku ale jednak wyczuwalny.

Teraz golę nogi zwykłą maszynką a na pachy i bikini zafundowałam sobie depilację laserową (polecam gorąco!). W przyszłości pewnie też zainwestuję w ten zabieg na całych nogach.

Przyznam, że przemykały mi przez myśl zakupy kolejnych - może innych depilatorów, ale to dość droga impreza żeby tylko sobie "próbować" coraz to inne modele. Kupiony i użyty depilator trudno jest odsprzedać.
Zastanawiam się też nad golarką damską, ale nie jestem przekonana co do skuteczności. Chyba jednak nic nie zastąpi maszynki lub wosku
__________________
PUSTA MISKA - nakarm psiaka!

tenebris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 16:04   #33
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Wątek powitalny!

Cytat:
Napisane przez million thoughts Pokaż wiadomość
czerwone krostki, które w ogóle nie znikały. Postanowiłam odstawić depilator na jakiś czas, wróciłam do maszynki. Po niej także wyskakiwały czerwone krostki. Powinny zniknąć po posmarowaniu nóg balsamem albo chociaż następnego dnia, a u mnie nic! Te krostki są cały czas i za nic w świecie nie chcą zniknąć. Przez to nie lubię chodzić z odkrytymi nogami.
Czy Ekspert mógłby coś poradzić na ten problem?
Ja tez mialam takie krostki, ktore nie znikaly.. ale gole sie ciagle maszynką. Nie wiem od czego takie krosty sa, bo raz je mam, raz nie..
Depilatorem kiedys depilowalam, ale dla mnie to straszna meczarnia, bol nie do zniesienia.. wiec wole maszynka co 2 dni, 10 minut i jest cacy

BTW. Kup sobie jakis zel z drobinkami i masuj skore tym, przed goleniem. Ja sie gole pod prysznicem wiec w trakcie jak na mnie woda leci, to sobie najpier wtaki peeling robie a potem gole nogi.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2011-05-13 o 16:05
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 16:49   #34
Expert Philips
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 41
Dot.: Wątek powitalny!

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
Tak ja stosuje dość regularnie peeling ^_^

raz w tygodniu
dwa to za dużo dla mojej wrażliwej skóry

zawsze depilowałam po prysznicu
potem nawilżałam skórę (zresztą codziennie używam oliwki do ciała, lub kremu)

odpowiedź po przeczytaniu wpisu :
Używam kremu z pantenolem jakby co nawiązując do tych czerwonych kropeczek ^_^
Ivonea,

W takim razie pozostaje konsultacja z dermatologiem. Przepisze Ci on odpowiedni środek, który złagodzi podrażnienia. Moim zdaniem metodą, którą możesz wypróbować, jest krem do depilacji, który rozpuszcza włoski. Musisz tylko sprawdzić czy nie jesteś uczulona na któryś z jego składników. Dzień przed zabiegiem zrób test n a małej powierzchni ciała. Jeśli nie pojawi się żadne zaczerwienienie, możesz śmiało go użyć.

Niestety krem nie gwarantuje dokładnego usunięcia całości owłosienia, ale warto spróbować.

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez fiolkowa krolewna Pokaż wiadomość
Czy za pomocą "golarki elektrycznej" uzyskam "gładkie nogi" ??? Zawsze mi się wydaje , że nie będą one tak gładkie jak po depilacji maszynką. Mam rację czy nie ?
Fiolkowa krolewna,
Zarówno golarką elektryczną, jak i tradycyjną maszynką ścinasz jedynie górną część włosków. Efekty w obu przypadkach są takie same, ale używając golarki elektrycznej – minimalizujesz ryzyko podrażnień. Wracając do skuteczności damskich golarek elektrycznych, to jeśli wybierzesz model z ruchomą głowicą dopasowującą się do kształtu ciała, golarka dokładnie usunie owłosienie. Taki system posiada np. model HP6368 marki Philips. Dodatkowym jego atutem jest wykorzystanie hipoalergicznego materiału w folii golącej.
W razie pytań – pisz.

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez tusia13pl Pokaż wiadomość
Jaki jest najlepszy sposób depilacji okolic bikini? Kiedy robię to maszynką to wyskakują czerwone krostki
Tusia13pl,
Krostki po goleniu, zwłaszcza obszarów bikini, pojawiają się dość często, gdyż odrastające włoski są dość twarde i zaczepiają o bieliznę. Tym samym podrażniane są mieszki włosowe, czego efektem są zaczerwienia. Dodatkowo efekt ten potęguje golenie pod włos.
Trudno jednoznacznie odpowiedzieć, jaka metoda jest najlepsza, gdyż zależy to od indywidualnych potrzeb kobiety, ale niewątpliwie najskuteczniejszą jest depilacja. Włoski usunięte zostaną wraz z cebulkami, będą słabsze i delikatniejsze, a Ty przez kilka tygodni będziesz mogła cieszyć się gładka linią bikini .
Jeśli ten temat Cię zainteresował, to przy okazji konkursu może warto zastanowić się nad zakupem depilatora, który w łatwy sposób usunie włoski z okolic intymnych. Zwróć uwagę na zestaw z modelem HP6578 z serii Satin Perfect, do którego dołączany jest minidepilator. Tzw. smerf ma węższą końcówkę, dzięki czemu w łatwy sposób usuniesz włoski z trudniej dostępnych miejsc.
Gdybyś potrzebowała więcej wskazówek –pisz.

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Zuza_M Pokaż wiadomość
Z doświadczenia Ci powiem, że będą nawet 'dłuższe' niż po zwykłej maszynce. Tradycyjne maszynka ucina włos bliżej skóry. Natomiast elektryczna mniej podrażnia. Ja po paru miesiącach używania maszynki elektrycznej wróciłam do depilatora.
Pytanie do eksperta: w jaki sposób przedłużyć efekt gładkich nóg po usunięciu włosków depilatorem? Jakieś polecane kremy...?
Zuza_M,
Tempo wzrostu włosa jest różne i zależy od naturalnych predyspozycji. Jedyne kremy spowalniające tempo wzrostu włosa są przeznaczone dla kobiet, które używają tradycyjnej maszynki lub kremu do depilacji.
Ze swojej strony mogę Ci zaproponować sposoby na zoptymalizowanie zabiegu, czyli:
- peeling i codzienne nawilżanie,
- gorąca kąpiel przed depilacją i dokładne osuszenie skóry, dzięki czemu włoski zostaną delikatnie uniesione.
Czekam na ewentualne pytania.
Expert Philips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 21:37   #35
Palbaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15
Dot.: Wątek powitalny!

Dosyć dobry depilator (dobry = lepszy od maszynki, bo już mnie nudzi to ciągłe latanie z nią i golenie tych nóg, a czasami właśnie wyskakują te nieszczęsne kropeczki ) i taki do 100-150 zł? Jaka według Was jest najlepsza metoda na usunięcie włosków? obojętnie z jakiego miejsca

Edytowane przez Palbaa
Czas edycji: 2011-05-13 o 21:43
Palbaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 09:51   #36
zabiatko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 263
GG do zabiatko
Dot.: Wątek powitalny!

witam
Ja tez ma problem, próbowałam juz wszystkiego, nawet po zwykłej maszynce sa zaczerwienienia, wrastające włoski...
Depilator - okropny ból i wrastajace włoski niestety, maszynka elektryczna ani nie goli dokładnie na gładko ani na długo, gorszy efekt niż przy zwykłej maszynce, wosk w plastrach nie działa na mnie wcale, kremy do depilacji także nie depilują moich nóg (a wypróbowałam ich bardzo dużo).
Próbowałam juz nawet tych nakładek do masowania nóg, które niby mialy depilować, a nic nie daja tak naprawdę, jakby papierem ściernym trzec o nogi.
Teraz zakupiłam wosk płynny i zobaczymy czy to cokolwiek da
__________________
Mój blog biżuteryjny:
http://myszeczka87.bloblo.pl/
zabiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 09:58   #37
MJay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 52
Dot.: Wątek powitalny!

Cytat:
Napisane przez Expert Philips Pokaż wiadomość
MJay, Ani_qa,
A od kiedy używacie tego modelu? Mniejsza precyzja zabiegu może wynikać z nieprawidłowego czyszczenia i konserwacji lub wyeksploatowania urządzenia. Jeśli golarkę macie już od ponad dwóch lat, to w tym czasie ostrza mogły się nieco stępić.
Pozdrawiam,
Ekspert Philips.
W moim przypadku również nie udało się to już za pierwszym razem i co więcej po jakimś czasie miałam wymienianą cała maszynkę na gwarancji i ona również nie raczyła golić nóg. Więc dziwi mnie to że faktycznie goli najtwardsze włosy ale tych delikatnych praktycznie nie rusza...
MJay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-14, 13:18   #38
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Wątek powitalny!

A jak często powinno się zmieniać depilator, żeby był skuteczny? Jak szybko ostrza się tępią?
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 10:52   #39
alka132
Zadomowienie
 
Avatar alka132
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 1 696
GG do alka132
Dot.: Wątek powitalny!

Cytat:
Napisane przez ewciak0508 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu w jakimś kobiecym piśmie widziałam depilator laserowy Philips do użytku domowego. Do tej gazety nie mam już dostępu, a w internecie nie udało mi się znaleźć nic konkretnego. Mogłabym prosić o jakieś bliższe informacje na ten temat- skuteczność, sposób użytkowania, cena itp. ?
podbijam pytanie
alka132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 14:51   #40
bourde
Raczkowanie
 
Avatar bourde
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 208
Dot.: Wątek powitalny!

Witam serdecznie Używam depiltora Philips Satinelle. Depilacja jest bardzo nieprzyjemna, nogi golę na raty. Podejrzewam jednak, że mam po prostu bardzo wrażliwą skórę.
Leczę się hormonalnie, więc moje włoski szybko rosną, są silniejsze. Już na następny dzień po depilowaniu się depilator wychwytuje te, które urosły podczas nocy. Jednak ból nie jest tak silny, bo nie rosną jednocześnie, więc jest ich mniej. Pomyślałam, że będę nogi golić codziennie, aż w końcu włoski się osłabią i będą rosnąć wolniej - wszyscy jednak mówią że depilacja codzienna pogorszy efekt. Czy to prawda, że będą szybciej rosły i będą silniejsze? Czy dobrze robię, goląc je codziennie?
bourde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 15:46   #41
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Wątek powitalny!

Cytat:
Napisane przez bourde Pokaż wiadomość
Witam serdecznie Używam depiltora Philips Satinelle. Depilacja jest bardzo nieprzyjemna, nogi golę na raty. Podejrzewam jednak, że mam po prostu bardzo wrażliwą skórę.
Leczę się hormonalnie, więc moje włoski szybko rosną, są silniejsze. Już na następny dzień po depilowaniu się depilator wychwytuje te, które urosły podczas nocy. Jednak ból nie jest tak silny, bo nie rosną jednocześnie, więc jest ich mniej. Pomyślałam, że będę nogi golić codziennie, aż w końcu włoski się osłabią i będą rosnąć wolniej - wszyscy jednak mówią że depilacja codzienna pogorszy efekt. Czy to prawda, że będą szybciej rosły i będą silniejsze? Czy dobrze robię, goląc je codziennie?
U mnie się ta metoda nie sprawdziła. Kiedy goliłam regularnie nogi, włosy odrastały coraz szybciej i były coraz mocniejsze i grubsze.. skóra była wiecznie podrażniona, wyskakiwały mi krosty.. od pół roku regularnie stosuję depilator i włosy są słabsze. Może u Ciebie, przy regularnym stosowaniu też się osłabią?
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-15, 19:02   #42
bourde
Raczkowanie
 
Avatar bourde
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 208
Wink Dot.: Wątek powitalny!

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
U mnie się ta metoda nie sprawdziła. Kiedy goliłam regularnie nogi, włosy odrastały coraz szybciej i były coraz mocniejsze i grubsze.. skóra była wiecznie podrażniona, wyskakiwały mi krosty.. od pół roku regularnie stosuję depilator i włosy są słabsze. Może u Ciebie, przy regularnym stosowaniu też się osłabią?
O tak tak, żyletkę porzuciłam, bo to byłaby zgroza. Dzięki, podniosłaś mnie na duchu, że może w końcu się ich pozbędę dzięki depilatorowi.
Pozostaje mi już tylko wybrać jakiś inny depilator, żeby się aż tak nie męczyć.
bourde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 19:12   #43
Kasiaczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 340
Dot.: Wątek powitalny!

Witam serdecznie,

a ja prosila bym o szczególowe informacje dotyczace najnowszego depilatora laserowego Philips LUMEA.
__________________
"Bo niebo nie przychodzi znikąd.
Coś z nieba mamy w sobie.
Coś z niego przekazujemy innym(...)".
Ks. Józef Tischner
Kasiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 20:50   #44
blimssien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 300
Dot.: Wątek powitalny!

powiedzcie prosze Czym tak naprawde rozni sie depilator od golarki ? elektrycznej ?
pozdrawiam : )
blimssien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 07:59   #45
zabiatko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 263
GG do zabiatko
Dot.: Wątek powitalny!

Cytat:
Napisane przez blimssien Pokaż wiadomość
powiedzcie prosze Czym tak naprawde rozni sie depilator od golarki ? elektrycznej ?
pozdrawiam : )
Depilator wyrywa włoski, depilacja boli. Natomiast golarka tylko goli, bezboleśnie, efekt podobny do golenia zwykłą maszynką, trzeba golić prawie codziennie bo nie usuwa włosków tak nisko jak zwykła golarka.
__________________
Mój blog biżuteryjny:
http://myszeczka87.bloblo.pl/
zabiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 08:32   #46
Expert Philips
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 41
Dot.: Wątek powitalny!

Cytat:
Napisane przez ewciak0508 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu w jakimś kobiecym piśmie widziałam depilator laserowy Philips do użytku domowego. Do tej gazety nie mam już dostępu, a w internecie nie udało mi się znaleźć nic konkretnego. Mogłabym prosić o jakieś bliższe informacje na ten temat- skuteczność, sposób użytkowania, cena itp. ?

Ewciak0508, Alka132 i Kasiaczek_,

Depilatory laserowe to nowość. Niestety na rynku polskim, urządzenie nie jest jeszcze dostępne. Co do jego działania, to w przypadku Philips Lumea zastosowano technologię wykorzystującą impulsy światła skierowane na cebulkę włosa. W efekcie jego struktura jest osłabiona, a tempo jego wzrostu zostaje zahamowane. Jeśli będziesz powtarzać zabieg co dwa tygodnie w obszarze pach, linii bikini i rąk oraz co cztery w przypadku nóg, łatwiej będzie Ci utrzymać efekt gładkiej skóry na co dzień.
Expert Philips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 09:12   #47
Taani
Zakorzenienie
 
Avatar Taani
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 357
Dot.: Wątek powitalny!

Cytat:
Napisane przez Expert Philips Pokaż wiadomość
Ewciak0508, Alka132 i Kasiaczek_,

Depilatory laserowe to nowość. Niestety na rynku polskim, urządzenie nie jest jeszcze dostępne. Co do jego działania, to w przypadku Philips Lumea zastosowano technologię wykorzystującą impulsy światła skierowane na cebulkę włosa. W efekcie jego struktura jest osłabiona, a tempo jego wzrostu zostaje zahamowane. Jeśli będziesz powtarzać zabieg co dwa tygodnie w obszarze pach, linii bikini i rąk oraz co cztery w przypadku nóg, łatwiej będzie Ci utrzymać efekt gładkiej skóry na co dzień.
a jak się nazywa taki model i kiedy będzie wprowadzony na rynek polski?
__________________
zapachy, pielęgnacja, kosmetyki naturalne, kolorówka
wymianka




W planach
Indochine PG/Zucchero /viloressi teint de neige/Qessence Missala/ Marrakech Aesop /Visa Robert Piguet/ tea for two
/ les parfums de rosine secrets de rose / Une Rose d'Amour


Taani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 10:32   #48
Kasiaczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 340
Dot.: Wątek powitalny!

Cytat:
Napisane przez Taani Pokaż wiadomość
a jak się nazywa taki model i kiedy będzie wprowadzony na rynek polski?
Philips Lumea
__________________
"Bo niebo nie przychodzi znikąd.
Coś z nieba mamy w sobie.
Coś z niego przekazujemy innym(...)".
Ks. Józef Tischner
Kasiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 12:32   #49
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Wątek powitalny!

A co z owłosieniem na rękach? Mam dość ciemne i widoczne włosy, których szczerze nie cierpię Wydepilowane ręce wyglądają chyba jeszcze dziwniej.... Jesienią i zimą depilowałam je woskiem wtedy odrastały trochę słabsze ale zawsze miałam zapalenie mieszków włosowych więc taki zabieg na lato nie wchodzi w grę bo musiałabym 2 tyg chodzić w bluzach Raz próbowałam depilatorem ale bolało strasznie i również było zapalenie. Pozostaje mi chyba tylko laser w gabinecie kosmetycznym...
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 13:25   #50
Expert Philips
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 41
Dot.: Wątek powitalny!

Cytat:
Napisane przez Taani Pokaż wiadomość
a jak się nazywa taki model i kiedy będzie wprowadzony na rynek polski?
Taani,

Model, o którym mowa, to Philips Lumea i tak jak pisałam wcześniej – nie jest on dostępny na polskim rynku. Philips rozważa jego wprowadzenie, ale wymaga to dostosowania technologii do uwarunkowań prawnych panujących na terenie naszego kraju. W tej chwili trudno stwierdzić jednoznacznie czy i kiedy wspomniany model będzie można kupić w polskich sklepach.
Expert Philips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 14:09   #51
Czarnolka91
Przyczajenie
 
Avatar Czarnolka91
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 27
Dot.: Wątek powitalny!

Witam ,
Jestem posiadaczką depilatora Philips HP6402/00 i powiem,że na początku byłam nawet zadowolona z efektów. Oczywiście ból był,ale największy na samym początku, potem się przyzwyczaiłam.
Niestety skóra nie była idealnie gładka , ale może to wynikało z mojego nieodpowiedniego przygotowania jej do depilacji. Jednak nie musiałam ich golić każdego dnia tak jak maszynką.
Gdy włoski zaczęły rosnąć, były bardziej osłabione,ale zaczęły wrastać Robiłam peelingi,ale chyba nie tak często jak powinnam. Bo tylko z raz na tydzień. Przerzuciłam się znów na maszynkę do golenia,ale zaczyna mnie już to trochę irytować,że każdego dnia muszę do tego wracać.
Z nogami może jeszcze jakoś dam sobie radę i wrócę do depilatora,przy czym bardziej się postaram pielęgnować i przygotowywać skórę. Ale mam jeszcze taki problem: Jak można skutecznie usunąć włosy pod pachami na dłużej? Codziennie muszę je golić Może jest jakiś nie drogi sposób na to? Wykluczając naładowane chemią kremy do depilacji,bo jestem uczulona.
Pozdrawiam
Czarnolka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 16:35   #52
Expert Philips
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 41
Dot.: Wątek powitalny!

Cytat:
Napisane przez tenebris Pokaż wiadomość
Ja posiadam stary model Philips HP 6400 Satinelle. Niestety nigdy nie byłam z niego zadowolona.
Pierwszy raz był dramatyczny, kolejne zamiast coraz mniej bolesne, to było coraz gorzej. A wcale nie jestem jakoś bardzo wrażliwa na ból.
Nie usuwał idealnie włosków - na nodze pozostawał taki meszek: nie był ostry w dotyku ale jednak wyczuwalny.

Teraz golę nogi zwykłą maszynką a na pachy i bikini zafundowałam sobie depilację laserową (polecam gorąco!). W przyszłości pewnie też zainwestuję w ten zabieg na całych nogach.

Przyznam, że przemykały mi przez myśl zakupy kolejnych - może innych depilatorów, ale to dość droga impreza żeby tylko sobie "próbować" coraz to inne modele. Kupiony i użyty depilator trudno jest odsprzedać.
Zastanawiam się też nad golarką damską, ale nie jestem przekonana co do skuteczności. Chyba jednak nic nie zastąpi maszynki lub wosku
Tenebris,
Twoje doświadczenia z poprzednim depilatorem, to efekt albo źle dobranego urządzenia, albo nieprawidłowego używania:
1. Czy trzymałaś urządzenie prostopadle do powierzchni ciała? Jest to jeden z warunków skutecznego działania, gdyż depilator precyzyjnie chwyta wtedy włoski.
2. Czy po każdym użyciu myłaś głowicę depilującą pod bieżącą wodą i czyściłaś ją z szczoteczką? Dbając w ten sposób o swój depilator, przedłużasz jego żywotność i optymalizujesz działanie.
Co do Twojego drugiego pytania o golarkę elektryczną, to daje ona efekt taki, jak golenie tradycyjną maszynką - zwłaszcza modele z podwójną głowicą dopasowującą się do kształtu ciała. Golarka jest jednak dużo wygodniejsza w użyciu. Ja ze swojej strony utrzymuję jednak stanowisko, że najbardziej efektywną metodą jest depilacja. Może spróbuj raz jeszcze podejść do depilacji depilatorem, ale zastosuj się do kilku moich wskazówek, które zoptymalizują zabieg:
- tak jak pisałam, trzymaj urządzenie pod kątem 90 stopni do depilowanej powierzchni,
- przed zabiegiem zrób sobie gorącą kąpiel i dokładnie osusz ciało, co podniesie włoski i ułatwi ich usunięcie.
Mam nadzieję, że moje rady będą pomocne.
Pozdrawiam.


---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez blimssien Pokaż wiadomość
powiedzcie prosze Czym tak naprawde rozni sie depilator od golarki ? elektrycznej ?
pozdrawiam : )
Blimssien,
Różnica między depilatorem a golarką polega na tym, że w pierwszym przypadku urządzenie wyrywa włoski wraz z cebulkami. Tym samym odrastają one wolniej i z czasem są coraz słabsze i delikatniejsze. Jeśli chodzi o golarkę elektryczną, to jej działanie polega na ścinaniu włosków tuż przy skórze. Cebulki zostają nienaruszone, a owłosienie odrasta już następnego dnia.
Mam nadzieję, że pomogłam. W razie dodatkowych pytań – pisz.

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Palbaa Pokaż wiadomość
Dosyć dobry depilator (dobry = lepszy od maszynki, bo już mnie nudzi to ciągłe latanie z nią i golenie tych nóg, a czasami właśnie wyskakują te nieszczęsne kropeczki ) i taki do 100-150 zł? Jaka według Was jest najlepsza metoda na usunięcie włosków? obojętnie z jakiego miejsca
Palbaa,
Niewątpliwie usuwanie włosków za pomocą depilatora będzie o wiele bardziej efektywne niż tradycyjną maszynką. Usunięte włoski odrosną dopiero po kilku tygodniach, a Ty będziesz mogła cieszyć się gładką skórą nóg. Jak rozumiem, będzie to Twój pierwszy depilator? W takim razie polecam serię Satinelle Soft, która jest dedykowana dziewczynom rozpoczynającym przygodę z depilacją.
Ze swojej strony proponuję byś zwróciła uwagę na model HP6512, który:
- posiada hipoalergiczne dyski,
- wyposażony został w nasadkę masującą i unoszącą włoski, co zoptymalizuje zabieg i zwiększy jego komfort,
- posiada głowicę golącą wraz z nasadką bikini, dzięki czemu łatwiej usuniesz owłosienie z tej partii ciała.
Dodatkowo do modelu dołączona jest rękawica lodowa, która zminimalizuje ewentualne dolegliwości bólowe i rękawica peelingującą, która ułatwi Ci dbanie o kondycję skóry depilowanej.
Poniżej podsyłam zdjęcie modelu, a gdybyś miała jakieś pytania – pisz.



---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Cytat:
Napisane przez zabiatko Pokaż wiadomość
witam
Ja tez ma problem, próbowałam juz wszystkiego, nawet po zwykłej maszynce sa zaczerwienienia, wrastające włoski...
Depilator - okropny ból i wrastajace włoski niestety, maszynka elektryczna ani nie goli dokładnie na gładko ani na długo, gorszy efekt niż przy zwykłej maszynce, wosk w plastrach nie działa na mnie wcale, kremy do depilacji także nie depilują moich nóg (a wypróbowałam ich bardzo dużo).
Próbowałam juz nawet tych nakładek do masowania nóg, które niby mialy depilować, a nic nie daja tak naprawdę, jakby papierem ściernym trzec o nogi.
Teraz zakupiłam wosk płynny i zobaczymy czy to cokolwiek da
Zabiatko,
Skoro już zdecydowałaś się na inną metodę, czyli wosk płynny, to przygotowując zabieg pamiętaj, by nie rozgrzać zbyt mocno wosku. Dzięki temu unikniesz podrażnień po ewentualnym poparzeniu. Ja ze swojej strony proponuję jednak spróbować depilacji depilatorem. Zastosuj się do moich wskazówek, których udzieliłam między innymi Mloda1, na pewno zoptymalizujesz w ten sposób zabieg i zminimalizujesz ból:

Cytat:
Jeśli chodzi o ból, to jest to bardzo indywidualna kwestia. Po pierwsze – z czasem skóra staje się mniej wrażliwa na ból, a po drugie – stosując domowe sposoby, można zminimalizować dolegliwości bólowe:
- zabieg rób wieczorem po gorącej kąpieli, kiedy skóra będzie odprężona, a dodatkowo w trakcie nocy znikną ewentualne zaczerwienienia,
- w dniu po depilacji załóż luźniejsze spodnie lub spódnicę, dzięki czemu nie będziesz dodatkowo podrażniać skóry,
- unikaj robienia zabiegu w trakcie menstruacji, gdyż jesteś wtedy w naturalny sposób bardziej podatna na ból.
Jeśli masz więcej pytań – pisz.

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
A jak często powinno się zmieniać depilator, żeby był skuteczny? Jak szybko ostrza się tępią?
Azure,
Czas eksploatacji depilatora zależy od częstotliwości używania, ale i prawidłowego czyszczenia. Marka Philips wskazuje na dwuletni okres prawidłowego działania urządzenia. Później może ono działać mniej wydajnie. Dlatego ważne jest, by:
- po każdym użyciu umyć głowicę depilującą po bieżącą wodą,
- za każdym razem oczyścić depilator z włosków za pomocą dołączonej do zestawu szczoteczki.

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez bourde Pokaż wiadomość
Witam serdecznie Używam depiltora Philips Satinelle. Depilacja jest bardzo nieprzyjemna, nogi golę na raty. Podejrzewam jednak, że mam po prostu bardzo wrażliwą skórę.
Leczę się hormonalnie, więc moje włoski szybko rosną, są silniejsze. Już na następny dzień po depilowaniu się depilator wychwytuje te, które urosły podczas nocy. Jednak ból nie jest tak silny, bo nie rosną jednocześnie, więc jest ich mniej. Pomyślałam, że będę nogi golić codziennie, aż w końcu włoski się osłabią i będą rosnąć wolniej - wszyscy jednak mówią że depilacja codzienna pogorszy efekt. Czy to prawda, że będą szybciej rosły i będą silniejsze? Czy dobrze robię, goląc je codziennie?
Bourde,
Napisz proszę, jaka metodę teraz stosujesz: depilację depilatorem czy golenie tradycyjną maszynką? W pierwszym przypadku osłabiasz włoski, gdyż depilator usuwa je wraz z cebulkami. W przypadku golenia – owłosienie pojawia się bardzo szybko i z czasem włoski są coraz ciemniejsze i twardsze (o czym pisała Organism). Doprecyzuj proszę pytanie a wtedy będę mogła udzielić Ci dokładniejszych wskazówek.
Expert Philips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 17:32   #53
lovely_93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: Wątek powitalny!

Chciałabym zacząć używać depilatora. Ale boję się bólu. Chciałabym taki, aby zmniejszał ból i można go było używać w miejscach wrażliwych. Nie chciałabym też wydać fortuny, gdyż nie mam zbyt dużego budżetu do wykorzystania Czy można prosić o jakieś propozycje oraz ewentualną cenę. z góry dziękuję
__________________
Krystian
lovely_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 20:40   #54
bourde
Raczkowanie
 
Avatar bourde
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 208
Dot.: Wątek powitalny!

Oczywiście o depilatorze. Panuje u mnie opinia, że jakakolwiek ingerencja z owłosieniem powoduje, że będą szybciej rosły.
Zostaję jednak przekonana stek bzdur co opowiadają. Jedyne co mi teraz pozostaje to taki depilator, który poradziłby sobie z wyjątkowo perfidnymi włoskami, wrażliwą skórą (chciałam przerzucić się na plastry - odparzyły mi skórę), mogłabym go używać nie tylko na nogi, a także bikini i brzuch (moja odwieczna trauma) i pomógłby mi znieść jakość ból.

Edytowane przez bourde
Czas edycji: 2011-05-16 o 20:43
bourde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 21:38   #55
Agnieszka1103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Wątek powitalny!

witam szukam informacji o produkcie! Jest to laser do depilacji w domu nazywa sie Philips Lumea IPL hair removal! Czy ten produkt jest juz dostepny w polsce? jesli tak to jaka jest cena tego lasera?! pozdrawiam
Agnieszka1103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 22:11   #56
blimssien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 300
Dot.: Wątek powitalny!

w takim razie mam juz depilator.
teraz czas na zabieg Przed i Po. pomocy potrzebuej w tej kwestii:
po depilacji jak najbardziej peeeling ze dwa 3 razy w tygodniu czy szorstka gabka mozna nawet codzien?

od razu po uzyc mozna kremu jak np z veet przeciw wrastajacym wloskom.

a jakies inne sposoby na pozbycie sie wrastajach niechcianych towarzyszy ?

kurcze obawiam sie ze przy mich sklonnoscach to im dluzej bede uzywac delilatora to te wloski i tak sa widoczne i wrastaja. albo to jets moje zaniedbanie bo nie robilam kiedys po depilacji caly czas peeelingu ani nie uzywalam codzien balsamu przeciw wrstaniu.! ! i dlatego zaczely sie pojawiac a wiadomo ze jak juz cos jets to trudno to zwalczyc..

teraz mam dylemat czy czasem nei probowac depilatora zamiast tych moich plastrow! !

a wlasnei czy lepszy efekt moze byc od plastrow na zimno ? niz depilatorem ? chyba jak ktos ma sklonnosic to czym by nei wydepilowal to i tak moze byc wrastanie prawda?

pozdrawiam : ) uuh! się rozpisalam : )
blimssien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 08:24   #57
agadzia
Raczkowanie
 
Avatar agadzia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 91
Dot.: Wątek powitalny!

Czy jeżeli golarka elektryczna jest już tępa, to można gdzieś ją naostrzyć? czy trzeba kupić nową?
agadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 08:36   #58
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Wątek powitalny!

Witam, czytalam pierwsza strone, znalazlam rekomendacje dla osoby rozpoczynajacej przygode z depilatorami... Jednak wole zapytac raz jeszcze , wzracajac sie z konkretnym przypadkiem.
Mam 19 lat, jeszcze nigdy nie uzywala plastrow ani depilatora. Wydaje mi sie, ze ta pierwsza opcja mija sie z celem, a jestem nieco wrazliwa na bol Chcialabym, by wloski odrastaly ciensze, po prostu mniej widoczne. Czy to jest zadaniem waszych produktow? Niestety jestem w temacie zupełnie zielona, a pragne odslonic moje nogi
Czekam niecierpliwie na odpowiedz.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 11:14   #59
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Wątek powitalny!

Cytat:
Napisane przez agadzia Pokaż wiadomość
Czy jeżeli golarka elektryczna jest już tępa, to można gdzieś ją naostrzyć? czy trzeba kupić nową?
większość ma wymienne ostrza
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 13:30   #60
Expert Philips
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 41
Dot.: Wątek powitalny!

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
A co z owłosieniem na rękach? Mam dość ciemne i widoczne włosy, których szczerze nie cierpię Wydepilowane ręce wyglądają chyba jeszcze dziwniej.... Jesienią i zimą depilowałam je woskiem wtedy odrastały trochę słabsze ale zawsze miałam zapalenie mieszków włosowych więc taki zabieg na lato nie wchodzi w grę bo musiałabym 2 tyg chodzić w bluzach Raz próbowałam depilatorem ale bolało strasznie i również było zapalenie. Pozostaje mi chyba tylko laser w gabinecie kosmetycznym...
Visez,
Depilacja rąk wymaga szczególnej dbałości o przygotowanie skóry przed zabiegiem i stałą pielęgnację. Czy robiłaś 2-3 razy w tygodniu peeling i codziennie nawilżałaś ciało? Jeśli nie, to mogło to być przyczyną pojawienia się podrażnień.
Może warto spróbować raz jeszcze, ale stosując się do powyższych wskazówek Dodatkowo pamiętaj, by depilację zrobić wieczorem po gorącej kąpieli. Skóra jest wtedy odprężona, a włoski lekko uniesione. Łatwiej je usuniesz, a w ciągu nocy znikną ewentualne zaczerwienia.
Pozdrawiam,
Expert Philips.

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Czarnolka91 Pokaż wiadomość
Witam ,
Jestem posiadaczką depilatora Philips HP6402/00 i powiem,że na początku byłam nawet zadowolona z efektów. Oczywiście ból był,ale największy na samym początku, potem się przyzwyczaiłam.
Niestety skóra nie była idealnie gładka , ale może to wynikało z mojego nieodpowiedniego przygotowania jej do depilacji. Jednak nie musiałam ich golić każdego dnia tak jak maszynką.
Gdy włoski zaczęły rosnąć, były bardziej osłabione,ale zaczęły wrastać Robiłam peelingi,ale chyba nie tak często jak powinnam. Bo tylko z raz na tydzień. Przerzuciłam się znów na maszynkę do golenia,ale zaczyna mnie już to trochę irytować,że każdego dnia muszę do tego wracać.
Z nogami może jeszcze jakoś dam sobie radę i wrócę do depilatora,przy czym bardziej się postaram pielęgnować i przygotowywać skórę. Ale mam jeszcze taki problem: Jak można skutecznie usunąć włosy pod pachami na dłużej? Codziennie muszę je golić Może jest jakiś nie drogi sposób na to? Wykluczając naładowane chemią kremy do depilacji,bo jestem uczulona.
Pozdrawiam
Czarnolka91,
Okolice pach również możesz śmiało depilować depilatorem. W tej partii ciała stosuj te same metody, o których pisałaś, czyli peeling i codzienne nawilżanie. Zminimalizujesz w ten sposób ryzyko podrażnień i będziesz mogła cieszyć się gładką skóra pach przez kilka tygodni.
Jeśli Twój depilator nie jest tak dokładny, możliwe, że już się wyeksploatował. Spróbuj go jednak dokładnie wyczyścić szczoteczką i umyj głowicę pod bieżącą wodą. Usuniesz w ten sposób włoski, które mogły zostać po jednym z zabiegów.
Mam nadzieję, że pomogłam. Gdybyś chciała zapytać o coś jeszcze lub zastanawiasz się nad zmianą depilatora – pisz śmiało.

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez lovely_93 Pokaż wiadomość
Chciałabym zacząć używać depilatora. Ale boję się bólu. Chciałabym taki, aby zmniejszał ból i można go było używać w miejscach wrażliwych. Nie chciałabym też wydać fortuny, gdyż nie mam zbyt dużego budżetu do wykorzystania Czy można prosić o jakieś propozycje oraz ewentualną cenę. z góry dziękuję
Lovely_93,
Ból związany z depilacją jest bardzo indywidualną kwestią:
- po pierwsze: każda kobieta odczuwa go z inną wrażliwością,
- po drugie: z czasem skóra przyzwyczaja się a włoski są słabsze i łatwiej je usunąć.
Dodatkowo jest wiele domowych sposobów, które minimalizują to uczucie, o których już kilkukrotnie pisałam. Ze swojej strony chętnie wskażę Ci depilatory, które moim zdaniem odpowiadają Twoim preferencjom, jak chociażby modele z serii Satinelle Ice Premium. Napisz proszę na priv, urządzenia w jakiej cenie szukasz. Wtedy będę mogła udzielić Ci pełnej odpowiedzi.
Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez bourde Pokaż wiadomość
Oczywiście o depilatorze. Panuje u mnie opinia, że jakakolwiek ingerencja z owłosieniem powoduje, że będą szybciej rosły.
Zostaję jednak przekonana stek bzdur co opowiadają. Jedyne co mi teraz pozostaje to taki depilator, który poradziłby sobie z wyjątkowo perfidnymi włoskami, wrażliwą skórą (chciałam przerzucić się na plastry - odparzyły mi skórę), mogłabym go używać nie tylko na nogi, a także bikini i brzuch (moja odwieczna trauma) i pomógłby mi znieść jakość ból.
Bourde,
Depilacja zmniejsza tempo wzrostu włosa, dlatego jest ona jedną z najbardziej efektywnych metod usuwania zbędnego owłosienia. Jeśli szukasz modelu, który poradzi sobie z tzw. „perfidnymi włoskami” to śmiało mogę Ci polecić modele z serii Satin Perfect, zwłaszcza HP6578, do którego dołączany jest w zestawie:
- minidepilator (tzw. smerf) dedykowany do obszarów trudniej dostępnych,
- pęsetka ze światełkiem i lusterkiem.
Co do zastosowanych w nim udogodnień, to posiada on szersze o 30% ceramiczne dyski, dzięki czemu zabieg trwa krócej. Mają one specjalną fakturę z wypustkami, przez co dokładnie usuwają nawet najcieńsze włoski.
Dodatkowo w modelach Satin Perfect zastosowano:
- ruchomą nasadkę dopasowującą się do kształtu ciała i system wibrujący podnoszący włoski, dzięki czemu depilacja jest dokładna już przy pierwszym przeciągnięciu depilatora przy skórze,
- systemy minimalizujące dolegliwości bólowe, czyli aktywny masaż i system napinający skórę.
Poniżej podsyłam zdjęcie wspomnianego modelu, a gdybyś chciała zapytać o coś jeszcze – pisz. I pamiętaj o promocji „Gładka wygrana” i możliwości wygrania nawet 50 par butów.

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Agnieszka1103 Pokaż wiadomość
witam szukam informacji o produkcie! Jest to laser do depilacji w domu nazywa sie Philips Lumea IPL hair removal! Czy ten produkt jest juz dostepny w polsce? jesli tak to jaka jest cena tego lasera?! pozdrawiam
Agnieszka1103,
Model ten nie jest dostępny na polskim rynku. Tak jak pisałam Wizażance o nicku Taani, trudno jednoznacznie stwierdzić czy i kiedy wspomniany model wejdzie do polskich sklepów.

Cytat:
Taani,
Model, o którym mowa, to Philips Lumea i tak jak pisałam wcześniej – nie jest on dostępny na polskim rynku. Philips rozważa jego wprowadzenie, ale wymaga to dostosowania technologii do uwarunkowań prawnych panujących na terenie naszego kraju. W tej chwili trudno stwierdzić jednoznacznie czy i kiedy wspomniany model będzie można kupić w polskich sklepach.


---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Blimssien,

Cytat:
po depilacji jak najbardziej peeeling ze dwa 3 razy w tygodniu czy szorstka gabka mozna nawet codzien?
Możesz połączyć te dwa elementy pielęgnacji, ale nie rezygnuj z peelingu, który dokładniej usunie martwy naskórek.

Cytat:
od razu po uzyc mozna kremu jak np z veet przeciw wrastajacym wloskom.
Jak najbardziej możesz użyć kremu przeciw wrastającym włoskom od razu po zabiegu, gdyż nie tylko zminimalizuje ryzyko pojawienia się tej dolegliwości, ale dodatkowo nawilży ciało.
Wracając do Twoich pozostałych pytań, to depilator usuwa włoski w podobny sposób, jak plastry z woskiem, ale masz większą kontrolę nad zabiegiem a korzystając z najnowszych modeli, możesz dokładnie usunąć nawet bardzo krótkie włoski.
Tendencja do wrastania włosków rzeczywiście może nawracać, ale jeśli odpowiedni będziesz dbała o depilowaną skórę – zminimalizujesz to ryzyko. Myślę, że warto spróbować

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez agadzia Pokaż wiadomość
Czy jeżeli golarka elektryczna jest już tępa, to można gdzieś ją naostrzyć? czy trzeba kupić nową?
Agadzia,
Niestety nie ma możliwości naostrzenia golarki, ale możesz wymienić głowicę golącą. Najlepiej skonsultować się w tej sprawie z najbliższym serwisem marki Philips. Myślę jednak, że korzystając z okazji i zakupić nową golarkę. Ja ze swojej strony mogę Ci zaproponować model HP6368 z podwójną głowicą oraz wykonaną z hipoalergicznego materiału folią golącą.




---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Witam, czytalam pierwsza strone, znalazlam rekomendacje dla osoby rozpoczynajacej przygode z depilatorami... Jednak wole zapytac raz jeszcze , wzracajac sie z konkretnym przypadkiem.
Mam 19 lat, jeszcze nigdy nie uzywala plastrow ani depilatora. Wydaje mi sie, ze ta pierwsza opcja mija sie z celem, a jestem nieco wrazliwa na bol Chcialabym, by wloski odrastaly ciensze, po prostu mniej widoczne. Czy to jest zadaniem waszych produktow? Niestety jestem w temacie zupełnie zielona, a pragne odslonic moje nogi
Czekam niecierpliwie na odpowiedz.
S ylvia_doll,
Głównym zadaniem depilatora jest usunięcie włosków wraz z cebulkami. Efekt jest taki, że owłosienie odrasta rzeczywiście rzadziej i jest słabsze.
Model, o którym pisałam: HP6512, dedykowany jest dla takich osób, jak Ty, ale możesz też zastanowić się nad HP6517 z serii Satinelle Ice Premium. Wyposażony on został w specjalną nasadkę chłodzącą, która zminimalizuje ból.
Gdybyś potrzebowała więcej wskazówek – pisz śmiało. Chętnie pomogę
Expert Philips jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Wszystko o gładkiej depilacji – Ekspert Philips radzi


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.