Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-22, 21:12   #1291
avenly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 53
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

W zeszlym tygodniu z moim chlopakiem uprawialismy seks pierwszy raz i bylo na prawde super, lepiej niz sie spodziewalam, nie bylo duzego bolu a krwi moze ze trzy kropleki :P Aczkolwiek mysle ze to tez zawdzieczam mojemu facetowi i tego ze moglam sie przy nim bardzo zrelaksowac.

Teraz mam dwa pytania poniewaz od tego czasu robilismy to juz pare razy i za kazdym razem jak on we mnie wchodzil to jeszcze troche bolalo, nie tak jak za pierwszym razem ale byl to bol, dosyc nieprzyjemny, pozniej podczas stosunku juz praktycznie nic, tylko na poczatku. Stad moje pytanie czy to normalne ze nawet po pierwszym razie jeszcze boli przez jakis czas? Czy to moze mozliwe ze on mi do konca tej blony nie przebil albo cos? Zastanawiam sie nad tym dlatego ze juz kiedys wczesniej nam sie zdarzylo ze krwawilam lekko po palcowce kiedy mysle ze sporo mi ta blone naruszyl bo bolalo wtedy tak jak teraz podczas pierwszego stosunku, ale teraz bylo zdecydowanie duuuuzo mniej krwi, praktycznie nic.

I drugie pytanie to to ze za kazdym razem jak konczymy i chlopak wychodzi przytrzymujac prezerwatywe oczywiscie to mimo wszytsko ta prezerwatywa u niego na koncu jest zawsze tak 2 - 3 cm zsunieta. Troche mnie to zdziwilo, bo zakladamy ja na pewno dobrze, chlopak zostawia ten koniec pusty bez powietrza itd, penisa tez nie ma zbyt malego zeby mialy byc za male prezerwatywy a zawsze jak ze mnie wychodzi to mimo tego ze dalej na dlugosci prezerwatywa przylega to nie jest rozwinieta az do konca penisa jak to jest gdy ja zaklada i na koncu zwisa jej sporo. Troche mnie to martwi, czy to normalne?

*przepraszam za brak polskich znakow

Edytowane przez avenly
Czas edycji: 2016-08-22 o 21:20
avenly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 07:38   #1292
Arushat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 108
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez avenly Pokaż wiadomość
W zeszlym tygodniu z moim chlopakiem uprawialismy seks pierwszy raz i bylo na prawde super, lepiej niz sie spodziewalam, nie bylo duzego bolu a krwi moze ze trzy kropleki Aczkolwiek mysle ze to tez zawdzieczam mojemu facetowi i tego ze moglam sie przy nim bardzo zrelaksowac.

Teraz mam dwa pytania poniewaz od tego czasu robilismy to juz pare razy i za kazdym razem jak on we mnie wchodzil to jeszcze troche bolalo, nie tak jak za pierwszym razem ale byl to bol, dosyc nieprzyjemny, pozniej podczas stosunku juz praktycznie nic, tylko na poczatku. Stad moje pytanie czy to normalne ze nawet po pierwszym razie jeszcze boli przez jakis czas? Czy to moze mozliwe ze on mi do konca tej blony nie przebil albo cos? Zastanawiam sie nad tym dlatego ze juz kiedys wczesniej nam sie zdarzylo ze krwawilam lekko po palcowce kiedy mysle ze sporo mi ta blone naruszyl bo bolalo wtedy tak jak teraz podczas pierwszego stosunku, ale teraz bylo zdecydowanie duuuuzo mniej krwi, praktycznie nic.

I drugie pytanie to to ze za kazdym razem jak konczymy i chlopak wychodzi przytrzymujac prezerwatywe oczywiscie to mimo wszytsko ta prezerwatywa u niego na koncu jest zawsze tak 2 - 3 cm zsunieta. Troche mnie to zdziwilo, bo zakladamy ja na pewno dobrze, chlopak zostawia ten koniec pusty bez powietrza itd, penisa tez nie ma zbyt malego zeby mialy byc za male prezerwatywy a zawsze jak ze mnie wychodzi to mimo tego ze dalej na dlugosci prezerwatywa przylega to nie jest rozwinieta az do konca penisa jak to jest gdy ja zaklada i na koncu zwisa jej sporo. Troche mnie to martwi, czy to normalne?

*przepraszam za brak polskich znakow
Ad.2 Tak, to normalne. Penis nigdy nie jest idealnue suchy, dlatego też gumka może się trochę zsuwać. Może być ona też za mała. Dla bezpieczeństwa sprawdzajcie stan w czasie stosunku i zastosujcie dodatkową antykoncepcję.

''Kupując szczupaka, osiedlasz rybaka''-Paulo Coelho w czasie trollingu na Zalewie Zegrzyńskim
Arushat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 08:25   #1293
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

1. Pochwa musi sie wygoic. Moze nie bolalo, bylo malo krwi, ale pewnie sa tam jakies strupki, ktore sie rozrywaja. Mnie bolaly 3 pierwsze stosunki.
2. To normalne.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 10:13   #1294
Screen
Raczkowanie
 
Avatar Screen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 273
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Mnie bolało kilkanaście pierwszych stosunków, też raczej na początku a potem mniej, ważne jest nawilżenie, jeśli nie używacie lubrykantu to zacznijcie, mi to bardzo pomaga. Ogólnie nie masz się czym przejmować, ja po kilku razach jak mnie bolało byłam u ginekologa i powiedziała, że wszystko jest w porządku i, że na początku może troszkę boleć.
Screen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-26, 00:33   #1295
palusia1210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 18
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Hejka. Ja i mój chłopak jesteśmy ze sobą już kilka lat... oboje mamy juz skończone 20 lat. Za sobą mamy parę nieudanych prób jeśli chodzi o pierwszy raz... moj chlopak wcale nie mogl wprowadzic czlonka do pochwy bo powodowalo to straszliwy bol wiec dalej nie probowalismy, zawsze konczylo sie na niczym. kklka dni temu znowu sprobowalismy, tym razem na spontana... znowu bardzo bolało, ale zacisnelam żeby i chłopak wprowadził członka nieco dalej, kiedy stwierdzilam ze mi "wystarczy" bo ból się nasilal wyjął członka. Polecialo trochę krwi. Wiec myślałam, że mamy za sobą pierwszy raz. Dziś próbowaliśmy znowu... może prowadzić swojego członka nawet nie do połowy... w sumie to już nie taki ból jak wcześniej, a takie dziwne uczucie... nie wiem czy to ja zaciskam mięśnie choć staram się być rozluzniona czy może to nadal błona? Help
palusia1210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-26, 03:24   #1296
panthher
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 647
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez palusia1210 Pokaż wiadomość
Hejka. Ja i mój chłopak jesteśmy ze sobą już kilka lat... oboje mamy juz skończone 20 lat. Za sobą mamy parę nieudanych prób jeśli chodzi o pierwszy raz... moj chlopak wcale nie mogl wprowadzic czlonka do pochwy bo powodowalo to straszliwy bol wiec dalej nie probowalismy, zawsze konczylo sie na niczym. kklka dni temu znowu sprobowalismy, tym razem na spontana... znowu bardzo bolało, ale zacisnelam żeby i chłopak wprowadził członka nieco dalej, kiedy stwierdzilam ze mi "wystarczy" bo ból się nasilal wyjął członka. Polecialo trochę krwi. Wiec myślałam, że mamy za sobą pierwszy raz. Dziś próbowaliśmy znowu... może prowadzić swojego członka nawet nie do połowy... w sumie to już nie taki ból jak wcześniej, a takie dziwne uczucie... nie wiem czy to ja zaciskam mięśnie choć staram się być rozluzniona czy może to nadal błona? Help
Jesteś porządnie rozgrzana? Próbowaliście zacząć od palca? Czy to również Cię bolało? Z nawilżeniem wszystko dobrze?
panthher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-26, 20:29   #1297
Domiska198
Przyczajenie
 
Avatar Domiska198
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Krakow/Opole
Wiadomości: 14
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez palusia1210 Pokaż wiadomość
Hejka. Ja i mój chłopak jesteśmy ze sobą już kilka lat... oboje mamy juz skończone 20 lat. Za sobą mamy parę nieudanych prób jeśli chodzi o pierwszy raz... moj chlopak wcale nie mogl wprowadzic czlonka do pochwy bo powodowalo to straszliwy bol wiec dalej nie probowalismy, zawsze konczylo sie na niczym. kklka dni temu znowu sprobowalismy, tym razem na spontana... znowu bardzo bolało, ale zacisnelam żeby i chłopak wprowadził członka nieco dalej, kiedy stwierdzilam ze mi "wystarczy" bo ból się nasilal wyjął członka. Polecialo trochę krwi. Wiec myślałam, że mamy za sobą pierwszy raz. Dziś próbowaliśmy znowu... może prowadzić swojego członka nawet nie do połowy... w sumie to już nie taki ból jak wcześniej, a takie dziwne uczucie... nie wiem czy to ja zaciskam mięśnie choć staram się być rozluzniona czy może to nadal błona? Help
mam to samo wiec dokladnie Cie rozumiem Polecam na poczatek cwiczenia palcami itp Po kilku razach bedzie coraz lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domiska198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-04, 22:24   #1298
palusia1210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 18
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Jeśli chodzi o nawilżenie to próbowaliśmy z żelem z durexa i wszedł cały.. to było juz za drugim razem ale ból dość silny... choć prawda jest ze juz się na niego nastawiam i podejrzewam, że spinam mięśnie... ale jak tu się nie nastawiać jak tak boli

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Przy jednym palcu nic nie boli, tylko pojawia się pewien dyskomfort i zero przyjemności.
palusia1210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 22:33   #1299
Domiska198
Przyczajenie
 
Avatar Domiska198
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Krakow/Opole
Wiadomości: 14
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

@palusia1210 mam tak samo a juz jakis czas jestesmy po 1 razie jak chcesz o co to pisz razem razniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domiska198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 23:03   #1300
palusia1210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 18
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Dla mnie to jest jakaś masakra... zamiast przyjemności... a ty co z tym robisz?
palusia1210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 23:10   #1301
Domiska198
Przyczajenie
 
Avatar Domiska198
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Krakow/Opole
Wiadomości: 14
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

eh biore tabletki od 6 miesiecy , spcjalnie po nie poszlam przed 1 razem 1 raz o ile tak to moge nazwac haha bolal okropnie pozniej mielismy podejscia ale jak narazie to konczy sie tylko na podejsciach ale cwiczymyno coz moja pani ginekolog powiedziala ze jestem ciasna i tylko praktyka cos da uzywamy zelu Feminum i moj chlopak narazie cwiczy na mnie ze tak powiem reka oczywiscie z pocztaku bol itp ale teraz jest coraz lepiej. Po prostu trzeba siw rozluznic i byc cierpliwym a wy jak sobie radzicie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domiska198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-19, 01:56   #1302
pysiulaaxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 3
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Hejo ☺ mam 19 lat i razem z moim chłopakiem zdecydowaliśmy, że nasz pierwszy raz chcemy przeżyć właśnie ze sobą. Zabraliśmy się więc do rzeczy raz- totalna porażka, nie włożył nawet do połowy, czułam taki okropny ból, jakby mi nie wiem co robili. Próbowaliśmy tego dnia jeszcze parę razy- nic z tego. Następnego dnia próbowaliśmy jeszcze raz- na palce w porządku, ale na członka jakiś dramat. Jeszcze go dobrze nie włoży, a ja już czuje taki okropny ból, że nie mogę wytrzymać, jakby mnie dosłownie rozrywało. Co mamy zrobić?

Członek mojego chłopaka wcale nie jest jakiś wyjątkowo duży, żeby mógł być za duży. Ale zwyczajnie po prostu tam nie wchodzi, a jak już się uda to i tak nici z przyjemności bo boli jak diabli. Jestem załamana, bo strasznie chciałabym to z nim zrobić, pomóżcie 😕
pysiulaaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 05:48   #1303
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez pysiulaaxd Pokaż wiadomość
Hejo ☺ mam 19 lat i razem z moim chłopakiem zdecydowaliśmy, że nasz pierwszy raz chcemy przeżyć właśnie ze sobą. Zabraliśmy się więc do rzeczy raz- totalna porażka, nie włożył nawet do połowy, czułam taki okropny ból, jakby mi nie wiem co robili. Próbowaliśmy tego dnia jeszcze parę razy- nic z tego. Następnego dnia próbowaliśmy jeszcze raz- na palce w porządku, ale na członka jakiś dramat. Jeszcze go dobrze nie włoży, a ja już czuje taki okropny ból, że nie mogę wytrzymać, jakby mnie dosłownie rozrywało. Co mamy zrobić?

Członek mojego chłopaka wcale nie jest jakiś wyjątkowo duży, żeby mógł być za duży. Ale zwyczajnie po prostu tam nie wchodzi, a jak już się uda to i tak nici z przyjemności bo boli jak diabli. Jestem załamana, bo strasznie chciałabym to z nim zrobić, pomóżcie 😕
Hej, nie ma co się załamywać. Tak jest często przy pierwszym razie. Niby chcesz, ale się stresujesz (być może nawet tylko podświadomie), czy będzie bolało, czy się uda.
Musisz się bardziej rozluźnić. Może wstrzymajcie się z próbami na siłę. Po prostu pieśćcie się, a jak kiedyś bedziesz bardzo mokra i podniecona, to możecie spróbować. Ale bez spinania się. 1-2 próby. Jak się nie uda - nic na siłę.
Jeśli mimo wszystko nie umiesz się rozluźnić, to może trochę wina? Tylko trochę!
Kolejne razy będą na pewno lepsze i łatwiejsze. Powodzenia!
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 11:08   #1304
anna87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 766
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez pysiulaaxd Pokaż wiadomość
Hejo ☺ mam 19 lat i razem z moim chłopakiem zdecydowaliśmy, że nasz pierwszy raz chcemy przeżyć właśnie ze sobą. Zabraliśmy się więc do rzeczy raz- totalna porażka, nie włożył nawet do połowy, czułam taki okropny ból, jakby mi nie wiem co robili. Próbowaliśmy tego dnia jeszcze parę razy- nic z tego. Następnego dnia próbowaliśmy jeszcze raz- na palce w porządku, ale na członka jakiś dramat. Jeszcze go dobrze nie włoży, a ja już czuje taki okropny ból, że nie mogę wytrzymać, jakby mnie dosłownie rozrywało. Co mamy zrobić?

Członek mojego chłopaka wcale nie jest jakiś wyjątkowo duży, żeby mógł być za duży. Ale zwyczajnie po prostu tam nie wchodzi, a jak już się uda to i tak nici z przyjemności bo boli jak diabli. Jestem załamana, bo strasznie chciałabym to z nim zrobić, pomóżcie 😕
Hej,

chodzisz do ginekologa? Najlepiej powiedz mu o tych problemach, bo powodów może być kilka. I nic na siłę.
anna87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 11:47   #1305
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Spróbujcie z dodatkowym nawilzeniem, w pozycji misjonarskiej z poduszką pod tylkiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 14:24   #1306
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Spróbujcie z dodatkowym nawilzeniem, w pozycji misjonarskiej z poduszką pod tylkiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ogólnie pochwa się "otwiera" jeśli rozłożysz szeroko nogi. To też może pomóc.
Nie wiem, w jakich pozycjach próbowaliście, ale na pewno niektóre są łatwiejsze do wprowadzenia czlonka niż inne. Zwłaszcza za pierwszym razem. Misjonarska z poduszką pod tyłkiem, z rozlożonymi nogami trzymanymi na biodrach mężczyzny lub ciut powyżej będzie dobra. Odpuściłabym na pierwszy raz z Tobą na górze lub pozycje od tyłu.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 14:53   #1307
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Misjonarska z poduszką pod tyłkiem, z rozlożonymi nogami trzymanymi na biodrach mężczyzny lub ciut powyżej będzie dobra.
A nawet z nogami na pagonach, zależy jak kto jest wygimnastykowany.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 15:16   #1308
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
A nawet z nogami na pagonach, zależy jak kto jest wygimnastykowany.
Moim zdaniem pagony na pierwszy raz to zły pomysl, u mnie mimo dawno utraconego dziewictwa nadal bolą. Aczkolwiek zależy od budowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 15:25   #1309
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Moim zdaniem pagony na pierwszy raz to zły pomysl, u mnie mimo dawno utraconego dziewictwa nadal bolą. Aczkolwiek zależy od budowy.
Masz w tym sporo racji i zgadzam się, że warto poeksperymentować i jakby bolało zmienić pozycję zamiast się męczyć.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-20, 05:43   #1310
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Moim zdaniem pagony na pierwszy raz to zły pomysl, u mnie mimo dawno utraconego dziewictwa nadal bolą. Aczkolwiek zależy od budowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie zasugerowałam tego ze swojego doświadczenia, bo mnie również w ten sposób boli i jeśli nie jestem na maksa, na 120% rozluźniona i podniecona, to zazwyczaj penis mi uderza w ściankę pochwy w tej pozycji.
Oczywiście pysiulaa może mieć inną budowę, inną rozciągliwość pochwy, jej facet krótszego penisa. I może to być dla niej dobra pozycja.
Ale na pierwszy raz nie polecam Później warto spróbować.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 13:44   #1311
tarisi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 273
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez pysiulaaxd Pokaż wiadomość
Następnego dnia próbowaliśmy jeszcze raz- na palce w porządku, ale na członka jakiś dramat.
Ile tych palców? Tak naprawdę 3 palce w pochwie, to jakby odpowiednik grubości przeciętnego penisa.
Większość dziewic włoży sobie tylko jeden palec do pochwy (a niektóre i to boli), więc w takim przypadku seks będzie bolał.
Natomiast gdy dziewica jest w stanie włożyć dwa palce czy więcej, to raczej pierwszy raz nie będzie bolesny.
tarisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 14:21   #1312
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez tarisi Pokaż wiadomość
Ile tych palców? Tak naprawdę 3 palce w pochwie, to jakby odpowiednik grubości przeciętnego penisa.
Większość dziewic włoży sobie tylko jeden palec do pochwy (a niektóre i to boli), więc w takim przypadku seks będzie bolał.
Natomiast gdy dziewica jest w stanie włożyć dwa palce czy więcej, to raczej pierwszy raz nie będzie bolesny.
Skąd takie informacje?
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 14:27   #1313
tarisi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 273
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Skąd takie informacje?
Tak na logikę się wydaje. Jak ktoś się nie zgadza to może napisać inaczej.
tarisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 14:35   #1314
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez tarisi Pokaż wiadomość
Tak na logikę się wydaje. Jak ktoś się nie zgadza to może napisać inaczej.
Błona dziewicza zazwyczaj jest w pewnym stopniu rozciągliwa, a tylko o to się rozbija, mięśnie pochwy nie są jakoś specjalnie zaciśnięte u dziewicy. Zastanawiałam się, czy masz jakieś dane, czy coś, bo mnie się właśnie na logikę nie wydawało, że większość dziewic włoży sobie tylko jednego palca. W końcu chociazby badanie ginekologiczne jest możliwe u dziewicy, nie tylko przez odbyt. No ale danych tez nie mam.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 14:46   #1315
tarisi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 273
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
bo mnie się właśnie na logikę nie wydawało, że większość dziewic włoży sobie tylko jednego palca. W końcu chociazby badanie ginekologiczne jest możliwe u dziewicy, nie tylko przez odbyt. No ale danych tez nie mam.
Krew się pojawia gdy błona dziewicza jest uszkodzona mechanicznie.
Gdy jest tylko rozciągana to krwi nie ma i właśnie dlatego około połowa dziewic w ogóle nie krwawi.
U ginekologa to samo. Gdy można błonę dziewiczą rozciągnąć to można tak zbadać, ale niektórzy wolą nie ryzykować.
Nie każda da się tak rozciągać bez przerwania.

Odnośnie pierwszego razu to większość dziewczyn w ogóle nie sprawdza jaką ma błonę dziewiczą (wystarczy lusterko), a zarazem nie próbuje jej sama rozciągać.
Natomiast gdy się masturbują, to albo tylko zewnętrznie, albo czymś o grubości jednego palca.
tarisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 14:49   #1316
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez tarisi Pokaż wiadomość
Krew się pojawia gdy błona dziewicza jest uszkodzona mechanicznie.
Gdy jest tylko rozciągana to krwi nie ma i właśnie dlatego około połowa dziewic w ogóle nie krwawi.
U ginekologa to samo. Gdy można błonę dziewiczą rozciągnąć to można tak zbadać, ale niektórzy wolą nie ryzykować.
Nie każda da się tak rozciągać bez przerwania.

Odnośnie pierwszego razu to większość dziewczyn w ogóle nie sprawdza jaką ma błonę dziewiczą (wystarczy lusterko), a zarazem nie próbuje jej sama rozciągać.
Natomiast gdy się masturbują, to albo tylko zewnętrznie, albo czymś o grubości jednego palca.
To ciekawe, że masz tyle doświadczeń lub rozmawiałeś z tyloma dziewicami. Ginekolog, pasjonat dziewic, czy teoretyk?

Pytanie z ciekawości
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 15:54   #1317
wkiara86
Raczkowanie
 
Avatar wkiara86
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 208
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez tarisi Pokaż wiadomość
Krew się pojawia gdy błona dziewicza jest uszkodzona mechanicznie.
Gdy jest tylko rozciągana to krwi nie ma i właśnie dlatego około połowa dziewic w ogóle nie krwawi.
U ginekologa to samo. Gdy można błonę dziewiczą rozciągnąć to można tak zbadać, ale niektórzy wolą nie ryzykować.
Nie każda da się tak rozciągać bez przerwania.

Odnośnie pierwszego razu to większość dziewczyn w ogóle nie sprawdza jaką ma błonę dziewiczą (wystarczy lusterko), a zarazem nie próbuje jej sama rozciągać.
Natomiast gdy się masturbują, to albo tylko zewnętrznie, albo czymś o grubości jednego palca.
Głupszej odpowiedzi dawno nie czytałam
wkiara86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 18:48   #1318
tarisi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 273
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
To ciekawe, że masz tyle doświadczeń lub rozmawiałeś z tyloma dziewicami. Ginekolog, pasjonat dziewic, czy teoretyk?
A ty to jesteś dzieciak czy troll? A może jedno i drugie?
Bo że nie masz pojęcia o temacie, to akurat widać.
Cytat:
Napisane przez wkiara86 Pokaż wiadomość
Głupszej odpowiedzi dawno nie czytałam
Weź mi śmieszko tak głupkowato nie odpisuj, bo nie mam na to cierpliwości.
Piszesz albo mądrze, albo w ogóle.

Nie oczekuję że każdy się zgodzi z moimi postami, ale za to oczekuję sensownej argumentacji, jeśli ktoś się nie zgadza.

Edytowane przez tarisi
Czas edycji: 2018-01-01 o 19:12
tarisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 20:59   #1319
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Proszę o spokój o merytoryczną rozmowę, bez rzucania złośliwościami.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-02, 09:08   #1320
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez tarisi Pokaż wiadomość
A ty to jesteś dzieciak czy troll? A może jedno i drugie?
Bo że nie masz pojęcia o temacie, to akurat widać.

Weź mi śmieszko tak głupkowato nie odpisuj, bo nie mam na to cierpliwości.
Piszesz albo mądrze, albo w ogóle.

Nie oczekuję że każdy się zgodzi z moimi postami, ale za to oczekuję sensownej argumentacji, jeśli ktoś się nie zgadza.
OK, czyli to ty nie masz pojęcia. Spoko
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-29 01:42:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:13.